Opinie o Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 w Kraków

Jakie godziny pracy obowiązują w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214?

10-19 Od pon -sob

Jakie godziny pracy obowiązują w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214?

Nie polecam pracy.

Od 10 do 19, lub od 13 do 19. Nie polecam aplikować do tej firmy, koszmar tam przeżyłam. Pisz jeśli chciałbyś więcej szczegółów.

Joasia
@Nie polecam pracy.

Właśnie chciałam tam złożyć CV, możesz napisać co się stało

Mirosław
@Nie polecam pracy.

Jaki znowu koszmar? Bo ja chcę się dowiedzieć, ile płacą na rękę. Napisz, jak wiesz, ile tam można zarobić. Dzięki.

aaa

bardzo głupie praca po 8,5 h a 30min dajesz od siebie i kazda sobota i pracujaca niedziela

@aaa

Czyli przerwa 30 min bezpłatna, to "to" od siebie dajemy? ;p A czemu tak dziwnie wcześniej ktoś napisał, że od 10 do 19 i od 13 do 19? To drugie to jakieś weekendy czy o co chodzi

tak to jest bezpłatne 30min, a to 13-19 to praca po 6h codziennie

@Natalia

Zgadza się 30 minut pracy jest bezpłatne, a pracuje się po 8,5 godziny z czego 30 minut bezpłatnie, czasami 9 , w weekendy, czyli dwie soboty w miesiącu pracuje się po 9 h i ma się 30 minut przerwy, czyli od 10-19. W pracujące niedziele pracuje się od 10-18. Czasami w tygodniu zdarzało się 2 razy na trzy miesiące , że miałam zmianę od 13 -19 i miałam 15 minut przerwy. Co jakiś czas przychodziliśmy na 8 rano, aby zmienić etykiety i zostawałam do końca dnia, czyli 19. Nadgodziny, czyli dłuższe zostawanie w pracy było na zasadzie, że mam wyjść wcześniej z pracy w inny dzień, bo oni nie mają pieniędzy aby za te nadgodziny zapłacić.

@Mirosław

Hej. Zarobki to najniższa krajowa, plus dodatek za staż pracy , plus premie, które sobie sam wyrabiasz. Aktualnie najniższa krajowa to 3010 brutto, czyli na rękę masz 2363,56 netto, plus do tego za każdy przepracowany rok do pensji dochodzi 14 złotych(staż pracy). Pomogłam. Koszmar to praca w tym miejscu i z ludźmi, z którymi miałam styczność. Nie miłe osoby i nie kompetentne. Może Ty trafisz lepiej. Spoko. Pa

@Nie polecam pracy.

I wychodziliście na siłę nawet jak robota jednak była? Czy tutaj faktycznie jest taka nieregularność, że raz jest co robić a raz są przestoje po prostu?

@Natalia

To było na zasadzie, że te nadgodziny odbierało się w dzień gdzie nie było ruchu, ani nic do zrobienia, na przykład dwie osoby na zmianie na dziale obuwie damskie. Przestoje z czym? Jak w każdej pracy rozpakujesz dostawę, obsługujesz klientów. Kiedy nie ma klientów układasz swój dział na sklepie i myjesz półki.Jak w sklepie nie zawsze jest ruch, zdarzało się że po zrobionej pracy nie miałaś co robić do końca dnia.

&&&
@Nie polecam pracy.

Jakie dwie soboty wolne chyba w snach... Jedna na miesiąc przy dobrych wiatrch

@&&&

Przy dobrych wiatrach? Sugerujesz, że bywały miesiące bez żadnej wolnej?

Aaaa
@Natalia

Tak ogolnie kazda sobota pracojacai kazda niedziela handlowa

@Aaaa

I one tylko do odbioru? Nie zapłacą za nie?

@Natalia

nie odbierasz dzień wolny w tygodniu

@aaa

Czy to ma sens tak właściwie? Bo to wygląda jakby zmuszali do jednego dnia kosztem innego, chyba że ja to źle widzę?

@Natalia

ale to raczej wszędzie tak działa w handlu, że idziesz w dzień gdzie lepszy jest obrót a wolne masz w tygodniu

@aaa

No niby tak, ale żeby od razu zmuszać? Chociaż z drugiej strony te weekendy to lepiej płatne, co nie?

