Opinie o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

Henryka Nowy wpis

Pracowałam od marca 2012 do grudnia 2014 . Nam się poszczęściło i zmienili firmę. Ale toczone były walki o wypłaty Dzwoniło się po kolei do administracji działu bezpieczeństwa Po sławma panią Ewe oraz prezesowa starsza . Kase za grudzień 2014 wypłacili warci 2015

Golo

Witam mam pytanko czy ktoś z państwa wie może pod jaka nazwą dxzalaja zlodzieje z Sat-Guardu,gdyż mam już klauzule wykonalności po wygranej sprawie i szukam z komornikiem tej bandy złodziejów na czele z oszustem Pawłowskim

zakręcony Nowy wpis
@Golo

Sat-Guard Security z siedziba na Hożej

Gregor Nowy wpis
@Golo

Witam teraz sat guard istnieje pod nazwo Sek guard

JERZY

Witam,pracowałem tam,nie mam wypłaty za listopad i za urlop za 2019 rok.

mariuszhuragan@gmail.com Nowy wpis
@JERZY

Dlaczego zwlekasz z pozwem do Sądu??? Takie sprawy przedawniają się po 3 latach..

Jakie wartości są cenione w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

zakręcony

Największa wartością firmy jest prezes który nie szanuje nikogo a pracowników traktuje jak śmieci. Powinno zamykać się takich ludzi co okradają pracowników i zabronic prowadzenia działalnosci.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Stanisław - Kredytowa3

Kilka m - cy pracowałem na Kredytowej 3 i każdy kto pracował dłużej ode mnie sam sobie jest winien.Każdy pracownik Sat Guard doskonale wiedział co jest grane i akceptowałł to przez lata, więc o co ten krzyk?Współczucie mam tylko dla tych, którzy byli krótko i mieli złudzenia...Proponuję wyrolowanym pozwać Urząd miasta st.Warszawa.

Polfutbol

Firma została wyrzucona że wszystkich obiektów urzędu miasta zostały na razie dzielnice .ciekawe co z zaległościami finansowymi zlecenie październik listopad i pensja z umowy -zusy też nie opłacone szykuje się pozew do sądu pracy i zgłoszenie do PIP

@Polfutbol

Mi zalegaja z umowy o prace za pazdziernik moze jakis pozew zbiorowy?

GREK

Owszem trzeba działać

Przemo
@Bbs

Po co ci pozew zbiorowy ja solo wszystko ogarnąlem w 7 miesięcy klauxuke wykonalnosci juz dalem do komornika

Www
@Przemo

Klauzulę wykonalności możesz sobie wsadzić w 4 litery jeśli firma nie ma żadnego majątku.Pozatym pierwszeństwo mają instytucje typu ZUS,bank inne zobowiązania publicznoprawne,a ty jesteś na szarym końcu.Zanim odzyskasz swoją wypłatę inni muszą najpierw odzyskać swoje zaległe niezapłacone składki zusowe.A i komornik zdaje się palcem nie ruszy jak mu nie zapłacisz za windykację.Kasa praktycznie nie do wyrwania.Na rynku jest jeszcze kilka podobnych firm,ale jak się chce pospać na obiektach dając się kiwać to potem jest rozpacz i trzy wypłaty do tyłu.Jedyne wyjście nie pracować w takich firemkach.

bbs
@Przemo

Przemo . myslisz ze komornik cos z nich sciagnie ??? watpie . (usunięte przez administratora) poprzepisywali majatki . a komornik jeszcze zazada od ciebie kosztow .

Greg

Mi nie zapłacili za pazdziernik i listopad i urlop . zapraszam zainteresowanych do kontaktu w celu odzyskania pieniążków za pracę razem wszyscy możemy więcej niż jeden .

Tito

Czy ktoś słyszał może czy firma prowadzi może jakaś rekrutacje

pozew złożony

Bbs

Ciekawe ile jeszcze pociągną??

Gregor
@Bbs

Jak wszyscy poskłdają pozwy do sądu , i prokurator się weźmie za to firmę oszukańczo to raczej nie długo. Pasowało by tam tylko telewizję posłać żeby pożądek zrobili i trochę wstydu na cały kraj .

Potwierdzam . Unikać jak ognia tej pseudo firmy

Czarek

Dlaczego jest taki problem z przelewami? Firma nie jest wypłacalna ?

GREGOR

Firma ta nie wypłaca wynagrodzenia na czas , mi jest dłużna za październiki i listopad 2019 roku . Szczerze nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Polfutbol

Firma została w trybie natychmiastowym wyrzucona na zbity pysk z obiektów Urzędów Centrum teraz i z dzielnic. Frma nie płaci pracownikom ZUSU, oraz wynagrodzenia z etatu i zlecenia dlatego wszystkich pracowników przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie artykół 55 kodeksu pracy się kłania i pozew zbiorowy

Irek

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Bożenka z okiena
@Irek

Potrzebują cały czas, non stop. Dyżury 8,12 godzinne w dni robocze, w godzinach pracy urzędów. Dla dorabiających z etatem w innej firmie stawka wynosi 13 zł.

