Opinie o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

krzychu53

oszusty,oszusty i nic innego jak najdalej od tej firmy,,,

misiio
@krzychu53

Ci co piszą "gdzie moja kasa"," (usunięte przez administratora) quot; często sami mają coś na sumieniu. Łatwo oczerniać w sieci. Jako pracownik firmy mogę powiedzieć, że firma staje na wysokości zadania, jest żetelna i ma doświadczenie wieloletnie w temacie.

ktos

przeciez jest sezon urlopowy,pani ksiegowa za jakies pieniadze musi wyjechac na urlop,a podobno jest w trudnej sytuacji.ona biedna ,a pracownik ktory ma na utrzymaniu rodzine czteroosobowa moze zdychac.

maciek

Panowie co wy nie wiecie ze oni was kłamią , a szczegulnie koordynatorzy firmy, a szczegulnie ten pan po zawodówce co jest szefem na zusach ,niewierzcie im jak chcecie odzyskac kase to tylko do TVN to zgłoscie bo napewno macie umowe zlecenie wiec trzeba wiecej osób sie zebrac i do sadu z tym isc.Pozdrawiam były pracownik tej beznadziejnej firmy krzak.

dziękuję :)

Wszystkim z Państwa, którzy zamieścili swoje opinie z całego serca dziękuję. Zaoszczędziliście mój czas, pieniądze i zaangażowanie. Jedyne co mogę Państwu polecić w ramach odzyskania pieniędzy to zbiorowy pozew sądowy - m.in. 10 osób.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Israeli

sNIEWYPŁACALNA .. właścicie [usunięte przez administratora]wydaje dlatego firma nie ma pieniędzy - Omijać omijać omijać

DAREK42

NIE POLECAM, [usunięte przez administratora],PROSBY O WYPŁATY,BRAK MOZLIWOSCI KONTAKTU Z FIRMĄ,WSZYSTKO CO TU PISZĄ TO NAJSZCZERSZA PRAWDA,NIESTETY........

obcy3

Czy w tej firmie pracuje pracował zarzadzal lub prowadził jakakolwiek działalność. Pan J[usunięte przez admina] Asstraszy pan na emeryturze który właśnie chce współpracować z nasza firma i wprowadza fanaberie jak to rządzi w jednej z firm ochroniarskich z warszawy a jeździ autem z logo tej waszej firmy

ares

Pracuje u nich nawet powiem gdzie szkoła żywnego mokotów dwa miesiace kasy nie widzę dzisiaj zadzwoniłem do zgm mokotów do administratorki z prosba o interwencje w sprawie wypłaty ludzie jakie PIEKLO się powstało po 30 minutach już był telefon do zmiennika czy jest w pracy a kiedy ją będę.jutro dostal zakaz opuszczania pracy do puki szef NIE PRZYJEDZIE nawet księgowa dzwoniła do niego pewnie się pożegnalne spotkanie szykuje 3444#tyle są mi winni a zmiennikowi ponad pięć tysięcy taka to firma

Szumna nazwa ,ale nic poza tym!! kłamstwo goni kłamstwo,brak kontaktu telefonicznego o osobistym nie wspomnę,bo tak najłatwiej głowa w piasek i sprawa załatwiona.....ciekawi mnie na jakich zasadach owa "firma "wygrywa przetargi ????(usunięte przez administratora)

marian

Cedric, ty nie lej wody, twierdzisz, że oni nie mają "za dobrych opinii" - oni mają JAK NAJGORSZE OPINIE! Pracujesz u nich? Bo na to wygląda. Dostajesz kasę w terminie? Sam sobie na to odpowiedz. Gadasz że niby konkurencja nie śpi? A dla kogo SatG to jest "konkurencja"? Dla modelarzy składających za darmo plastikowe samolociki? Dla firm ochroniarskich na pewno nie.(usunięte przez administratora)

Tomasz

To prawda co pisze Smoczysko - zamiast płacić w terminie wysyłają kontrolnych, by opowiadali głupoty jak sami cierpią. Z prokuratury na Wiktorskiej wylecieli szybciej, niż światło. UWAGA! Nadal staraja się najmowac ludzi, (usunięte przez administratora) Nie pytaja o niekaralność. Właściwie wszystko im jedno kogo biorą, przecież i tak nie zamierzają płacić. UNIKAĆ JAK OGNIA!

Smoczysko

Maja taką metodę uspokajania tych, którym wiszą pieniędze: przyjeżdża kontrolny i opowiada ile to on sam czeka na wypłatę. Dwa razy, trzy razy, jak trzeba to i pięć. Co to daje? Ano nic - ale można się powolac, że ruch jakiś jest, jakies staranie. Ni dociera do durniow, że ludzie płaco kredyty, przyjeżdżają kupując bilety na metro czy autobus i skądś kasę muszą wzioć. Czytajacym tyle powiem, że w komunałce na Abramowskiego naprawdę byl juz trup, to z firmy Uniwersum. Jakoś to latem było, nachlał sie przy temperaturże plus trzydzieści i fiknął. Wtedy wzieli Gwaranta i kilka lat był spokój, wiem bo pracowałem w sasiedniej placówce.

marian

Kolego, ty piszesz o komunałce na Abramowskiego? Bo jesli tak to zobaczymy co bedzie jak administrator przeleje kasę na 6 osób, a tak naprawdę pracuje tem tylko czterech. Oprócz PIP-y będa mieli jeszcze prokuratora na karku. A z tego co wiem od obsady dawnej prokuratury na Mokotowie to firme usunęli w trybie natychmiastowym wlaśnie za niepłacenie ludziom po kilka mmiesięcy.

jan49
@marian

wszystko prawda ze nie płacą

Nabrany

Na Mokotowie przeszłem do tej firmy, ponieważ wygrała przetarg na obiekt, w którym poprzednio pracowałem. Ale wszystkie informacje o nich sa takie, że nie płacą, pracuję z kolegami, którzy nie maja kasy po 4-5 miesięcy. I zadnej nadzieji na jej odzyskanie. UNIKAJCIE JAK OGNIA! NIE NABIERAJCIE SIE NA WYMOWNOŚĆ róznych szefów - którzy jako jedyne usprawiedliwienie podają, że sami nie otrzymują wypłat. No tak - ale oni jeżdżą ciepłymi słuzbowymi autami, a nie zasuwają po zimnie jak my. FIRMA KRZAK! NIE PRACUJCIE DLA NICH!

bz54

Nie rozumiem dlaczego czekacie w nieskończoność na pieniądze. Ja po miesiącu przekażę sprawę swojego zleceniodawcy kancelarii za nieduże pieniądze.

witek

Ta firma to dno a ten szef z Czestochowy to nieuk po zawodówce - KLamcy i (usunięte przez administratora) niepłaca pieniedzy od 4 miesiecy i nieodbieraja telefonów skaczy to sie wszystko w sadzie - FIRMA KRZAK GROZI JEJ UPADŁOSC

janek47
@witek

To co napisał Maciek to święta prawda,jak najdalej od tej firmy,jak trzeba zapłacić wypłatę to nikt nie odbiera telefonu,beznadzieja.

mariusz

Nikt nieodbiera telefonów w tej złodziejskiej firmie ani biuro ani prezes ani ksiegowa nagle sie zapadli pod ziemie NIE MAMY WYPLATY PONAD 4 MIESIACE cały czas tylko kłamie koordynator ten ciec ze juz bedzie i tak jest od 2 miesiecy, UWAZAJCIE NA TA FIRME KRZAK

mietek

Tak idziemy do sadu pracy i zgłaszamy do pipu bo kasy niemamy juz 4 miesiace, zrobimy porzadek z tymi [usunięte przez administratora]

mietek

wyplacaja po 2,3 miesiacach a z tej drugiej umowy wcale nieplaca nam wisza juz 10 miesiecy. JAK firma z kaczy kontrakt na danym obiekcie to w cale niewyplaca ludzia tak bylo w Radomsku

derdus

ta firma i ten pan kornel szef niby na czestochowe z lic 1 go stopnia po zasadniczej szkole mowi samo za siebie nie placa po 3 miesiace a stawka na pkp to 6 50 zenada ostrzegam przed ta firma

ktoś
@derdus

zgadzam sie co do pana (usunięte przez administratora)z czestochowy,on i firma to chyba jedno,ksiegowa trzy miesiace temu twierdzila ze pieniadze sa wyslane(wysylala je trzy dni),teraz wysyla piaty dzien,i nic.Czekamy na pieniadze za grudzien,a za maj i czerwiec????????????.

Zostaw merytoryczną opinię o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Kandydaci do pracy w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa