Opinie o Sam 34 Marek Theus sp.j. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sam 34 Marek Theus sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sam 34 Marek Theus sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sam 34 Marek Theus sp.j. w Gdańsk

Ewelina Nowy wpis

Ostatnie opinie na temat pracy w sklepie są sprzed roku, więc jak teraz wygląda sytuacja. Coś się polepszyło? Chciałabym skontaktować się z firmą w sprawie pracy jako kierownik sklepu. Znalazłam info, że potrzebowali takiej osoby 5 lat temu i dlatego chce się zorientować jak teraz to wygląda. Gdyby ktoś napisał jakieś widełki, jeśli chodzi o pensję to będę mega wdzięczna.

Nowy Pracownik

To co się tam dzieje to kpina zatrudniaja ukraincow z agencji czy na czarno a ci pracuja po 12 nawet polskiego nie znajac dyscyplina jak w (usunięte przez administratora) a nie w sklepie, trzeba latac na kazde zawałanie kierowniczek przez rok pracowania na marynarki polskiej przewinelo sie tyle osob ze szkoda gadac ludzie jak widza jaka to jest robota sami odchodza. SZKODA CZASU NA NICH!!!

Franciszek
@Nowy Pracownik

Widzę że nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu w Samie. Czy od tamtej pory coś się zmieniło w kwestii pracy? Na jakiej wysokości jest wynagrodzenie? Są premie a jeśli tak to comiesięczne czy raczej kwartalne?

Marian
@Nowy Pracownik

Nie każdy się nadaje do pracy w zespole. Do biedronki do 24 hehe.

@Marian

@Marian ta strona poświęcona jest opiniom sieci marketów Sam 34 Marek Theus Sp.z.o.o. a nie sieci Biedronka (dokładnie Jeronimo Martins Distribution Polska czyli w skrócie JMD Polska Sp.z.o.o.).

@Marian

Sorry. Dokładna nazwa to Sam 34 Marek Theus Spółka Jawna a nie Sp.z.o.o.

Marian
@Januzi

Gramatyka od siedmiu boleści...

Opinia nie jest prawdziwa
@Nowy Pracownik

Uważam, że podejście do pracy jest u każdego inne, jeden przychodzi do pracy a inny przychodzi pracować. Stąd różna opinia w tej kwestii.

Wiktoria
@Opinia nie jest prawdziwa

niezłe stwierdzenie... nie znałam go ,zdecydowanie łatwiej jest przyjść do pracy, ale najgorzej jak ekipa jest podzielona i jedni robią a reszta patrzy, a jak jest tutaj, jaka jest atmosfera pracy?

Nikt Nowy wpis
@Nowy Pracownik

Nikt niestety nie jest zatrudniony na czarno i nigdy nie był.....

Januzzi Nowy wpis
@Nikt

Nikt No chociaż kodeksu pracy przestrzegają. Lubię sklepy sieci Merkus (obydwa na Chełmie i ten na ul. Marynarki Polskiej) ale jako klient wyłącznie. nigdy nie byłem pracownikiem sklepu ww. sieci.

Koza

Najlepszy sklep jest w Sopocie. Każdy kto tam jeździ ma żółta gorączkę. Kierowniczka chyba urwała się z choinki lub żyje w innym świecie. Bez różnicy ci zrobisz zawsze źle. Paniusia myśli że jest wszystko wiedząca, a pozostali to są (usunięte przez administratora) i na niczym się nie znają. Załoga niestety też bardzo upodabnia się już do zdewocialej kobieciny.

Kamila
@Koza

Czyli nie masz zbyt dobrej opinii na temat sklepu a początek zdania to sarkazm. Zwrócił już ktoś kierowniczce uwagę na jej zachowanie które nie jest w porządku w stosunku do klienta? Jak reakcja?

Koza
@Kamila

Tu nie chodzi o klienta, bo klient ma ja gdzieś u od razu sprowadzi ja do parteru. Chodzi tutaj o współpracowników, przedstawicieli i dostawców. Każdy ma fatalne zdanie na ten temat. Z innych sklepów jak mają iść do Sopotu to walczą żeby nie iść.

Januzzi Nowy wpis
@Koza

@Koza Takie zachowanie kierownik sklepu już świadczy o jej chęci do pracy w tej sieci i z jakim nastawieniem przychodzi do pracy. Podobnie było parę m-cy temu (nie wiem jak jest teraz) w sklepie sieci Stokrotka na ul. Piotrkowskiej 25 w Gdańsku (Ujeścisko; wiem to nie ten wątek). Zastępca kierownika sklepu a nie kierownik sklepu (taka tleniona blondyna) (usunięte przez administratora) wszystkich dookoła i dostawała ataków furii gdy pojawiła się dyrektor regionalna (wcale od niej nie lepsza).

Na jakie premie uznaniowe można liczyć tutaj na stanowisku Kierownik Sklepu? Bo znalazłam ogłoszenie, w nim jest napisane, że do premii dochodzą właśnie premie uznaniowe. Ile tego jest? Na jakiej podstawie jest naliczane?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sam 34 Marek Theus sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Pojke2

Panie Prezesie Marku! PROSZĘ zwrócić uwagę na rozmowy ekspedientek z klientami. Kto tu dla kogo świadczu usługę.Mogę długo opowiadać.Proszę o kontakt 601627322 .STAŁY KLIENT ktury nie małe pienążki zostawia w slepie nda Przeróbce.

Agata
@Pojke2

Nie rozumiem, skoro znasz prezesa to czemu od razu z tym do niego nie pójdziesz tylko tutaj piszesz? Aż się zastanawiam czy to co mówisz jest serio prawdziwe.

Y
@Pojke2

Który !!!! Chyba "świadczy " może czas do szkoły??

