Opinie o Alta Filipkowscy sp.j. w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alta Filipkowscy sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alta Filipkowscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alta Filipkowscy sp.j. w Ełk

SS

Nie polecam nikomu. Wszystkie negatywne opinie to i tak bardzo delikatne. Grupa trzymająca władzę ma się super. Młodzi jak najdalej od tej firmy

Celina
@SS

To ile są w stanie zapłacić pracownikowi, możesz podać kwoty? W ogóle mają jakieś spore wymagania zanim zatrudnią nową osobę? Trochę Twojej wypowiedzi wykropkowano, więc jeśli możesz to napisz o czym nie ma pojęcia Pan właściciel, bo jestem ciekawa czy ma to odniesienie jakoś do pracowników.

Gruby Nowy wpis

Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę i już po samej rozmowie stwierdzam, że to (usunięte przez administratora) bez godnych zarobków i szacunku do ludzi. Po zadaniu pytania na spotkaniu, o zarobki usłyszałem: DOWIE SIĘ PAN NA KOLEJNYM ETAPIE. To już wystarczyło, żeby zrozumieć, że nie pracuje się tam dla pieniędzy. Zmarnowałem czas i nie uzyskałem żadnych odpowiedzi na pytania. Podczas rozmowy ciągłe traktowanie z góry i uważanie za głupiego, nie pozwalanie wypowiedzieć się do końca.

@Gruby

To ciekawe co piszesz, bo ja znalazłem ofertę dla doradcy ds. sprzedaży, ale zaraz potem zobaczyłem, że była to oferta dodana 5 miesięcy temu. Mimo to chcę spróbować. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, ale piszesz, że nie od razu wiadomo co z kasą. Powiedzieli ile jest etapów i na którym negocjuje się stawkę? Na tym etacie wymagane jest pozyskiwanie nowych klientów, niech mi ktoś powie czy jest jakaś minimalna liczba klientów, które trzeba ogarnąć miesięcznie.

Jolanta Nowy wpis

Atmosfera dla wielu nie jest najważniejsza, raczej w tych czasach ludźmi kieruję chęć zarobienia na godne życie. Doradca ds. sprzedaży samochodów interesują mnie aktualne zarobki na tym stanowisku. Ile wynosi sama podstawa? Prowizje są napewno zmienne ale gdyby miesiąc nie poszedł tak jak powinien to na ile człowiek może liczyć?

Gruby Nowy wpis

Obecnie firma Alta Filipkowscy sp.j. poszukuje na stanowiska Główny Księgowy. Czy ktoś aplikuje?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Doradca ds. sprzedaży samochodów w firmie Alta Filipkowscy sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Iza
@SS

Czemu akurat młodym odradzasz? Nie mozna się tu rozwijać w zawodzie czy o co chodzi? O zarobkach jakichś coś zdradzisz?

@SS

A dlatego że nic tam się nie nauczą. Pieniądze też marne Lody to kręcą niektórzy ale Pan Piotr właściciel nie ma pojęcia jak go (usunięte przez administratora) Jak sprzedaż aut szła to było super. Może poza Panią Elżbieta która wkłada serce

Celina

PW

Zero szacunku do ludzi. Paczka osób która się zna jakiś czas z wielmożnym Panem Prezesem P na szczycie ma wszystkich nowych w poważaniu traktuje jak zwykłą szmatę, złodzieja i krętacza. Tak jak piszą inni te premie i wysokie zarobki to fikcyja której nie da się wyrobić aby co kol wiek więcej otrzymać jak podstawę. Zastanówcie się kilka razy zanim złożycie tam CV.

Iza
@PW

To moze przybliżysz jakieś realne kwoty które można tu zarobić skoro tamte uważasz za fikcyjne? I czemu niby tej premii nie da się wyrobić?

