Opinie o Adam Bojko M.J. Markbridge w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adam Bojko M.J. Markbridge. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Adam Bojko M.J. Markbridge o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Bojko M.J. Markbridge w Mikołów

Damian

Super miejsce pracy, przyjazne i miła atmosfera. Bardzo dużo pozytywnej energii można otrzymać każdego dnia. Zarobki bardzo super i zawsze na czas! Polecam!

Mariusz

Każdy kto pisze złe opinie nie pracował wystarczająco ciężko, jeżeli chcesz CIĘŻKO pracować ale DUŻO ZARABIAĆ to te miejsce jest dla Ciebie, jeżeli szukasz cieplej posadki gdzie niewiele trzeba zarobić za średnia krajowa to nie tutaj. BARDZO polecam Pana Adama

Kosa

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem współpracy z tą firmą to szczerze ogromnie polecam! Pan Adam bardzo inteligentny i konkretny. Dodatkowo prowadzone są często szkolenia, które jak najbardziej sprzyjają rozwojowi osobistemu. Jeśli chodzi o atmosferę to jest ona świetna, młodzi ludzie, którzy mają jasno określone cele. Reasumując polecam każdemu :)

Weronika

Uważam że jest to doskonała praca i szkolenia na wysokim poziomie. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą się rozwijać. Atmosfera jest nie do opisania , bardzo przyjaźnie i sympatycznie a pan Adam stara się na każdej płaszczyźnie aby każdy czuł się komfortowo. Polecam !!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adam Bojko M.J. Markbridge? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Natalia

Uważam że praca jest świetna, szkolenia atmosfera jak i zarobki na wysokim poziomie. Serdecznie polecam wszystkim ludziom którzy chcą się rozwijać. Pan Adam to pracodawca który daje z siebie wszystko na każdej płaszczyźnie. Kto spróbuje ten się nie zawiedzie :))

Szczerze mówiąc nie polecam zmarnowany czas niby szkolenia itd, ale w rezultacie każdy co innego mówi. Wprowadzenie w błąd na samym początku kandydatów do pracy zapewniając że jest gwarantowana podstawa guzik prawda. Praca w terenie plus praca w biurze i wypłaty zero. Potencjalnemu klientowi trzeba wciskać kit. Umowa śmieciowa.

Łuki
@1111

Ile trwało szkolenie? Było bezpłatne? Na umowie zleceniu nie ma ustalonej stawki którą obiecywali na rekrutacji? Wypłata tylko na prowizji że można nic nie zarobić?

Przemek

Bardzo długo wstrzymywałem się od wystawienia opinii. Po niemalże przepracowanych 6 miesiącach mogę z pełną odpowiedzialnością się wypowiedzieć. Zaczynałem jako osoba "zielona" jeżeli mówimy o pracy z klientem biznesowym. W pracy u pana Adama dostałem niezbędne szkolenia i wiedzę w tym zakresie. W tym momencie sam jestem na poziomie prowadzenia szkoleń i rekrutacji. Gdy zaczynałem różne osoby wykładały szkolenia, niektórym oczywiście wychodziło to lepiej niektórym gorzej, aczkolwiek zawsze był to nieduży zakres wiedzy do nauczania i zawsze w przyswajalnej formie. Na przestrzeni tych prawie 6 miesięcy moje wynagrodzenie wzrosło o 300% Tutaj trzeba się na chwilę zatrzymać, w tej pracy jak w każdej innej niezbędne są: - chęć do pracy - systematyczność - zaangażowanie Oraz przede wszystkim zaufanie systemowi. Z moich obserwacji każda negatywna opinia należy do osób które oczekują wszystkiego nie dając niczego od siebie. Jeżeli chodzi o samego szefa (Pana Adama) niejednokrotnie zdarzyło mi się nawet pójść do niego do domu żeby poprosić o dodatkowe szkolenie. W ten sposób właśnie poprawiłem dwoje umiejętności i teraz mogę zarabiać więcej. Podsumowując: Spoko atmosfera, możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, rozwoju.

Tamara
@Przemek

Hej, czyli laików do firmy również przyjmują? Zdradzisz, z jaką stawką startowałeś na początku? Co do podwyżek, to ty musiałeś sam wychodzić z inicjatywą negocjowania wynagrodzenia wraz ze wzrostem kompetencji, czy firma sama reagowała? Odrzucili kiedyś twoją propozycję szkolenia z jakichś względów, czy wszystko ok? ;)

Ola
@Przemek

Pracuje u Pana Adama od 3 miesięcy i w pełni popieram opinie Przemka poniżej. Mało który pracodawca potrafi tak dobrze wspomóc i rozwijać pracownika. Po niezbędnych szkoleniach i pomocy całego zespołu osiągam zarobki, o których bym nigdy nie mogła marzyć z racji tego, że to moja pierwsza stała praca. Niesamowita atmosfera i wspaniali ludzie zachęcają tylko do dalszego rozwoju. Po pierwszym miesiącu pracy od razu Pan Adam pokazał mi jak prowadzić rekrutacje i budować własny zespół (co śmiało mogę nazwać awansem). Umożliwił mi także połączenie pracy z studiami dziennymi (a niewielu pracodawców jest do tego chętnych). Podsumowując polecam tą firmę z całego serca każdej sumiennej i pracowitej osobie, która chce dobrze zarabiać w zespole pełnym zaangażowania i pozytywnej energii.

@Ola

Przez te pierwsze 3 miesiące to jaką umowę dają, zleceniówkę? Dobrze rozumiem, że po 3 miesiącach dali Ci umowę na stałe? Jeśli możesz to napisz ile zarabiasz na rękę.

Serdecznie nie polecam pracy w tym miejscu. Fakt faktem są darmowe szkolenia, aczkolwiek nijak się przekładają na pracę z klientami. Owszem, nie ma sufitu finansowego względem zarobków, lecz trzeba kilka miesięcy minimum żeby się wybić względem zarobków, albo lecieć w chvja z klientelą, żeby coś podpisać. Podstawa w tej firmie nie istnieje, już prędzej święty mikołaj jest autentyczny. Mało tego, menadżer tj Adam ma tylko melanże w głowie, nie polecam z całego serca.

Olga

Czuli w dziale handlowym jest wyłącznie prowizja, nie ma nawet gwarantowanej najniższej krajowej? Ktoś rok temu pisał, że zmuszają do zakładania działalności gospodarczej, ale może to się zmieniło...to jeśli ktoś się wybije względem zarobków, to ile może zarobić?

Manuela IT

Bardzo polecam firmę Adama Bojko Uważam że Pan Adam to bardzo Mądra osoba,uśmiechnięty i pomocny Jeśli chodzi o samą firmę i atmosferę w firmie to jest na bardzo dużym poziomie nigdzie tak dużo się nie nauczyłam jak w tej firmie Codzienne szkolenia na poziomie bardzo wysokim wszystko dobrze wytłumaczone Wypłaty dostawałam na czas Jedyne czego mogłabym się doczepić to nie było często papieru toaletowego ale patrząc na ilość ludzi jakie pracują to jest wybaczalne Z przyczyn rodzinnych musiałam odejść z pracy ale Pan Adam nie zamknął przede mną bramy więc bardzo chciałabym tam wrocic Dziękuję bardzo za współpracę

Renata
@Manuela IT

Codzienne szkolenia? Wow, nie słyszałam nigdy o czymś takim szczerze :) Zdradzisz, w jakiej formie się odbywały? Piszesz, że dużo się nauczyłaś, takiej pracy właśnie szukam. Ciekawi mnie tylko, czy miałaś już wcześniej spore doświadczenie? Czy może to była Twoja pierwsza praca w branży? Aaa no i jest szansa że zdradzisz widelki płacowe? :D

Martyna

Praca w takim zespole to sama przyjemność. Latami szukałam miejsca, w które będę przyjeżdżać i aż tak będę zmotywowana do działania. Praca, która mija aż za szybko, ekipa, która motywuje jak nikt inny i w dodatku Pan Adam- najlepszy szef na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Dodatkowo możliwość rozwoju w firmie- szkolenia są na bardzo wysokim poziomie i pozwalają realnie awansować w firmie. Początkowo byłam przekonana, że będzie to jak w każdej innej firmie, czyli pracuj, rób wyniki a i tak nigdy nie pozwolimy Ci „dorosnąć”, a tu takie zaskoczenie jak najbardziej na plus. Firma daje możliwość, trzeba tylko ją wykorzystać. Jeżeli chcecie pracować w świetnej ekipie i za serio dobrą kasę, to lepiej nie traficie.

Dzień dobry, Z całego serca mogę polecić pracę z Adamem. Bardzo fajny szef, a człowiek jeszcze lepszy. Marzyłem szczerze mówiąc o takim szefie, polecam.

Franek

Miałem przyjemność pracować ponad rok czasu w firmie P.Adama. Zdobyte doświadczenie oraz pakiet szkoleń pozwolił mi rozwinąć skrzydła i działać jeszcze wyżej. Zarobki na wysokim poziomie (pod warunkiem że dajemy z siebie wszystko, za siedzenie na czterech literach nie oczekujmy wysokiej wypłaty). Dziękuje za wszystko, osoby które się jeszcze zastanawiają to gorąco polecam współpracę.

