Opinie o 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król w Gdańsk

Robotnik

Programistyczny januszex. Model biznesowy firmy oparty o wyzysk juniorow obiecujac im podwyzki (na wiecznych obietnicach sie konczy). W koncu wiekszosc ludzi zdaje sobie sprawe, ze gdzie indziej dostana 2-3 razy wiecej przy nieporownywalnie lepszej atmosferze pracy i odchodza tak wiec rotacja wysoka. Uslyszycie duzo gornolotnych hasel o pracy dla idei open source ale to tylko odrealnienie szefa. Jak tam juz trafiliscie to popracujcie te kilka miesiecy i ckladajcie CV do innych firm rownolegle z praca. Jesli nic sie nie zmienilo to bedziecie mieli umowe zlecenie bez okresu wypowiedzenia wiec mozecie z dnia na dzien poprawic swoj komfort zycia przechodzac do lepszej i wiekszej firmy. Tylkok nie mowcie, ze chcecie zmienic prace bo byly takie osoby i po prostu wylecialy przed czasem.

Nie wiem ale się wypowiem
@Robotnik

Jeżeli Pracodawca daje umowę którą można rozwiązać z dnia na dzień. To faktycznie (usunięte przez administratora) Inwestuje w pracowników a oni mogą do konkurencji iść każdego dnia. Podsumowując - to raczej na korzyść pracownika.

@Niezadowolony

Stanowczo odradzam. Oprócz oczywistych frazesów, typu "podwyżka, umowa o pracę, przyjemna atmosfera", ta firma nie dba o pracownika. Przestrzegam zarówno pracowników, jak i kontrahentów: dane wrażliwe są dostępne na dyskach głównych, do których ma dostęp KAŻDY. Firma złamała prawo również, kiedy zmieniła się w spółkę - poinformowała o tym kontrahentów po fakcie, mimo że powinno być 30 dni przed. Dodatkowo pracownicy muszą wykonywać pracę, która nawet nie leży w ich kompetencji. Osoby niewykwalifikowane w prawie dostają zadanie wykonać pisma o tymże charakterze. Oczekiwanie wykonania wszystkiego po tygodniu pracy przez nowego pracownika na systemie, który sobie uznali za właściwy, nieczytelny, skomplikowany, jest na porządku dziennym. Sam fakt, że używają najgorszy sort oprogramowania dużo świadczy o snobiźmie właścicieli. Rynek open source ma o wiele lepsze propozycje, niż 3mdeb. To, w jaki sposób właściciel próbuje wymyślić koło na nowo jest groteskowe - cena w oparciu o wykonaną pracę dla klientów, to też osobna kwestia. Miałem wrażenie, że jest to zespół, który ślepo wierzy we wszystko, co powie właściciel, nawet jeśli po drodze sami zaczynają siebie zjadać. Nie polecam i nie pozdrawiam.

I serio takie słowa padły w stronę pracowników? Aż ciężko uwierzyć. W jakim kontekście? Brzmi jak kontra do wniosków o podwyżki wynagrodzeń, ale może się mylę. Jak w ogóle firma stoi pod tym względem?

Ooo Nowy wpis

Na swojej stronie firma zachwala swój program stażowy. Przyjmowanie są zarówno studenci szkół technicznych jak i nie-technicznych, co brzmi zachęcająco (sam zaliczam się do tej drugiej grupy). Duże są szanse na stałe zatrudnienie po zakończeniu takiego stażu?

Jak często w 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 czerwca na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Pozdrawiam Nowy wpis

Szkolenia musisz sam sobie znaleźć, nie ma żadnej inicjatywy z góry. Dodatkowo jak zgłosisz jakieś szkolenie to w ramach tego że firma zapłaci (o ile w ogole się zgodzą) musisz podpisać lojalkę :)

Często się zdarza, że firma przyucza ludzi do (usunięte przez administratora) Pytam, bo było jedno ogłoszenie jakieś dwa lata temu dla młodszego specjalisty ds. marketingu i właśnie w formie nauki. Teraz coś takiego też istnieje? Na tamten czas taka osoba mogła zarobić do 4k brutto, więc niech ktoś napisze czy coś się w tym temacie zmieniło i o ile.

Magdalena
@Robotnik

A długo pracowałeś? Dawno to było? Ciekawe czy faktycznie coś się zmieniło. Widziałeś może jakieś aktualne ogłoszenia?

@Robotnik

Czyli nic sie nie zmienilo. To jest typowa januszowa firma. Dziwi mnie jednak ze sa ludzie ktorzy pracuja tam dlugo.