KK

Nie polecam pracy w tej placówce, zero kultury, i szacunku do kogokolwiek. Prezesów i dyrektorow do pracowników jak i pracowników do siebie nawzajem. Plotki, donoszenia, fatalna atmosfera.(usunięte przez administratora)

Rolnik

Pod fasadą marki nie ma za wiele profesjonalizmu. (usunięte przez administratora)Wielkie obiecanki, których na wypłacie nie widać. Opłaca się pójść na L4 na dwa tygodnie w miesiącu, bo wypłata i tak nie będzie wiele większa... Pracy tam bardzo dużo, warunki żadne, poza salonem, który szanowny Prezes (nie mówimy sobie na 'TY', bo to oznaka braku profesjonalizmu) karze przecierać, zamiatać i wycierać. Dobrze, że klienci nie mają wstępu na warsztat. Wielu by się zdziwiło. Do tego godziny pracy wprowadzone bez konsultacji z pracownikami. W sumie po co? Każdy kto tam pracuje powinien być za to wdzięczny i codziennie rano dziękować za to Prezesowi, Toyocie i dopłacać jeszcze za taką możliwość. Ludzie z mentalnością komuny na pewno zrobią tam karierę i będzie się im ta praca podobać, bo zawsze jest na kogo zwalić robotę bądź winę. Spychologia wysokich lotów. Jedynym plusem była atmosfera, która rekompensowała trochę całą resztę, czyli wady tego miejsca. Ogólnie doceniam właściciela za jego wizję, ale nie będzie jej realizował na moich plecach za śmieszne pieniądze na wypłacie.

@Rolnik

To co piszą jest szczera prawda widziałam co tam się dzieje i niepolecane nikomu????

Marzena
@Cytrynka

I to wszystko piszesz pod etykietką "klient"? Co konkretnie widziałaś i jak

Nie nieutralny

Czytaj nick. To co dzieje się w tej "firmie"woła o pomstę do nieba. Wstyd.!!! Dziwię się że Toyota pod którą "Pan" prezes się podpisuje pozwala na to!

Maja
@Nie nieutralny

Nie da się ukryć, że Twoim zdaniem sytuacja w Alta nie wygląda dobrze. No ale tak naprawdę nie podałeś żadnych konkretów, żadnych argumentów. Może zrobisz to teraz? Co dokładnie dzieje się w tej firmie?

@Nie nieutralny

To co tu pisze pani szczera prawda nie polecam ????????????????

@Nie nieutralny

Prezes sam poniża zwalnia pracowników myślą że ludzie to maszyny pracujące na żetony ????

Pracowałem pod pozorem filii Toyoty w Suwałkach która nie miała autoryzacji, wszystkie decyzje podejmowane były w Ełku (autoryzowany salon), co za tym idzie ograniczona możliwość podejmowania decyzji,wszystko trzeba było konsultować z pracownikami Toyoty w Ełku. Zero pomocy, donoszenie (czytaj.ubezpieczenia) , ciągła nagonka i nadzór. Prosząc o pomoc w słuchawce słychać chamskie odzywki,a po 15 min. tel od dyrektorów z zarzutami. Pani na ubezpieczeniach ma ogromne aspiracje, może niech w chwilach pomiędzy zakupem paczek na alliexprs, a klientem zacznie sprzedawać samochody? Będzie wydajniejsza. Firma rozwojowa szkoda tylko że rotacja pracowników bardzo duża, wyszkoleni pracownicy z długoletnim stażem, znający firmę odeszli.Ale to już pozostawiam do przemyślenia.

Cytrynka

To co tu piszą najszczerszą prawda poniżanie kablowanie a góra głaszcze tych donosicieli i nic z tego nierobi

Akcja serwisowa wymiana poduszki została zakończona z połamanym schowkiem oraz rysami na kokpicie, najpierw wpieranie że tak było, później jakoś naprawili schowek, jednak po 1 dniu dalej odpadł ( połamali zaczep ) jeżeli serwis przerasta naprawa schowka to strach pomyśleć jacy są tam mechanicy, zdjęcia jak zniszczyli samochód na google, opryskliwi pracownicy . Mam w rodzinie 4 toyoty i żadna nigdy więcej nie zajedzie do serwisu toyoty w Ełku, wstydził bym się na Pastwa miejscu.

Justyna
@Adam

A skasowali za to po normalnej stawce czy z uwagi na usterki zeszli z ceny?

Andrzej Podchul

Jestem klientem, Spółki od 17 lat. W tym czasie zakupiłem dwa samochody; Avensis i Auris. Z obsługi technicznej tych samochodów przez te lata jestem bardzo zadowolony. Obsługa miła i profesjonalna. Pan Marcin Budzyński i jego zespół to fachowcy wysokiej klasy, a do tego bardzo sympatyczni i serdeczni doradcy klienta. Również na uznanie zasługuje Pani Angelika Górecka specjalistka ds. ubezpieczeń. Jej podejście do klienta jest wyjątkowe (profesjonalna, serdeczna, życzliwa i miła). Bardzo dobrze układa mi się współpraca z panem Mariuszem Buchnowskim, kierownikiem ds. sprzedaży. To dzięki niemu zamierzam zmienić swoje auto na Corollę Selection. Polecam te sp. Spółkę innym klentom.

@Andrzej Podchul

To jest miejsce, gdzie ocenia się pracodawcę.

@Andrzej Podchul

Naciągane na niepotrzebne koszty pod hasłem,że trzeba wymienić....Dobrze byłoby,gdyby wymienione rzeczy były oddawane klientom do ewentualnego sprawdzenia,czy wymiana była rzeczywiście niezbędna.

Nie dajcie się nabrać!!!

Kolesiostwo i donoszenie. Atmosfera złudna w rzeczywistości fałsz i obłuda. Nie polecam!!!

Nie polecam

Niestety wiele poniższych negatywnych opini się sprawdziło w szczególności podejście szefostwa do pracowników. Osoby z dłuższym stażem znające się są faworyzowani i mają układy a zwykły "szary" pracownik jest pomiatany, poniżany po prostu zwykłym śmieciem. Szkolenia i te super premie motywacyjny to fikcja na papierze tak są wygórowane wymogi ze praktycznie nigdy premii nie dostaniecie. Co tu więcej pisać jak nawet pracownicy ze znacznym stażem nie wytrzymują i w końcu odchodzą daje do myślenia. Widać po odłoszeniach olx itp ciągle szukają nowych pracowników. NIE POLECAM!

Darek

Firma jest dobrym pracodawcą więc nawet na forum pracowniczym nie ma zbyt wielu wpisów.

Maja

Jakoś w ostatnim czasie nikt nie napisał tu nic o aktualnych warunkach pracy w Alta Filipkowscy. Ostatnie wpisy są autorstwa Klientów firmy. Dobrze byłoby, jakby jakiś jej pracownik zabrał tu głos. Chciałabym wiedzieć, jak teraz przedstawiają się tam zarobki. Można liczyć jedynie na podstawę, czy także i na jakieś premie uznaniowe?

Arj407

Jestem pracownikiem ze znacznym stażem w tej firmie. Uważam, że większość negatywnych komentarzy napisała jedna osoba, która okazała się nieuczciwa i mogła zostać zwolniona dyscyplinarnie, ale właściciele tego nie zrobili. Z tego co wiem nie ma w firmie osoby, która zarabia najniższą krajową. Mamy systemy motywacyjne, premiowe i pracownicze, jeździmy na szkolenia. Oczywiście nikt nie płaci kasy za darmo. Te komentarze są niesprawiedliwe nie tylko wobec właścicieli, ale też wobec nas - obecnych pracowników.

@Arj407

Od czego zależą premie? Na czym polega system motywacyjny, o którym napisałeś? Dzięki.

neutralny

Zastanawiam się czemu służy ten portal? To fala hejtu i nienawiści! Obserwuję właśnie 6 firmę i wszędzie tylko negatywy, brak obiektywizmu. Nawet ten portal ma same negatywy:(

Meluzyna

Większość opinii wystawiane są pewnie przez niezadowolonych pracowników. Pracowałam w tym salonie i nie zgodzę się z większością negatywnych opinii. Każdy ma inne oczekiwania i wyobrażenie swojej pracy. Właśnie po to jest umowa na okres próbny, żeby pracodawca i pracownik poznali swoje wady i zalety. Właściciele salonu to konkretni i otwarci na zmiany ludzie.

BPIS Marian

Super salon , właściciele i cała obsługa . Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alta Filipkowscy sp.j. - Ełk

• Jak się pracuje w Alta Filipkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Alta Filipkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Alta Filipkowscy sp.j.
  • Łukasiewicza 1 D