Opinie o Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Nie polecam. Tutaj jest się numerkiem niczym się nie liczącym. Zapomnij o super wypłacie. Tutaj pracodawca nie podziękuje za dobrze wykonaną pracę. Szkoda nerwów i zdrowia.

Lilka
@Inne

Nie ma super wypłaty? Hmmm, ale kasa jest taka, na jaką pracownik umówił się z pracodawcą? Czy na start firma oferowała super kasa, a potem jednak w umowie stawka była jednak nie taka super? To jakieś zaskoczenie, jaką finalnie dostaje się wypłatę?? Bo to tak brzmi trochę. Czy chociaż na przeczekanie warto tu się zatrudnić?

Jelonka23 Nowy wpis
@Lilka

nie ma super wypłaty, zapomnij.

Ewa Nowy wpis
@Jelonka23

Takie mówienie, że kasa super czy nie super, to jest dość indywidualna sprawa. Ja bym chciała konkrety, bo może na jednych posadach kasa jest fajna, a na innych nie. Kiedyś szukali kierownika działu rezerwacji. Ile taka osoba zarabia miesięcznie samej pensji? Jak wy nie wiecie, to może ktoś inny odpowie.

rasbi Nowy wpis
@Ewa

w dziale rezerwacji na jedzenie zarobisz i na wynajecie ich mieszkania pracowniczego a potem juz życie do 10 dnia kolejnego miesiąca.

Jetsetting Journeys Nowy wpis

Z powodu przeprowadzki niedawno zakończyłem kilkuletnią prace w Platinum Mountain Hotel & Spa. Jest to dobre miejsce do pracy i zdecydowanie nie zgadzam się z wcześniej wystawionymi negatywnymi opiniami. Było to dla mnie nie tylko zarobienie pieniędzy, ale także niezwykła okazja do rozwoju osobistego, w przeciągu roku dzięki poświęceniu dla zespołu i niesieniu pomocy współpracownikom i Gościom dostałem propozycję awansu. Jako część zespołu recepcji, cieszyłem się, że organizacja pracy tutaj była tak dobrze zbalansowana, były momenty gdzie więcej czasu trzeba było poświęcić dla Gości bo to przecież dzięki nim mamy prace ale są też takie gdzie możemy cieszyć się spokojniejszą zmianą. Atmosfera w zespole recepcji sprawiła że praca stała się przyjemnością. Posiłki pracownicze na dobrym poziomie, nawet gdy był bardziej intensywny moment na recepcji i nie byliśmy w stanie podejść na śniadanie pracownicze, restauracja przygotowywała nam śniadanie z wcześniej zamówionymi daniami które mogliśmy zjeść po obsłużeniu Gości. Pomimo że zarobki jest to indywidualna sprawa i kwota jest akceptowana przez pracownika przed podjęciem współpracy, wspomnę że nie należą one do najmniejszych, pracując na recepcji cieszyłem się naprawdę dobrą wypłatą a w momencie gdy pojawiły się nadgodziny bez problemu były one wypłacane. Generalnie jestem bardzo zadowolony, praca ta wiele mnie nauczyła i pozwolił mi na dalszy rozwój.

