Opinie o PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. w Kielce

Elżbieta Nowy wpis

Cześć, widziałam w sieci ofertę z kiedyś dla sprzedawcy na Paska. Z rok temu odradzono pracę w tym sklepie ze względu na atmosferę. do dziś może być to aktualne? niedługo roznoszę CV po swojej okolicy i tam też chciałam zajrzeć

Anna Nowy wpis
@Elżbieta

Odraadzaaam!!! W pracy stosowany jest (usunięte przez administratora)!Ludzi zwalniają z dnia na dzień pod zastraszeniem zwolnieniem karnym takie pomysły ma Pani Julita. Zero szacunku same wyzwiska

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy nikomu w sklepach Ph Bocian!!!!Człowiek jest zwalniany z dnia na dzień bez okresu wypowiedzenia pod zastarszaniem przed zwolnieniem kranym za nie podpisanie umowy za porozumieniem stron, wydzwanianie i wyzywanie przez P.Julite za zwolnienie podczas choroby juz nie mówiąc o jeżdżeniu po domach. Oskarżania o kradież! Jak można tak traktować człowieka który pracuje na nią!!! Cały czas szukają kogoś do pracy to chyba mowi samo za siebie. Ta kobieta nie powinna wogule mieć doczynienia z ludźmi bo chyba ktoś ją kiedyś bardzo skrzywidzil!!! Z takim pracodawcą to tylko do sądu pracy!

Izka Nowy wpis

Widziałam, że jakiś czas temu w sieci szukali kogoś jako samodzielna księgowa. Jak rozumiem, jest to stanowisko jedno, praca dla jednej osoby, bez konkretnego działu i podwładnych? A czy z czasem jest szansa na zatrudnienie np. asystentki, jak pracy będzie za dużo dla jednej osoby?

Celina

Cześć, to już jednak nie ma zwolnień, a kasa lepsza niż minimalna krajowa? Chcę się przyjąć do pracy, a ofert brak! Więc chyba jakieś zmiany były na plus? Może niedługo znowu będzie potrzeba nowych sprzedawców do punktu?

PP
@Celina

Odradzam pracę na ul. Paska. Atmosfera bardzo kiepska. Rządzą tam jakieś 2 okularnice podobno koleżanki córki właścicieli zatrudnione po znajomości wyśmiewające jak to załatwiły tam kogoś że zwolnili tą osobę. Dało mi to do myślenia i po dwóch dniach już mnie tam nie było. Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Cleo

O których Lewiatanach tych właścicieli piszecie?

Paula
@Cleo

PH Bocian Julita Kulik. Ja kiedyś pracowałam w jednym z tych sklepów na ul. Paska. (usunięte przez administratora) ludzie. Właścicielka jeździ po domach pracowników jeśli nie przyjdą do pracy albo biorą zwolnienie. Na stronie GoWork jest mnóstwo opinii o tych sklepach.

Bynekzdozynek

Ten sklep a duze markety tej samej sieci to niebo a ziemia. Smród smażonych tam kurczaków unosi się przez pół dnia po calej okolicy (spelniając funkcję odstraszajacą), do tego wspólne oczekiwanie w kolejce w towarzystwie okolicznych obrzyganych lub (usunięte przez administratora), a czasem awanturujących się meneli nie zachęca do odwiedzin i skutecznie odbiera chęć konsumpcji tego co uprzednio się zakupiło..

Czy poziom wynagrodzeń w PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Gratka.pl 15 lutego.

Bronisław

Wcześniejsze opinie dają do myślenia, ale może dowiem się, ile mogę zarobić, jako specjalista ds. kadr i płac? Wiem tylko, że oferują pół etatu...

Jola
@Bronisław

Czy udało się Panu uzyskać jakieś info na temat pracy na tym stanowisku. Aplikowałem na to stanowisko ale tę opinię są trochę odstraszajace

@Jola

A aplikacja kiedy z Twojej strony do nich poszła? wiadomo po jakim czasie oni się odzywają?

Morgana!!!!

