Opinie o Energozam Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energozam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energozam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energozam Sp. z o.o. w Zamość

bartłomije Nowy wpis

Czy pracownicy serwisu dla opla i hyundaia to te same osoby? Bo teraz jest tam serwis hyundai i opel w jednym budynku. Jak oceniacie ich w kwestii serwisu? Hyundai jest stosunkowo od niedawna.

Jak długo trwa proces awansu w Energozam Sp. z o.o.?

Jak w Energozam Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

ODPOWIEDŹ Nowy wpis

U nas nikt się nie wywyższa

anna

Auto kupiłam w bezstresowej ,życzliwej atmosferze (oddział w Lublinie). Polecam. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Duża pomoc pracownika, Dziękuję!

Przemysław
@anna

Najważniejsze, że bez stresu bo ja jak kupuje samochód to zawsze się denerwuje, czy wszystko pójdzie dobrze. Widziałem, że mają autoryzowany salon Opla i Chevroleta. Jaką markę wybrałeś?

Zenon
@Przemysław

Ja kupowałem u nich Opla. Wszytko ok i sprawnie. Polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Energozam Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy pracownicy w Energozam Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Gumowe ucho

A kto pyta ?

Odpowiedź

Dogadują się bez słów.

Lelum

Niezły teatrzyk tu odstawiacie ???? A Energozam robi swoje i ma się dobrze wraz z całą załogą. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich zainteresowanych pozytywnie !!

Polelum
@Lelum

Dziękujemy i również pozdrawiamy :)

@Polelum

i ja pozdrawiam z urlopu - a reszta do roboty :)

Przemo

Zauważyłem ostatnio ogłoszenie o pracę, że poszukują osoby na myjnię. Warto się starać o tę posadę? Jak wyglądają zarobki i praca na tym stanowisku? Są realne możliwości awansu?

Qws
@Przemo

Nie polecam, awanse z myjni to już historia

Internetowy Troll
@Qws

Proponuję nie bić piany tylko wziąć się do roboty. Awanse były i będą ale tylko dla tych, którym można zaproponować zmianę stanowiska (posiadają predyspozycje na zmianę stanowiska / tego chcą / jest taka możliwość). Pisząc tego posta pewnie nie jesteś pracownikiem Energozamu – Twoja wypowiedz dlatego nic nie wnosi w temacie a jedynie zaburza obraz pracy w tej firmie albo masz żal na brak takiej propozycji…. lub nie potrafisz dać przełożonym szansy na rozwój (jesteś przeciętniakiem). Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych są tylko trudne do osiągnięcia :) Powodzenia

@Internetowy Troll

Nareszcie ... konkretna wypowiedź i na temat:) Ktoś tu na stałe powinien trzymać dyscyplinę .

max
@Przemo

przemek próbuj szcześcia, nie licz na kokosy, na myjni jeszcze nikt się nie dorobił, widziałem to ogłoszenie i wiele innych ze szukają na myjnię pracowników, za minimalną wypłate nikt nie zagrzewa długo miejsca.. takie realia

obiektywny
@Internetowy Troll

Nie oszukujmy się, relacje pomiędzy pracownikiem a pracodawcą to nieustanne przeciąganie liny, każdy chce dla siebie wywalczyć jak najwięcej. Aby zostać dobrze zrozumianym muszę się dłużej wypowiedzieć, a jest już późno. Odezwę się niebawem w wolnej chwili. Wiem też, że dłuższe wypowiedzi nie są tu mile widziane :)

@Internetowy Troll

Wklejam to z waszego forum czy to prawda bo w ogłoszeniu też zachęcają tymi awansami - cyt. DOKŁADNIE!20.04.2016 20:33 @M. 18.04.2016 23:53 Ale niestety na "wyjście" z myjni trzeba mieć zdolności.Młody pasjonat motoryzacji po samochodówce ma gwarantowaną karierę w Energozamie pod warunkiem, ze jest: - inteligentny - spostrzegawczy - chętny do pracy - w każdej wolnej chwili (o ile taką znajdzie na początku :) )podpatruje pracę na stanowisku, na które chciałby awansować. Tak oto już niejeden zrobił karierę w Energozamie, zaczynając od mycia i sprzątania samochodów. Jeśli ktoś nie wierzy, to proszę dzwonić do Serwisu Opla w Kalinówce i pytać. To nie są jaja, to się dzieje :)