@Natalia

nie tak samo jedynie moze premia z wypracowania ale jka bedzie ruch

10-19 Od pon -sob

Czy poziom wynagrodzeń w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 13 listopada.

Były pracownik Nowy wpis

Ogłoszenia się pojawiają i będą pojawić. W firmie panuje ustrój pracy pańszczyźnianej. Masz swojegi "Prezesa" despote który myśli że jest panem tego świata. Musisz ciężko pracować i znosić jego chumory w godzinach 10-19 oraz w weekendy. Pracownik jest parobkiem na usługach swego "Prezesa". Nico to rodzinna firma. Ten że wszyscy robią wszystko. Raz jesteś pracownikiem kasy, innego dnia jesteś magazynierem, a innego dnia specjalistą do spraw reklamy. Możesz też być pracownikiem kawiarni, ale w tedy musisz ogarnąć w pojedynkę 300 zamówień kawy oraz przekąsek dla klientów. Na rozmowach kłamią w żywe oczy. Obiecują jedna sobotę pracującą, a w rzeczywistości musisz (usunięte przez administratora) wszystkie????. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem!!!

Na jakie wsparcie w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Były pracownik Nowy wpis

Wypowiedzenie po powrocie do pracy.

Marzena1200@poczta.onet.pl

Nikt nie odbiera telefonów. Skrzynka zajęta. Itd

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Katarzyna

Polecam, buty okazały się za małe, zwrot środków błyskawiczny.

Katarzyna

Nieprofesjonalna obsługa sklepu internetowego. Towar zakupiony i zapłacony. Czekam brak dostawy. Dzwonię nikt nie odbiera. Piszę maila brak odpowiedzi. Po tygodniu dodzwaniam się do sklepu stacjonarnego i tym razem kompetentna osoba ustala, że moje zamówienie zostało anulowane bo nie ma towaru ale nikt nie raczył mnie poinformować ani oddać kasy. ODRADZAM TAM ZAKUPY

Mimi

Odradzam zakupy w tym sklepie. Dla klientów wysylana jest duża liczba SMS z różnymi promocjami. W sytuacji gdy chcesz skorzystać okazuje się, że nie spełniasz warunków o których nie było mowy w SMS, ale podobno w innej formie. Kierownictwo sklepu nieprofesjonalne i ewidentnie nie zależy im ma klienach więc nie polecam odwiedzania sklepu gdzie nas nie chcą. Asortyment jak w wielu innych sklepach nic super szczególnego. A z roku na rok mniej znanych marek. Ceny za wysokie.

NICO W MODLNICY TO OSZUŚCI ,TOWAR KTÓRY KUPIŁAM MIAŁ BYĆ WŁOSKI A OKAZAŁO SIE ŻE JEST CHIŃSKI, EKSPEDIENTKI NIE MAJA POJĘCIA CO SPRZEDAJĄ A WŁAŚCICIEL OBUWIA BEZCZELNY. TOWAR KTÓRY ZAKUPIŁEM ZARAZ SIE ROZKLEIŁ A WŁAŚCICIEL POTRAKTOWAŁ MNIE JAK ŚMIECIA ,TACY LUDZIE NIE POWINNI WO GULE TAM PRACOWAĆ I PROWADZIĆ TAKIEJ FIRMY ,A CENY CHORE JAK NA CHIŃSZCZYZNE .NIE POLECAM TEGO SKLEPU ,JEST WIELE INNYCH CIEKAWYCH SKLEPÓW O CENACH PRZYSTĘPNYCH A WŁAŚCICIEL NIECH PRZEMYŚLI SWOJE ZACHOWANIE I 3 % RABATU NIECH SOBIE WSADZI GDZIE CHCE .NIE POLECAM

Trapulka
@:)

Naucz się ortografi. W ogóle się pisze. Na metkach jest napisane gdzie wyprodukowano, wystarczy nauczuć się czytać. :)

apple

Moi drodzy . A jak idziecie do : Reserved , H&M , Orsay , Promod i wiele wiele innych znanych marek to moi kochani co jest na metce napisane ? Made in china , taiwan, india wietnam , i jakos wam to nie przeszkadza. Idziecie do Nico to juz wam przeszkadza. Ja kupowałam rzeczy w nico i jakoś problemów zadnych nie mam z ciuchami , chya ,ze mam tez takie super szczęście . do ~ :) : w ogóle to się tak pisze a nie w ogule .... naucz się ortografii a dopiero potem się wypowiadaj.