Anon224

Nie polecam i odradzam pracować w Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie na recepcji. To co się dzieje w tym hotelu to totalne (usunięte przez administratora) Stawki i zarobki to najniższa krajowa - tak, najniższa krajowa i nie licz że zarobisz więcej. Nie słuchaj też innych współpracowników i zmianowych, że zarabiają dużo, bo się starają, bo zostają dłużej w pracy itd. a ty tylko musisz dać sobie szanse - NIE, nie zarabiają wcale dużo więcej, a z tego zostawania dłużej mają tylko tyle że potem muszą biegać za przełożonymi i prosić ich łaskawie o wypłacenie tych nadgodzin. Kończy się to odmową z ich strony lub dużo mniej korzystna propozycja. Praca po 12 godzin bez przerwy no chyba że pozwolą Ci pójść na ich słynne śniadanie pracownicze a właściwie na resztki po innych gościach które zostały. Jeśli pójdziesz na przerwę to wszyscy będą na ciebie obrażeni. Pracownicy recepcji sami już weszli w ten ich tryb, że dla nich to normalne pracować tyle godzin bez przerwy. Odpowiedź ich zawsze jest taka że „ bo przecież w hotelarstwie tak jest” i bo przecież „gość jest najważniejszy”. Brak zaplecza socjalnego, bo to co tam jest nie można nazwać zapleczem tylko jakąś kanciapą 2m x 2m. Nie dajcie się nabrać też, że będą wam dawać więcej na nockach, premiach czy prowizjach od sprzedaży. To wszystko to jedna wielka bzdura. Warunki mieszkalne dla pracowników słabe, wręcz kiepskie. To co się dzieje na recepcji to porażka- niedługo dyrektor będzie musiał tam stanąć, bo każdy odchodzi. W ciągu ostatnich 4 miesięcy odeszło prawie 10 osób, ale cóż kierownicy dalej sobie z tego nic nie robią i siedzą na zapleczu oraz przeglądają kamery, bo chyba w tym są tylko dobrzy. Dział rezerwacji w tym hotelu też budzi wątpliwości. Praktycznie nic nie robią i ze swoim kierownikiem całkowicie odcięli się od recepcji tylko ciekawe dlaczego? Niektóre z prac powinny być wykonywane przez dział rezerwacji a wszystko i tak spoczywa na recepcji. Reasumując nie polecam.

Zaciekawiona
@Anon224

Sama tam pracowałam kilka miesięcy i z powodów prywatnych musiałam wrócić do swojego rodzinnego miasta. Zastanawiałam się nad powrotem do Platinum przed okresem wakacyjnym i dziwi mnie to co @Anon224 piszesz. Osobiście nigdy nie zaczynałam tu pracy od najniższej krajowej tylko z automatu miała znacznie większą podstawe. A prowizja za sprzedąz posiłków zawsze wypłacana była z wypłata. Cieżko mi się tu z Toba zgodzić z tym co piszesz. Tak jak napisałam nie jestem ze Szklarskiej Poręby czy okolic więc korzystała z mieszkań pracowniczych i watunki są bardzo dobre, lepsze niż w wiekszości miejsach, które coś podobnego oferują. Jeżeli wróce do Platinum to z chęcią dam znać czy naprawde jest tak jak piszesz.

Olka
@Zaciekawiona

Widziałam, że swego czasu ogłaszali się na stronie Uniwersytetu Rzeszowskiego, właśnie poszukując recepcjonistek. Czyli studenci zakładam też są mile widziani? Powiedzcie proszę jak to się ma do tych informacji o zbyt dużej liczbie godzin, zależałoby mi na elastycznym grafiku jednak.

Zaciekawiona
@Olka

Osoby uczące się zdalnie, zaocznie czy też zatrudniane na pół etatu lub na zlecenie, były zatrudniane. Były osoby, które chciały pracować na zleceniu 200 godzin, a były takie, które np. tylko weekendowo pracowały. Hotel sam w sobie jest elastyczny i zawsze np. jak ja potrzebowałam szedł czegoś mi na ręke, a jak nie mógł to chociaż powiedzieli dlaczego nie lub dali inna propozycje.

