Opinie o Parapety Police Małgorzata Krutul w Police

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Parapety Police Małgorzata Krutul. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Parapety Police Małgorzata Krutul na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parapety Police Małgorzata Krutul w Police

Olaf Nowy wpis

Najlepsze zaopatrzenie produktowe jakie można znaleźć.

Natalia Nowy wpis

Dobraliśmy sobie tutaj materiał na schody. Teraz tylko czekamy na założenie, a firma i pracownicy bardzo fajni.

Bronisław Nowy wpis
@Natalia

Piszesz o tych pracownikach którzy będą zakładać schody? Wiesz ile osób jest w ekipie? Robią pod twój projekt czy sami coś zaproponowali?

Irena Nowy wpis

Bardzo skąpe te klienckie wpisy, A i to bardziej liczyłam na pracowników, że napiszą o pracy, wypłatach i socjalu, czy i jaki jest?

Renata

Witam. Firmę Pani Małgorzaty oceniam pozytywnie. Jest duży wybór parapetów i też miła obsługa.

Czy po rozmowie w Parapety Police Małgorzata Krutul rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Hanna

Świetna firma

Antoni
@Hanna

Fajnie, ale może coś więcej jednak dodasz?

Dagmara

Świetna firma.

Halina
@Dagmara

"Świetna"? A co najbardziej Ci się u nich tak właściwie podoba?

Aneta

Czy ktoś się orientuje czy w w tej firmie potrzebują kogoś do współpracy jeżeli chodzi o montaż parapetów czy zajmują się tylko sprzedażą?

Z przyjemnością się tu robi zakupy.

Maria

Bardzo duży wybór i świetne ceny.

Szymon
@Maria

Bardzo dobrze się tu robi zakupy.

Dariusz

Super zaopatrzony sklep.

Dagmara
@Dariusz

Tu się robi bardzo dobrze zakupy do domu.

Magdalena

Potwierdzam!!

Przemek
@Dariusz

Schody i parapety zakupione tutaj są bardzo ładne i porządne.

Maciek

Wszystko obsługa, parapety bardzo dobre.

Arek.

A czy taka praca jest ciezka? Polega tylko na doradzaniu?

Kinga
@Arek.

Nie wydaje mi się żeby ta praca była ciężka. Osoba, która mi doradzała robiła to z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Ewelina
@Kinga

Odpowiedziałaś na pytanie o to, czy praca jest ciężka, ale nie napisałaś, na czym polega - masz może taką informację? Jeżeli znasz szczegóły pracy w Parapety Police, to napisz proszę, będę naprawdę wdzięczna za szczegóły.

Krzysztof

wybór parapetów jest imponujący wręcz.

Malwina

Polecam. Jak wszyscy tutaj zadowoleni klienci.

Roman
@Malwina

Duży wybór ładnych parapetów.

Renata

Firma ma bardzo duży wybór parapetów z przeróżnych materiałów. Chciałam wybrać parapety zewnętrzne i udało mi się to. Są bardzo eleganckie

Gabi

Poza klientami zadowolonymi z firmy pracownicy mają bardzo dobrego pracodawcę

Katarzyna
@Gabi

Duży wybór parapetów ma firma.

Tomasz

Jeśli chodzi o wybór parapetów, to firma sprawdza się w 100%!

Ewelina

Jak można starać się o pracę w firmie Parapety z Polic? Czy dane, które są podane na stronie www są aktualne (https://parapetypolice.pl/webpage/kontakt.html ) i ktoś pisząc własnie chociażby na wymienionego maila, i wysyłając tam CV, dostał zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną?

Natalia

Przede wszystkim kontakt z firmą bardzo dobry. To pomogło mi podjąć decyzję o wyborze parapetów.

Romek

Szkoda, że na forum pracowniczym została zamieszczona ta opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Parapety Police Małgorzata Krutul - Police

• Jak się pracuje w Parapety Police Małgorzata Krutul?

Zobacz opinie na temat firmy Parapety Police Małgorzata Krutul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parapety Police Małgorzata Krutul?

Parapety Police Małgorzata Krutul
  • Tadeusza Kościuszki 14 lok. 2