Opinie o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

klaus

Kogo obejmie stawka godzinowa? Stawka godzinowa ma obejmować również samozatrudnionych, którzy jednoosobowo świadczą usługi dla firm. Przestrzeganie przepisów dotyczących minimalnej stawki godzinowej będzie kontrolować Państwowa Inspekcja Pracy, która w tej sprawie zyska dodatkowe uprawnienia. Za naruszenie przepisów dotyczących wypłacania minimalnej stawki godzinowej przewidziano kary od 1. do 30 tys. zł. Ochrona pracowników Ustawa zakłada zakaz zrzeczenia się prawa do minimalnego wynagrodzenia czy przeniesienia go na inną osobę, a jego wypłaty muszą być dokonywane w formie pieniężnej. Gwarantuje również otrzymywanie przez zleceniobiorcę wynagrodzenia w wysokości wynikającej z minimalnej stawki godzinowej w regularnych odstępach czasu – w przypadku umów zawartych na czas dłuższy niż 1 miesiąc – co najmniej raz w miesiącu. Od 1 stycznia 2017 r. dla pracujących na określonych umowach zlecenia oraz umowach o świadczenie usług będzie obowiązywała minimalna stawka godzinowa w wysokości ponad 12 zł. W parlamencie zakończyły się prace nad ustawą wprowadzająca minimalną stawkę godzinową. Sejm RP 22 lipca br. przyjął poprawki Senatu. Teraz ustawa została skierowana do podpisu Prezydenta RP. Ile będzie wynosić stawka godzinowa? Poziom minimalnej stawki godzinowej jest skorelowany z wysokością ustalanego corocznie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Minimalna stawka godzinowa będzie wzrastała w stopniu równym wzrostowi minimalnego wynagrodzenia ustalanego dla pracowników. Od 1 stycznia 2017 r., przy kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę wynoszącej 2000 zł, wprowadzana minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych wynosić będzie – zgodnie z przepisami ustawy - 13 zł za godzinę. W latach kolejnych, wysokość tej stawki uzależniona będzie również od corocznej dynamiki wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Markoxsx

Blisko mnie mają biura samochody nowe toyoty Yaris i nawet Porsche Carrera wygląda na nowy a z tego co czytam to takim kosztem udają porządnych biznesmenów cóż, ja złożył bym doniesienie na prokuraturę o usiłowanie popełnienia przestępstwa a w sądzie domagał się ustawowych odsetek plus odszkodowanie czyli zaległości razy dwa plus zwrot kosztów po czym wniósł o cofnięcie koncesji na prowadzenie działalności w tym wypadku Ochrony osób i mienia, bo chyba taki zakres ich działalność biznesowa obejmuje nie uczciwość w sektorze bezpieczeństwa publicznego powinna być karana z urzędu.

lek

Ha ha pracujcie za darmo jak nie macie rozumu zejsc z obiektow i zakonczyc meczarnie oszustow .

robol

robi nie pi..dol głupot że trochę się opuzniają dziś jest 21.01,2016 a my na obiekcie 9 osób nie mamy kasy za LISTOPAD 2015 rok i co ty na to .to jest banda oszustów, niech ich szlak trafi

miro
@robol

to po co siedzicie opuście stanowisko pracy. oni i tak wam nie zapłacą.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
ROBI

ODRADZAM, NIE PŁACĄ ,

atomek

kasy nie zobaczycie a tą suke powinni sprzedać do agencji w Niemczech prezesowa ha,ha

basto34

Sat Guard to firma której nikomu nie polecam.Pracowaliśmy u nich przez kilka miesiecy,tylko pirwsza wypłata była w dniu w którym miała byc,reszta to już jak sie ludzie upominali i to jeszcze z wielkim bólem.Potem nastąpiło że przez trzy miesiące nam nie wypłacili ani grosza,ani prosba ani grożbą,firme wyżucili a nas bez wypłat zastawili.Złożylismy sprawe do sądu,ale okazało sie że musimy to dac ze stopy cywilnej,bo pracowaliśmy na umowe zlecenie,a tym sąd pracy sie nie zajmuje.Wynajeliśmy adwokata,który nam wszystko wypisał i doradził jak to zrobic,poszła sprawa do sądu.Wyrok zapadł i mimo nakazu płatniczego i tak nam nie wypłacili.Złożylismy sprawe do komornika,i komornik firmie zablokował konta i dopiero wtedy nam wypłacono cało należnosc po kilku miesiącach.Napewno gdyby nie adwokat i komornik cieńko byśmy piszczeli,na innych posterunkach sprawy do sądu nie zgłosili i do dni adzisiejszego bez kasy zostali,za niedługo bedzie rok.Wiec nie polecam tej firmy.

owoc

sat-guart to firma najgorsza jaką znam płaco zopuznieniem pierwsza kasa po 3 miesiącach i jak tu żyć ,a jak się zwolnisz lub oni cię zwolnią to o kasie zapomnij,do sądu no i co wygrasz a KASY I TAK NIE WYPŁACAJĄ to jest jedno wielkie sk.....two sam tego do świadczyłem NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ SAD-TOOSZUŚCI.....

