Opinie o Janek Jan Lodowski w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Janek Jan Lodowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Janek Jan Lodowski o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janek Jan Lodowski w Lubawa

Pati

Pracowałam jakiś czas temu i muszę stwierdzić że w tym zakładzie nikt nie jest traktowany tak samo. Sama praca jest ok ale kobiety które tam pracują to jakaś porażka. Żeby mogły to jedna drugą by w łyżce wody utopiła. Nie wspomnę już o wzgladach pań których mężowie są na wyższym stanowisku i panie myślą że są tam kimś ????. Każdy tam wie jak jest ale nie może się odezwać bo jak jednej pani coś się nie spodoba to można zostać zwolnionym????

Poza wspomnianymi tu osobami reszta jest w porządku? Można normalnie pogadać na przerwie i uzyskać pomoc, zwłaszcza, jak się jest nowym?

Mieciu Nowy wpis

Cześć szukam pracy jako pracownik budowlany i akurat tu trafiło się takie ogłoszenie że potrzebują. Ale prócz tego że pełny etat nie ma żadnych informacji. Robota po 8 godzin czy więcej i pracuje się dopóki kierownik nie puści do domu? Dajcie informacje jak z grafikiem.

Magda

Kiedyś też tak było i też tak robiła widocznie lubi zajętych i teraz znowu sytuacja się powtarza . Kto ją zna to wie. Do którego kolejnego szczęśliwca los się uśmiechnął hi hi. Praca dobra ale widzę że atmosfera tam już nie jest jak kiedyś

Jagna Nowy wpis
@Magda

No ja właśnie też tu czytam o tych relacjach i atmosferze w firmie i zastanawiam się nad aplikowaniem. Ale jak jest głos, że praca dobra, to ja chętnie dowiem się dlaczego? Z racji pensji i warunków?? Czy firma oferuje jakieś benefity, dla których warto pracować tutaj np. dofinansowanie wakacji, może opcje na delegacje zagraniczne?

Magda Nowy wpis
@Jagna

Tam nie ma żadnych relacji a już nie z tymi paniami. Jest ich tam kilka które się wszystkim interesują i wytykają nos w nie swoje sprawy ale one przecież nic nie robią prócz plot. Zachowaniem też nie grzeszą a to z racji tego że nie mają wychowania. Tak to jest jak myślą że są lepsze od kogoś innego i potrafią o kimś gadać niech lepiej spojrzą na siebie i swoje życie.

Krystek

Jak wygląda kwestia umowy po jakim czasie dostaje się umowę na stałe? Chętnie bym się tam zatrudnił. Widząc te opisy że pracuje tam taka fajna i uczynna koleżanka to może być ciekawa praca z nią w tym zakładzie.

@Krystek

Na ten moment zaklad nie przyjmuje nowych pracowników

No to w końcu jak jest, przyjmują obecnie ludzi i rekrutują, czy nie? Bo ja też chcę wysłać cv, ale teraz się zastanawiam. Też czytam dużo wpisach o jakiś pracownicach, ale tak z innej strony, to czy dział kadr, czy dział HR w firmie nie reaguje na różne skargi na innych pracowników? Jak wiele osób zgłasza podobne wątpliwości, to nic z tym nie robią, zbywają, czy nie mają od szefostwa narzędzi, do rozwiązania problemów?

Miła Nowy wpis

Zachowanie tych ludzi to się tam nie zmieni bo wszystkie ze sobą gadają udają koleżanki i przyjaciółki a później się obgadują. A co do tej jednej to ciekawe (usunięte przez administratora) Tak już tam jest jak praca dobra to znowu ludzie uciążliwi.

Ida

Każdy widzi co ona robi i co jest warta nie tylko w pracy tak się zachowuje. Opinia o niej jest nie zbyt ciekawa no ale jakoś musiała ją sobie wyrobić np przez takie zachowanie ale też nie tylko. Jeszcze jakiś czas temu sama widziałam jak jeden biegał koło niej a teraz słyszałam że jeszcze bardziej no ale nie ma się co dziwić. Nikt tam nic nie powie ale każdy widzi. Praca fajna tylko trzeba się przyzwyczaić do takiej pracy ale pieniążki też nie najgorsze.

Ida

Proszę Cię tam każdy patrzy na siebie ale dobre teraz to żart miesiąca. Pracowałam tam i wiem jak te plotkary patrzą ale nie na siebie tylko na kogoś. Byle co to potrafią taką aferę zrobić że mała głowa a to właśnie siebie nie widzą jakie były i jakie są i co robią. Jak by ktoś inny tak robił jak ta jedna robi to już dawno by afera była a teraz co nie widzi nikt. Ja pracowałam to o byle co problem miały a teraz co wszystko im wolno i nikt nie może powiedzieć nic bo boli je to. Niby koleżanki takie a się obgadują po za pracą. A tamta znowu to samo robi to co kiedyś ale nikt się nie interesuje ale ciekawe czy jej mąż też się nie interesuje jak wy

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Janek Jan Lodowski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Szpachlarz, Regipsiarz Monter Gipsy Niemcy Wyjazdy.

Ja w sprawie tego ogłoszenia na samodzielnego mechanika. Napisał tam, że chętnie mozna w sobotę przychodzić, a ile płaci więcej wtedy? O ile jest w ogóle jakiś dodatek za pracę w dzień normalnie wolny od pracy, dajcie znać jak to wygląda.

Znajoma

Czytając te opinie wszystkie zgadzam się że tam nie jest jak kiedyś a to za sprawą właśnie tych osób które myślą że są tam kimś. Ta jedna pani myśli że może każdym rządzić i wszystko o wszystkich mówić zresztą jak jej koleżanka z którą pracuje. Czemu nie powiedzą nic o swojej koleżance co ona tam robi i tym jak to ktoś napisał (usunięte przez administratora). Gdyby to był ktoś inny to już dawno był by obsmarowany ale tak to przecież nie widzą tego.Najlepsze jest to że u każdego coś widzą a nie widzą nic złego u siebie. One mogą wszystko a komuś innemu nawet nie wolno się zaśmiać bo już problem mają że za głośno bo im przeszkadza. Dużo jest jeszcze rzeczy które można wypisać na ich temat o których ludzie nie chcą mówi a zapewne im przeszkadzają ale nie chcą mówić bo obawiają się o prace. Dobrze że już nie mam zamiaru tam wracać.

Grzesiu

Jeśli Wam tam nie pasuje, to dlaczego nie zmienicie pracy ?. Skoro tak źle to przecież droga wolna

Zarobki dobre i praca spoko właściciel firmy ok. Czyli nic się nie zmieniło tam a ona dalej robi to co robiła. Lubi dzieczyna przygody jak kiedyś i jednak prawda co ludzie mówią że praca jest ok ale zachowanie kilku osób a tym bardziej jej to tragedia.

@Kasia

A możesz podać widełki tych zarobków, żebym wiedział na co się mniej więcej nastawić? Chodzi mi o pensję na rękę. Opisana przez Ciebie osoba to jakiś kierownik lub przełożony? Bo zastanawiam się czy można na przykład trafić pod skrzydła kogoś innego.

Czy urlop w Janek Jan Lodowski jest płatny 100%?

A wiesz na jakim poziomie są te zarobki, jak możesz to podaj już kwoty na rękę? Jak tu wygląda sytuacja z umowami, każdemu dają od samego początku czy okresem próbnym trzeba sobie zasłużyć? Czy Ty sama się zwolniłaś, jeśli tak to podaj jakie są tu okresy wypowiedzenia, o ile są?

Ona
@Pati

I tu masz rację że tak jest. Tam nie wolno nic powiedzieć do tej pani bo za chwilę wszytko wie jej mąż a wtedy przychodzi i się wydziera. Nikt się nie odezwie bo każdy boi się o pracę a szef widocznie na to pozwala. Władza uderzyła do główki i myślą że wszystko im wolno. Brak kultury i wychowania to widać ale najlepiej zająć się kimś a u siebie nic nie widzieć. Kiedyś to był naprawdę fajny zakład ale od pewnego czasu przez pewne osoby ciężko jest tam pracować normalnie.

Iwona

mam pytanie. ile średni staż pracy tam wynosi teraz wśród kobiet? sama praca jest ok, nie mieszasz się w nic i zarabiasz? ile obecnie da radę wyciągnąć?

@Iwona

Praca to zależy jak kto lubi. Nie pracuje tam już przez pewne osoby. Ile da radę wyciągnąć to zależy czy podpadniesz pewnym osobobom czy nie. Jak podpadniesz to nie zarobisz a jak trzymasz paluszek prosto to ok. :-)

@Ewa

A ja się wypowiem właśnie w kwestii tego że tam jednej pani to się ładnie w głowie już pomieszało. Ona myśli że jej mąż ma wyższe stanowisko to ona może tam wszystko. Dla niej tam każdy to nadaje się tylko do zwolnienia i nikt nic nie robi. Ludzie mają jej dość i tej całej sytuacji tam.Ta pani ma tam zawsze coś do powiedzania na każdego a sama nie potrafi się sobą zająć. Sama niech spojrzy jak się zachowuje a dopiero ocenia innych. Praca w takim zakładzie z taką osobą to nic przyjemnego. Ona widocznie myśli że tam każdy ma się jej bać i chodzić jak ona każe. Tak człowiek odstrasza osoby które by chciały tam pracować i inni mogą mieć dość. Tak jak pisała koleżanka w innej wypowiedzi tej pani nie wolno zwracac uwagi nie wolno nic do niej mówić nie wolno nawet patrzeć na nią bo zaraz jest że pewnie się ją obgaduje. Na koniec powiem tak niech ta pani zacznie zmiany od siebie a nie innych i nie ona jest od oceniania jak kto robi. Niech robi swoje i się nie udziela.

@Marta

O rany to faktycznie kiepska sytuacja. Wpływa to pewnie na komfort pracy. Próbowaliście zgłaszać sytuację wyżej? Czy się nie da bo tak jak pisałaś tam jest mąż tej osoby? Każda zmiana ma kontakt z tą panią? Czy można trafić gdzieś gdzie jest spokojniej? Dasz znać?

Kubi

Mąż na wyższym stanowisku i jeszcze siostra w tej samej firmie? A co inne osoby z firmy, na wyższych, niż jej mąż stanowiskach, na to, jak odnosi się do innych pracowników? Ktoś tu nawet pisał, że się zwolnił.

@Kubi

Ta pani pracuje z koleżanką i chodzi tu też o siostrę tej koleżanki. Ploty u nich to podstawa pracy a własną (usunięte przez administratora) się zająć nie mogą.

Sara
@Marta

Mówi to co myśli każdemu prosto w twarz czy tylko rodzą się plotki? Czy za nieposłuszeństwo grożą jakieś konsekwencje od tej Pani?

Pola
@Sara

Nie powie nic prosto w twarz woli obgadywać tak samo jak jej koleżanka z którą pracuje. Koleżanka z nią pracuje i udaje jej przyjaciółkę a obgaduje tą panią po za pracą tak samo też robi siostra tej koleżanki. Wielkie przyjaciółki.

@Pola

Te dwie siostry to dobre są. Ta co pracuje z tą panią wtyka nos w nie swoje sprawy na każdego gada i wszystko o każdym wie a sma na siebie nie spojrzy jaką opinie ma a ta jej siostrzyczka starsza to dopiero jest żadnemu nie przepuści ???????????? a co poradzić.

Milan

Pomocnika na budowę przy domkach jednorodzinnych chcą przyjąć. Robota ma być w miejscowości Rąbień i ma też być dowóz do pracy. Ale czy zna ktoś, jaka stawka za robotę, jaki nadzór i pomoc ze strony kierownika budowy czy majstrów, no i czy to na umowę o pracę? Bo zabrakło mi tych danych.

Na portalu Lento.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Monter. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Danuta

Witam. Jak jest wreszcie z tą pracą w tym zakładzie bo chciałam złożyć CV ale czytając te komentarze widzę że raczej jest kiepsko skoro tak się dzieje.

Magda
@Danuta

Wystarczy przeczytać komentarze i już wiadomo co tam się dzieje. Nic dziwnego że później opinia jest jaka jest i mało kto chce tam pracować. Wystarczy kilka osób jak w tym przypadku a zakład traci może innych dobrych pracowników.

@Magda

Poczekaj czy z tej odp wynika, że średnio się zgadzasz z tamtymi opiniami? Możesz przytoczyć warunki ze swojej perspektywy wobec tego? Chciałabym przeczytać coś obiektywnego

Danuta

Pan Janek szuka mechanika samochodowego. Ktoś pracował może na tym stanowisku, albo pracuje i może odpowiedziec na parę pytań? Jak wygląda rekrutacja, jest jakiś okres próbny? Rozbawiło mnie w ogłoszeniu zdanie "fajne warunki pracy" :D Mojego syna też, bo oczywiscie to on jest zainteresowany stanowiskiem. Pozdrawiam!

Toma
@Danuta

W opisie " fajne warunki pracy" ha ha ha w rzeczywistości ???? ???????? krótko i na temat bez zbenego pisania.

Toma
@Danuta

Miały być łapki w dół zmienili na znaki zapytania.

v1r00z

Na umowie zlecenie jest 18.30 brutto... na czysto jakieś 13.37 .. Jednak jeśli nie przepracujesz pełnego miesiąca dają 12 zł na rękę. Nie wywiazuja sie z umowy,daja miesiac na przyuczenie,jednak odmawiają współpracy po kilku dniach pomimo tego,ze kleisz dobrze.

@v1r00z

Może głupie pytanie zadam, ale oni teoretycznie tak "bezkarnie" mogą w ten sposób robić? To by musiało się zakończyć jakimś sądem, żeby pracownik mógł uzyskać to co zostało zawarte w umowie? Bo takie ucinanie chyba w prawie pracy nie jest dozwolone...?

Koledzy się wstydzą lecz lodziarnia trzyma normę wśród wyższych i państwa was :) trzymamy kciki za domek :D

Zostaw merytoryczną opinię o Janek Jan Lodowski - Lubawa

• Jak się pracuje w Janek Jan Lodowski?

Zobacz opinie na temat firmy Janek Jan Lodowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janek Jan Lodowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Janek Jan Lodowski
  • Unii Europejskiej 1