Opinie o Action Logistics Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Action Logistics Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Action Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Action Logistics Poland Sp. z o.o. w Katowice

Na podstawie tego zeszłorocznego opisu benefitów porównuje teraz te z aktualnych ofert. czemu operator wózka ma ich więcej niż pracownik działu przyjęcia towaru? W tym pierwszym przypadku była dopisana strefa relaksu, kawa / herbata, multisport, jakiś parking i inne. zapomniano dopisać resztę w pierwszej ofercie czy jednak benefit jest zależny od stanowiska?

Teresa

Świetne warunki pracy, magazyn czysty, kierownictwo dba o pracownikow. Duża ilość benefitów pracowniczych. Praca stabilna i z możliwościami rozwoju.

Xyz
@Teresa

A jakie firma daje benefity?

Teresa
@Xyz

Sporo ich jest, opieka medyczna, ubezpiecznie, znika do sklepów, dofinansowanie do posiłków w pracy i inne

Iza Nowy wpis
@Teresa

Magazyn czysty, super, że są takie warunki w tym pomieszczeniu. A ja zapytam o socjalkę. Jest takie coś? I czy jest czysta? Jest wyposażona w ekspres do kawy, mikrofalę, miejsce do zjedzenia posiłku?

Tomek Nowy wpis
@Iza

Jest kantyna pracownicza czysta. Jest miejsce do odpoczecia . Jest mikrofala, i darmowa kawa herbata woda gazowana automaty tanie śniadania i obiady. Firma doplaca do jedzenia

Adrian

Jak się robi w tej firmie, zwłaszcza z punktu widzenia stanowiska - pracownik magazynowy w dziale przyjęcia towaru? Dużo dźwigania ręcznego, czy jest to zorganizowane, by tego unikać? Mogą przyjąć bez uprawnień na wózki jezdniowe?

@Adrian

W dziale przyjęcia towaru nie ma dźwigania. Bardziej skanowanie produktów i sprawdzanie po jednym pudełku z palety. Praca naprawdę przyjemna i lekka. Do tego tylko na pierwszą zmianę. Nie ma pracy w nocy i w niedziele. Uprawnienia wiem, że firma załatwia.

Maria
@Anna

A jak zarobki? Dobrze płacą? Jakie to są mniej więcej kwoty dla pracownika bez uprawnień na te wózki, bez większego doswiadczenia? Szkolenie wprowadzające jakieś jest? Jeśli nie ma pracy na zmiany to byłaby idealna praca dla mnie...

XYZ Nowy wpis
@Maria

Myśle ze płaca rynkowo, mniej zarabiałam w poprzedniej pracy w okolicy. Tu jestem zadowolona. Szkolenia zawsze są, nawet są od tego specjalni ludzie.

Mariola

Action Logistics to pracodawca jakiego szukałam od dawna. Firma mocno stawia na rozwój co pozwala na wspinanie się po drabince kariery zawodowej dodatkowo szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie. Standardy i wartości którymi kieruje się firma nie są tylko pustymi słowami. Pracodawca ścisłe trzyma się warunków które zawarł w ogłoszeniu. Atmosfera z którą się tam spotkałam sprawia że wstawanie do pracy to przyjemność. Zdecydowanie jest to praca na lata. Polecam!

Czy kandydat na stanowisko Kierownik Sklepu w firmie Action Logistics Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Zostaw merytoryczną opinię o Action Logistics Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Action Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Action Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action Logistics Poland Sp. z o.o.?

Action Logistics Poland Sp. z o.o.
  • Wojewódzka 10
    40-026 Katowice

Action Logistics Poland Sp. z o.o.