Tvisior
@Piotr

Jak najbardziej prawda. Wszystko zależy od tego , czy masz predyspozycje do pracy na innym stanowisku. Przede wszystkim musisz mieć chęci do roboty ,bo auta same się nie umyją :) Mamy tutaj bardzo fachowe gremium weryfikacyjne :) które już po misiącu wystawi Ci taki nieoficjalny certyfikat i będziesz wiedział , czy grozi Ci awans, czy też wręcz nie jesteś jeszcze gotowy do samodzielnej pracy w branży motoryzacyjnej. Już dla samej tej możliwości weryfikacji swoich zdolności warto u nas spróbować. Nawet gdyby po jakimś czasie nie było u nas wakatu, to jeśli zabłyśniesz przed naszym pracowniczym jury - inne firmy chętnie Cię przygarną.

Elka
@Tvisior

Witam już tydzień temu zauważyłam to ogłoszenie na OLXsie ale ciagle mam opory żeby oficjalnie spytać o tę pracę więc chciałabym aby tutaj ktoś mi doradził czy w ogóle nie wysmieja mnie gdy złożę papiery. Jest tez jedna oferta na OLXsie oficjalnie dla dziewczyn ale to na Wojciechowskiej a ja mieszkam dosłownie pół kilometra od opla i bardzo by mi pasowało no i tam tylko umowa zlecenie albo niepełny etat.. Wykształcenia motoryzacyjnego nie am pracowałam wcześniej w sklepie niedaleko ale jestem młodą pracowitą osobą i myślę że dała bym rade myć samochody. Nawet na rok dwa by mnie interesowało nie koniecznie muszę awansować :) Mąż powiedział że mnie wyśmieją że chcę w serwisie samochodowym pracować. Moze ktoś zyczliwy z pracowników by to ocenił najpierw czy to realne jest.

@Tvisior

Twisior przestań (usunięte przez administratora)głupoty, idz do kierownika pochwal sie jak odważny jestes, takie pierdy jak ty może anonimowo pisac każdy. powiem tyle: czy myślicie że tu wam ktoś prawde powie? piszą bzdury i jeden drugiego podpuszcza i śmieje;/ skoro nie stać was na skontaktowanie sie z osobą która dodała ogłoszenie porozmawianie nawet chwile o warunkach, własnych oczekiwaniach, wynagrodzeniu , mozliwosciach (a najlepiej umówić sie i porozmawiać w 4 oczy) to siedzicie tu i kopiujecie cytaty sprzed kilku lat? czy wy macie w ogóle coś głowie? po co iść na myjnie żeby liczyć na awans? jeśli wiesz co chcesz robić w zyciu i potrafisz coś robić lub lubisz to szukaj odrazu takiej pracy a nie przyjdzie na myjnie jeden z drugim i liczy że kierownikiem/dyrektorem zaraz zostanie.. bo jeśli szukacie pracy jako mechanik/elektryk/blacharz/sprzedawca to tej pracy akurat nie brakuje, przejrzyjcie oferty pracy nawet na OELixie i nie męczcie neta. robicie podchody jak maurycy do karyny głupie śmieszki i uśmieszki amen.

Elka
@Googlers

Jezu co za ludzie grzecznie spytałam tylko... przecież nie liczę na awans

@Googlers

Zagotował się... ale dlaczego? Taką fajną zajawkę wymyślił... no przecież po to żebyśmy się nabierali i męczyli neta... pogubił się już w tych nickach ? No dobrze, ja jestem głupi bo liczę na awans z myjni, to co ma w głowie ten który napisał o tym w ogłoszeniu ? Co go tak ugryzło?

@Piotr

mieliście pisać pod tematem z zajawką a nie a nie o nierealnych awansach wiec piotruś nie odwracaj kota ogonkiem...

