Opinie o MotoKariera w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MotoKariera. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MotoKariera o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MotoKariera w Warszawa

Czytam negatywne opinie o Motokarierze i dealerach, których pracowałem i nie do końca rozumiem, o co chodzi kandydatom? Czy jak ktoś nie zatrudni mnie to od razu jest zły, bo takie można odnieść wrażenie. Ja z rozmowy z firmą byłem bardzo zadowolony - byłem na niej dwukrotnie, w ostatnim roku i 4 lata temu, gdy firma chyba startowała - za każdym razem to firma odzywała się sama do mnie proponując spotkanie. Rozmowa bardzo konkretna - miła, kulturalna. Ogólne informacje o samych oczekiwaniach Pracodawcy (doświadczenie, wykształcenie, osobowość) bez konkretów dotycących planów i celów, bo o nich miał mówić Pracodawca na kolejnym etapie. Pytania różne - ogólne (pewnie badające coś) i szczegółowe. Muszę przyznać, że merytoryczne i miło się rozmawiało. Opisany proces, obietnica odpowiedzi. Odpowiedź zwrotna 1 dzień po terminie z przeprosinami za spóźnienie, więc nie chce mi się wierzyć, żeby ktoś zaczynał spotkanie z 45 minutowym opóźnieniem i nie przepraszał - spóźnienia się czasem zdarzają, wiem sam, gdy teraz rekrutuję, bo... spóźniaja się kandydaci, a potem jest lawina. Potem też firma umawiała mnie na drugie spotkanie (na rozmowie mówili, że być może zrobi to już sam Pracodawca). Reasumując - ja polecam firmę osobom z branży i tym, którzy dopiero chcą w niej zacząć (firma wciągnęła do dealera mojego kolegę z finansówki)

info

Firma rekrutacyjna - totalna masakra. Zero poszanowania dla czasu kandydata 45 min oczekiwania na rozmowę bez słowa przeprosin, pytania ogólne . Niestety wrażenie po rozmowie jest bardzo negatywne co do rekrutującej Pani Magdy ( przerost formy nad treścią ) . Nie buduje pozytywnego wizerunku swoich klientów i firmy Motokariera. Brak informacji zwrotnej... Firma zatrzymała się na etapie rynku pracodawcy ... z lat kryzysu - dlatego tak traktują kandydatów.

Jeszcze nie z branży

Byłem na rozmowie, na razie się nie udało (starałem się o pracę u dealera marki premium), ale jestem zadowolony. Na spotkaniu usłyszałem kilka pytań, na które nie potrafiłem odpowiedzieć, ale ponieważ jestem osobą nie z branży to otworzyło mi oczy na to ile jeszcze pracy przede mną. Miłe podejście do kandydatów - sympatycznie, profesjonalnie (wszystko krok po kroku mi przedstawiono, potem ciekawe pytania), z uśmiechem a nie na poważnie, choć rozmowę przekładalem dwa razy (na moje życzenie odbyła się w kawiarni w centrum nie w siedzibie firmy). Odpowiedź zwrotna w terminie. Ja będę polecał dalej, bo chociaż mi się nie powiodło to wrażenia pozytywne i profesjonalne. Do tego mam kolegę, który dzięki MotoKarierze pracuje od paru miesięcy w BMW, więc wiem, że ta firma szuka "na prawdę".

roślina

To nie jest żadna poważna firma rekrutująca. A mówienie o innowacyjnym podejściu jest zupełnie wyssane z palca. Gdyby nie wiadome powiązania taka 'firemka' nie istniałaby na rynku. Mało poważne podejście do potencjalnych pracowników. Amatorszczyzna na każdym kroku. Zdecydowanie nie polecam

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MotoKariera? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dyrektor Handlowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
isia

wreszcie cos u nich sie ruszylo i widac ze zaczeli poszukiwac dodatkowych pracownikow na rozne stanowiska pracy.

riki

Firma posiada moje CV i dane kontaktowe od ponad trzech lat, z zaznaczeniem, że poszukuję pracy. W tym czasie już drugi raz zmieniłem pracodawce (wyszukanego samodzielnie i dla którego również prowadzili nabór), a z MT żadnej oferty czy chociaż maila. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona przez Panią M.D. na początku naszych kontaktów polegała na ustaleniu chyba profilu psychologicznego, bo nie było konkretnych pytań dotyczących stanowiska. Tak pracuje prawdziwa MT.

zawiedziony

Potwierdzam. "Rozmowa kwalifikacyjna" trwała może 25 min. i była ostatnim etapem kontaktu z tą firmą. Szefowa nie odbierała telefonów i nie odpowiadała na dalsze maile z pytaniem o nowe oferty pracy w ciągu kilu miesięcy. Żenada.

@zawiedziony

Oo no to bardzo się dziwię, bo ja mam super doświadczenia. Uczestniczyłem w wykładzie firmy na mojej uczelni, o tym jak szukać pracy w motoryzacji. Następnie skorzystałem z propozycji, którą dostaliśmy i wysłałem CV do sprawdzenia. Firma sprawdzała je kilkakrotnie poprawiając najmniejsze blędy. Co najważniejsze po kilku miesiącach odezwała się by zaproponować mi udział w procesie rekrutacji. To była najlepsza rozmowa, w jakiej brałem udział. Konkretna, bez PRowej gadki, widać, że osoba, która ją przeprowadzała znała się na temacie i miała doświadczenie. Potem dostałem informację o przebiegu rozmowy (chyba 1 dzień później po obiecanym terminie) i zaproszenie na drugą, a potem pracę. Tak więc ja zdecydowanie polecam! Poważna firma, a nie masówka, a co do Twoich doświadczeń - zawsze zdarzają się wyjątki, może Twój mail wpadł do spamu? Upewniałeś się pisząc na inny adres firmowy? Trudno liczyć, że ktoś kto prowadzi rozmowy rekrutacyjne zawsze odbierze przecież telefon.

xyz

Mało poważna firma a w zasadzie to mało poważne i profesjonalne podejście pracowników do rekrutacji. Po rozmowach kwalifikacyjnych żadnego odzewu co do końcowego efektu rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MotoKariera - Warszawa

• Jak się pracuje w MotoKariera?

Zobacz opinie na temat firmy MotoKariera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MotoKariera