Opinie o Qlka Store Julia Nowak w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Qlka Store Julia Nowak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Qlka Store Julia Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qlka Store Julia Nowak w Wrocław

Mahatma Gandhi Nowy wpis

Nie opłaca składek ZUS, nie polecam Allegrowicza.

Emmanuel Macron Nowy wpis

Czy firma QLKA STORE opłaca wszystkie obowiązkowe składki ZUS pracownika?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Qlka Store Julia Nowak? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

1145 Nowy wpis

Nie są w żaden sposób płatne ani nie ma możliwości odbioru. Robisz bo to twój obowiązek

Hjko Nowy wpis
@1145

Skąd takie info?

Kitq

Mobing? Rasistowskie żarty? Pracuje w tej firmie i dopiero gdy koleżanka mi powiedziała co widnieje w internecie na QLKA to postanowiłam zareagować. Firma jest mała wiec obowiązków na osobę przypada dużo ale atmosfera zawsze jest pozytywna, aż chce się chcieć :) Cudowne jest to ze nie trzeba mieć najwyższego wykształcenia żeby piąć się po szczeblach rozwoju i zdobywać nowe umiejętności. Krótko mówiąc nie zaznałam tu żadnych barier. Domyślam się przez kogo zostały napisane te negatywne komentarze. Drodzy byli współpracownicy to ze uniknęliście zwolnienia dyscyplinarnego powinno was zmotywować do ciepłego myślenia o pracodawcy. Do samego końca zachował się w stosunku do was fair i życzliwie choć nawet na to nie zasługiwaliście. Każdej osobie która myśli o podjęciu pracy w tej fimie zapraszam na rozmowę, bo w jaki inny sposób można rozwiać takie wątpliwości? :)

Sritku
@Kitq

Dział: Marketing haha dobre sobie jakby taki istniał! Droga ‚szefowo’ która napisałaś ten komentarz, przejrzyj na oczy!

Aplikowałeś do firmy Qlka Store Julia Nowak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Życzliwy573

Słyszałem od znajomego, który kiedyś pracował w Qlka Store, że nieciekawie się tam dzieje. Jedna osoba ma milion obowiązków, szef to Pan i władca, codzienne krzyki na pracowników. Panuje tam (usunięte przez administratora)i ciągły rozgardiasz. Wieczne długi firmy, brak dostaw na czas, przez co klienci otrzymywali opóźnione zamówienia. Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, ale kiedyś było bardzo nieciekawie Z doświadczenia wiem, że ludzie się nie zmieniają od tak, więc zapewne ciągle panuje tam tyrania. Zastanawiałem się kiedyś czy nie złożyć do nich swojego CV, ale gdy kolega opowiedział co tam się działo.. Głowa mała! Trzeba wierzyć w ludzi i liczyć, że właściciel przejrzał na oczy i ma większy szacunek do pracownika. Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy dają radę pracować w tak stresujacych warunkach

Zostaw merytoryczną opinię o Qlka Store Julia Nowak - Wrocław

• Jak się pracuje w Qlka Store Julia Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Qlka Store Julia Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Qlka Store Julia Nowak
  • Zemska 18 lok. 4