Kik
@Googlers

czyli co nic tu się nie dowiem? kymurcze, ofert trochę jest na myjnię i wszędzie koloryzują no ale jak by mieli przezemnie kogiś zwalniać to ok rozumiem zdenerwowanie

max
@Kik

najlepiej skoro znalazłeś ogłoszenie skontaktować się z osobą która je dodała i zapytać o konkrety a tu nawet jakby ktoś chciał to nie udzieli szczegółowych informacji bo po prostu nie ma wiedzy w tym zakresie

Nim
@max

Dokladnie.To co może tu inteligentnie wyfiltrować to stare zasady pracy na myjni i nie wiadomo czy nie wprowadzą jakichś zmian. Jak tu się przewijało w wypowiedziach to największą korzyść z pracy w energozamie mógłby osiągnąć młody chłopak po samochodówce, który chce pracować i rozwijać się w swoim zawodzie, bo będzie miał możliwość podglądania i niemalże uczestniczenia w skomplikowanych naprawach nowych aut. Awans? Pasjonat na pewno go doczeka :) I od razu sprostuję pojawiające się niby żartem informacje że jakoby ktoś z pracowników miał czuć się zagrożony z powodu uzupełniania wakatu na myjni :)

@Nim

myślicie o Twardym? dajcie spokój, on jest nie do ruszenia. zanim taki niby delikwent miał się doczekać takiego awansu nawet na mechanika to musiało by sporo wody upłynąć, a na myjnię i tak kogoś przyjmą a wy od razu z igły widły że niby mechanicy mają się czuć napiętnowani bo przyjmują żadnych awansu... totalnie nie wiem po co sami siebie straszycie bo moim zdaniem tu piszą sami swoi a nie osoby szukający pracy..

lew salonowy
@widmo

Piszą... może czasem... nie wykluczone i swój się trafi ale zaglądać mogą też w tym okresie ogłoszenia o pracę potencjalni kandydaci na myjnię bo przecież ludzie googlują a forum wysoko jest. Iteraz chodzi o to żeby nie przesadzać z tymi wygłupami chociaż w tym okresie :) i nie odstraszać bo drugi myjkowy jest niezbędny.

@lew salonowy

Noto nie wygłupiajcie się Proste?

beret
@obserwator

dla mnie jak drut..... ale chyba nie dla każdego

Waldi
@max

Nie ma tam w ogloszeniu numeru telefonu każą skladać cv Jeździć po firmach osobiście i czekać aż ktoś będzie miał czas pkrozmawiać??

boss
@Elka

Elka, gdzie to Twoje CV??? Nie będziemy czekać w nieskończoność !

Googlers

Jestem w szoku! 7 tys. zł średnia płaca w Energozamie to rewelcyjna... wizja przyszłości .... poprawiłem :)

para mound
@Googlers

Googlers nie denerwuj się :) Forum trzeszczy w szwach, posty się nie mieszczą i admin musiał trochę pousuwać. Moje objaśnienie znikło a to są nowi userzy i skąd mają wiedzieć gdzie pisać :) Ale od czego mamy forum równoległe u przeklejaczy z Cypru :) Skoczyłem tam i skopiowałem to moje wyjaśnienie : Googlers poprawił tekst pod zajawkę i teraz trzeba tu komentować żeby ta główna wypowiedź była na samej górze to wtedy googlboty połkną ten tekst i jutro rano powinno już być sensacyjnie gdy wpiszecie w Google energozam. Na trzecim miejscu w wynikach wyszukiwania powinno być to forum najlepszyfachowiec.pl z jajcarską zajawką :) Wyobrażacie sobie minę klienta guglującego za energozamem gdy zobaczy 7 tysi średniej płacy od razu w to kliknie :))) Tylko jak mówię- wszelkie komenty muszą być tutaj pod tą wypowiedzią

