Opinie o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

stach

Zwlaszcza jakie obiekty mają na Slasku?

jk

A wiadomo może co teraz jeszcze ochraniają?

mirk

Kto u tych oszustów pracuje NIE PŁACĄ 5 MIESIĘCY ... Ostrzegam nowych pracowników to mina czyli dziadostwo bez pieniędzy . Unikać SAT GUARD jak ognia ......

Zadowolony klijent

Polecam tą firme windykacyjna,wszystko sprawnie poszło odzzyskali mi pieniądze za 3 miesiące pracy w Sat-Guardzie plus odsetki..Polecam gorąco..

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
gosia

Ludzie, dlaczego z tym nic nie robicie ?? na maila odezwaly sie dwie osoby a wysylajac zbiorowe wezwanie do zaplaty mamy wieksze szanse. Ja osobiscie zglaszam sprawe do telewizji, nawet gdy kasy nie uzyskam, sprawie ze ta "firma" bedzie miala duze problemy. Ciagle wierze, ze wiecej z Was sie do mnie odezwie...

Olcia55
@gosia

Ja się odzywam to jest najgorsza firmą w jakiej pracowałam.Bezczelnie oszuści zwłaszcza prezes czachowska i ten począł się boże dyrektor pawłowski. Oszukują dra się na pracowników nie płacą ludzie nagminnie odchodzą bo nie płacą.radzę wam objęcie ta firmę

krzychu58

Jak najdalej od tych oszustów,nie dajcie się nabijać w butelkę,a jak wam mówią żeby robić bo będzie kasa,to im nie wierzcie,bo myśmy się sami przekonali i teraz jesteśmy parę miesięcy bez wynagrodzeń,wiszą nam po parę tysięcy złoty.

Frajerzy

Płaczecie że nie płacą a pracujecie dalej w tej firmie dlatego was tak traktują bo wiedzą że dalej bez kasy będziecie pracować.Jesteście niewolnikami samych siebie,a właściciel się smieje ze zatrudnia frajerów.

janek45

mi i moim kolegom zalegają już cztery miesiące,firmę SAT GUARD wyrzucili a ludzi bez kasy zostawili.

Pracowałem w tej firmie od zeszlego roku,na poczatku byli wyplacalni pózniej zaczeli krecic i motac.Nie można bylo sie dodzwonic do biura a jak sie juz udalo to twierdzili ze wyplaty sa juz wyplacone a to nie bylo prawdą.Zalegli są mi 3 wypłaty i nie wiem czy mi wyplaca poniewaz mnie zwolnili.Czy ktos jest z okolic Śląska albo Zagłebia ktorym zakład zalega z wypłatami?

byly pracownik

Ja jestem z Zagłebia i tez byl z chęcią zlozyl pozew zbiorowy do sądu..

@byly pracownik

poprosze sie ze mna skontaktowac na maila malgos28@wp.pl w sprawie pozwu zbiorowego

gosia

Witam, szukam osob ze slaska oszukanych przez firme Sat Guard. Chce zlozyc pozew zbiorowy, niestety rowniez dalam sie nabrac..

robol

jest koniec września a ja nie mam całej kasy za czerwiec a gdzie lipiec sierpień kordynator obiecanki ze dziś lub jutro napewno kasa będzie itd FIRMA SAT-GUARD to TRAGEDIA OOOODRADZAM,,jak chcecie żeby wasze dzieci jadły chleb to ją omijajcie PREZESIE JAK TAK MOŻNA przecież dzięki nam prowadzisz ten biznes ;bo na dziś wygląda to TRAGICZNIE.

MARCIN37

JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY.NIE PŁACĄ,NIE ODBIRAJĄ TELEFONÓW,OSZUSTY,OSZUSTY.

PAWEŁ43

JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY.....ZLODZIEJE,ZŁODZIEJE,GDZIE NASZA KASA.........

jan23

oszusty,nie płacą....

redaktor

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Sprawa dla reportera”, - zgłoś temat i zadzwoń: +48 (0-22) 547 44 50

GLODNY

MAM PYTANIE! GDZIE W "PANSTWIE PRAWA"TZN. POLSCE SA SLUZBY KTORE SA ZOBOWIAZANE DO PRZESTRZEGANIA TEGO PRAWA?! ZUS PANSTWOWY ORGAN ZATRUDNIA PARE LAT Z KOLEI FIRME KTORA OKRADA,PRACOWNIKOW NA WSZYSTKIE MOZLIWE SPOSOBY,A POWINIEN(ZUS) STAC NA STRAZY PRAWORZADNOSCI W PANSTWIE POLSKIM!FIRMA SAT - GUARD I JEJ POCHODNE FIRMY KRZAKI WLASNIE TO ROBIA!

misia

Niestety i pracownicy z biura nie otrzymują wynagrodzenia nawet po kilka miesięcy. To szczera prawda we wszystkich opiniach nie szanują pracownika i najlepiej by mu nie wypłacali pieniędzy. Odradzam pracy w tej firmie jak i w innych tego zarządu bo niestety mają kilka.

adam25

(usunięte przez administratora) nie odbieraja telefonow

jacek59

to nie jest żadna firma ochroniarska,tylko naciągacze,oraz jak wycykac pracowników,brak wypłat,nie odbieranie telefonów jak nie ma wypłaty,horror jak takie coś może istnieć,żeby tak ludzi traktować,nie dość ze im grosze płaca już dawno powinni ich zamknął.

Zostaw merytoryczną opinię o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Kandydaci do pracy w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa