Opinie o Tekosom Poland Sp. z o.o. w Żukowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tekosom Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tekosom Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekosom Poland Sp. z o.o. w Żukowo

Karolina Nowy wpis

Wiedziałam że szukaja pracowników, czy na stanowisko pracownik produkcji zatrudniają kobiety?

lala Nowy wpis
@Karolina

tak

Macie w ogóle opcje na podwyżkę w firmie?

Korfanty
@Michał

NIE

Kamila
@Korfanty

Czyli się nigdy nie zdarzyło by ktoś w Tekosomie dostał podwyżkę? :P Nawet przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą? Zazwyczaj w takim przypadku dostaje się wyższą pensję. Jeśli faktycznie nie, to jak wyglądają możliwości awansu w firmie? Na to jest szansa?

Miś
@Kamila

na szwalni są co roku podwyżki płac minimalnych, reszta pensji to akord więc jak pracujesz tak masz biura tego nie wie nikt do końca bo nie ma żadnej zasady, zależy co sobie wynegocjujesz ale raczej na kokosy nie licz

Adrian Nowy wpis
@Miś

Akord nie jest zły bo można dzięki temu więcej zarobić. A te podwyżki na szwalni to o ile więcej? Tak procentowo?

Jefi

Nie polecam tej firmy.Po objęciu rządów przez nową panią dyrektor pracowników traktuje się jak niewolników.Zero urlopów tylko praca.Z dyrektorką nie można porozmawiać, Pani zapomina, że firma to pracownicy (zadowoleni pracownicy pracują lepiej). Może właściciel firmy zastanowi się czy dobrze zrobił zatrudniając gburowatą Panią Dyrektor.

bb
@Jefi

Pani dyrektor musi się wykazać.

Nik
@Jefi

Zgadzam się z powyższą opinią, zmiany jakie nastąpiły po objęciu stanowiska przez nową Dyrektor są bolesne. Atmosfera gęsta, nierówne traktowanie- pracownik jest od roboty i tyle, ma znać gdzie jego miejsce. Za byle co opieprz. Bark urlopu- tak było zawsze. Pracownicy mają po 40-50 dni zaległego urlopu. Jakbyś pracował z żandarmem

Dora
@Nik

Zastanów się co piszesz. Urlopy były zawsze. Dużo pracowników najpierw idzie na urlop ( jednodniowy) a potem dopiero wypisuje wniosek urlopowy. Znajdź taką firmę co sobie na to pozwoli.

Adrian Nowy wpis
@Dora

Czyli z wybraniem urlopu nie ma problemu. A jest coś takiego w firmie jak grafik urlopowy, który jest układany z wyprzedzeniem? Firma nie robi problemów jak się chce wziąć 10 dni ciągiem?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Tekosom Poland Spółka z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Justyś H

plotki plotki plotki jeden na drugiego donosi za plecami

Tekosom Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tekosom Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Clint

w biurze udostępniane są laptopy Asus i na niektórych stanowiskach telefony komórkowe

Na jakie benefity można liczyć w Tekosom Poland Sp. z o.o.?

lola

było socjalne na wakacje, karty benefit itd tu nie funkcjonują

Edward
@lola

A jakieś premie bądź nagrody uznaniowe? Czy coś takiego firma Tekosom Poland uwzględnia w ogóle dla pracowników, którzy ponadprzeciętnie angażują się w wykonywanie obowiązków? Ciekawi mnie to. Napiszesz?

Gandalf
@Edward

Niby jakies premie sa na hali dla tych co szyja a jak jestes w biurze i jak pracujesz i sie starasz bardziej niz trzeba to nic z tego nie ma

Ktoś kto pisze tą opinie to nie zna kodeksu pracy, w ostatnich latach urlop był w okresie letnim. W obecnym roku ze względu na pandemię urlop wypoczynkowy został przełożony na grudzień, wszyscy pracownicy zostali poinformowani. Pracownicy są informowani o ilościach dni urlopowych i nie ma osoby która ma aż tyle urlopu, ale sa osoby które nie mają w ogóle urlopu. Pani Dyrektor dba o pracowników, a jeżeli ktoś nie wywiazuje się ze swoich obowiązków to trudno aby to akceptowała i nie reagowala na to.

Baby

Brzmi jakby pisała to sama Pani Dyrektor

564kasia@

Jednym słowem mowiac nie polecam tej firmy hmm moze tu sa pozytywne bo moze dostajecie premie bo nie wszyscy tam dostawaja mimo duzego czasu co robia tam jest jeden wielki balagan

Była pracownica
@564kasia@

Szanowna Pani , panie pracujące w akordzie wszystkie dostają premię. Więc nie wypisuj bzdur. Premie są zróżnicowanie bo wiadomo , że np obcinająca nici nie dostanie takiej jak krawcowa która uszyje wszystko

Teresa
@564kasia@

Ty chyba jesteś jednym wielkim bałaganem a w ogóle to nie potrafisz nawet dobrze złożyć zdania.

Boże nikomu nie polecam pracy w tej firmie zarobić można tylko 1100 zł z 400 złotową doplatą- bo nie da się w akordzie nawet wyrobić najniższej krajowej.Panie które szyją wzory mają pensje większą ale są to wybrane osoby.W tej chwili robi się tu (usunięte przez administratora) nie wolno rozmawiać- nie wolno chodzić za dużo do toalety a czasy za wykonanie danej operacji tak niskie że trzeba by siedzieć po godzinach a i tak nie zarobisz.