Ta kobieta nie zasługuje na jakikolwiek szacunek .Powinna być tak traktowana jak traktuje pracowników!Gnębienie ,zastraszanie jak tak można!?A kierownik w danym sklepie szkoda gadać pustak kompletny nie jest za pracownikiem !!Nie polecam nikomu tej firmy !!!Omijać szerokim łukiem!!!!Grozi depresja silna!!!

@Morgana!!!!

Aż tak źle.. ? No ale ja jednak jestem odporna psychicznie więc zastanawiam się czy mimo wszystko nie spróbować.. Jak z wysokością wynagrodzenia - rekompensuje ten stres?

@Anna

Pani Morgana wypisuje takie głupoty ze aż żal. Nie wiem po co robi się takie rzeczy. Ja jestem zdania że jak coś mi nie pisuje to odvhodze a nie wypisuje na portalach kłamstwa. Dzis o prace nie trudno. Możliwości jest wiele. Tylko najgorzej jak sam ktoś nie wie czego chce, najlepiej nic nie robić a pieniądze niech z nieba spadają. Praca w tym sklepie to przyjemność, pod warunkiem że ktoś chce pracować a nie udawać że pracuje. Polecam tego pracodawcę!

Alicja
@Morgana!!!!

Po ty jak Pani się wyraża o ludziach nie dziwię się że Pani Julita postanowiła Panią zwolnić. Może proszę wyjaśnić sytuację a nie wyzywać ludzi w internecie. Ja pracując w sklepie Lewiatan jestem bardzo zadowolona

@Morgana!!!!

Święta prawda. Miałam to samo. Nie polecam a wręcz przestrzegam przed tą panią

Mm
@Teresa

Ciekawe kim jesteś tak na prawdę... ?

@Mm

No chyba aktualna zadowolona pracownica skoro tak się zadeklarowała? mnie zastanawia to zwątpienie. Pracujesz obecnie i nie wiesz kto by to mógł być? Ilu was obecnie pracuje?

BB

Płaca oscyluje w granicach najniższej krajowej. Atmosfera w pracy kiepska, "rządzą" na sklepie osoby przyjęte po znajomości. Ludzie zwalniani z dnia na dzień według "widzi mi się" pani Julity Kulig. Nie polecam.

Patrycja
@BB

Pani KULIK proszę przynajmniej nie przekręcać nazwiska osoby o której Pani kłamie anonimowo w internecie,

XD
@Patrycja

Nie znam Was, ani tam nie pracowałam...ale jaki wkręt i wazelina XDD Pilnuj siebie, a nie jakichś literówek. Poprawiłaś mi dzień, Patrycjo haha

XD

Wiem pod jaką marką..skoro pytasz i skoro musiałeś przyczepić się do tego, to na km czuć, że albo właściciel albo rodzina właścicieli

Morgan

Witam, polecam omijać szerokim łukiem miejsca pracy i tej Pani. Sytuację, które miały miejsce i się działy w jednym ze sklepów na ul.Klonowej to jeden wielki mobbing i kpina z pracownika. Zero przeszkolenie, uczysz się sam lub od kogoś kto trochę dłużej pracuję, jeśli zrobisz coś źle (zniewiedzy) to i tak bierzesz w pełni za to odpowiedzialność bo skąd niby mogłeś nie wiedzieć. Szefowa, przyjeżdża raz na jakiś czas dać ochrzan na kierownictwo a ono na pracowników. Zero szacunku,zero wsparcia, non stop tylko wymagania i czepianie się. Wiele osób tak samo odeszło lub z dnia na dzień zostało zwolnionych bez konkretów tylko z widzimisię kierownika. Czytając wcześniejsze opinie aż się wierzyć nie chciało póki człowiek sam się nie przekonał. Naprawdę odradzam i lepiej iść i szukać dalej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Lidia
@Morgan

Dobrze rozumiem? Czyli pracownicy przez większość czasu są bez nadzoru? Z drugiej strony może to mieć chyba swoje plusy, jak już się nauczysz co robić

Naprawdę polecam ! Wystarczy chcieć i wszystko super

kuleczkaq

Niekoniecznie, niektórzy się starają jak mogą a ta psełdo kierowniczka nie docenia.