nocna zmiana

no i o to chodzi Paramoncik, zalajkowałem Twoją zajawkę

Fazi
@para mound

Nooooo nieeeeewiem koleżko... nudne to już się robi i zaczyna mnie powoli (usunięte przez administratora) to wduszanie gwiazdek... smartfon się niszczy, taki dołek się zrobił we wyświetlaczu. Inna sprawa, że i towarzystwo na forum głupieje, weźmie człowiek coś stuknie czasami, a tu zaraz dziesięciu się czai, żeby pod moim nickiem się ogrzać i niekiedy nawet jadem pluje, że aż nieładnie. Zacząłem, to i skompletuję całą konstelację, ale to taki prymitywny pomysł na jubileusz. Chodzi mi po głowie coś bardziej ambitnego... takie zakładowe Ucho Prezesa na (usunięte przez administratora) - 30 odcinków na 30-lecie firmy, to by było coś. Już nawet wstępnie zrobiłem rozpoznanie wśród załogi. Scenariusze obiecał norbi i pękłakasa gościnnie. Z beretem już prawie było dograne studio u szwagra, ale żeśmy się poprztykali i teraz nawet kamery nie chce pożyczyć. Poszło o scenariusz. Beret się uparł, że zagra samego siebie, ale po zapoznaniu się ze scenariuszem stwierdził, że sceny zbyt odważne i on nie będzie ryzykował, dublera nie chce. Wydawało się że z obsadą prezesa będzie problem nie do przejścia, ale znienacka na forum mistrzo się pojawił i zagadnięty specjalnie nie oponował. Monia trochę się krzywiła... coś neutralnego to bym zagrała... norbi ciut przerobił scenariusz i wyszła statystka recepcjonistka. Najmniejszy problem to był z bocianem, jak zwykle pierwszy do wszystkiego :) i sam się zgłosił. Z nieba nam spadł, bo mieliśmy kłopot z telewizorem, potrzebny był jak diabli, a on odmawiał współpracy. Bocian tylko rzucił okiem i już miał diagnozę - wtyka mu nie pasuje albo kabel ma przerwę :), ja to załatwię. Śmignął gdzie trzeba używając co czwartego schodka i po chwili obraz z kamerki docierał do telewizora. Co bardziej nerwowi odetchnęli z ulgą - jest bat na operatora, widać co kręci. Tak oto w kąciku na salonowych kanapach, pod osłoną nocy, nasz operator para mound rozpoczął próbę do pierwszego odcinka. I tylko pan Czesio był mocno poirytowany, bo po korekcie "przemysłówki" na czas prób stracił kontrolę nad pewnym obszarem.

aranżer
@Fazi

proponuje zeby była beka to rezysera para mounda na stanowisko przywrócić bo casting trwa :)

beret
@aranżer

dokładnie , popieram i jestem za:)

Monia
@beret

Koledzy bardzo was proszę przestańcie już . Klienci to czytają i później dzwonią a ja nie wiem co powiedzieć !

Rutkowski
@Monia

Nareszcie, mam ich wyłapałem co do jednego Nie stawiali oporu O mały włos by mi uciekli Gdzieś był przeciek

flip
@Rutkowski

Ziutek zdradził Jest tu nawet wpis na forum ale nie wszyscy załapali. Mnie się udało :)

Grupa pościgowa
@flip

nie ciesz michy :))))) z;P przyjdzie i kolej na ciebie xD

lew salonowy

Komu ty chcesz dorównać ? :))))))))))

followers
@lew salonowy

na przykład Moni, której obowiązkiem jest odbieranie telefonów a płacze że klienci dzwonią:))

boss
@Rutkowski

Rutkowski! Co to za fuszerka??? Jakieś niedobitki znowu tu cóś obsrywają ! ;) xD :P

para mound

Nocna zmiana
@para mound

Z drugiej strony troche to nie fer straszyć starych pracowników myjkowym - nie podskakuj bo on ciebie zastąpi. Na razie tylko my fizyczni robimy w galoty, ale co będzie, gdy teraz przyjmą na myjnię kogoś po studiach... podobno był już u nas taki przypadek

Googlers

7 tys. zł średnia płaca w Energozamie, to rewelacyjna wizja przyszłości, ale już dziś możemy tak napisać na forum, aby uzyskać zachęcającą do odwiedzin "zajawkę", która będzie widoczna w opisie strony przy wynikach wyszukiwania. Wiekszość googlersów w to kliknie z ciekawości :)

