constract export import

Rozental

Opinie o constract export import

Marian 2011-11-22 19:39:28
Nie daj się [usunięte przez moderatora]! Nie daj się [usunięte przez moderatora], który krzywdę chce ci robić. [usunięte przez moderatora] wypowiedzi przerywa i zabrania. [usunięte przez moderatora] dąży do odizolowania. [usunięte przez moderatora] plotki rozsiewa. [usunięte przez moderatora] z prywatnego życia się wyśmiewa. [usunięte przez moderatora] do psychiatry kieruje [usunięte przez moderatora] na każdym kroku [usunięte przez moderatora] stosuje. [usunięte przez moderatora] rzuca zalotne spojrzenia. [usunięte przez moderatora] fachowości nie docenia. [usunięte przez moderatora] przemocą grozi i się znęca, a mobbing jak spirala się nakręca. Nie daj się! Zbieraj dowody i zaświadczenia. Przed sądem pracy spuść zasłonę milczenia.
Józik 2011-11-22 19:42:34
Wielki [usunięte przez moderatora] - na prezydenta - porażka chodząca Po rodzinie na wyżyny.
Zostaw swoją opinię o constract export import - Rozental
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie constract export import