@kuleczkaq

"Niektórzy"? Czyli jednak nie każdy ma tutaj jakiś problem z Szefową? Ciekawe od czego to zależy w takim razie

Pracowalam Tam

Odradzam pracę w sklepach Lewiatan PH Bociana. Na start um. zlecenie, zwalnianie z dnia na dzień, brak szacunku ze strony właścicielki. Omijać szerokim łukiem.

Patrycja
@Pracowalam Tam

Też dostałam umowę zlecenie na początku i szczerze mówiąc sama bym tak postąpiła. Państwo Kulik bardzo szybko proponują długoterminową umowę jak już upewnią się że pracownik nie przyszedł wyłudzić L4 czy urlopu macierzyńskiego. Przy takiej ilości pracowników zdarza się to często i jest to bardzo kosztowne. Proszę czasem pomyśleć nie tylko o sobie.

@Patrycja

A znęcanie się to już jest super prawda? Aż strach zajść w ciążę pracując tam.

@kuleczkaq

Najlepiej odrazu przyjsc juz w ciąży się zatrudnić, jak to co niektórzy robią.

....
@Monika

A jeszcze lepiej być wykorzystywanym i być popychadłem.

Justyna
@kuleczkaq

o jakim niby znęcaniu piszesz? jakieś dowody takich sytuacji ?

@Justyna

Proszę poczytać komentarze innych ludzi, wystarczy przez minutę nic nie robić (nawet nie można się zastanowić jak ułożyć towar żeby go nie potłuc) bo za uszkodzony towar trzeba zwrócić pieniądze. Pozdrawiam.

@2222xxx

No to chyba logiczne, że trzeba rzetelnie wykonywać pracę, a nie bez mózgu do tego podchodzić. Raczej zatrudniają się tu dorośli ludzie więc powinni być odpowiedzialni za to co zniszczą. Popsujesz towar - płacisz proste, no tak chyba odpowiedzialność właśnie wygląda, co nie?

@Teresa

Bez mózgu to i bez serca do ludzi podchodzi pani Kulig, najlepiej mieć w (usunięte przez administratora) akumulator i zapiepszać szybko nawet z towarem bo pani Kulig nie jest zadowolona a jak rozwalisz niechcący towar to kasę ona dostaje do kieszeni więc specjalnie pośpiesza żeby ktoś uszkodził towar :-) a co tam trzeba się nachapać a pracownik się nie liczy tylko pieniądze a końcówki od mopa tam to pół roku prane nie są i śmierdzą a sklep wygląda obskurnie, tak tam dbają o porządek, jakoś inne sklepy dbają o porządek i nie śmierdzi w tych sklepach a w tym Lewiatanie tak śmierdzi jakby coś zdechło.

@2222xxx

Ej to przesada trochę. Taki zapach jak już to pewnie z okolic lodówek może wychodzić? Gorzej jakby jakiś problem z grzybem był czy coś, ale tak to każdy by to dawno przyuważył. A co do tego towaru to tak teraz sobie myślę czy sklep przypadkiem nie ma jakiegoś ubezpieczenia czy coś? Bo co jak klient rozwali, to płaci? Bo zazwyczaj widywałam sytuacje, że im odpuszczali za zbite wino czy coś.

@Teresa

Wolą pracownikowi zabrać i tyle, abstrachując już od smrodu w tym sklepie jeżeli Pani Kulig chce szacunku do innych to sama też powinna ich szanować i zwracać się z kulturą a nie po hamsku się zwracać bo ile dajesz ludziom szacunku tyle ludzie dają szacunku Tobie a ona wgl nie ma szacunku do innych tylko pieniądz się liczy i nic więcej a potem dziwi się że tye opinii jest negatywnych w internecie, żeby by komuś zwracać uwagę to trzeba zacząć od siebie. Pozdrawiam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j.?

Trzeba tańczyć jak Ci zagrają, omijaj szerokim łukiem. Nie idź tam. Pozdrawiam

Zosia
@kuleczkaq

Co za bzdury Pani wypisuje! Super sklep i atmosfera pracy . Polecam!

Alicja
@kuleczkaq

Kiedy ktoś cię zatrudnia i ci płaci to dość logiczne że trzeba w godzinach pracy wykonywać polecenia szefa.

