PRO HAUS S.C.

Szczecin

Opinie o PRO HAUS S.C.

admin 2015-08-04 12:44:04
Masz doświadczenie z pracą w firmie PRO HAUS S.C. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!
kAnt 2016-03-11 09:40:17
to chyba jakiś cyrk na kolkach a nie firma!!! zamówienia u nich to coś prawie formalnego;/ cwaniactwo żeby nie używać gorszych określeń!!! zamiast w firmę lepiej byłoby się bawić w kindergarden...
Astra 2016-04-22 09:53:52
Pracowałam tam. Wszystko ok., miła atmosfera. Dużo pracy i obowiązków.
Ambitny 2016-05-13 11:01:32
Polecam firmę, stabilna finansowo. Pracowałem tam ponad 1,5 roku jako doradca, miła atmosfera, Szef (Pan Robert) bardzo pomocny potrafi dużo nauczyć. Magazynierka Monika jest mistrzem w swoim fachu zna stolarke drzwiową od podstaw. Firma dużo wymaga(umiejetnosci handlowe) ale też potrafi w odpowiedni sposób wynagrodzić pracownika, jeśli jesteś dobrym sprzedawcą oczywiście(to nie jest firma w ktorej siedzisz za biurkiem i myślisz że klienci sami przyjdą). Ja osobiście zmieniłem branże, ale gdybym nie zmienił to pewnie bym tam pracował.
Worker 2016-08-06 23:10:08
Ty chyba debil jesteś co? Powinni ci zabrać internet.
Zostaw swoją opinię o PRO HAUS S.C. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO HAUS S.C.