Merkus ul.bajki Stogi - Gdańsk. Mam nadzieje, ze zwolnili kierowniczkę która pracowała w 2013 roku.. Pani ewidetnie miala kompleksy ???? nie wspomnę o grafiku ktory również nie był dostosowany do wymiaru wypracowanych godzin i przyslugujacym odpoczynku. Mini Auschwitz ale jak to lubi. Jako sieć droga i obsługa nie mila ale nie ma co się dziwić ???????? podsumuwujac nie polecam. Juz lepiej iść do biedronki tam przynajmiej pilnują norm pracy????

@Kasia

Jak nazwała się ta Pani?

Dominika
@Ania

Nie wymagaj, żeby Ci ludzi z imienia i nazwiska tu przywoływali, a zwłaszcza gdy opinia o niej została ujęta negatywnie, bo piszący mogą mieć przez to problemy. ;p A dlaczego tak właściwie Cię to interesuje? Pracowałaś wtedy?

m.c

Pan Patryk Dz. chwilowo sądzi że jest nietykalny. Kasuje nadpłaty klientów. Tylko Dyrekcja NIE zna prawdziwych kwot.

M.Ch.

Rzeczywiście potwierdzam. Pan P. Dziabas zarabia kasując wpłacone pieniądze. Zwrotu nie dostaje klient . Dyrekcja zna działania w/w..... a US ?

k.k

Pracownicy firmy zarządzajacy dostawami do domu ( Patryk Dziabas Gdańsk) zakupów on-line pobierają pieniądze nadpłacone do kieszeni. A to 2.50, a to 35 złotych, a to 11.20 złotych. A właściciel o tym wie?

klient

Pracownicy zarządzający sklepów Mercus pobierają kasę z nadpłaty przez klienta przy zakupach on-line do własnej kieszeni. Czy dyrekcja wie ile na dyrekcji zarabia np. Pan P.Dz. z Gdańska?

Małgorzata

Witam, z informacji w internecie wynika, że firma Sam 34 posiada sieć sklepów osiedlowych Merkus. Czy ktoś wie czy może szukają kogoś na stanowisko kasjera? Czy od razu pracownik otrzymuje umowę o pracę czy jest jakiś okres próbny? Dajcie znać

@Małgorzata

Były ogłoszenia o pracę ostatnio przed świętami Bożego Narodzenia w XII ub. roku. Może teraz przed świętami Wielkiej Nocy też wystawią ogłoszenia ? Najlepiej podejść do interesującego Cię sklepu @ Małgorzata i zapytać kierownika sklepu lub jego zastępcę. Kierowcy sklepu są z reguły do max. 14.00 w tygodniu (przynajmniej tak było w przyp. moich dwóch najbliższych sklepów tej sieci). Raczej nie ma kierowniczek w weekendy (ewentualnie w soboty rano do ok. 12.00).

@Małgorzata

P.S. W ogłoszeniach o pracę z XII ub. roku była oferowana umowa zlecenie na okres próbny 2 lub 3 miesiące i dopiero po niej umowa o pracę na czas określony. Takie same warunki pracy w rozmowie z panią kierownik sklepu były oferowane. Ponadto usłyszałem, że więcej niż 2800-2900 zł brutto nie uzyska się. Premie za obecność i polecanie wybranych produktów też zostały wstrzymane z powodu pandemii. A w środki ochrony osobistej (do niedawna przyłbice; obecnie maski i rękawiczki trzeba samemu zaopatrzyć się !! (stojąc w kolejce do kasy słyszałem ciche narzekanie pracownika).

Jolanta
@Januzi

A teraz, gdy pandemia się już uspokoiła? Czy do Sam 34 wróciły już dodatki? Piszesz o środkach ochrony, niektóre firmy organizują też szczepienia dla swoich pracowników, czy tak było tutaj?

Nowa 1234

Czemu jest coraz więcej Ukraińców? Ponoszą się i czemu właściciel na to pozwala,

Jarek

Cieszmy się, że są obcokrajowcy bo bez nich byłoby ciężko , nie ma komu pracować!

Tygrys

Traktowanie pracowników jak by nie mieli szans dostać innej pracy mowa szanujcie ludzi z Ukrainy gdzie zastępca kierownika mobbingowala pracownika naszego rodaka przyzwolenie głównej szefowej na takie coś to kpina traktowanie nie równo nie wspomnę o tym,że jako firma ani kawy ani herbaty ani wody nie zapewnia no może czasem cukier jak jest uszkodzony nawet jak przyjedzie taki w dostawie to komentarz typu ktoś to robi specjalnie z nas żeby cukier nam dali no ludzie!!! Szefostwo porażka nie polecam osobiście

Nowy pracownik
@Tygrys

Osoby funkcyjne za ca brygadzista mają pozwolenie na chamskie zachowanie w stosunku co do pracowników .Pracowałam i nie raz osoby były mieszane z błotem ,same nie pracują tylko rozkazują .

Nowy pracownik

Rozmowa o prace bardzo luźna ogólnie przyjmują kogo popadnie bo mają braki .Co do atmosfery to słabo pracownicy zastraszeni jeżeli zrobią coś źle to od razu kierownik stawia ich do pionu nie patrząc czy jest ktoś z klientów w pobliżu . Kierownik jest traktowany jak Bóg wszystko może ,nie liczy się atmosfera tylko procenty sprzedaży.Wchodzac na sklep czuję się napięta atmosferę a jak Kierownik wychodzi na sklep to każdy dosłownie staje na baczność .nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Sam 34 Marek Theus sp.j. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sam 34 Marek Theus sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sam 34 Marek Theus sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sam 34 Marek Theus sp.j.?

Sam 34 Marek Theus sp.j.
  • Bajki 8 A