Opinie o Amtech Andrzej Molenda w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Amtech Andrzej Molenda. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amtech Andrzej Molenda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amtech Andrzej Molenda w Olkusz

klient Nowy wpis

Również popieram negatywne opinie o tej firmie. Umawianie terminu trwa z p. Andrzejem tygodniami , a kiedy termin ustalony - pan serwisant nie zjawia się na spotkanie, nie informując tym, nie odbierając telefonów oraz nie reagując na SMS-y. Przy próbie kontaktu z innego telefonu - odbiera, ale w trakcie rozmowy rozłącza się. Generalnie problemy co rok. Definitywnie odradzam, ja też się żegnam z tym serwisantem.

Ann

Popieram negatywne opinie o tej firmie. Właścicielowi brak profesjonalizmu, nie zna podstawowych zasad bhp. Odradzam komukolwiek.

Klient Nowy wpis
@Ann

Czy urlop w Amtech Andrzej Molenda jest płatny 100%?

Amtech Nowy wpis

Firma jedno osobowa wiec urlop muszę sobie sam w 100% zabespieczyć ????

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amtech Andrzej Molenda, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aneta Krukowska

Zastanawiam się skąd ten Daawid piszę takie bzdury. To zwykłe oszczerstwo, administrator powinien usunąć taki komentarz i przeprosić!!! Pan Andrzej Molenda pracuje sam, robił u mnie instalacje pieca wszystko było profesjonalnie 100%, nawet w czasie krótszym niż się spodziewałam - to jest w jeden dzień. Doradził mi w sprawie wyboru pieca .To bardzo dobry fachowiec polecam w 100%.

AMTECH

Nie wiem kto pisze pod adresem DAAWID jak pisałem wcześniej moja firma jest działalnością jednoosobową . Nigdy nikogo nie zatrudniałem więc żądam przeprosin ze strony kogoś kto szarga moją opinią . Lub weryfikacji adresu ip przez GoWork i wyciągnięcia konsekwencji ponieważ ten wpis jest bezczelnym pomówieniem !!!!!!!!!!

Jak długo trwa proces awansu w Amtech Andrzej Molenda?

AMTECH

Firma AMTECH jest jednoosobową działalnością !!!!

Ewelina

Cała akcja od doradztwa, demontaż starego pieca i montaż nowych komponentów na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam pana Andrzeja, profesjonalizm na najwyższym poziomie!

@AMTECH a czy np praktyki wchodzą w grę?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

AMTECH

Niestety nie zatrudniam pracowników

Czy w Amtech Andrzej Molenda są szkolenia zewnętrzne?

Niestety nie

Mieszkanka Chrzanowa

Firma solidna, działająca teriminowo, sprawnie. Polecam usługi związane z grzewczą instalacją gazową.

Maxirent

Bardzo rzetelna i konkretna Firma. Polecam

Serdecznie i szczerze polecam usługi Pana Andrzeja,niedawno montował mi pięć który też zakupiłem u niego.montaż wykonany solidnie i estetycznie wszystko działa bez zarzutu.

Dariusz Banyś

Profesjonalna obsługa duża wiedza Polecam

To dobry instalator, 100% profesjonalizmu, kocioł działa bez zarzutu.

???? zadowolony

Doradził i pomógł wybrać odpowiedni piec. Zdemontował stary i założył nowy, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam jak najbardziej fachowca????

Wojtek J

Bardzo pozytywnie oceniam p.Andrzeja przede wszystkim fachowo i solidnie po prostu pojawia się człowiek i problem z piecem załatwione Jeszcze raz dzięki za pomoc!!!

Sławomir Hłond

Polecam instalatora. 100% fachowiec.

Mirka

Pełen profesjonalizm polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Amtech Andrzej Molenda - Olkusz

• Jak się pracuje w Amtech Andrzej Molenda?

Zobacz opinie na temat firmy Amtech Andrzej Molenda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amtech Andrzej Molenda?

Amtech Andrzej Molenda
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zagaje 4
    32-300 Olkusz