Opinie o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa w Warszawa

to sa zwyczajni [usunięte przez administratora] nieodbieraja tel opuznienia z wyplata 3 miesiace a z metrosecu 9 miesiecy, UWAZAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW BO WAM WCALE NIEWYPLACA PIENIEDZY a pozniej oglosza upadlosc.

Witam...nadal z placami sa zaleglosci,przy pomocy mojej administracji obiektu dostaje wyplate ale na chwile obecna nie mam za czerwiec ,a z metroseku od marca...kierownik podaje coraz to nowe terminy wyplaty,i slysze porzelewy juz poszly i tak ida,...prezes olewa pracownikow , ,ksiegowa nie odbiera telefonow,kierownik nie ma nic do rzadzenia i tak ta firma ciagnie...jak sie zwolnisz lub firma straci obiekt zapomnij o wyplacie ,cie co odeszli czekaja od stycznia...NIE PODEJMUJCIE PRACY W SAT=GUARDZIE...13.08.2013.

zzz

anonim - 2013-07-30 21:48:32 nie pracujesz odkąd zalegają z wypłatą za 2 miesiące? tak? masakra.. a tak z ciekawości, to ile na miesiąc powinni wypłacić?nie pracuję odkąd należność urosla do 2 miesięcy..jeden miesiąc "odpuściłem" myśląc i łudząc się,że wyrównają...dalej już nie będę frajer...poczekam jak troszkę odsetki urosną i do sądu...aż dziw że takie firemki utrzymują się na rynku...ale z drugiej strony co się dziwić jak znajdą takich co pracują dla nich nawet za 4.50 :D - żenada...jeszcze raz przestrzegam : SZEROKIM ŁUKIEM OD TEJ FIRMY ! chyba że chcecie później się wk...iać .

zzz

są mi winni za 2 miesiące...rozwiązuję umowę i idę do sądu......szczerze przestrzegam przed pracą w tej "firemce"-ludzie, JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

zen

Umowa w czynie społecznym .

myk

powyższe opinie zgadzają się w pełni....NIE PŁACĄ W UMÓWIONYM TERMINIE !!!! do działu płac można zapomnieć,że się ktoś dodzwoni..parszywa firma !

Franek

Ciągle dają ogłoszenia o naborze pracowników z licencjami i bez na obiekty urzędowe w stolicy. Musi być spora rotacja. Jak to jest że firmy takie jak ta nie płacą ludziom pensji i nie ma na to kary, co się dzieje w tym kraju? I jak to jest, że ciągle znajdują chętnych do pracy, bo przecież te obiekty jakoś funkcjonują ? Coraz trudniej znaleźć uczciwą firmę w tej branży.

marcin

To prawda ta firma nieplaci pieniedzy oszusci nic wiecej ,z ta dziadowska fima bedzie chyba koniec traca obiekty non stop jeszcze z pól roku i upadlosc

Wiśnia

Koleś który zamieszcza takie bzdury chyba ma za dużo kasy i może się spotkać w sądzie zamiast na obiekcie. Jak ma jakieś ale to niech wystąpi jawnie a nie podpisuje się pseudo kolegi i po co tak kurczowo trzyma się tej firmy? Pewnie sam niewiele sobą reprezentuje i chce powozić się na plecach innych....

mario

zgadza sie metrosecu nieplaca ponad 8 miesiecy,

KOŃ

Firma Sat Guard,przegrała przetarg w województwie Świetokrzyskim,od 1 listopada 2012 nie wypłacono Metroseca za 2 miesiace.Mineło 7 miesięcy a kasy jak niebyło tak niema.Na 200 prób połaczeń [usunięte przez administratora]odebrała telefon 1raz,kłamiąc że pieniądze do konca tygodnia wpłyną.Mija miesiąc i nic [usunięte przez administratora]

gość

Jak to jest z tymi dwiema umowami, które podobno dają do podpisu. O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa?

Kandydaci do pracy w Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sat-Guard Defense z siedzibą Warszawa