Maja
@Franek

Możesz mi powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś i czego nauczyłeś się pracując w tej firmie? Ten pakiet szkoleń był z jakiego zakresu? A zarobki? Co prawda wysokie zarobki to pojęcie względne, ale czy jest szansa na wynagrodzenie powyżej 5 tysięcy?

Ja tak w skrócie -Praca w terenie -Żadnej konkretnej umowy, chyba ze zarobisz więcej, wtedy będziesz zmuszony do założenia własnej działaności -Jeśli jeździsz w teren i nie masz auta, będziesz dojeżdżał komu okazja do klientkę, rozwieje wasze wątpliwości nie? Nie dostaniecie auta - Żadnej podstawy - Wynagrodzenie w postaci prowizji Na dodatek Pan Adam specjalnie inteligencja nie grzeszy, jak i cała kadra zarządzająca. Nie polecam :)

Grażyna
@.

jak wygląda ten system prowizyjny ??

@.

Jakby kadra zarządzająca inteligencja nie grzeszyła to firma by się raczej nie utrzymała????

@Justyna

w zasadzie to nie wiem co przez to miałaś na myli? Jak oceniasz ich decyzje i tak w sumie jakie były podejmowane ostatnio? jaki jest konkretny ich efekt?

Kolega

Czy znacie Pana Ihor Boiko Mikołów ?

Justyna

Czytam opinie i jestem w szoku. Chyba w zupełnie innych firmach pracowaliście. Każda praca ma swoje plusy i minusy, to chyba normalne, ale nie znam drugiej takiej firmy gdzie: - da się bez doświadczenia zarobić więcej niż średnia krajowa, - nie ma wyścigu szczurów, można liczyć na wsparcie całego Zespołu włącznie z Panem Adamem, - jest możliwość na rozwój, zależny oczywiście od zaangażowania. A to że trzeba pracować żeby zarobić chyba nie jest niczym nowym. Pieniądze z nieba nie spadają. Macie gotowy system pracy, wsparcie z góry i jasną ścieżkę rozwoju. Czego chcieć więcej? Polecam z całego serduszka i jeśli zastanawiasz się nad aplikacja, po prostu spróbuj i zobacz na własnej skórze. Pozdrawiam ????

Magdalena
@Justyna

Jesteś pewna, że bez doświadczenia dostanę za pracę więcej niż średnia krajowa?? Ponad 6,600 brutto podstawy? Bo jeśli to z premią wynikową, to chętnie dowiem się, ile miesięcy średnio udaje się ją zdobyć a ile nie.

...

Zadowolony

Polecam firmę Pana Adama miałem wiele wizyt przedstawicieli branży energetycznej którzy próbowali ugrać na swoją korzyść różne warunki umowy. Jednak tylko Pan Adam usiadł ze mną do moich faktor za energię i mi je wyjaśnił opisał i wytłumaczył krok po korku. A następnie dopasował mi ofertę za energię co sprawiło ze podwyżki które miały miejsce na przełomie roku były dla mnie praktycznie nie odczuwalne. Wiec osobiście mogę śmiało polecić współpracę

Jestem zadowolona z warunków pracy, pracuje mi się bardzo dobrze

Magda

Podzielę się swoja opinią :) Pomimo, że nie pracuje tu długo bo zaledwie 2 miesiąc, wszystko wygląda obiecująco. Praca zdecydowanie dla osób, które mają otwarte głowy. Możliwość awansu no i przede wszystkim zarobki które, zadowalają i cieszą nie to co u innych, wiadomo im wiecej sie pracuje ym wiecej zarabia. Leniwce i marudy nigdy nie zarobią fajnych pieniedzy :) Pozdrawiam całą ekipę

Danuta
@Magda

podpowiesz jak wyglądały Twoje pierwsze dni w pracy? Było jakieś wdrożenie albo szkolenia? Na jaki okres w ogóle jest pierwsza umowa?

szymon

solidna firma pan adam to jest równy gość

@szymon

Brzmi ok, a powiesz czemu taki solidny? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Bojko M.J. Markbridge - Mikołów

• Jak się pracuje w Adam Bojko M.J. Markbridge?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Bojko M.J. Markbridge tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Bojko M.J. Markbridge?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 38 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adam Bojko M.J. Markbridge
4.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Skalna 12 lok. 7
    43-190 Mikołów