@Anon224

Szanowny Autorze opinii, dziękujemy za podzielenie się Pana opinią na temat pracy w naszym obiekcie. Rozumiem, że Pana doświadczenia podczas pracy w Platinum Mountain było niezadowalające, a opisane przez Pana sytuacje wydają się być nie do zaakceptowania. Każda opinia pracownika jest dla nas ważna, ponieważ dokładamy wszelkich starań aby podnosić komfort pracy oraz warunki zatrudnienia. Wiemy jak ważne jest, aby pracodawca słuchał i reagował na niepokojące sygnały od pracowników. W przypadku opisanych przez Pana doświadczeń chciałabym się do nich odnieść: 1. Wynagrodzenie naszych Recepcjonistów w żadnym wypadku nie należy do najniższych i jest odpowiednio proporcjonalne do zakresu obowiązków. Jest ono również zawsze ustalane z pracownikiem przed podjęciem decyzji o współpracy. Jeżeli osoba aplikująca na stanowisko Recepcjonisty nie akceptuje proponowanych przez nas zarobków czy warunków pracy ma oczywiście prawo odmówienia zaakceptowania oferty pracy. 2. Ponad to nasz Zespół Recepcji oprócz wynagrodzenia podstawowego ma również możliwość uzyskania wynagrodzenia prowizyjnego co jest dodatkowym atutem. 3. Staramy się doceniać wszystkich naszych pracowników, w szczególności jeśli są to osoby, które wykazują zaangażowanie w powierzone im obowiązki oraz mają pozytywne nastawienie do współpracy. 4. Nadgodziny są wypłacane przez nas zgodnie z kodeksem pracy. W momencie nie wyrażenia zgody na wzięcie ponadprogramowych godzin pracy my jako pracodawca respektujemy daną decyzję. 5. Zmiany Recepcyjne są to zazwyczaj zmiany 12-godzinne o czym informujemy podczas rozmów rekrutacyjnych. Taki system jest obecny w wielu obiektach hotelarskich co pozwala również na skorzystanie przez Pracownika z większej ilości dni wolnych w miesiącu oraz osobom z okolic Szklarskiej Poręby na zgromadzenie oszczędności. Skorzystanie z przerwy przez pracownika jest oczywiście jego prawem i ma do tego możliwość, której nie odbieramy. Jest to normalne, że pracownik korzysta z przerw, które mu przysługują i nie są one dla reszty Zespołu utrudnieniem czy powodem do zmiany humoru. 6. Śniadania pracownicze są dostępne dla wszystkich obecnych w pracy osób i tak są to te same dania jakie serwujemy naszych Gościom w naszym 5* hotelu. 7. Warunki zakwaterowania dla osób zatrudnionych w naszym obiekcie są na bardzo dobrym poziomie, ponieważ są to takie same apartamenty jakie również oferujemy naszym Gościom. 8. Zgadza się, Goście są dla nas priorytetem, ponieważ to dzięki dbałości o ich zadowolenie oraz komfort mamy możliwość uzyskania przychodu oraz otrzymania premii kwartalnej- tak samo jak Pan. 9. Zalecamy podczas podejmowania pracy w kolejnych miejscach o zapoznanie się z zakresem obowiązków na danym stanowisku co pozwoli Panu na zrozumienie specyfiki pracy. Rezygnując z wykonywania obowiązków należy również poinformować przełożonego o podjętej decyzji, a nie nie pojawić się nagle w pracy i przejść na L4 chwaląc się przy tym wszystkim osobom pracującym w hotelu co Pan jako autor tej opinii uczynił. Reasumując, ma Pan oczywiście prawo do wyrażenia swoich odczuć co szanujemy. Nie zgadzamy się jednak na przekazywanie nieprawdziwych informacji na temat naszego obiektu. Z wyrazami szacunku, Guest Experience Manager

Jelonka23
@Anon224

niestety, pracowalam na recepcji.Zauwazylam po opiniach ze jest tylko gorzej. MOJA PRACA nie zostala przez nikogo doceniona.To co dostalam bylo tylko troche większe od „minimalnej krajowej”- bez różnicy- w tym hotelu wszystko kuleje.Nie wróciłabym tutaj juz nigdy, praca dobra dla studenta na zleceniu przy ponad 200 godzinach w miesiacu za ktore nikt nie podziekuje. natomiast na dluzej juz nie.Nikt miejscowy juz tutaj nie chce pracować i nie pracuje.

