Tekosom Poland Spółka z o.o.

Żukowo

Opinie o Tekosom Poland Spółka z o.o.

anonim 2013-07-23 16:32:40
Boże nikomu nie polecam pracy w tej firmie zarobić można tylko 1100 zł z 400 złotową doplatą- bo nie da się w akordzie nawet wyrobić najniższej krajowej.Panie które szyją wzory mają pensje większą ale są to wybrane osoby.W tej chwili robi się tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wolno rozmawiać- nie wolno chodzić za dużo do toalety a czasy za wykonanie danej operacji tak niskie że trzeba by siedzieć po godzinach a i tak nie zarobisz.
ja 2014-03-24 20:59:54
Co za brednie !!! żadna osoba pracująca w Tekosom nie ma takiej opinii.
komentarz dodany powyżej nie jest prawdziwy, w firmie panuje miła atmosfera każdy każdego zna mimo dużej liczby osób, pracownicy są bardzo dobrze traktowani i nie ma na co narzekać. Jest swoboda nie ma żadnych zakazów rozmawiania, są przerwy i nikt nie czuje się tak jak opisane w drugim komentarzu. Inni prywatni pracodawcy moga się od tej firmy uczyć.
GKA 2014-04-23 11:15:07
A skąd wiadomo, że żadna osoba tam pracująca nie ma takiej opinii? Czy wszyscy są tak zgodni czy może jest tak, że ktokolwiek boi się odezwać z obawy przed szykanami? Nie polecam tej firmy.
Salut 2016-04-19 23:22:36
Wiesz co, nie sa tacy sami, to chyba oczywiste, że jest różnie w każdej pracy i trzeba się z tym pogodzić, normalna sprawa chyba, w każdym razie tak mi się wydaje
Zostaw swoją opinię o Tekosom Poland Spółka z o.o. - Żukowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekosom Poland Spółka z o.o.