Opinie o Michał Kruk Go4Work w Lipnica Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Michał Kruk Go4Work. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michał Kruk Go4Work na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Kruk Go4Work w Lipnica Wielka

była pracowniczka

Nie wiem jakim cudem to nadal istnieje. Szefostwo, do którego jesteście wysyłani na "kelnerkę" stosuje (usunięte przez administratora), krzyczy i poniża pracowników. Jesteście informowani o rzekomej "przerwie" czy "posiłku pracowniczym", które najzwyczajniej w świecie nie istnieją. Nie macie zapewnionego niczego takiego jak przerwa, posiłek, ani także woda. Nie polecam, strzeżcie się, jeśli możecie.

kama

tak pracuje od października 2022. Nie wiem, co rozumiesz przez słowo "przełom". Nie zmieniły się jakoś warunki współpracy; jedynie stawka godzinowa zgodnie z aktualną obowiązującą najniższą, ale ja jestem studentką także brutto = netto. W 2024 stawka się zmieni na obowiazującą wtedy minimalną krajową. Fajne jest to, że nie wymagają żadnje konkretnej ilości godzin do przepracowania, wiec idealnie można sb dostosować pracę dodatkową pod studia czy szkołę/pracę. Jak wspomniałam wyżej nie zdarzyło mi się przez ten rok, by nie było chwili przerwy czy jedzenia, ale czasami po prostu trzeba powiedzieć kierownikowi, że się idzie na przerwę, przecież przy dużym ruchu nikt nie ma czasu podejść do Ciebie i wyznaczać czas wolny. Dlatego trzeba czasem powiedzieć "idę na przerwę" lub "idę zjeść" i nie ma żadnych problemów. Pewnie osoba wyżej po prostu nie podeszła zgłosić przerwy czy pójścia zjeść czegoś, dlatego tak pisze. Ja akurat pracuje w Krakowie i bardzo polecam się zgłosić

Czy urlop w Michał Kruk Go4Work jest płatny 100%?

Klaudia

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem omówienia szczegółów oferty.

Czy rotacja pracowników w Michał Kruk Go4Work na Kelner jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 6 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Klaudia

Od nowego roku ulegnie zmianie stawka godzinowa oraz, w naszym przypadku, lokalizacje ofert pracy. Dlatego najlepiej kontaktować się z nami telefonicznie bliżej terminu, gdy chcieliby Państwo podjąć pracę, aby dowiedzieć się na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Michał Kruk Go4Work? Dodali nowe ogłoszenia 25 października na Lento.pl.

Cześć, tak jak zostało już zasugerowane podejmę się kontaktu z rekruterami ale najpierw chce się dowiedzieć czegoś o pracy jako Chef. Widzicie może te ofertę z takiego portalu? o te na Sztokholm mi chodzi. piszą o nawet 6ściu dniach pracy z rożnymi zmianami godzinowymi. Jak oceniacie tamtejsze warunki? i zarobki?

Monika Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu pod numerem 797 587 982, chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące oferty pracy oraz etapach rekrutacji.

Teraz pracuje tu więcej studentów może? polecacie im prace? widzę te wątki w których dużo na temat warunków zatrudnienia w tym zakresie się pojawia. Od wiosny będę już na pewno czegoś dla siebie szukać. możecie omówić aktualna współpracę? Jak wprowadzenie do miejsca pracy przebiega?

Klaudia Nowy wpis

Dzień dobry, Celem omówienia warunków zatrudnienia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Naszymi Rekruterami.

A jest tu może jakiś „nie student”, który mógłby się ustosunkować do warunków pracy? widzę opinie od pani, która jeszcze studiowała podczas zatrudnienia to tez miała chyba inne warunki finansowe. teraz od nowego roku cokolwiek ma się w nich zmienić?

Klaudia

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu z naszymi Rekruterami, którzy przedstawią szczegółowe warunki zatrudnienia. Jako Pracodawcy legalnie zatrudniąjący każdego Pracownika nie oferujemy wynagrodzenia mniejszego od aktualnie powszechnie ustanowionego w Polsce.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
była pracowniczka

@była pracowniczka

Agencja Go4Work Michał Kruk świadczy usługi rekrutacyjne na stanowisko "Kelner/Kelnerka" w różnych obiektach gastronomicznych w Całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że zamieszczona opinia nie dotyczy struktury Agencji ani żadnego członka zespołu Go4Work Michał Kruk - nie jest zatem rzetelną opinią o pracodawcy. Każdy Pracownik Agencji traktowany jest z szacunkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze relacje z Pracownikami były na najwyższym poziomie, a każda skarga czy reklamacja jest dokładnie rozpatrywana w oparciu o zdanie zarówno Pracownika, jak i Klienta, dla którego świadczona była usluga stanowiąca przedmiot reklamacji. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Pracownikami, udzielając klarownych odpowiedzi na pytania m.in odnośnie posiłków, przerw czy parkingów w danym obiekcie gastronomicznym.