@Zosia

Nie wypisuje bzdur tylko prawdę, ja nie daję sobie wejść na głowę. Tam pracownik wgl się nie liczy a zatrudniają tylko tych których polubi Pani Julita albo po znajomości.

Małgorzata

Wszystko super! Wystarczy chcieć a naprawdę jest się docenionym

kuleczkaq

Nie polecam, brak szacunku do pracownika. Czepiają się o wszystko, nawet jak coś zrobisz dobrze to po Tobie poprawiają, potrafią zwolnić z dnia na dzień, brak przerw i chodzą za pracownikiem nawet do WC, jak przez chwilę nic nie robisz bo zastanawiasz się jak ułożyć towar drą się że nic nie robisz, nie potrafią dokładnie wyjaśnić dlaczego zwalniają, szukają poprostu osób na jeden dzień żeby za nich sklep posprzątać i towar wyłożyć. Omijać szerokim łukiem.

@kuleczkaq

Obowiązkiem pracownika w takim sklepie jest najczęściej sprzątanie i wykładanie towaru. Nie rozumiem czego Pani oczekiwała. Jeśli ktoś tak strasznie Panią traktował to proszę zgłosić to na policję i zobaczymy czy okaże się to prawdą. Przypuszczam że nie.

Super praca odeszła tylko ze względu na powrót na studia. Wystarczy wykonywać swoją pracę i nikt nie narzeka a wręcz dostajemy bonusy

Omijać szerokim łukiem. Nie wypłacają pieniędzy, na sklepie atmosfera fatalna. Trzeba przychodzić pół godziny wcześniej, a za to nie płacą. Masakra.... Śmierdzi, mopy nie zmieniane od miesięcy, szczury i nawet nie można o tym mówić.

Ola

Smród i (usunięte przez administratora) Zgadzam się. Też walczyłam o pieniądze

@Ola

Emm.. Jakoś to nie brzmi wiarygodnie? Bo chyba mózgu trzeba nie mieć, żeby tego nie zgłosić, skoro tak tragicznie jest, że szczury latają. Czemu tak brzydko kłamiecie? ;)

@Teresa

Tam się niczego nie da zgłosić, prędzej Ciebie zwolnią niż pozbędą się szczura. Pozdrawiam.

Kamila
@kuleczkaq

Zawsze można samemu zrezygnować z pracy jak takie straszne warunki panują, pracy chyba dzis nie brakuje. Ale lepiej wypisywać głupoty i oczerniać innych. Tak najłatwiej!

Ale Pan kłamie. Pieniądze zawsze są na czas wypłacane, atmosfera świetna, czysto jak w mało którym sklepie. Nie rozumiem po co Pan wypisuje takie kłamstwa

Lilla
@Teresa

Zgadzam się z Panią w zupełności.

Jola
@kuleczkaq

Ja Ci proponuję żebyś się sama zwolniła, bo jeszcze Cie ten szczur ugryzie!

Klementynka24

Nie polecam tej firmy! Państwo Kulik posiadają kilkanaście sklepów Lewiatan na terenie województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. Atmosfera w pracy jest fatalna! Kierownicy mają w obowiązku prześladować pracownika, szefowa nie ma szacunku do ludzi których zatrudnia. Pomiata nimi na każdym kroku. W pracy terror, (usunięte przez administratora) i poniżanie. Płaca na poziomie najniższej krajowej, brak jakchkolwiek innych benefitow. Stanowczo odradzam osobą szukającym pracy

Kamila
@Klementynka24

Jak można wypisywać takie bzdury. Płacą nie jest na poziomie najniższej krajowej, lecz wyższa. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Bony na święta, dodatkowe premie dla osób które zetelnie pracują, a nie zajmują się plotkami i aferami. Polecam tego pracodawcę

Firma PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. dodała ofertę pracy na stanowisko Sprzedawczyni. Warto składać swoje CV?

Danuta

dlaczego nie warto ?

@Danuta

Proszę poczytać komentarze innych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Nowy Świat 28
    25-522 Kielce
  • NIP: 9591982725 REGON: 366376440 KRS: 0000659412

PH Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j.