Mysza

To prawda oszukali mnie i nigdzy bym tam nie wrocial derektor jest taka tempa jak ta reszta jak sie zwolnisz na swiadectwie pracy tak bedziesz miec opisane ze nawet nie mizna se tego wyobrazic wielki balagan i nic wiecej nie polecam

Iza
@Mysza

@anonim wypowiadał się tu w 2013 - jak widać po Twoim wpisie - do tej pory w Tekosom nie zaszły jakieś duże zmiany. Mimo wszystko dowiedziałabym się czegoś więcej, ale chodzi mi przede wszystkim o ogólne warunki pracy w tej firmie. Słyszałam, iż nieustannie poszukują nowych pracowników do ich zakładów produkcyjnych - zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie. A wymagają jakiegoś wcześniejszego doświadczenia, czy zapewniają przeszkolenie?

@123
@Iza

Niby tak ale nie polecam tej firmy na poczatku lal a pozniej mialam dosc tej pracy i wg tam nie idzie wytrzymac niestety nie polecam

Do 123
@@123

Widocznie nie nadajesz się do pracy. Dziwne, że większość osób tam pracujących wytrzymuje i pracuje przez długie lata. W tym czasie urodziły dzieci i niektóre z tych dzieci już założyły rodziny.

ABC

Co za matoł napisał takie bzdury. Jeszcze nikomu nie zabroniono chodzić do toalety. Nie zabroniono też nikomu wychodzić na papierosa.

@Iza

Każdy kto potrafi szyć ma szansę aby dostać tam pracę. Nie można sugerować się opiniami napisanymi przez sfrustrowanych ludzi.Takie bzdury wypisują ci którzy przyszli tam do pracy ale nie nadawali się do szycia, którzy myśleli że szycie jest jak siedzenie w parku na ławce. Posiedzę , odpocznę i pójdę dalej- ale niestety to jest praca jak w każdej innej firmie

Murzyn z Polski

Lepiej, za godziwe wynagrodzenie pracowało się w Abeko. Tutaj w firmie z Szwedzkim kapitałem zarobisz jedynie tyle, aby przeżyć od pierwszego do ostatniego. Podwyżki jedynie inflacyjne.. Pieniądze jak powyżej.. Słabe struktury organizacyjne i niejasny zakres obowiązków, który nie jest przedstawiany na początku pracy. Nadgodziny w soboty i dni powszechne..co z tego jak liczą stawkę jak za normalną godzinę, a nie przysługuje dodatek 50%. Firma dużo chce, a nie może.. Dorobia się na pracownikach, którzy za śmieszne pieniądze pracują jak woły. Pomimo wszystkiego panuje miła atmosfera, która jest jedynym plusem.

@Murzyn z Polski

Takie super Abeko, a już go nie ma

była kandydatka do pracy

Rozmowa rekrutacyjna jak na przesłuchaniu policyjnym. Pani dyrektor bombardowała pytaniami, nie mówiąc wiele ze swojej strony o firmie, czułam się jak jakiś smarkacz. Padło też pytanie:" jak mnie pani jako pracodawcę zachęci do przyjęcia siebie do pracy"? Chciałam uświadomić szanowną panią dyrektor, że jeśli nie jest pani w Zarządzie firmy, to nie jest pani pracodawcą. Info na koniec rozmowy: "W przyszłym tygodniu około środy damy odpowiedź, ponieważ nie trzymamy naszych kandydatów w niepewności". Rozmowa odbyła się we wrześniu 2019, mamy mamy marzec 2020, a odpowiedzi zero. He he bardzo profesjonalne.

Benek

Można podpisać się pod tą opinią. Dodam, że wystarczy dobrze robić swoją pracę a pewne jest zadowolenie.

Pracuje tu od lat i nie mam powodu, żeby zmieniać pracę. Zresztą 90% załogi to ludzie z ponad 15 letnim stażem, połowa pracuje od samego początku czyli 25 lat. To tylko świadczy o tym, że to dobra firma. Przyjazna dla pracownika, respektuje kodeks pracy, płaci 50% więcej za soboty, które zdarzają się bardzo rzadko - może 5 sobotę rocznie. Zawsze jest urlop 2 tyg w wakacje i za to wczasy pod gruszą. Płatne też premie za obecność. Np i super atmosfera, wszyscy się kumpluja, obchodzą razem urodziny, żegnaj na emeryturę itp. Kierownictwo też w porządku, nie ma niepotrzebnego stresu czy rygoru. Ja sobie chwalę i wiem że w innych firmach w okolicy jest 100x gorzej.

Salut

Wiesz co, nie sa tacy sami, to chyba oczywiste, że jest różnie w każdej pracy i trzeba się z tym pogodzić, normalna sprawa chyba, w każdym razie tak mi się wydaje

Co za brednie !!! żadna osoba pracująca w Tekosom nie ma takiej opinii. komentarz dodany powyżej nie jest prawdziwy, w firmie panuje miła atmosfera każdy każdego zna mimo dużej liczby osób, pracownicy są bardzo dobrze traktowani i nie ma na co narzekać. Jest swoboda nie ma żadnych zakazów rozmawiania, są przerwy i nikt nie czuje się tak jak opisane w drugim komentarzu. Inni prywatni pracodawcy moga się od tej firmy uczyć.

GKA
@ja

A skąd wiadomo, że żadna osoba tam pracująca nie ma takiej opinii? Czy wszyscy są tak zgodni czy może jest tak, że ktokolwiek boi się odezwać z obawy przed szykanami? Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tekosom Poland Sp. z o.o. - Żukowo

• Jak się pracuje w Tekosom Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tekosom Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekosom Poland Sp. z o.o.?

Tekosom Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.

Tekosom Poland Sp. z o.o.