Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni w Gdynia

Zadowolona z odejscia

Witam, Wszystkie wpisy na temat oddzialu z Gdyni , chcialam poruszyc temat oddzialu w Słupsku, Niestety takze zatrzymali sie tam ludzie w petli czasowej rodem (usunięte przez administratora) Wspolpracy w zespole praktycznie nie ma , brygadzista Pan Darek pijacy alkohol na zmianie i w konkubinacie z jedna z pracownic (wiek 30 lat mlodsza) co za tym idzie inne traktowanie takowej wyzej wymienionej niz reszte pracownikow. Ukladanie grafiku pod owa Pania oraz nigdy nie brane pod uwage aby chociaz jeden wekend na miesiac dac komus wolny, choc przy takiej liczbie osob jest to jak najbardziej mozliwe. Obgadywanie na kazdym kroku oraz wykanczanie normalnych pracownikow i prowokowanie do odejscia. Czas pracy kazdej nowej osoby maksymalnie miesiac lub dwa , rotacja bardzo duza. Praca malo wymagajaca ale jesli by byla atmosfera inna z pewnoscia ludzie chetniej by zostawali. Rywalizacja rowniez pomiedzy BRYDZASTA ORAZ BRYDZAISTKA , ktora zostala zdegradowana z czystej zlosliwosci. (usunięte przez administratora) atmosfera oraz poziom ludzi rodem od plugu oderwani. Jedyna normalna osoba Pani Basia. Pozdrawiam

@XD

Post wyrzej jest poprostu tak zakłamany :D byłam pracownikiem i świadkiem jak manipulują dziewczyny inne dziewczyny takie czasy żeby komus dowalic to trzeba sie wybic :)

Marcin Madridistas

Kierownik magazynu Pani Jolanta Piekarska to obecnie jest z największych hipokrytek. Zataila prawde przez podnad 10 dni, ktora miala wplyw na moje zycie zawodowe. Aby bezczelnie klamac w twrarz, ze to nie Jej decyzja. To moze kobieto jeszcze nie Twoja reka i nie Twoje pismo. Przyklad urojen i hipokryzji ze strony tej kobiety i brak szacunku z obawy przed czyms. W zakładzie pracy czuc okres prl i komuny - jednym slowem konszachty, kablowanie i ordynarne wysmiewanie sie z drugiego człowieka. Mnie spotkala inna sytuacja, z pozoru mila i wesola nowa Pani Kierownik Jolanta Piekarsk naruszyla moja godność osobista i zawodowa w postaci ordynarnego obraźliwego i nie moralnego zachowania i słów. Na poczatku Zostalem wyzywany od zwierząt materialistow oraz cwaniaków, ze jestem sroka i ze ma inne obowiazki i zadania. Po 2 tygodniach Następnie zostalem oczerniony ze jestem "niepismiennyn analfabeta - nie umiem pisać i odbierac telefonu i nie jestem prowadzacy jako kierowca" Pomimo stanowisko kierowca magazynier a także wykształcenia i doswiadczenia, takie slowa i zachowanie Joalnty Piekarskiej naruszy kazda godność, dobro osobiste i zawodowe. Pani kierownik wg normlnego człowieka należą sie przeprosiny i usuniecie naruszen dóbr osobistych Pozdrawiam

Cześć, ja w sprawie pracy na kucharza w WARSie, aktualnie nie poszukują nikogo, tak jak w lipcu tamtego roku? Interesuje mnie taka praca, zwłaszcza, że jest sporo wolnego, bo wtedy pisali że 10 dni, nadal tak to wygląda? I one same w sobie są płatne czy nie teraz jakby co? Fajnie by było wiedzieć, jak to działa.

Zadowolona z odejscia

XD
@Zadowolona z odejscia

To samo w Gdyni na Grabòwku brygadzistka od siedmiu boleść xD dać motłochom trochę władzy i myślą że to ich prywatna firma ????

