Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

zdzislaw

Dzień dobry,chciałem zapytać czy ktoś wie,jak jest na Akademii Haeringa.Mam zamiar zapisac dziecko do szkoly i tam mialoby odbywac praktyki.Ma ktos jakas wiedze lub doświadczenia?

Mimi
@zdzislaw

Nie poleca akademi. Mało praktyki. Nawet produkcję potrafią przenieść na akademie żeby tylko kasa była lepsza i prze 6 miesięcy naciska się jeden guzik. Takie to praktyki. Dużo obiecuje ale nic nie robią. Teoria ok. Jeszcze coś przekażą. Ale praktyka lipa totalna. Po akademi na zakładzie nie ma większych zarobkow a nawet niższe niż zwykły pracownik wzięty z ulicy.

Cykcyk

"Sieć Auchan szuka chętnych do pracy. Oferuje m.in. stabilne zatrudnienie, 7 proc. rabatu na zakupy w Auchan i 10 proc. rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka, pakiet opieki medycznej, akcjonariat pracowniczy, karnety sportowe i dofinansowanie do posiłków oraz tzw. wczasów pod gruszą" — podaje serwis dlahandlu.pl. Ale to nie koniec. "Sieć ma również program poleceń pracowniczych. Polecając znajomego do pracy w Auchan można otrzymać 1200 zł brutto" — czytamy. Portal przypomina, że podobne programy maja również inne sieci — Biedronka i Lidl. Co oferuje Haering ?

Równia pochyła
@Cykcyk

Dużo potu, zwłaszcza latem. Jedyny plus, że jeszcze przelewy na czas.

Czy dział Mechaników mają rozmontować? Ponoć już ludzi przenoszą na inne działy?

Emila

I co to da, że zostaną oni przeniesieni na inne działy? Jak to wpłynie w takim razie na ich pracę? finanse nie ulegną żadnej zmianie? A warunki zatrudnienia w kontekście obowiązków? Mogą się nieco zmienić?

Czy ktoś wie co się dzieje w tej firmie ? Ludzie sie zwalaniaja, czy to czas szukać nowej pracy?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Driver

Kwestią czasu jest jak ktoś kogoś tam rozjedzie, ale winę można zrzucić tylko i wyłącznie na kogoś kto zatwierdził caly projekt i chyba zapomniał o ludziach. Tak wiem że to ewoluowało w czasie, ale ktoś mógłby się nad tym pochylić. Obecnie piesi wchądzą pod samochody, dosłownie.

Oluś
@Driver

o jakim projekcie jest tu mowa? trochę to wyrwane z kontekstu stąd moje pytanie. jak w tym razie jakaś odpowiedzialność się rozkłada w kontekście zarządzania projektem? kto w ostateczności ja ponosi?

Xx

Czy jakieś podwyżki dla pracowników są przewidziane? Ktoś coś wie?

DżacoGała
@Xx

podwyżka obowiązków jest przewidziana z powodu zmniejszającej się liczby pracowników :)

@DżacoGała

No to wiadome zawsze tak było i będzie a kasa stoi w miejscu choć wszystko drożeje

Amony
@Xx

Będą podwyżki, tylko trzeba się bardziej starać, więcej dawać od siebie, a nie tylko żądać. Cieszcie się że w ogóle pracę macie.

Pik pik
@Amony

Jak się starać? Robię ponad 110% normy i lipa..... Stawka poniżej najniższej krajowej? Co wy gadacie? Przecież oni wszystkich wykorzystują. Przypomina że to niemiecka firma i niemieckie zasady nie spisane.... W tej firmie lepiej nie będzie. Zwalniać się i szukać pracy. W biedrace bez wykształcenia większe są zarobki....

....
@Xx

Człowieku, o czym Ty marzysz? Widzę że masz wygórowane oczekiwania wobec firmy. Powiem Ci tak nie oczekuj za dużo, jedyną podwyżką którą firma Ci może zaoferować to podwyżkę obowiązków. Jak chcesz zarobić to musisz robić cały czas świątek-piatek-tylko nie zapomnij wziąść obrazka z rodzinnym zdjęciem do pracy.

aneta
@Pik pik

Jeżeli robisz ponad 110% procent normy to sam sobie kręcisz na siebie bata . Za chwilę tą normę bedziesz mieć podniesioną i zarobisz się na smierć. Nie widzisz tego ,że robisz żle ?Przecież ONI tylko na tym żerują i się cieszą

@aneta

twierdzisz przy tym, że może zostać taka norma podniesiona tylko indywidualnie? jaki by to miało sens? i jak mogłoby być to możliwie? rozmowy w tym zakresie jak wyglądają? sugerujesz przy tym, że można robić słabiej i będzie ok?

Guru

A ja tam jestem zadowolony. Zarobki spoko, pod warunkiem że się pracuje weekendy. Stawkę też mam dość wysoką jak na nasz region więc jest ok. Pracuje po 8 godzin, szybko leci bo cały czas robota. Premie ok, na święta też zawsze dostawałem dodatki, a nie jestem majstrem ani kierownikiem. Sporo ludzi tępych, ale na prawie 3tys pracowników zawsze się trafią jacyś. Od siebie dodam, że masakrycznie dużo plotek po zakładzie krąży, jakby chcieć się wszystkim przejmować to by człowiek zgłupiał. Zasada jest taka: przychodzę do pracy, 8 godzin zasuwam i wracam do domu, o pracy nie myślę w czasie wolnym i dlatego jestem zdrowy. Ta zasada odnosi się do każdej pracy. Ja dodam jeszcze że jak się jest w porządku dla ludzi to oni też są ok. Chcesz to przyjdź do pracy jak będą przyjmować. Wiadomo że na początku wszędzie jest słabo a z czasem wszystko się układa. Pozdrawiam

Julia
@Guru

Spoko zarobki to znaczy ile? Niestety nie jestem w stanie odgadnąć twoich osobistych preferencji po jednym komentarzu. Dlatego proszę o konkrety.

Toja
@Julia

6k

Operator
@Toja

Zapomniałeś napisać że to jest ze wszystkimi weekendami pracującymi, czyli za 30 dni pracy :)

Ciekawski
@Toja

Netto czy brutto? Po ilu latach pracy?

Operator
@Ciekawski

A no chyba że mówimy o brutto i po 15 latach pracy to okej :)

@Operator

15? I tu co roku nabijają tę podwyżkę czy jak to wygląda? w ogóle piszesz 30 dni pracy... To ile to godzin niby miałoby być?

Iza
@Operator

A to pracując bez weekendów ile można wyciągnąć?

Magda
@Iza

Zalezy od stawki i premi między 3000 a 3500

jaaako

No to teraz weekendy ograniczone jak i 2 dni w miesiacu byku

Maja
@jaaako

Ograniczyli pracę w weekendy? Z jakiego powodu? W sumie szkoda bo wyglądało to na spoko opcje na dorobienie

@Maja

Tarcza rządowa działa więc korzystają jak mogą kosztem pracowników

@Guru

A szkolenie z wazeliniarstwa widzę że kolega już ma za sobą

Wafel
@Guru

8 lat pracy i 22 zł . No super . A i weekendy wszystkie w pracy . Naprawdę super ????

@Wafel

Może specyfika samej w sobie pracy właśnie mu odpowiadała i dlatego chwali? Tobie prócz kasy co jeszcze nie leżało, że tak się do tego odnosisz? O czymś jeszcze warto wiedzieć przed złożeniem papierów?

Bets
@Guru

Mam dokładnie takie samo zdanie. Pracowałam tam i byłam zadowolona

@Bets

Czyli stwierdzasz, że zarobki były jak najbardziej adekwatne? a o praktykach studenckich lub pracy sezonowej coś możecie napisać? jest o nich wzmianka na stronie. jak biorą kogoś na sezon to jego warunki zatrudnienia jakkolwiek się różnią od stałych pracowników?

Aleks

Czy to prawda, że cała kadra od majstrów w górę dostała podwyżki i rekompensaty inflacyjne?

@Aleks

Skąd to info, że tylko oni? wcześniej w wątku pisali dość ogólnie o wszystkich. ile te podwyżki miałyby wynieść i co to za rekompensaty? jak tu w firmie to liczą?

Hahahah
@Aleks

Tak, to normalne w wielu firmach ale nie u nas, w Niemczech dostali również po 2tys euro na święta a u nas straszenie obcięciem etatu. Haering schodzi na pay

@Hahahah

Tu nie działa z jakich konkretnie przyczyn? Ludzie głośno poruszali już temat lub proponowali właśnie coś od siebie? Jakie mogą być potencjalne reakcje i z kim tak wgl się o takich rzeczach tu gada?

Gm 20

Podobno bardzo duzo ludzi zaczyna sie zwalniac bo slabo z praca operatorzy odchodza zwalniaja ludzi z Qs czy jest tak slabo

Czy są przyjecia do Haering czy będą przyjecia i kiedy

Uyg

Właściciel dbał o firmę.Syn robi z niej sokowirówkę .

Zofia

Nie wiem, jako kto pracują ci co komentują. Wiadomo coś o pracy kontrolera jakości? W starym ogłoszeniu sprzed paru lat ma 2,100 zł brutto. Hm...

Cyk cyk

Aleks

Kiedy pieniądze na święta i podwyżki?

Mendi

Tak

Hanna
@Aleks

Oooo to firma obiecała pracownikom jakieś extra pieniądze na święta? Czy to tylko oczekiwania pracownika? Była mowa o tym? I czy to oznacza, że nadal nie ma ich na koncie, stąd to pytanie?

Czy już wiecie?

