Opinie o TTS Group Rafał Drob w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TTS Group Rafał Drob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TTS Group Rafał Drob na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TTS Group Rafał Drob w Tychy

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Elektromechanik w TTS Group Rafał Drob? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Właśnie zobaczyłem, że otworzy rekrutację na posadę mechanik samochodów ciężarowych. Ciekawe, że napisali, że nie trzeba wysyłać cv. No to jak np. przekazać dane kontaktowe, jak pokazać swoje doświadczenie, bo takowego wymagają, bez cv? Napiszcie, jaki inny dokument aplikacyjny wysłać.

baltazar gąbka Nowy wpis

Z całego serca nie polecam tego miejsca pracy , kiepska płaca , wyzysk, ludzie donoszą na siebie , brak organizacji , bhp pracy w ogóle tam nie funkcjonuje , nowych pracowników traktują jak podludzi , brak socialu , o podwyżki trzeba się prosić firma nieporozumienie, polecam omijać z daleka

bsługa serwisu to dno jak trafisz dobrze to dobrze ale jak na Sławka to tragedia

Ewa Nowy wpis
@Michał

Można prosić o więcej szczegółów? Co kryje się pod pierwszą częścią, z tym "jak trafisz dobrze to dobrze"? Ilu serwisantow tutaj obecnie obsługuje?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TTS Group Rafał Drob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca krajowy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Sebastian

WITAM rozglądam się za pracą jako kierowca kat c+e mam ok 15 letnie doświadczenie na trasach miedzynarodowych w tym 9 lat jazdy po Włoszech ostatnio widziałem od nich baner ze szukają kierowców na te trasy ktoś może coś więcej napisać jak pracą wygląda i czy dalej pan Rafał jest tam szefem

SEBA

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie jako pracownik myjni. Może ktoś coś więcej napisać jak to dokładnie tam wygląda?

Maria
@Piotr

Cześć, też się chętnie dowiem właśnie czegoś o tej pracy w firmie TTS jako Pracownik Myjni. Pytasz ogólnie, jak to tam dokładnie wygląda. A co konkretnie byś chciał wiedzieć? Może na bardziej konkretne pytania łatwiej będzie dostać odpowiedź, to taka moja sugestia.

Hanys

Niestety, ale jak to już ktoś wcześniej ujął - PATO.....! Robota byłaby niezła, ale przez towarzystwo tam zatrudnione, nigdy w życiu bym tam nie zaczął pracy!

Ahten

Jawny wyzysk

Jolanta
@Ahten

Szczerze mówiąc to nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi. Byłoby super, jakbyś chociaż trochę spróbował rozwinąć swoją poprzednią myśl - wówczas można byłoby się do tego jakoś odnieść. Pracowałeś w TTS Group, czy byłeś klientem tej firmy?

on

@brak słów to co ogólnie, zespół jest słaby ale firma jako pracodawca dobra?

słaba firma

Sami nie wiedzą czego chcą. Zatrudniają wg własnego upodobania, nie wiem co wpływa na decyzje. Ale np. nowo zatrudniony pracownik nie umie jeździć na wózku, jest niezorganizowany i popełnia błędy, a pracownik co się wykazuje, dobrze jeździ i dobrze pracuje, wykonuje polecenia - nie jest doceniony i zwalniany. Dziwna Firma. (usunięte przez administratora) Mało ludzi do pracy, 3 magazynierow na krzyż, a ruch spory i dużo załadunków. Nie doceniają tych co się starają dla firmy.

brak słów
@słaba firma

Problem to tam jest z ludźmi ,a nie z firmą. Jak jest roboty dużo to źle , a jak jest mało to też źle i wieczne narzekanie i obrabianie d..y za plecami wszystkim . Jeden drugiemu na złość robi zamiast robić robotę zespołowo.

Lolek
@brak słów

Niestety, ale tak jest wszędzie, gdzie pracuje na zmianie paru, lub więcej ludzi. Po prostu, niektórzy nie mogą wytrzymać bez krytyki innych osób, zamiast skupić się na swoich obowiązkach... Niestety.

Mart

Jak wygląda praca jako kierowca w firmie są wolne wakaty. Pozdrawiam

Jolanta
@Mart

Ktoś może oceni to stanowisko. Dobrze się pracuje jako kierowca TTS Group?

@Mart

Jeżeli szukasz firmy gdzie w nocy się śpi A w miesiącu robisz max 10 tyś kilometrów. To na pewno nie tutaj .

Daga

Czy to jest firma w Polsce czy organizująca prace za granicą?

@Daga

W Polsce Tychy

Massimo

Skoro firma istnieje tyle lat to nie może być źle. A nikt nikogo na siłę nie trzyma. Kasa się zgadza i nie ganiasz po 2-3 tygodnie po Uni tylko Włochy i do domu. A jak mówią szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego. Podobna mi się wpis kolegi "Nowego" prawie trafiłeś szanowny kolego.

Znoyek

Dziwna firma

Jarrek

Mi sie tam spoko robi jedynie szef troche nęka

Rafaldropohyek

Robote stresujaca czepiaja sie o wszystko co sie da w szczegòlności szef ze wzrokiem psychopaty Z kasa nienajgorzej na czas pod koniec miesiac A wyplaty chlopaki spoko robota taka że od razu lecisz na gleboka wode

Renata

@nowy... a trzeba jezyk dobrze znać na takie wyjazdy?

Nowy...

Na dobrego wózkowego zawsze znajdzie się praca. Załadunków i rozładunków jest od groma tylko trzeba mieć trochę pojęcia jak ciężarówki ładować bo co niektórzy mają tylko na papierze umiejętności. Co do pracy za kierowcę to nie ma co narzekać wypłaty na czas A jak 4 razy zrobisz Włochy to siudemka z psiodu.

Matrix

Firma i właściciele ok. Wypłaty na czas. Warunki pracy dobre. No i fajna atmosfera w zespole :)

Franciszek
@Matrix

Możesz zdradzić jak wygląda rozmowa rekrutacyjna z pracodawcą? TTS Group organizuje staże dla uczących się osób? Dzięki za info.

Zostaw merytoryczną opinię o TTS Group Rafał Drob - Tychy

• Jak się pracuje w TTS Group Rafał Drob?

Zobacz opinie na temat firmy TTS Group Rafał Drob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TTS Group Rafał Drob?

TTS Group Rafał Drob
  • Mysłowicka 1