@Zadowolona z odejscia

To może pani Weronika się przyzna jak pani alkohol piła?? Są na to dowody? Jak może pani oczernić ludzi? Jakąś krzywdę wyrządził? To właśnie Pani nastawiała przeciwko innym osoba pomógł Pani?? I taka opinie wystawiła nie ładnie z pani strony :) byłam świadkiem jeszcze namawiała mnie żeby pomogła Pana Darka usunąć z brygadzistę!! A na pania Barbarę też gadała nie ładne rzeczy przykro mi ze są tacy ludzie jak pani nie pozdrawiam

Angelika Nowy wpis
@XD

Czy firma Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPRZĄTANIE - SŁUPSK WARS S.A. wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
WARS

witam,chetnie poslucham opinii na temat WARS na trasie Gdynia Wroclaw

Dorota
@WARS

Hej, super, że pytacie o tę trasę. Bo ja też jestem jej ciekawa. Ale do tego dajcie też znać, czy jest opcja przenoszenia się z czasem na inne trasy? I czy taka zmiana związana jest też ze zmianą pensji?

Michał Nowy wpis
@Dorota

rozumiem,że te widzialas oferte pracy

Jola

Od kiedy przyszedł WARS wszystko zaczęło się psuć. Pana dyrektora obchodzą tylko finanse a nie zdrowie i warunki pracy pracowników, jedyne co można usłyszeć że jak się nie podoba to można innej pracy poszukać :) No i tak samo świetni odborcy z IC którzy szukają tylko dziury w całym tym ... i każą rysy szorować bo według nich to zejdzie. Zdecydowanie odradzam pracy no może że się lubi (usunięte przez administratora)

MT

Witam, jak wygląda sytuacja na chwilę obecną w firmie WARS ? bardziej pod kątem KIEROWCA-MAGAZYNIER w Gdyni na Krzywoustego, bo widziałem ogłoszenie o pracę i jak to się przekłada na warunki panujące między sobą, bo nie ukrywam, że mając szacunek do drugiej osoby, można dużo więcej osiągnąć, niż pracować jak pies z kotem i prace traktować nie jako przyjemną a jako karę. A tego drugiego nikt nie chce na stanowisku pracy, proszę o opinię na ten temat, pozdrawiam MT

kandydat
@MT

Już na starcie obrzydzają pracę, nierealne oczekiwania załadunek towaru na wagony z określonym czasem, na rozmowie kwalifikacyjnej całą prawdę w oczy i się cieszą że minimalna płaca. Nie polecam

@kandydat

Praca jest pod presją czasu tylko w momencie kiedy pociągi przyjeżdzają opóźnione. Minimalna płaca? Nie zgadzam się :) Pani kierowniczka super kobieta, cały zespół zgrany :)

Magdalena

Skoro nie minimalna to możesz określić zakres zarobkowy? A umowa? O pracę? Dla nowych pracowników jest jakiś okres próbny?

Chciałam odnieś się pracy w warsie Słupsku jest praca wręcz nie przyjemna jedna na drugą buntuje awantury są Pani Weronika wraz z inną pracownica buntuje resztę. Pan Dariusz próbuje złagodzi lecz Pani Weronika mu to utrudnia żadnego alkoholu nie było nigdy poprostu to jest słowo przeciwko słowo nie rozumiem takich ludzi dlatego też odeszłem z pracy mnie również nastawiały przeciwko jemu

Edyta
@Kasia

To jest prawda co pani właśnie pisze!! Niestety to jest kpina nie powinno tak być ludzie powinni żyć w zgodzie ale to robi zazdrość uczepili się jednej dziewczyny i tak zostało nie jestem pracownikiem i nie byłam ale słyszę na kolei jak jedna na drugą gadają ale niestety w tych czasach tak jest i to wszystkie tak robią! Nigdy żadnego alkoholu nie było po co tak pisać żeby zaszkodzić?

Elżbieta
@Kasia

Czy to dotyczy pracownic na równorzędnych stanowiskach czy kierownictwa względem zwykłych pracowników? Piszesz, że odeszłaś z pracy aż. Nie myślał nikt o tym, żeby spróbować znaleźć rozwiązanie jakieś?

Angelika

Nie pozdrawiam pani Weroniki że słupska która buntuje ludzi i oczernia Pana Darka do dyrektora :) naśmiewa się spozyywa sama alkohol a zgania na innych jest pracownikiem niedokładnym nie polecam tej pani do pracy robi z siebie ofiarę a nie potrafi prosto w twarz powiedzieć próbuje się pozbyć innych pracowników

Robert

Witam Wszystkich ,byłem pracownikiem pwsir wars 25 lat temu byłem konduktorem wagonów sypialnych i kuszetek powinęła mi się noga na trasie do Odessy choć nie była to moja zmiana pracy tylko pana Gajdy ale miał mało do emerytury więc wziąłem to na siebie mimo to bardzo dobrze wspominam pracę i jak była by możliwość nadal chciałbym z wami pracować,mieszkam teraz na południu ale oddział Gdynia jest w moim sercu jeśli macie miejsce na stanowisko konduktora proszę o kontakt mail.firmarobart@gimail.com pozdrawiam Wszystkich znajomych i pracowników WARS

Marcin Madridistas

Pensja dobra jak w tych czasach z umowy o prace, za nie zbyt wymagająca prace. Praca nie należy do ciezki, uciążliwy. Na pensje znajda sie tacy co beda narzekac. Polecam kazdemu któremu za duzo nie chce robic sie. Praca dla malo ambitnych i dla tych ktorzy nie lubia wykazywać sie w pracy.

Elżbieta
@Marcin Madridistas

Dzięki za wpis, właśnie chcę się dowiedzieć czegoś o pracy w Wars. Napisałeś, że praca nie jest ciężka. A na czym polega?

@Elżbieta

Obowiazki: Kierowca - magazynier Te prace może wykonać jedna osoba, za godne zarobki. Ewentualnie w obsadzie w sezonie, lecz nie koniecznie. To nie księgowość, że jest potrzeba asystenta:(

onagdy
@Elżbieta

Parca w hotelu mega ciężka, a oni twierdzą, że lekka i to za 7zł/h -co to ma być? (usunięte przez administratora)i tyle!!!!! na umowie 20zł/h a pracownik dostaje 7zł?????

Zupka chińska

Firma żart, brygadzistka żart, zainteresowanie się pracownikiem żart, pieniądze żart. Co prawda nie napracujecie się za dużo, ale psychiczne was zgniotą i wyplują. Pani Joanna brygadzistka to największa hipokrytka i manipulantka w firmię, potrafi sobie do tego stopnia owinąć ludzi w okół palca że koordynator je jej z ręki i robi co mu karze, a dyrektor na wywalone jajka na to co się dzieje od lat... I tak :) też jej je z ręki.

warstoszaj

A kiedy ktoś tu pisze o (usunięte przez administratora) to jest to usuwane. Zabawne . Szkoda że tak mało ludzi BOI się wypowiedzieć o tej firmie . Może więcej by wyszło na jaw .

Lyudmyla

(usunięte przez administratora) Tragiczne warunki pracy, stosunek do pracownika, kierownictwo niczym się nie interesuje a jak powiesz coś Co się im nie spodoba to jesteś skreślony na linii do końca… będą się chcieli Ciebie pozbyć. Nękanie psychiczne, szantaż emocjonalny aż sam odejdziesz

warstoszajs
@Lyudmyla

Zgadzam się z Panią w 1000 procentach

warstoszajs

Praca faktycznie na sprzątaniu dla osób które " nie chcą się na robić ale COS zarobić " punkt Grabówek . Leszczynki trochę ciezej . Co nie zmienia faktu że osoby na stanowiskach brygadzistowskich to jakiś żart. Zero integracji z innym pracownikami tylko ze swoimi przydu''*&*pasami. Nie można się sprzeciwic wyrazić własnego zdania w ich stronę bo jesteś skreślony. Będą Cię gnębić psychicznie aż sam odejdziesz albo zrobią to za Ciebie kłamstwami. Nie pomijając że osoby na zleceniu koordynują osobami na umowę o pracę. Nie ...nikogo to nie obchodzi jeżeli chodzi o tzw "górę " nie polecam jak najdalej od tego syfu

Auchan

Firma żart. Dyrektor co się niczym nie interesuje, (usunięte przez administratora) i tragiczne warunku pracy.

Interesuje mnie praca na stanowisku Osoba Sprzątająca. Czy 0 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Ola

to taki żart?

MAGAZYN - Praca codziennie, niedziele i święta, 7-23, i to wszystko za 2500 BRUTTO, NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni - Gdynia

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Związek Zawodowy Pracowników Wars S.A. Oddział Północ w Gdyni
  • Bolesława Krzywoustego 1