Magdalena
@Pablo

Długo to ile? Czytałam te komentarze i zastanawiam się ile wynosi średnio staż pracy tutaj w firmie? Jeśli to dobra firma na początek to może są tu osoby które jednak zostały dłużej? Pisali tu że jest możliwa umowa zlecenie - czy po jakimś czasie dają umowę o pracę czy nie ma takiej możliwości?

wojtyla
@Magdalena

UoP mozesz dostac jak domagasz sie zasluzonej podwyzki przez dluzszy czas. Zamiast podwyzki daja UoP jako wielkie poswiecenie xD

@wojtyla

Czyli zamiast podwyżki wtedy dostaje się uop? Ile czasu tak mniej więcej trzeba prosić o podwyżkę żeby dostać umowę? :D A jakby dla lepszych efektów złożyć wypowiedzenie to wtedy można wynegocjować większą kasę?

Nie wiem ale się wypowiem

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
@kandydat

Przestrzegam ewentualnych kandydatów- podana stawka w ofercie nie zostanie wam zaproponowana, firma chce placic doswiadczonym ludziom jak juniorom. Nie zdecydowałam się na pracę w tej firmie z uwagi na negatywne opinie.

@@kandydat

Zaciekawiony Twoim komentarzem przejrzałem na szybko sieć i prócz ofert sprzed 2 lat nic nie znalazłem. Na jakie więc stanowisko szukają? No i jaką stawkę oferują, zważywszy na to, jakie warunki trzeba spełniać, jako kandydat?

@Niezadowolony

@@Niezadowolony

Skoro pracownicy muszą wykonywać obowiązki, które nie leżą w ich kompetencji, to czy mogą liczyć na pomoc kogoś, kto się na tym zna? A może firma organizuje jakieś szkolenia, które rozjaśnią, jak wykonywać nowe obowiązki? Może jakieś dodatkowe pieniądze oferują za takie wyzwania? :D

Firma krzak

Odpowiedz na to jest jedna, „google” jak czegos nie wiesz i sobie radz.

@Firma krzak

W firmie między współpracownikami, czy ze strony przełożonych obowiązuje podobne podejście, czyli "radź sobie sam"? I co z zarobkami, kto poda? W wystawianych dwa lata temu ofertach na Office Assistant oraz Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań IT pojawiały się widełki odpowiednio 3 000–4 200 zł brutto i 3 600–4 700 zł brutto. Na ile więc te kwoty się pozmieniały na przestrzeni czasu?

jaro

Na początek teraz ile płacą juniorowi ?

Inez

w jakich godzinach pracuje Junior Embedded C Developer ? wspomnieli w ogłoszeniu o elastycznych godzinach, ale nie wiem do końca, co to dla nich znaczy. Czy mam sama wpływ na to, jak pracuję? Może ktoś tam pracował na tym stanowisku i się orientuje.

Na stronie internetowej Nuzle.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Project Manager. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Nie byłem pracownikiem

Firma nie oddzwania z informacją o dalszych etapach rekrutacji, tj. dokładnie, że nie zostało się zakwalifikowanym do dalszego etapu. Doskonale wiemy, że porządne firmy o ww. informują.

@Nie byłem pracownikiem

Nie masz czego zalowac, bo to nie jest porzadna firma.

Nie polecam, wszystkie opinie są zgodne z prawdą. Nie dba się o pracownika, w ciągu paru miesiecy połowa firmy ucieka a na ich miejsce nie ma zastępstwa. To nigdy nie świadczy dobrze o firmie. Właściciel nie wyciąga wniosków, wiem, że to przeczyta przy kraftowym piwku. Januszu biznesu, zmień podejście, bo inaczej imperium nie zbudujesz. Nie pozdrawiam.

Kamil

Jak wysoka znajomość języków jest wymagana?

@Kamil

Minimalna. Wystarczy cokolwiek umieć powiedzieć po angielsku i przeczytać dokumentacje. Ważniejszym kryterium jest czy zaakceptujesz stawkę minimalną krajową. Po okresie kilku miesięcy większość pracowników zaczyna szukać nowej pracy, bo praktycznie jedyną możliwością rozwoju ze względu na brak ludzi doświadczonych jest lepszy wpis w CV.

