Opinie o Optylux Anna Kotarak w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Optylux Anna Kotarak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Optylux Anna Kotarak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optylux Anna Kotarak w Starogard Gdański

Ania Szimela Nowy wpis

Pracodawca godny polecenia. Nigdy nie było problemu z płatnościami, wypłata zawsze na czas. Zarobki dobre. @Optylux Anna Kotarak dba o kwalifikacje swoich pracowników organizując wiele szkoleń, każda osoba, która zaczyna pracę w Optylux zostaje wprowadzona krok po kroku do pracy w optyku. Cały zespół bardzo zgrany i pomocny, a pracodawca dba o integrację zespołu organizując firmowe wyjazdy czy też spotkania świąteczne. Jako były już pracownik cały czas utrzymuję kontakt zarówno z koleżankami jak i szefostwem Optyluxa. To też świadczy, że pracodawca nie taki straszny jak go malują. Polecam zapoznać się z firmą i nie polegać tylko na opiniach innych.

Katarzyna Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy. Pracuję tam 10 lat. Zaczynałam pracę będąc młodziutką dziewczyną, zaraz po skończonych studiach, bez większej wprawy i doświadczenia w pracy. Zostałam nauczona wszystkiego od podstaw, dostałam szansę rozwoju, mnóstwa wyjazdów na szkolenia, (nawet tych zagranicznych, które były w pełni finansowane przez firmę). Moim zadaniem było pozyskiwanie wiedzy i wykorzystywanie jej w praktyce na tyle ile będę mogła to zrobić. Jednym z bardziej motywujących aspektów tej pracy są zarobki. Każdy kto podejmuje pracę robi to w głównej mierze dla pieniedzy i myślę, że każdy pracownik tej firmy doświadczył hojności szefostwa w tej kwestii. Aktualnie jestem na urlopie macierzyńskim. Zarówno ja jak i szefostwo czekamy na moment, w którym będę mogła wrócić do pracy. Doświadczyłam wiele dobra od ludzi tam pracujących, a firma jest zarządzana przez odpowiednie osoby. Zdaję sobie sprawę z tego, że brzmi to wszystko górnolotnie, natomiast czytając poprzednie komentarze miałam potrzebę wypowiedzenia się tutaj z perspektywy osoby z dużym już stażem pracy w tej firmie. Dziwi mnie, że ludzie potrafią być tak wulgarni pozostając anonimowym. Trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego kierując tego typu słowa w kierunku drugiego człowieka kimkolwiek on by nie był - szefem, pracownikiem czy zupełnie obcym człowiekiem.

Kasia Nowy wpis

Czytając wszystkie wpisy tutaj zamieszczone, aż się włos na głowie jeży. Zastanawiające jest to, że żadna z tych opinii nie jest okraszona jakimś faktycznym imieniem osoby, która wylała cały ten swój jad. Domniemam, że ta osoba/osoby, która/które wypisuje tutaj te ,,rzetelne" i w pełni dogłebne obserwacje odnośnie owego pracodawcy ma/mają jakiś konkretny cel w tym, żeby ubliżyć tej osobie. Rada koleżanki z Internetu - mniej ubliżania więcej konkretów. Myślę, że kogoś zainteresowanego pracą w tej firmie nie będzie interesowało, czy kogoś bolał brzuch przed wyjściem do pracy czy też coś może zupełnie innego. Na koniec pozostało życzyć nam wszystkim determinacji tak wielkiej jak osoba, która o 3:00 w nocy miała ochotę podzielić się swoją własną opinią o pracodawcy - zasługuje to co najmniej na wyróżnienie :)

No nie Nowy wpis

Absolutnie nie polecam, jeśli nie chcecie mieć poczucia, że jesteście nikim, spadku poczucia własnej wartości i że obserwowany jest każdy Wasz krok, który potem towarzystwo wzajemnej adoracji komentuje, to odpusccie sobie, szkoda nerwów. A jeszcze jak nie wpasujecie się w styl i jesteście według nich szaraczkami to marny Wasz los, ???? podsumowując, zgadzam się z pozostałymi opiniami w 100 procentach, takie same odczucia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Optylux Anna Kotarak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kamka92

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , srają wyżej niż (usunięte przez administratora) maja !

Aa
@Kamka92

Potwierdzam, pracowałam w innym oddziale, ale to co tam się działo to masakra, ból brzucha przed przyjściem do pracy, wieczna kontrola, nie wiem jak bo nawet wiedzieli kiedy przysłowiowo kichniesz, magia. Mądre głowy, sami eksperci ???????? szefowa.... hmmm zostawię bez komentarza, kto pracował ten wie. Absolutnie nie polecam jakiegokolwiek oddzialu. Za te pieniądze jest dużo miejsc z fajna atmosfera.

Kamka92

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , odradzam prace u nich

Zostaw merytoryczną opinię o Optylux Anna Kotarak - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Optylux Anna Kotarak?

Zobacz opinie na temat firmy Optylux Anna Kotarak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optylux Anna Kotarak?

Optylux Anna Kotarak
  • Antoniego Dobrowolskiego 8 lok. 3