Cześć, oni w końcu znaleźli tego dyrektora hotelu? Wiem, że ta oferta ze stycznia co była to już nieaktualna, ale czy to znaczy że Wakat zajęty to nie wiem. Ogólnie duża rotacja jest na takim wyższym stanowisku, wie ktoś? Ciekawe czy są szanse, żeby się zwolniło coś. Właśnie Odszedłem z poprzedniej firmy i szukam czegoś tego typu.

Ktoś

Wakat zajęty. To trzeci dyrektor tego obiektu od 2019.

@Ktoś

Skoro oferta jest od stycznia to oczywiście można się było tego spodziewać, a jeżeli chodzi o górne stanowiska np dyrektorskie to nie wiesz czy jest jakieś zapotrzebowanie wśród pracowników? Może mimo braku ogłoszeń ktoś będzie wiedział coś drogą pantoflową. Jaka ogólnie atmosfera panuje wśród członków zarządu? Brak ofert sugeruje też brak rotacji, jak z tym tematem w firmie?

@Ktoś

Skąd takie zmiany. Osobiście też mnie interesowała ta oferta. Powiesz dlaczego ludzie na tym stanowisku z tego co piszesz często się zmieniają? Spełniam kryteria ogłoszenia sprzed roku, zarządzanie, znajomość prawa, języki obce wszystko u mnie na plus ale szukam miejsca gdzie mógłbym się rozwijać i znaleźć stabilne zatrudnienie. Jak z tym tematem w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Stefan

Nie polecam pracować w Platinum Mountain Szklarska Poręba, Ukraina wychwalana po niebiosa , kierownicy stosują (usunięte przez administratora) szczególnie radzę uważać na Panią Anetę i Marchewe , wszystko co się robi jest źle, za wolno . Praocwnikiem roku zostaje kelnerka z ukrainy mówi samo za Siebie . A nowy dyrektor nie widzi problemu widocznie poganstwo jest na plus , stawki głodowe, umowa zlecenie , obiecują góry nie stworzone a ponad rok robilem na zleceniu a jak się upomniałem o umowę o pracę zostałem zwolniony .

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista ds. Marketingu w firmie Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.. Czy mogę liczyć na 5500 , jeśli chcę pracować na Specjalista ds. Marketingu?

Platinum

W Platinum wszyscy uciekają z tego działu bo doopa dyrektora jest szefem działu i ogólnie zryty beret... Wymiencie dyrektora i to ruszy. (usunięte przez administratora)to słabi pracownicy

Barbara
@Platinum

A poszerzysz jakoś ten argument dlaczego na tym stanowisku tak bardzo według Ciebie się nie sprawdza? Piszesz, że uciekają to ile osób docelowo powinno być na dziale a ile ostatecznie jest?

@Platinum

Potwierdzam :)

@Barbara

W tym dziale jest tak częstą rotacja, że nie warto poznawać imion ;)

Nie polecam pracy w Platinum Mountain. Najgorszy hotel z jakim miałam do czynienia. Premii nie dają ale nowe motorki sobie kupują. Warunki mieszkalne straszne...Ukraińców dają do Polaków. Nie szanuje się tutaj dobrych pracowników. Ceni się za to the Billi którzy przytakują warszawiaka na kasę pierniecie

Pipi
@Anna

Potwierdzam. Ukraińcy w ogóle nie płacą za mieszkania tylko Polaczek ???? Platinum mega słabe no ale co się dziwić? Sami koledzy i koleżanki dyrektora. Stol zawsze czysty :)

@Pipi

Ukraińcy płacą w godzinach. Każdy apartament kosztuje 100 roboczogodzin. Ale są osoby, które w ogóle nie muszą płacić. Prawdopodobnie grubas i jego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 13/15 lok. 3
    00-582 Warszawa

Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.