Firma 3mdeb jest jedną z najlepszych firm w jakich pracowałem. Nie wiem skąd ta negatywna opinia. Fakt, zatrudnia trochę juniorów, ale to jak najbardziej na plus, ponieważ pozwala znaleźć pierwszą pracę osobom po studiach a wiadomo, że cięzko jest takim osobom aktualnie znaleźć pierwszą pracę w dziedzinie IT. Szef posiada dużą wiedzę z zakresu embedded popartą latami doświadczenia. Jesli chodzi o wprowadzenie w świat embedded to prawie na wszystko jest jakiś dokument. Każdy z działów w firmie jest dobrze opisany w dokumentacji, gdzie przedstawiona jest podstawowa terminologia, która pozwalają lepiej poznać swoją pracę oraz narzędzia, z których korzysta się w pracy. Istnieją również bardzo duże możliwości rozwoju. Jako, że firma promuje rozwiązania "Open Source" istnieje bardzo dużo możlwości wzbogacenia swojego CV o kontrybucje do rozwiązań o otwartym kodzie źródłowym. Część osób może narzekać tutaj na zarobki, ale biorąc pod uwagę, że promuje się tutaj rozwiązania typu "Open Source" i poniekąd można to traktować jako pracę dla idei, uważam że raz w tygodniu można już sobie odpuścić te kraftowe piwo po to żeby wesprzeć ten szczytny cel.

Zdecydowanie nie!

Jakie kraftowe piwo, jaki szczytny cel? Chyba oderwanie od rzeczywistości i dryfowanie na orbicie. Pracując w tej firmie to na najtańsze „sikacze” z monopolowego człowieka nie stać. Praca dla ideii? Ludzie niestety muszą coś jeść i choćby wynająć mieszkanie. Idea za to nie zapłaci. W pierwszej kolejności trzeba mieć zapewnione podstawy bytowe, a potem można się bawić w wydumane bzdury. Dla idei można pomagać bezdomnym albo wyprowadzać psy ze schroniska. Ktoś chyba pomylił idee z wyzyskiem.

Byly pracownik

To chyba pisal pracownik i szef w jednej osobie :p

Robotnik

Duże korporacje robią zdecydowanie więcej kontrybucji do Open Source niż 3mdeb a zarobki są tam o wiele wyższe, czyli można pracować zgodnie z ideą OS za normalne pieniądze.

Pavelciak

Szczytny cel, hhaahha dobre Sobie. Raczej zapiep..anie za stawkę 2 - 2.5 raza niższą niż w korpo, w otoczeniu opanowanym przez stereotypową korpoatmosferę i wysłuchiwanie ciągłych, najbardziej bzdurnych uwag szefa i Team Leaderów, przy jednoczesnym stresie w pracy i wyliczaniu przepracowanych godzin przy użyciu Jirowego stoppera.

Pavel

A tak poza tym jeśli znalazłby się tu ktoś kogo interesowałaby firma LPN Plant Sp. z o.o (https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21466933), to od razu wam powiem, że jest to w praktyce ta sama firma co 3mdeb Embedded Systems Consulting(właściwie to jej przybudówka), której właścicielem jest ten sam arogancki, zadufany w Sobie człowiek, który po odejściu z korpo (na które tak bardzo narzeka, podobnie jak podlizujący się mu Team Leaderzy) i założeniu własnej firmy poczuł się Panem i Władcą, nieliczącym się z opinią zwykłych pracowników.

Były pracownik 3mdeb

Dla chcących szybkiej odpowiedzi napiszę zdecydowane „odradzam i omijać szeroki łukiem”. Stracicie tu tylko cenny czas z życia. Dla bardziej dociekliwych podaje uzasadnienie. Mianowicie firmą rządzi zadufany i arogancki człowiek, uważający się za „legendę programowania”. Tym czasem w tej firmie nauczyć się można wszystkich antywzorców i złych praktyk jak wytwarzać oprogramowanie. Wszystko jest byle jakie, polepione i składane aby działało, bo czas goni. W sumie to w tej firmie nie za dużo się programuje tylko klepie jakieś research o konkurencjach, narzędziach, pisze blogi kreując się na znawców i ogólnie takie robienie niczego. Firma to ludzie kompletnie niezdecydowani, nie wiedzą czego chcą, takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Szef sieje jakąś propagandę o swojej genialności, a robią soft na stary hardware, który dziś można kupić za 500 złotych w demobilu. Płacą najmniej jak pozwala na to ustawa, takie niewolnictwo. Jak mieszkasz z rodzicami to może przeżyjesz. Można by powiedzieć, że może choć za to się czegoś nauczysz, ale niestety nie, bo nie ma raz od kogo, a dwa nie ma projektów, które warte są uwagi. Praca zdalna to przywilej w trakcie covid, bo musisz zasłużyć. Absurd pogania absurd. Brak zarządzania, brak umiejętności, a tyko puste słowa i propaganda. Omijać!

Artur

W jakich miastach firma działa ?

Zostaw merytoryczną opinię o 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król - Gdańsk

• Jak się pracuje w 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król?

Zobacz opinie na temat firmy 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król?

Kandydaci do pracy w 3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3Mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król
  • Burgaska 9D lok. 10