@Bożenka z okiena

Dodaj jeszcze że są opóźnienia w przelewaniu wynagrodzenia. Przez to duża rotacja

@Bbs

Bbs, pracuję na urzędzie Kredytowa i etat jest na czas.

Janusz
@Bożenka z okienka

Do kiedy pracujesz w satguardzie na kredytowej

Janusz

Jest tak dobra firma że została wyrzucona na zbity pysk w trybie natychmiastowym z urzędu miasta stołecznego z kredytowej też niektórzy jeszcze nie mają zapłaconego etatu za październik

żaba

ja powiem szczerze mam nic przeciwko takiej stawce wynagrodzenia na starcie, pod warunkiem że z czasem ona jednak może znacznie wzrosnąć, bo jestem specjalistą

@żaba

O jakiej konkretnie stawce mówisz? Czy ktoś tu wie, ile można realnie zarobić w tej firmie?

Tamta

czy dalej jest takie samo badziewie jak ludzie tutaj pisali w 2015 roku? moze przez 3 lata się coś zmieniło? bo chciałabym podjąc prace na etacie i tak się zastanawiam czy warto,za etat muszą zapłacić chocby skały srały

@Tamta

Tamta, myślę, że nie powinnaś sugerować się wypowiedziami osób , które swoje komentarze dodały w 2016 roku. Od tamtego czasu w firmie Sat- Guard Defense mogło dojść do wielu zmian. Z ich strony internetowej nie widzę żadnych informacji odnośnie nowych rekrutacji do firmy, czy ktoś z Was posiada tego typu informacje z pierwszej ręki?

@Agata

Firma ponownie wygrała przetarg na ochronę urzędów większości dzielnic Warszawy i od listopada rozpoczęła realizację nowego - dwuletniego kontraktu. Garść wiadomości z pierwszej ręki - prawdopodobnie zalegają z ZUS - em i wg plotek na kontach pracowników jest zaledwie kilka wpłat w roku, tak na odczepne. Zbyt wielu pracowników to potwierdza, aby były to tylko plotki. Co ciekawsze, to taką wiedzą najprawdopodobniej dysponują urzędnicy z nadania miasta nadzorujący wykonanie usługi przez Sat - Guard. Wypłaty - etat są na czas, tj. do 10 -tego każdego m - ca, a nadgodziny pod koniec. Od listopada nadgodziny nie będą płatne, a do odebrania. Na obiektach są "układy" - starzy pracownicy pozwalają sobie na zbyt wiele za cichą zgodą przełożonych.

@Bożenka z okienka

Z Twojego komentarza wyraźnie widać, iż posiadasz obszerne informacje na temat firmy Sat - Guard Defense z siedzibą w Warszawie. Czy jesteś tam może zatrudniona? Skąd czerpiesz tego typu informacje? Czy wobec tego masz też wiedzę na temat tego, jak rozliczane są nadgodziny w tej firmie? Wspomniałaś, że nadgodziny wypłacane są na koniec każdego miesiąca - jaki procent pensji zwykle one stanowią?

@Agata

Jak wcześniej napisałam, nadgodziny są do odebrania od listopada. Pracownik może wypracować jedynie etat na obiekcie ( mowa o urzędach - umowa o pracę i wymóg zamawiającego) i jedyne nadgodziny to wszelkiego rodzaju zastępstwa: choroby, urlopy. Nie jest tego wiele w skali miesiąca i jest udziałem chętnych. Natomiast nie dotyczy to okresu letniego(urlopowego), gdzie nadgodzin będzie do oporu. Nadmienię, że po niekorzystnych zmianach dla Nas nikt się nie pali do brania niepłatnych nadgodzin. Tak na marginesie, to płatne są tylko te, które bierzesz ze wskazania szefostwa. Dotyczy to sytuacji, gdy jest ono pod ścianą i nie ma, że tak to napiszę, wyjścia. Skąd czerpię wiedzę? Pracuję od dawna na jednym z obiektów m.st. Warszawy, które ochrania firma.

Agata

@kasika skoro nie zgadzasz się z użytkownikiem @misiio to jakie masz zdanie o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa? Niestety nie zamieściłaś żadnych szczegółów odnośnie swoich doświadczeń, dlatego pytam czemu tak uważasz.

kasika

misiio,toni to coś chyba z głową się stało,Ty to na pewno jestes prezesem tej firmy albo jakimś kierownikiem że takie bajki piszesz,płacą oni ale sobie a nie pracownikom,nie wiem skąd takie bajki ci do głowy przychodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Kandydaci do pracy w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa