Opinie o Anatol Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Anatol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anatol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatol Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Kremowe mydło w płynie

Firmę polecam dla osób zdesperowanych albo chorych psychicznie Kierownictwo, osoby z biura oraz brygadziści spotykają się w 20 w ciasnym pokoju i są ciśnieńci przez "Anatola" chociaż bym go znazwał Adolfem. Pozdrawiam jedynie Kamila który też uciekł, jako jedyny potrafił pomóc bezinteresownie

@Kremowe mydło w płynie

To jest zakład pracy chronionej czy to tylko taka przenośnia? To, że ludzie są ciśnieni oznacza, że dostają burę od szefa czy o co dokładnie chodzi? I czemu akurat padła liczba 20 osób, tyle się mieści w biurze czy zazwyczaj tyle ludzi jest wytypowanych na rozmowę?

Firma jest ok wyplaty na czas niewiem skąd te brednie że nie płacą stawki odpowiednie do umiejętności ja już pracuję pare lat jestem doświadczonym pracownikiem produkcji na jednym z działów i nie rozglądam sie za niczym innym lubię to co robię

oko
@Czarna Mamba

potwierdzam, kiedys o tolika zahaczyłem na kilka miesięcy, aktualnie pracuje w miejscu które sprawiło, że inne bielskie zakłady pracy podniosły standard choćby w socjalu dla pracownika, praca w anatolu a praca tu gdzie teraz jestem to dwie gigantyczne skrajności, anatol absolutne (usunięte przez administratora)

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Anatol Sp. z o.o.?

Klik
@Mariola

Z tego co mi wiadomo to na malarni pracują obecnie same kobiety. A prywatnych spraw to chyba raczej na forum publicznym nie powinno się rozwiązywać.

Marika Nowy wpis

Mnie interesuje praca w firmie jako specjalista ds sprzedaży. Podali w internetowej ofercie, że dają umowę o prace na czas określony. Ktoś wie, ta pierwsza umowa jest na jakiś czas i potem kolejna jest na czas nieokreślony, czy jednak nie?

na razie zdrowy Nowy wpis
@Marika

troszczysz sie o siebie, o swoje zdrowie psychiczne, daruj sobie tam aplikować, będziesz gnębiona przez szefa i tyle

były dawno temu

tak wtrącę się, skoro a pewnie tak juz jest dlugi czas tu juz pracujecie macie juz duzo doswiadczenia wiedzy to po co psuc sobie zdrowie siedzac w tym czyms gdy mozecie bez problemu znaleźć lesza pracę pod względem finansowym w innej firmie

GX
@były dawno temu

A kto to IE powiedział że ktoś chce zmieniać miejsce pracy? Kto chce ten zmienia, komu pasuje ten pracuje

żallllllllllllll Nowy wpis
@GX

porównując "światową" firmę jaką jest anatol celowo z małej litery a np. zakład pracy ze skandynawii wsród bielskich przedsiębiorstw gdzie jest: PPK, dofinansowanie do świąt, prezenty na święta, dofinasowanie do urlopu wypoczynkowego, dodatkowe ubezpieczenie, różnego rodzaju imprezy firmowe, zniżka pracownicza na zakupy, pakiety opieki medycznej, kursy szkolenia na uprawnienia pracownikom, ogólnie świetne warunki bytowe czystość ekspresy do kawy świeże owoce........ a anatol - nic null zero dno porażka

Renata

skoro pracujesz tutaj tyle lat, to nigdy nie dali ci szansy na jakis awans i przez caly czas robisz na jednym stanowisku produkcyjnym ? niezbyt w sumie to dobrze swiadczy o firmie ze nie pozwala ani nie daje szansy na rozwoj

@Renata

Dają szansę awansu ale jest mi osobiście to niepotrzebne zarabiam dobrze i to mi wystarcza

Izabela

A długo trzeba czekać aby dostać taką szansę na awans ?

Beata
@Izabela

Jak bedziesz chetna zostac po pracy to nawet podwojny awans !

@Beata

Jak długo i jak często? Chyba, że to już na stałe tak?

P
@Magdalena

zapytaj personel jak dlugo i czesto az do*2letniego urlopou

@P

No nie żeby coś, ale pisząc tutaj tak właściwie to ich pytam. Tylko czemu nikt z personelu się nie wypowie?

Czarna Mamba
@Magdalena

Personel sie nie wypowiada , bo jest najgorszy w tej firmie . Zero jakiej kolwiek wiedzy na temat zarządzania tylko skłócać ludzi potrafią miedzy sobą. Na zebraniach w akwarium jest sajgon. Ludzi co maja pojęcie o pracy można policzyc na palcach może nie jednej ręki ale dwóch. (usunięte przez administratora)

Aleksander
@Czarna Mamba

Naprawdę personel nie ma kwalifikacji na temat zarządzania? Skoro działalność prosperuje od 2004 roku to chyba załoga ma jakąś wiedzę. Dlaczego uważasz, że skłócają ludzi?

Czarna Mamba
@Aleksander

Jakie można mieć kwalifikacje po gimnazjum lub zawoduwce? Raczej żadne. W tej firmie żądzi (usunięte przez administratora) starych pracowników z okolicznych wiosek i bielska(usunięte przez administratora) która lepszej roboty w życiu nie znajdzie tutaj ludzie sa bardzo ograniczeni mentalnie fizycznie i umyslowo

oko Nowy wpis
@Czarna Mamba

A pracownicy nie fizyczni? 4 miesiące temu firma potrzebowała specjalisty do spraw sprzedaży. Co do umowy napisano, że umowa na czas określony. Jest to umowa o pracę na okres próbny? Jaki czas takiej pierwszej umowy, 3 miesiące, co potem? Skoro napisano, że zarobki od 4200 zł, dodam brutto, to czy ta kwota jest zapewnioną podstawą? Co do pracy na tym stanowisku, podpowiedzcie jak prezentuje się atmosfera pracy? Kierownictwo w porządku?

Nickt

to jest jak dom big brother'a okamerowany i co chwilę ktoś cię kontroluje,jak nie kadrowe to ktoś inny na polecenie przyłazi zobaczyć czy pracujesz, w ogłoszeniach piszą praca stała, a wcale stała nie jest. nie znasz dnia ani godziny kiedy polecisz

Jako Referent do spraw personalnych, co jest teraz potrzebny, też bym była kamerowana? W ogłoszeniu nie widać takich atrakcji. Widzę tam raczej standardowe zapisy o atrakcyjnym wynagrodzeniu, czy pracy w miłym i młodym zespole. Choć na pewno za miłe nie uważam podpatrywania, czy i jak pracuję. Może więc kilka słów o tym, jak tu jest z zaufaniem do człowieka? To dla mnie bardzo ważne.

Byłabyś cały czas obserwowana co robisz a nawet jak się ubierasz i komentowana za plecami, a zaufania do ludzi tu nie znajdziesz, rób swoje i nie słuchaj co inni gadają.

łał

generalnie ludzie nabawili się toksyczności od szefa a siedząc latami w tej firmie tylko ją spotęgowali w sobie, dwulicowość i tego typu określenia negatywnych cech osobowości są tu porządane, zrozumienie wzajemny szacunek jest to nieznane pracownikom i przełozonym, startująca w wyborach samorządowych na radną do gminy Andzelika N... jak nic widac w niej troskę o dobro drugiego człowieka, troskę o lokalną społeczność hehe

Aleksandra
@łał

Ja też właśnie mam przed oczami te ogłoszenie dla specjalistki ds. sprzedaży i jestem w szoku odnośnie tego monitoringu. Przed podjęciem pracy podpisuje się jaką zgodę na to? Bo mimo wszystko chciałabym spróbować... Wymagane było też prawo jazdy, ale dają auto służbowe i laptop. Z tych narzędzi można korzystać również po godzinach pracy czy trzeba zdać wszystko przed wyjściem z pracy?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Anatol Sp. z o.o. na stanowisko MONTAŻYSTA - ELEKTRYK? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Zgadza się dba tylko o tych co jej donoszą, i za nią biegają wszystko na pokaz przed szefem robi .szacunku do ludzi brak z jej strony dba tylko o swoją (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy Anatol Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Walenty

Jak będziesz gadał z szefem i biegał za kierowniczką to podwyżka będzie. Dostaniesz więcej jak pracownik z długoletnim stażem.

@Walenty

W jakim sensie biegał za kierowniczką? Z tego co napisałeś to chyba nie jest trudno o podwyżkę w takim razie. Ciekawe tylko, dlaczego pracownicy z długoletnim stażem zarabiają mniej ( wniosek z twojej wypowiedzi).

Kremowe mydło w płynie

@Kremowe mydło w płynie

Czytam wasze wpisy i wątpię, że pracodawca płaci za 8 godzin nie robienia niczego. Dużo wpisów na temat atmosfery, a jak przedstawia się to wśród tych górnych stanowisk? Szczególnie w dziale sprzedaży? Planuje podesłać CV na wygasłą ofertę dla Specjalisty ds. sprzedaży. Doślę po prostu CV. W wymogach mile widziana jest znajomość języka angielskiego. Bez tego mam szanse żeby się dostać?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Anatol Sp. z o.o.?

