Opinie o Wirchomski Krzysztof Wirchomski w Łabowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wirchomski Krzysztof Wirchomski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wirchomski Krzysztof Wirchomski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wirchomski Krzysztof Wirchomski w Łabowa

Administrator Nowy wpis

Wirchomski Krzysztof Wirchomski ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Ktoś Nowy wpis

Te projekty dla nich wykonuje się jakąś konkretną techniką czy stylem czy różnie bywa? Nawiązuję do ich ogłoszenia z internetu, stanowisko Konstruktor Mebli. Zainteresowało mnie, ale trochę dla mnie za mało napisali o specyfice pracy.

Witam czy przyjmujecie do pracy kobiety i na czym by polegała ta praca ?

Nitro

Jak teraz z atmosferą w manufakturze? Miałem epizod w tej firmie, nerwy, krzyki, bo roboty przerobić nie mogli. Poprawiło się coś? Zwłaszcza w biurze, na AutoCAD jest więcej ludzi, czy dalej Rafał i Janusz chodzą na rzęsach? Robota spoko, park maszynowy zacny, warunki pracy na prawdę bardzo dobre, ale ludzie i atmosfera tragedia.

Halina
@Nitro

dawno miałeś ten swój epizod, że piszesz i pytasz jak jest teraz ?

Nitro
@Halina

2013 lub 2014 jeśli dobrze pamiętam. Byłem właśnie na stanowisku technologia, ale tam było za duże ciśnienie żeby się wdrożyć normalnie do pracy. Potem co jakiś czas widzę ogłoszenia, i teraz też wisi ogłoszenie na to stanowisko, dlatego pytam czy coś się zmieniło czy kolejna osoba nie wytrzymała. Pamiętam że pieniądz dobry szło tam zarobić. Coś za coś.

Maja
@Nitro

No o tyle dobrze, że kasa spoko była. A tak w ogóle to jakie to uczucie tak móc sobie powspominać po tylu latach ten okres pracy tu? Oczywiście widzę, że stres był ale chodzi mi o to czy praca tu łączyła się też jakoś z Twoim życiem osobistym czy raczej rozdzielałeś to wszystko dla spokoju psychicznego?

Nitro Nowy wpis
@Maja

Zawsze oddzielam pracę i życie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wirchomski Krzysztof Wirchomski. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierownik Produkcji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak dużo osób pracuje w Wirchomski Krzysztof Wirchomski?

Lena

ok. 40-tu

Maja
@Lena

Oj to sporo, trudno jest tutaj tak wszystkich jakoś ogarnąć? A wcześniej też było tak dużo czy do teraz tak się rozwinęli?

Edyta
@Lena

Zakładam, że jesteś jednym z pracowników. Możesz podpowiedzieć czy praca na produkcji dla kobiet też się znajdzie i czy jest ciężka? Wymaga szczególnych manualnych zdolności czy raczej obsługi maszyn? Na jakie zarobki można liczyć? Stałą pensja czy uzalezniona...No własnie od czego?

Kamila

Firma Wirchomski aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko montera mebli - stolarza meblowy. Ogłoszenie bez trudu znajdziecie sobie w necie. Piszą, że oferują korzystne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Co to właściwie oznacza? Jakie to są te korzystne warunki? Można liczyć na przykład na umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Kamila

tak, można.

Wanda

Super atmosfera i warunki pracy. Pan Wirchomski to szef z ludzką twarzą. Troskliwy i otwarty na potrzeby pracowników. Rozwój osobisty i zawodowy podwładnych stawia na pierwszym miejscu. Pracuję w tej firmie od samego początku i nigdy nie spotkałam się z najmniejszym niezadowoleniem załogi:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wirchomski Krzysztof Wirchomski - Łabowa

• Jak się pracuje w Wirchomski Krzysztof Wirchomski?

Zobacz opinie na temat firmy Wirchomski Krzysztof Wirchomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wirchomski Krzysztof Wirchomski