gfgf

Jaka forma zatrudnienia? Jeśli umowa zlecenie to jedna, czy może kilka? Proszę o konkretne informacje

pracownik byly 2014

witam bylem pracownikem tej firmy w 2014r firma zalega z 3-5 miesiecy z kasa dla pracownikow caly czas sa sprawy w sadzie i maja nakaz zaplaty i nic sobie z tego nie robia nie pakujcie sie w (usunięte przez administratora) bo nie bedziecie mieli kasy na czas mam nadzie w tym miesiacu ze w warszawie maja ponad 17 obiektow panstwowych i straca je a jesli nie to jest jakis uklad z urzedem

lkj

Mam pytanie, jaka formą zatrudnienia? Pewnie umowa zlecenie, a jak z wypłatami w całości czy dzielone na części np. z jednej firmy tyle, z drugiej reszta? Proszę o konkretną informacje.

Jachu

Jakie to obiekty miały by być w Ostrołęce?

@Jachu

nie pakujcie się do tej firmy,nam prawie od roku zalegają na kilkanaście tysięcy zloty,nie ma kontaktu,nie odbierają telefonów,mają gdzieś pracowników tylko mówią pracujcie kasa będzie,ale nie ma do dziś.

Zła
@Jachu

od 1 maja stracili stary szpital i urzad mazowiecki nie wiem czy maja jakies obiekty na Ostrołęce

Gonia

UWAGA SAT GUARD OSTROŁĘKA ogłaszaja sie na obiekty biurowe zalegaja z wyplatami nza 2-3 miesiace na 2 obiektach ostrzegam nowych pracownikó nie dajcie się wpakować na minę

Zła

SAT Guard zaleglość z wypłata 2 miesiące dodam ze jestem zona pracownika zadzwoniłam do koordynatora "obiecuje pani jutro kasa będzie na koncie :) dzwonię następnego dnia "obiecuje pani kasa będzie do końca miesiąca (moje pytanie którego? zjechałam gościa (żalił się mojemu że byłam nie kulturalna :) , zadzwoniłam do księgowej oczywiście głuchy telefon wreszcie odebrała kulturalnie ja zjechałam :) powiedziałam że jak kasy nie będzie do jutra to idę do adwokata nie będe streszczała całej miłej rozmowy Ale Panowie i Panie mała sugestia dajecie nr tel do księgowej swojej żonie mężowi gwarantuje księgowa długo nie wytrzyma :)) wypłata wpłyneła na drugi dzień :D sposób stosuje jak tylko wypłata opóźnia się o 1 dzień DZIAŁA :)

@Zła

ciekawe jak żeś się dodzwoniła jak telefonów nie odbierają

gosia

Ja swoje pieniadze odzyskalam, zadzwonilam, zjeb***** ksiegowa jak psa ( niestety,ile idzie czekac ) i nastepnego dnia pieniadze byly na koncie. Pozdrawiam

Ludzie wypisujecie o tej firmie historie,wiekszosc z was to pracownicy, tak Wam zle a siedzicie bez kasy,i narzekacie ,podekmijcie decyzje robie i cicho siedze lub odchodze ,a wtedy kierownik pan krzysztof N, bedzie mial problem bo trzeba bedzie go skolonwac ,gdyz jest bardzo skuteczny, oszołom, pozdrawiam ,

jan64

Jak najdalej od tej firmy,w zeszłym roku w sierpniu firmę wyrzucili i do dnia dzisiejszego nikomu z kilkunastu pracowników za kilka miesięcy nie wypłaci na kilkanaście tysięcy złotych,uważajcie na nich.

Kalafior

A propo sat-guardu, jak twierdzą poprzednicy okazuje sie to wszystko całą prawdą. Ja ze swojej strony mogę dodać, że jak człowiek pracujący jednocześnie w 3 pracach jako ochroniarz, może kompetentnie wykonywać swoje obowiązki i być donosicielem do "pana" dyrektora. A pan Lech Walorski na pewno będzie wiedzieć o kogo chodzi.

kierownik

Zabrac wszystkie obiekty firmie SAT GUARD zeby skaczyc oszustwo ludzi . Jak w tych czasach mozna nie zaplacic pracownikowi za prace 5 miesiecy to szok to nie ochrona tylko dziadostwo .

alek

Jak sie nie wstydza oglaszać ciągle ze potrzebuja do pracy ludzi zeby ich oszukac i nie zaplacic . Po prostu kto taq firma rzadzi jakis nieudacznik z peknietego kondona . Nie masz kasy to nie oszukuj biednych ludzi zawin rekawy i pracuj jak ci ludzie co maja dzieci a przecierz ida swieta po prostu firma dno oszustow jak najszybciej kontrola izby skarbowej .

Zostaw merytoryczną opinię o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Kandydaci do pracy w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa