Opinie o Daniel Sobczak Auto Handel Dafi w Paczkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Daniel Sobczak Auto Handel Dafi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Daniel Sobczak Auto Handel Dafi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Sobczak Auto Handel Dafi w Paczkowo

Lila Nowy wpis

Hejka. :) z okolicy Paczkowa jestem i szukam sobie pracy biurowej, ale na obsłudze klienta też się znam. nie wiecie czasem czy do komisu nie potrzeba kogoś teraz na administrację?

Filip Nowy wpis

Witam serdecznie bardzo polecam ten komis jest bardzo zadowolony kupna samochodu tym komisie 100% pozdrawiam

Czemu ktoś pytał o to czy urlop jest w 100% płatny? Skąd te wątpliwości? I czy w komisie zatrudniani są może obecnie blacharze? Jestem z okolic Paczkowa i jak na razie za robotą się rozglądam, wiecie może jakie są umowy?

Cześć, kolega pytał o pracę dla blacharza, czyli nie robicie ich w autach? A co z tym rozrządem, macie mechanika swojego czy może będziecie kogoś szukać? Jedna Pani pytała o taką robotę ale nikt jej w sumie nie odpowiedział i teraz nie wiem co o tym myśleć

redek

Komis niewart niczego ,w samochodach palone choć muwiono że nie,paski rozrządu do wymiany chociaż zapewniali że wymienione,elektryka robiona chyba przez gipsiarza bo byłem u elektryka to się za głowę chwycił omijać dużym łukiem bo (usunięte przez administratora) kasę bierze i luźniej niema odwrotu a ty musisz się luźniej bujać i płacić.Tfu.

Aplikowałeś do firmy Daniel Sobczak Auto Handel Dafi? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy urlop w Daniel Sobczak Auto Handel Dafi jest płatny 100%?

Polecam ten komiks w 100% pozdrawiam

Miłosz

Witam Nie zgadzam się z panią halinom zakupiłem ten komisie samochód dla teści i są bardzo bardzo zadowoleni bardzo polecam !!! Ale jest takie małe przysłowie nie myli się tym co nic nie robi pozdrowienia dla pana Daniela!!!

Justyna

Witam zakupiłam w tym komisie miesiąc temu samochód po kupnie pojechałem auto sprawdzić do serwisu auto jest bardzo dobrym stanie bardzo polecam ten komis za uczciwość

Halina

Wita, jedna Pani na forum pytała kiedyś o pracę dla mechanika, czyli te auta są na miejscu restaurowane? Jeśli tak to czy lakiernik również znalazłby sobie zajęcie? Na razie wstępnie pytam, bo zastanawiają mnie warunki pracy przy tych opiniach od klientów. Ile średnio aut się sprzedaje w miesiącu? Ma to wpływ na wynagrodzenie?

Mikołaj

Witam Nie zgadzam się z waszymi opiniami zakupiłem tam dwa samochody i jestem bardzo zadowolony po wymianie rozrządu auta bezwypadkowe wierzę temu człowiekowi na 100%POLECAMY

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Daniel Sobczak Auto Handel Dafi?

Maccc

Porażka z gościem (usunięte przez administratora) czarodziej obiecuję złote góry a nawet opon nie potrafi obiecanych dołożyć do pojazdu . Rzekomo jest gwarancja na auto ale jej nie ma opony miały być dołożone nie ma . Z umową również problemy (usunięte przez administratora) mi niby nie sprzedał auta tylko właściciel w Niemczech ....

Szczerze

Jestem w szoku, przejechałem pół Polski za autem. W ogłoszeniu Perfect piękne zdjęcia i opis, przez telefon : Panie igła, nic do roboty ,a faktycznie szrot ze starymi oponami ,bez prądu. Bałbym się testować to auto, ale i tak nie ma na to szans, bo musieliby cały dzień wyprowadzać resztę sztrucli z tego pseudo-komisu. Omijajcie szerokim łukiem

Olga
@Szczerze

"Musieliby"? To ile osób w zasadzie na dzień dzisiejszy w tym komisie się zatrudnia? Wiecie coś o pracy mechanika? Przyjmują na takie stanowiska albo będą planowane przyjęcia skoro w autach podobno jest cos do roboty?

Niezadowolony klient

NIE POLECAM NIKOMU BARDZO NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA.PAN DANIEL OSZUKAL MNIE CO DO ROCZNIKA SAMOCHODU .KUPILAM AUTO MYSLAC ZE JEST TO ROCZNIK 2013 ZAPLACILAM OCZYWISCIE JAK ZA 2013 A JAK SIE OKAZALO NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ PO NR VIN AUTO JEST Z 2012 R.TLUMACZYL SIE TYM ZE PIERWSZA REJESTRACJA JEST Z 2013 A CO MI PO TYM JAK SAMOCHOD WEDLUG ROCZNIKA JEST O ROK STARSZY TWIERDZIL ZE PRZYSLE MI DOKUMENTY POTWIERDZAJACE TO DO TEJ PORY TEGO NIE ZROBIL, BO DOBRZEWIE ZEROKU PRODUKCJI NIE ZMIENI ,NA PLACU JEST TAKI SCISK MIEDZY AUTAMI ZENIE MOZNA DOKLADNIE WSZYSTKIEGO OBEJRZEC ,PAN DANIEL URUCHOMIL SZYBCIEJ SAMOCHOD KOZYSTAJAC Z CHWILI ZE BYLISMY W INNYM MIEJSCU ZEBY NIE USLYSZEC JAK DZIALA ROZRUSZNIK O CZYM NAPEWNO DOBRZE WIEDZIAŁ BO JUZ PO ZAKUPIE AUTA MUSIALAM GO WYMIENIC ,NAPISAL NIEPRAWDE W UMOWIE KUPNA SKLAMAL NA TEMAT ROCZNIKA .DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM NIEUCZCIWYM SPRZEDAWCA OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM .

Olga
@Niezadowolony klient

Jeśli faktycznie wam się to wszystko zdarzyło to słabo, ale zastanawia mnie to czemu sami w internecie nie sprawdziliście tego rocznika? Przecież wystarczy vin, nr rejestracyjny i data pierwszej z nich i podstawowe dane wyskakują

Niezadowolony klient
@Olga

Jeśli idę kupić samochód z auto handlu i sprzedawca zapewnią mnie ze rocznik jest taki a nie inny i potwierdza to w umowie kupna to chyba jesteś o tym przekonany prawda nie wszyscy znają się na tym jak na miejscu sprawdzić nr VIN tymbardziej że samochod był na niemieckich tablicach to wyszło dopiero podczas przeglądu na stacji 300 km od miejsca zakupu .Być może Olgo miałaś więcej szczęścia niż my ale wiem że Pan Daniel jest nieuczciwym sprzedawca bo gdyby tak było to odbierałby chociaż telefon .Osoba uczciwa nie wciska kitu zwykłym ludziom którzy pracują ciężko żeby kupić sobie samochod a nie był tani bo 46 tys może dla niego tomala kwota dla mnie nie jest oszustem i tyle

Klient
@Niezadowolony klient

Dokładnie . Mnie tak samo (usunięte przez administratora) Z przebiegiem… ale ja mi tego nie daruje. Już wszystko jest u adwokata ….

Klient

Nie polecam !! Sprzedał samochód malowany. .. skory naprawiane !! Moja wina bo pojechałem. Sam .. ale uważać na niego bo to czarodziej , ale karma wraca … pożałujesz tego. Co sprzedajesz ludzia (usunięte przez administratora) ….

Dawit

Witam serdecznie Bardzo polecam ten komin bardzo miła obsługa Kupię auto rok temu pojechałem do pracy Do Szwecji bo wróciłem na święte Jestem bardzo zadowolony polecam serdecznie

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Witam serdecznie was Drodzy klienci zakupiłem auto w tym komisie auto-handel Dafi w Paczkowie miesiąc temu pojechałem autem na wakacje zrobiłem 2500km auto jest bardzo sprawne i bardzo polecam ten komis

Maciej

Witam serdecznie chciałbym gorąco polecić komis Dafi z Paczkowa. Pan Daniel oferuje auta solidne i godne polecenia z miłą obsługa i profesionalnym podejściem do klienta.Serdecznie zapraszam do odwiedzin i zakupu auta w komisie Dafi

Agnieszka

Witam zakupiłem 2 lata temu samochód w tym komisie teraz kupiłam następny w zeszłym tygodniu jestem bardzo zadowolona bardzo polecam ten komis miła obsługa gorąco pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Sobczak Auto Handel Dafi - Paczkowo

• Jak się pracuje w Daniel Sobczak Auto Handel Dafi?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Sobczak Auto Handel Dafi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Sobczak Auto Handel Dafi?

Daniel Sobczak Auto Handel Dafi
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zapłocie 1
    62-020 Paczkowo