Dyrektywa o Sygnalistach Obowiązek każdego pracodawcy zatrudniającego powyżej 250 pracowników! Sygnaliści – dlaczego trzeba wdrożyć? Unia Europejska w 2019 ustanowiła Dyrektywę o ochronie sygnalistów, która nakazuje organizacjom z sektora publicznego oraz prywatnego, wdrożenie systemu, w którym informator, (w tym wypadku tzw. „Sygnalista”) będzie miał możliwość zgłoszenia nieprawidłowości w danej firmie. Sygnalistą może być pracownik, partner biznesowy lub kandydat do pracy. Każdy z nich miał możliwość złożyć skargę podając swoje dane lub pozostając anonimowy. Celem ustawy jest ochrona osób zgłaszających naruszenia i poprawa w zakresie przestrzegania prawa i wartości etycznych w organizacjach. Kogo dotyczy Dyrektywa? Od 17.12.2021r.: organizacji z sektora prywatnego zatrudniających powyżej 249 pracowników, organizacji z sektora publicznego zatrudniających powyżej 50 pracowników Czy w TYM zakładzie już wdrożono panel sygnalisty? Czy wszyscy pracownicy przeszli szkolenie zaznajamiające z treścią tej dyrektywy? Dla mniej rozgarniętych napiszę że nie chodzi o zwykłe (usunięte przez administratora) bo to jest w H. wszechobecne, ale o anonimowe zgłaszanie nieprawidłowości, np. niegospodarności czy działania na szkodę firmy przez np. kierownictwo.

kierownik

Może by jakieś podziękowania dla dyrekcji za podwyżki? Spróbujcie się uśmiechnąć wszyscy, przecież Oni to dla Was zrobili :) Mam na myśli kierowników.

Żal
@kierownik

Jasne po kilku ładnych latach praca po podwyżce stawka mniejsza albo taka sama jak Ci co robią rok plus premie wyższe mają ekatraa

Lidia
@Żal

To co, pracownicy starsi stażem mają gorzej? Z czego to wynika? Przecież są bardziej doświadczeni od tych co dopiero przyszli...

Żal
@Lidia

No mają gorzej ja po kilku latach pracy mam mniej niż nowe osoby co rok robią . Niektórym trochę wyrównali innym nie

Iza
@Żal

Od czego zależy to komu wyrównali, a komu nie? Czy nie ma tu żadnej zasady?

Xxx
@Lidia

Im starszy pracownik to wiecej wie, nie chce mu sie szukac nowej pracy to sie nie zwolni, bardziej pyskuje , z automatu ma mniej..mlody dostaje wyrównanie a stary teoretycznie ma juz duzOOO!!!!

@Xxx

a wyniki z pracy? one są jakoś weryfikowane i to na ich podstawie właśnie dochodzi do tego wynagradzania? jak one są zbierane i porównywane?

dziękuję....
@kierownik

...a ile zrobili dla siebie? ;) teraz się mogę uśmiechnąć

Super

Nie ma takiej drugiej firmy. 10000 zł na rękę w systemie 3 na 3.

kolo
@Super

Pewne Panie więcej zarabiają, robią to co ty "Super" :) :) :)

@kolo

Ajjj ta zazdrość:) Zlotóweczki się zgadzają????

ZSM
@Super

A do kiedy ten system cały będzie?

Alvaro
@ZSM

Podobno zostaje na stałe

Ola
@Alvaro

Zamiast podarunki to dorzuca jakieś premie ? Wiesz coś może na ten temat

luck
@Super

Nie ma już żadnego systemu, są natomiast ograniczenia etatu.

Ahh
@Super

Oj chyba już zlotoweczki się nie zgadzają. Jakie to zabawne jak ludzie się poniżają dla pracy. Nie szanując samych siebie.

@luck

Jak nie ma jak jest:) 3 na 3 !!!

@Ahh

Jak nie ma jak jest:) 3 na 3 !!!

Andriy

Super!!!

Xxx
@Super

System - najlepsza opcja jaką firma powinna wprowadzić wszyscy by na tym skorzystali .....

Ciekawy

Nie wiem na vo ten socjal skoro i tak co roku to samo że firma niby taka biedna . Zero pieniążków na święta zero podwyżek. I najlepiej siedzieć cicho

Ciekawy

Czy myślicie ze pieniążki na święta będą?

Arek
@Ciekawy

Puki co część załogi ma obcięte etaty, także nie licz na nic

Maria
@Arek

obciete etaty są z jakiej przyczyny ? braku kasy czy braku pracy dla nich ? wiecie na jaki okres jest to ich obciecie?

@Maria

Testowo na Grudzień, za dużo pisania o tym.

Operator gm

To najlepsza firma w Polsce, extra zarobki, lekka i przyjemna praca, a najważniejsze wykształceni i dobroduszni przełożeni. Pracować tu, to jak złapać Boga za nogi. Serdecznie polecam.

@Operator gm

Sarkazm w Twojej wypowiedzi wyczuwam. Jak każdy:) niech moc będzie z Toba. Oby tak dalej, pewnie na niemieckiego karpia dostałeś talon. Zapisz się już na jajka wielkanocne :))

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska