logo MotoKariera

MotoKariera

Opinie o MotoKariera

xyz 2013-05-19 13:50:55
Mało poważna firma a w zasadzie to mało poważne i profesjonalne podejście pracowników do rekrutacji.
Po rozmowach kwalifikacyjnych żadnego odzewu co do końcowego efektu rekrutacji.
zawiedziony 2014-03-06 16:37:42
Potwierdzam. "Rozmowa kwalifikacyjna" trwała może 25 min. i była ostatnim etapem kontaktu z tą firmą. Szefowa nie odbierała telefonów i nie odpowiadała na dalsze maile z pytaniem o nowe oferty pracy w ciągu kilu miesięcy. Żenada.
Michał 2014-03-26 20:54:36
Oo no to bardzo się dziwię, bo ja mam super doświadczenia. Uczestniczyłem w wykładzie firmy na mojej uczelni, o tym jak szukać pracy w motoryzacji. Następnie skorzystałem z propozycji, którą dostaliśmy i wysłałem CV do sprawdzenia. Firma sprawdzała je kilkakrotnie poprawiając najmniejsze blędy. Co najważniejsze po kilku miesiącach odezwała się by zaproponować mi udział w procesie rekrutacji. To była najlepsza rozmowa, w jakiej brałem udział. Konkretna, bez PRowej gadki, widać, że osoba, która ją przeprowadzała znała się na temacie i miała doświadczenie. Potem dostałem informację o przebiegu rozmowy (chyba 1 dzień później po obiecanym terminie) i zaproszenie na drugą, a potem pracę. Tak więc ja zdecydowanie polecam! Poważna firma, a nie masówka, a co do Twoich doświadczeń - zawsze zdarzają się wyjątki, może Twój mail wpadł do spamu? Upewniałeś się pisząc na inny adres firmowy? Trudno liczyć, że ktoś kto prowadzi rozmowy rekrutacyjne zawsze odbierze przecież telefon.
riki 2015-06-29 12:17:27
Firma posiada moje CV i dane kontaktowe od ponad trzech lat, z zaznaczeniem, że poszukuję pracy. W tym czasie już drugi raz zmieniłem pracodawce (wyszukanego samodzielnie i dla którego również prowadzili nabór), a z MT żadnej oferty czy chociaż maila.
Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona przez Panią M.D. na początku naszych kontaktów polegała na ustaleniu chyba profilu psychologicznego, bo nie było konkretnych pytań dotyczących stanowiska.
Tak pracuje prawdziwa MT.
isia 2016-05-17 15:08:10
wreszcie cos u nich sie ruszylo i widac ze zaczeli poszukiwac dodatkowych pracownikow na rozne stanowiska pracy.
Zostaw swoją opinię o MotoKariera - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MotoKariera