Orta
@apple

W ogóle.

Mirek

@xxx ale w ogóle jakieś są?

Czy w firmie Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 są regularne szkolenia pracownicze?

xxx

nie

niania

witam jestem osoba ktora kupuje w nico od 8 lat .wczesniej bylam od czasu do czasu .sam asortyment jest bardzo dobry ,nie wydaje duzo jednorazowo 300 -400 zl .dla mnie jako osoby sredniej klasy to duzo .ale ciesze sie z tych zakupow jak dziecko , lapie okazje czesto przegladajac asortyment.bez konkretnego zakupu liczac na promocje. jednej pani to sie nie podoba ze przegladajac burze ulozony towar ostatni moj pobyt to wyslanie drugiego pracownika chyba nowego aby skladala towar po mnie .obecnie boje sie isc do nico aby nie narazic sie tej pani ,ciesze sie i jestem wyluzowana . nie karzdy kupuje za tysiace zlotych ale czy on jest maluczki czy boaty jakis szacunek sie nalezy .same zakupy w nico towaru jest w porzadku.pozdrowienia

erd

no to znaczy ze oni w kilku miejsach działają czy jak bo nie rozumiem..czy moglby mi ktoś z was napisac czy jest szansa na jakas rekrutacje w najbliszm czasie żeby się tutaj od nich pojawila z góry dziekuje

sarka

A ja jestem bardzo zadowolona z zakupów. Kupiłam kurtkę na jeseiń - markową w baaardzo dobrej cenie

Adrian

O ile mogę sie zgodzić że obsługa jest miła i zawsze skora do pomocy. To Ubrania w Nico są dużo lepszej jakosci. Same marki mówią za siebie bugatti versace itp!

tevka

ja jestem zadowolona z zakupów w Nico - myślę ze jakościowo nie odchodzą od sieciówek a ceny są o wiele lepsze! polecam takie zakupy!

marzenia

Również uważam, że nico zdecydowanie pogorszyło standardy. Rzeczoznawca cały czas na moje reklamacje zakupów, gdzie ewidentnie była zła jakość produktów - np.buty starły się po 2 miesiącach, skóra na ich wierzchu przebarwiła się od deszczu, gdzie chodziłam w nich od czasu do czasu, ale nie przewidziałam deszczu, spodnie rozeszły się na szwach - oczywiście Rzeczoznawca nie uznała reklamacji. Dość, że wyda się bardzo dużo pieniędzy na dany produkt, to ta gwarancja 2 letnia to można sobie wsadzić........ ODRADZAM KUPOWANIE W NICO! Chyba, że na wyprzedażach. Jedynie bardzo miła i służąca dobrą radą obsługa sprzedawców.

mirek

Zaczeło się od zakupu garnituru na wprzedaży, i NICO został moim ulubionym sklepem.Jestem zachwycony każdym zakupem w tym sklepie. Jestem wiernym klientem od ok. 10 lat. Kupiłem garnitur , buty trzewiki,swerty, kurtkę wełnianą i torebkę dla żony.Wysoka jakość wykonania z ogromną starannością. Pszemiła obsługa i klimat z podkładem włoskiej muzyki sprawia że tęskni się za kolejną wizytą.

bezik

Kupuję w Nico ubrania od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona z asortymentu i obsługi. Ubrania markowe w niezłych cenach. Polecam.

Bożena_Cohena

Ja robie regularnie zakupy w Nico. Ubranka są świetne , wysokiej jakości i niezbyt drogie. A panie z obsługi naprawde milutkie. Polecam tam zakupki.

Zostaw merytoryczną opinię o Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 - Kraków

• Jak się pracuje w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214?

Zobacz opinie na temat firmy Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214?

Nico Polska Sp. Z o.o. Kraków, Modlnica 214