@była pracowniczka

ja zawsze mam jedzenie w pracy w hotelach w moim mieście i chodze do kilku miejsc. Czasami faktycznie jest dużo pracy i trzeba poprosić o jedzenie i przerwę. Nigdy nie miałam tak że ktoś by mi odmówił jedzenia czy chwili odpoczynku ale czasem wystarczy to powiedzieć kierownikowi. Wiadomo że cała zmiana nie może iść naraz jeść czy iść na przerwe a osobno każdy albo dwójkami. W sumie w każdym gastro gdzie pracowałam tak było. I też w restauracjach nie ma jakiegoś obowiązku posiłku z tego co kojarze więc trzeba się przygotować i wziąć coś ze sobą Jeśli chodzi o agencje to nie ma żadnych problemów z informowaniem o różnych rzeczach i szybko odpowiadają na pytania

Xxx
@kama

Pracujesz przez tą agnecjie ?

W sensie od 2022 już? Zmieniają może jakkolwiek warunki odnośnie współpracy jak dochodzi do przełomu? Zastanawiam się co mogą oferować teraz od 2024 i czy faktycznie warto. ten wspomniany brak odpoczynku w pewnych momentach mnie martwi. To zależy tez jak natrafisz? Masz jakieś oferty które polecasz?

kama

Czy urlop w Michał Kruk Go4Work jest płatny 100%?

Klaudia

Praca w Go4Work Michał Kruk ma charakter pracy dodatkowej - nie jest wymagada konkretna ilość godzin do przepracowania w ciągu miesiąca - a usługa wykonywana jest w oparciu o umowę cywilnoprawną, w związku z czym urlopy nie są płatne.

@Klaudia

Mimo wszystko nawet jeśli ma mieć to charakter pracy dodatkowej czy istnieje szansa aby móc zrobić z niej coś na wzór etatu? Chodzi mi o kwestie zarobkowe rzecz jasna. ;) nie ma w teorii ograniczonych liczby godzin w miesiącu? Są przy tym jakieś rekordy względem wyników finansowych?

Klaudia

Nie ma ograniczonej ilości godzin w miesiącu. Zależy to od danego zapotrzebowania hotelowego.

@Klaudia

Witam, opiszecie to cale zapotrzebowanie? od czego ono samo będzie zależne? Czy występuje pewnego rodzaju sezonowość? Chce się dowiedzieć jak praca przez cały rok mogłaby wyglądać

Klaudia

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem omówienia szczegółów oferty.

Klaudia

Rekrutacja w Agencji Go4Wrok ma charakter ciągły. Związane jest to ze specyfikacją pracy oraz przyjętym profilem kandydata. Agencja pracuje głównie z osobami studiującymi i ma charakter pracy dodatkowej/dorywczej.

Bożena
@Klaudia

Czy w tym przypadku jest mowa o pracy bezpośrednio w strukturze? Z jakich przyczyn jest to jedynie charakter dorywczy? Kiedy w ostatnim czasie potrzebowano kogoś na stale? Można się spodziewać jeszcze w tym roku szans na taki wakat?

@Bożena

Wszystko zależy od oferty pracy na jaką się rekrutujemy. Agencja posiada stałe oferty pracy z zakwaterowaniem w kurotach górskich/nadmorskich.

@Klaudia

Pani wyżej chyba chodziło o to czy można do Was bezpośrednio dołączyć. ;) Co do tych ofert w kurortach, to o jaki konkretnie charakter pracy chodzi? To oznacza, że obecnie są one dostępne? mnie będzie interesowało może coś od nowego roku. Czy warunki w zatrudnieniu będą ulegały wtedy zmianie?

Klaudia

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Michał Kruk Go4Work?

zg

standardowo np o doświadczenie ale spokojnie bez też akceptują i mnie jeszcze pani pytała czy mam książeczkę sanepidu

@zg

Bez doświadczenia też ma się szansę? Czy z jego posiadania wynika jakiś przywilej, że ktoś ma pierwszeństwo co do oferowanego stanowiska? I czy są możliwe ewentualne szkolenia z pewnych zakresów?

zg
@Gabriela

można i ja nie miałem żadnego doświadczenia bo to moja pierwsza praca

Najlepsza oferta na czas studiów, samemu ustala się grafik, stały kontakt z pracownikiem biura. Polecam

@Ania

Masz tutaj jednego opiekuna czy to zależy? Jak się z kimś nie dogadasz to dają swobodę co do zmian? Piszesz też o elastycznym grafiku. Czy jest jakaś minimalna liczba godzin, które trzeba w miesiącu wyrobić?

@Gabriela

mam opiekuna który odpowiada za moje miasto, proponują mi zmiany a ja wybieram te co mi pasują. nie wymagają żadnej ilości godzin w miesiącu więc sama wybieram sobie zmiany na które mogę iść. jak w jakimś miesiącu nie wezmę żadnej zmiany to nie ma żadnych konsekwencji

Firma Michał Kruk Go4Work poszukuje kandydatów na stanowisko Kelner. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Praca super dla studentów, wypłaty zawsze na czas i mega elastyczny grafik! Polecam

Gabriela

Hej a na jakiej umowie robiłeś? Tzn., no jako student to pewnie zlecenie ale wiadomo czy jest tu szansa na kelnerce na uop jakieś fajne? na razie się przyglądam i może się zgłoszę

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Kruk Go4Work - Lipnica Wielka

• Jak się pracuje w Michał Kruk Go4Work?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Kruk Go4Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Michał Kruk Go4Work