@Googlers

lubię to :)) i poszło 6/6 ode mnie!

kret

NETTO ! na rączkę :) od 1480 na myjni, poprzez 2500 do 6000 jako mechanik - to fizyczni czyli brudasy :) czyściochy : doradcy 2500 do 3500 sprzedawcy samochodów od 1480 do 5000 ale tu trzeba kombinować żeby zarobić :)))) generalnie jak ktoś ma jaja i spryt to kosi kasę lewusy tak sobie ciągną powolutku od wypłaty do wypłaty i męczą neta :))))

@kret

skąd wynika taka rozbieżność w zarobkach?

Agnieszka

utyskiwanie na forum masz na myśli narzekanie na małą pensję? skąd ta aluzja do mnie? nie powiedziałam nic złego. dziwi mnie bardziej skąd rozbieżność w zarobkach na tym samym stanowisku - napisali wyżej że 2500-6000 mechanicy oraz 1500-5000 sprzedawcy.

Agnieszka

Tak jestem z PIP, ale nie martw się, nie przekażę tego wyżej, zachowam to dla siebie, śpij spokojnie, ciekawe do której grupy byś siebie zaliczył? Ale chyb do mistrzuniów skoro tak się boisz, zwykły człowiek miał by to gdzieś.

OBIbok
@Agnieszka

A kim Ty jesteś, ? Normalna kobieta miałaby gdzieś zarobki pracowników. Pewnie jesteś żoną albo partnerką jednego z pracowników tej firmy, który przynosi wypłaty o połowę niższe niż te maksymalne podawane tutaj. Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Pogoń tego swojego obiboka do pracy :)))

MENTYali

A czy ona czasem nie jest ta od tego tego ???

@OBIbok

mi jego pieniędzy nie potrzeba! pracuję, mam swoje środki do życia, ale chociaż by nie kłamał żyjąc z kimś pod jednym dachem, to że pije to wiem, po co się ukrywa? może pije więcej niż myślę? i tak już za dużo wiecie, zamykamy ten temat.

Nocna zmiana
@Agnieszka

Tak tak zamykamy zamykamy :)))

@Agnieszka

Agnieszka, z ciebie to taka forumowa pod-pusz-czajka :P :))) Moderator znaczy się :)

@Normalny pracownik

kogo bym miała i po co podpuszczać? sam wymyśliłeś że mój facet tu pracuje i chce go szpiegować wiec dałam Ci uwierzyć w twoją wybujałą wyobraźnię. zresztą ja temat zamknęłam a ty to kopiesz,a ty pracując tam pierzesz brudy tylko po co? ja zadałam pytanie a wy wylewacie swoje żale

twardy

nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

@Agnieszka

No nieeeeee, to jakaś ustawka dla jaj :) i jakichś innych celów Nie wierzę zeby przedmówcy byli tacy głupi i naiwni i jeśli ktoś anonimowo podpisze się beret czy Faziowa albo paramound to to akurat prawda :) U niektórych to w ogóle widać brak obycia w miejscach z anonimowymi komentarzami :))) Wystarczy że ktoś sprowokuje i od razu odpowiadają... prostują i dyskutują w pracy z kolegami. Pokaż że zaglądasz tutaj a my cię przerobimy/podrażnimy na tysiąc sposobów :)

M

Nie wiem, czy wszyscy tu zaglądający o tym wiedzą, więc podzielę się takim oto spostrzeżeniem. Jest firma zarejestrowana na Cyprze, która automatycznie kradnie wpisy z portalu Gowork i prowadzi równoległe wątki w celu wyłudzania pieniędzy od pracodawców.Rząda 200 zł za każdy usunięty wpis.Wielu próbuje dobrać się tej firmie do d. ale na razie bez skutku.Zaangażowano nawet Googl do walki z tym niecnym procederem.Aby utrudnić automatyczne agregowanie wpisów Gowork wprowadził zwijane odpowiedzi i robot przy żywiołowej dyskusji nie daje rady, gdyż widzi tylko ostatnią odpowiedź do wypowiedzi głownej.Musiałby czesać forum bardzo często, żeby nic nie uronić z treści. Można by pójść dalej i z tej ostatniej zrezygnować i dać tylko klikany odnośnik do przejścia w odpowiedzi.Dlaczego o tym piszę? Staram się zrozumieć dlaczego wiele zdawkowych wpisów nie wnoszących nic konstruktywnego do wątku jest na forum.One generują dodatkowy ruch,z którego Gowork czerpie zysk, a ponad to ucierają nosa przeklejaczom z Cypru, bo pomimo tak ożywionej dyskusji nie ma co spieniężyć :). Pisząc cokolwiek w internecie pamiętajcie, że wiele treści jest nieusuwalnych.

zorba
@M

nie taki całkiem automat hehe zerknąłem tam i u przeklejaczy akurat tego posta tam nie ma przypadek? i nie jest to odpowiedź zwijana jakiś gostek to czyta i cenzuruje

@zorba

czyli Twoim zdaniem jaka jest geneza działania tego mechanizmu?

Zorba
@M

nie nie, najsampierw Ty się wypowiedz... dla mnie to za trudne słowo i nie bardzo wiem o co Ci się rozchodzi

@M

czyli co? bo nie bardzo łapie... gdzie i co przeklejać żeby zgarnąć te 200 zeta... robotowi moge rozwijać te odpowiedzi jak on nie potrafi no bo i tak tu siedze ;P

Agnieszka

A jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy? Macie jakieś opinie? ;)

zorba

OK Masz aplikację na CFD ?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Energozam Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

haha, a co przeczuwasz? :D

???
@para moundt

Zastanawia mnie pod jakim nickiem chulają tu żwirek i muchomorek którzy w robocie tak dyskutują o forum ???

@???

muszę cię zmartwić... nie kilka a minimum kikanaście osób tu pisze. a ci co piszą napewno w firmie o tym nikomu nie powiedzą nawet dobremu współpracownikowi... widać to po IP, godzinach, oraz różnorodnosci urządzeń.

Agnieszka

Twoja troska o moje finanse mocno mnie wzruszyła :), jednak kobieca intuicja podpowiada mi, że jest w tym pewna interesowność.

HALLO ! ZIEMIA PANOWIE!!!
@para moundt

jak wezme kija jak pójde tam na to forum jak tak poociągne po plerach jednego i drugiego to wreszcie zejdzie na ziemie @!! windowsa mi nie potrfił naprawić a tu hakera zgrywo ...... na serwer wszed i logi przeglonda @;))) dzieci!! normalnie małe chłopczyki!!! jaja ogolić tornistry na plecy wsadzić i po niedzieli fo szkoły posłać !!! ganiajo sie we dwóch po forum i tak macaja kogo by tu jeszcze może dokoptować ;)) jeden zapodaje a drugi od razu jedzie z tekstem w jego butach a publika jest i owszem bo z głupków każdy lubi sie pochichotać ;)) przy okazji gościu co to wymyślił kosi kase aby trzeszczy ;)) a te piszo wypracowania na cała strone i zgrwaja inteligentów szukajacych roboty ;))

Agnieszka

Przypominam, że zgodnie z Regulaminem (§4 punkt 2a) osoba korzystająca z Usług Serwisu obowiązana jest do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystanie z usług Serwisu w sposób uciążliwy dla innych osób. Przestrzegam! Dalsze zamieszczanie wpisów nie wnoszących nic konstruktywnego do wątku spowoduje reakcję administratora i wypowiedzi te zostaną usunięte jako niezgodne z regulaminem forum.

Konrad

Witam, od dłuższego czasu zaglądam tutaj, czytam i chyba przyszedł czas, aby zabrać głos. Nie trafiłem tutaj przypadkiem, pewna wypowiedź mechanika na szkoleniu wiadomej marki sprawiła, że nazwa Waszej firmy utkwiła mi w pamięci. Nie będę tutaj szedł w szczegóły, powiem tylko bardzo ogólnie, że chodziło o skrzynię biegów. Wypowiedź tego młodego człowieka zaskoczyła mnie, chociaż z uwagi na jego wiek nie powinna. Nie kwestionuję jego wiedzy, umiejętności, zapału do pracy, ale jego spontaniczne nieprzemyślane zachowanie trochę zniesmaczyło pozostałych. Można robić swoje, czerpać z tego korzyści, ale po co w ten sposób zwracać na siebie uwagę i szkodzić innym. Naprawdę nie było takiej potrzeby, aby w ten sposób się wypowiadać. Jeśli kolego zajrzysz tu kiedyś to przemyśl to, rób swoje, a w język się ugryź.

Konrad

Witam, wtedy na miejscu niezręcznie było mi o tym mówić. Napisałem najogólniej jak tylko potrafiłem, bo to nie jest temat do dyskusji. Zależało mi, aby ten przekaz trafił do odpowiedniej osoby, a patrząc na tę żywiołową dyskusję jestem przekonany, że tak się stanie. O pomyłce nie ma mowy. Piszę to w dobrej intencji, bo być może osoba ta zbyt spontanicznie się wypowiada i taka uwaga może jej pomóc.

przodownik
@Konrad

takie gdybanie to jak grochem o ściane. mechaników jest nie jeden i nie dwóch- nawet nie wiesz czy to mechanik ze zamoscia czy z lublina

Jakie są godziny pracy w Energozam Sp. z o.o. Jedna zmiana, dwie? Pewnie nie tylko mnie to ciekawi - wasza opinia może być bardzo cenna dla użytkowników szukających tutaj opinii o potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktoś może podzielić się informacjami, wskazówkami to będę wdzięczna za pomoc. Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik?

mocna zmiana

Już grzecznie odpowiadam Pani Administrator. Są dwie zmiany, ale i tak to się zaciera, bo sobie przychodzimy wcześniej i wychodzimy później bo lubimy te robote. A ci co nie lubią to piszą na forum. Chociaż ja jestem wyjątkiem, gdyż lubię tę robotę, piszę na forum i jeszcze na nocnej zmianie mam dyżur. Jeśli chodzi o umowy to wszystko na legalu, nie ma to tamto i wypłaty nawet dwa dni przed terminem... no nie wiem co by tu jeszcze... aha, jakby ktoś się wstydził tu o coś zapytać, to zapraszam na maila mój adres to energozamunio@wp.pl prawdziwy, lipy nie ma :)

Normalny pracownik

Czytając to myślę sobie - żenada... dziecinada... epidemia głupoty.

@Normalny pracownik

ale co masz na myśli ??? komentowanie na forum czy zachowania w pracy ???

@Karolina

Muszę Cię rozczarować - jedno i drugie

Majkel
@Normalny pracownik

Dzień dobry. Nie przesadzajcie.... Nikt nic złego nie napisał, a jeśli nawet to moderator zareagował i w porę pozbył się obraźliwego materiału co można zobaczyć w dawniejszych wpisach. Widzę, że jest tu osoba której strasznie nie na rękę jest że pracownicy sobie tu czasem coś napiszą - od razu są sformułowania "głupota, gnojek, żenada, dziecinada..." i pewnie jest to osoba której nikt nie lubi w firmie lub osoba której strasznie zależy na tym żeby nikt nic nie wiedział... Tylko przy takim założeniu jaki sens miało by istnienie różnych for dyskusyjnych czy takiego jak To, gdzie można się dowiedzieć czegoś odnośnie pracodawcy u którego potencjalnie chciało by się złożyć ofertę pracy? Dobrego dnia.

Kropson
@Majkel

Ty kuźwa Majkel moderatorem jesteś czy jak ??? Coś za bardzo zaangażowany jesteś w te robote :)))

Majkel
@Kropson

Dzień dobry. "Kropson" nie, nie jestem moderatorem, jak bym był pewnie mógłbym pousuwać wiele wiadomości napisanych tu przez innych użytkowników nie wnoszących nic do tematu i z których niewiele może się dowiedzieć osoba która szuka pracy. Swoją drogą słusznie ktoś zauważył już dawniej pisząc, że niezły ruch musi się generować na tym portalu, a wiadomo - finanse są tu z odwiedzin wiec sami rozumiecie dlaczego Mark Zuckerberg założyciel Fejsa mógłby jakby chciał spłacić 1/3 długu publicznego Polski... Dobrego dnia.

Kolega Kropsona
@Majkel

I już 840 pakietów po 6 gwiazdek, a jeszcze parę dni temu było 803. Oceny pozytywne rosną w zawrotnym tempie. Mocna firma więc nic dziwnego że potencjalnym pracownikom rozpala to wyobraźnię. ciekawe kiedy wskoczy 1000 ocen, może wtedy jakiś redaktor z tego portalu pokusiłby się o wywiad z kierownikiem. 1000 ocen 6/6 to nie w kij dmuchał.

mocna zmiana

ze Zamościa pewnie... to sie porobiło :) kropson z Kalinówki ... bo nie powiem że z Kraśnika hehe a normalny pracownik z Zamościa ;P

Michael

Dzień dobry. OK Fazi, były żarty, był gwóźdź programu, więc już chyba najwyższa pora zakończyć te występy. Naprawdę nie widzę powodu, aby dwie osoby miały ciągnąć w nieskończoność rozrywkowego bloga pod szyldem firmy, bo to w pewien sposób fałszuje jej obraz. Zostawcie więcej miejsca na opinie innych użytkowników forum. Pozdrawiam. Miłej niedzieli życzę :)

@
@Michael

fajnie wystylizowane... masz talent... i że to niby on potwierdza ... śmiechu warte :)

@Michael

Fazi nawet za michaela sie podaje hehe :))) już był chyba każdą postacią, Bravvo TY ;p

Nagły Atak Spawacza

Wymyślając ksywkę bumol nawet nie przypuszczał jakie jaja wyjdą na forum. Żeby nie było, że ci ubliżam fazi :))) Zobacz co zespół nocnej zmiany znalazł w sieci wpisując FAZI. Okazuje się, że to raper i jak tego posłuchałem to przez 3 godziny skręcaliśmy się ze śmiechu :))) Niesamowity splot wydarzeń :))) Daję link do (usunięte przez administratora) i uprzedzam to nie moje słowa :) A teraz gwóźdź programu i Nagły Atak Spawacza - Pedał Roman https://www.youtube.com/watch?v=4FtJsNEtXYs

@Nagły Atak Spawacza

Ale jaja jak berrty ;))))))))))) >> Brawo Ty dawno ta się nie uśmiałem, Fazi w tym kawałku zawarł stmosferę serwisu jest tam nawet mowa o bocianach:) i to futurystyczna cyt. "dookoła same żaby i bociany" Ale najlepsxe jest to: Nagły Atak Spawacza na forum i to by się chyva zgadzało :)

@
@Nagły Atak Spawacza

poczekam, mam czas :)*

Дмитро

Доброго ранку, чи є робота для молодої українки (25 років) у вашій компанії, яка знає лише кілька слів польською мовою? Дмитро

gonzo
@Дмитро

nudzisz się :)

Agnieszka

Cieszę się że Wasza firma ma tak dobrą (najwyższą) ocenę z przyznanych gwiazdek jako jedna z nielicznych na Gowork i gorąco trzymam kciuki by tak zostało! Umiecie żartować i skutecznie zniechęcać konkurencję ale tak w głębi serca tworzycie dobry zespół widać to po gwiazdkach oraz o komentarzach które na początku wyglądały całkiem inaczej - jednak chyba w firmie jest troszkę lepiej jak jeszcze kilka lat temu gdy pisaliście całkiem inaczej.

____________________________

No tak.

tropiciel
@Agnieszka

A dlaczego się cieszysz i ttzymasz kciuki ? Masz w tym jakiś interes?

gonzo
@tropiciel

bo ma inny charakter niż ty męczynecie no i płacą jej za to to się stara daj juz spokój i poczekaj grzecznie aż cię znowu szturchnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Energozam Sp. z o.o. - Zamość

Energozam Sp. z o.o.