Opinie o Anmar Marian Przybył sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anmar Marian Przybył sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Anmar Marian Przybył sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anmar Marian Przybył sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Bianka Nowy wpis

W ostatnio dodanych ogłoszeniach zauważyliśmy z chłopakiem, że sprzedawca w teorii ma oferowane większe wynagrodzenie od magazyniera o 500 zł. Z czego w zasadzie może to wynikać? nie ma niczego o premii w treści

pionek Nowy wpis

O firmie wiem nie wiele, ale na zasadzie polskiego "nie znam się, więc się wypowiem" wrzucę jedynie, że miałem styczność z panem Tomaszem O. ze sprzedaży- już wcześniej mnie przed nim ktoś ostrzegał, ale przy bezpośrednim kontakcie mogę jedynie potwierdzić: - tak, jest chamski, bucowaty wulgarny i bezczelny a przy tym wszystkim fałszywy. nie daj boże jak mu się coś nie spodoba, to zachowuje się jak by był co najmniej Prezydentem gorzowa...Tyle chciałem powiedzieć- zapewne pracodawcy to nie bardzo interesuje, ale w kontaktach ze sprzedawcami z ANMARU zdecydowanie polecam omijać dalekim łukiem tego człowieka- drugi pan ze sprzedaży bez zarzutów, więc zdecydowanie polecam rozmawiać z nim , dziękuję za uwagę :)

Likwidacja stanowiska pracy Nowy wpis

Kilka subiektywnych zdań ma temat pracy na stanowisku sprzedawca-magazynier. Wynagrodzenie po przepracowanych 12 miesiącach 2.450 na konto i 300 zł w kopercie pod stołem. Premia za osiągniecie celu (obroty) wypłacane w kopercie pod stołem zależne od kierownika magazynu (zaangażowanie w prace). Za pracę w soboty o ile się orientuje, nigdy nie pracowałem w sobotę to 150 zł w kopercie. Parafrazując cyt.” Twój ból jest lepszy niż mój”. Okradanie pracownika przez szefa (koperty) jest lepsze niż okradanie przez państwo przedsiębiorcy (szefa w podatkach), co można było często usłyszeć na rozmowie dotyczącej podwyżki jako argument antypodwyżkowy i nie tylko. ;) Chcesz podwyżkę? Idziesz do szefa na negocjacje- patrz wyżej. Obsługa wózka widłowego z uprawnieniami, bez uprawnień, z nieważnymi uprawnieniami wchodzi w grę. Dział elektryczny nie stanowi kolektywu jak dział budowlany, jeden za drugim się nie wstawi, udawane koleżeństwo, niesłowność, brak jedności co przekłada się na brak poszanowania ze strony innych działów. Wiąże się to również z niemożnością wywarcia jakiegokolwiek wpływu na działy (wyegzekwowanie obowiązków spoczywających na innych działach), z którymi współpracują magazynierzy z działu elektrycznego. Wszystkie obowiązki spadają na sam dół, na magazynierów. Dla pewnych osób, tych leniwszych jest to fajne alibi-przecież udaję że pracuję robiąc coś innego, tylko nie wypełniam obowiązków służbowych/nie pomagam kolegom np. w obsłudze klientów. :) (usunięte przez administratora) Jest ciepło i nie kapie na głowę. Kierownik jest bardziej niż OK

Iza Nowy wpis

Słuchajcie jak oceniacie tą firmę, warto składać cv ?

Firma Anmar Marian Przybył sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca klienta-magazynier. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Najgorsza hurtownia materiałów budowlanych zamawiałem kop dach nie wydali wszystkiego a musiałem za to Zapłacić. Uważajcie(usunięte przez administratora)

Izabela

Czy ktoś by mógł opowiedzieć jak przebiega rekrutacja? O co pytają, jak się najlepiej przygotować?

Zostaw merytoryczną opinię o Anmar Marian Przybył sp.j. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Anmar Marian Przybył sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Anmar Marian Przybył sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anmar Marian Przybył sp.j.
  • Żwirowa 15-17
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Anmar Marian Przybył sp.j.