Julita

Absolutnie nie ma szans rozwoju, szkoleń itp. przenoszą z działu na dział. Dzisiaj jesteś montażystą jutro możesz być spawaczem

@Julita

W sumie jeśli sie nie jest spawaczem, a zostaje sie nim w pracy, to jest to w pewnym sensie nauka ;) Jak to w takim wypadku możliwe, że ludzie sobie jakkolwiek radzą, skoro bez żadnego przyuczenia mają całkiem zmieniane obowiązki?

ktoś
@Julita

Spawaczem na pewno byle kto nie zostaje. Obecni mają doświadczenie z poprzednich firm. Samo spawanie to jedno a pomysłowość by złożyć i pospawać na wymiar bez przyrządu to drugie.

@ktoś

A ilu letnie doświadczenie muszą mieć spawacze żeby dostać tu etat? Jest tu etat pomocnika spawacza, który właśnie jest od samego spawania? Montażyści też muszą mieć doświadczenie czy to stanowiska mniej wymaga?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Anatol Sp. z o.o.?

Jest ok miła atmosfera, pieniądze na czas i są premie.

Małgorzata
@Nowy

Jakiego rodzaju są to premie? Zależą od wyników czy to jakaś uznaniówka? Dużo można dorobić do podstawy na nich?

Agniecha
@Nowy

Jaka pozytywna atmosfera? Wiecznie siedzą na kamerach i obgadują. A jak szef ogląda z Chicago to nawet przeszkadza jak przy biurku siedzisz lub auto parkujesz.

Św. Mikołaj
@Małgorzata

Premia jest zależna od wyników. Moim zdaniem za sukces i wykonany plan odpowiadają wszyscy.A kwoty może nie są powalające kilka stówek ale dobrze, że są . Pytanie tylko kto i na co liczy po roku pracy chcą zarabiać tyle co kierownik,??? Trochę cierpliwości i pracy to będzie ok.

@Św. Mikołaj

Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie każdy taki cierpliwy się tu znajdzie? I odnosząc się do nicku to wiadomo co w tym roku ludzie tutaj otrzymają na święta? ;)

Mariola
@Agniecha

Zamiast sie zajmowac Praca a nie za kawalerami skakac jak sie w przerwie jezdzi z malarzami niewiadomo gdzie to prosze na czas poprawic sukienke

Klik
@Mariola

A szefostwo nie widzi tych negatywnych relacji? Nie wpływają one gorzej na jakość wykonywanej pracy? Ta wymieniona osoba jest jedyna, która spożywa alkohol w pracy czy takich ludzi jest więcej?

franz

gdy zbędni są pracownicy czytaj potrzeba zwolnień uwaga jest zwracana na pijanych

Pierwszy raz widzę, żeby w urzędzie dla bezrobotnych w ogłoszeniu była mowa o hybrydowej pracy. No ciekawe, ile z domu można pracować jako ten specjalista ds. sprzedaży, chętnie bym skorzystał. I kto decyduje o tym, w jakie dni to się odbywa, pracownik ma jakiś wpływ na to? Jak np. chcę coś załatwić to mogę sobie zmienić w grafiku, żeby być w domu?

Adaś

A widziałem właśnie, że dwóch osób szukają na specjalistę ds. sprzedaży, na UoP na stałe. Dużo piszą o realizacji założonych celów sprzedażowych, to sobie myślę, na ile te cele są osiągalne, na ile premia możliwa do wyrobienia? Wyjaśnisz za co została Ci odebrana premia, i ile wynosi sama podstawa wynagrodzenia?

Wiecie czy praca jako SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY to jest praca w dużej mierze mobilna i w terenie? Chcą od kandydatów prawa jazdy kat B. A dużo się jeździ w codziennej pracy? I czy firma daje auto firmowe i czy jak dają to jest opcja na użytkowanie go także prywatnym?

C

Samochody służbowe są, z mobilnością jest różnie, jeden tydzień siedzisz cały tydzień w firmie inny tydzień w rozjazdach, prywatnie absolutnie nie, bierzesz auto musisz wpisywać gdzie jedziesz a potem odstawiasz spowrotem na plac

@C

Te trasy są po mieście czy po województwie? Interesuje mnie zasięg tej mobilności. Jak wygląda rozliczenie za paliwo?

Czy jest osoba, która udzieli informacji na temat podwyżek? Czy w tym roku jakieś będą?

@Nowy

jakie podwyżki, litości......, jest pewien Grzesiek Ch. ma najwyższą stawkę a to dzięki temu, ze pochodzi ze stron z ktorych jest Elka kiero. czytaj ziomal, swego czasu gdy robiono nową elewację firmy, Elka a bardziej jej córka skorzystała na tym bo jej nowo powstały dom tez zyskał darmową elewację i ocieplenie a materiały wozili biorąc na fakturę na firmę anatola do domu córki Elki miedzy innymi Grzesiek Ch. i Dzik (Radek G. ze spawalni, generalnie dzik jest nietykalny i szantazuje Elkę tą wiedzą)

Witek

Powinni zburzyć tą firmę.Dno i wodorosty.Jedyne co dobre w tej firmie to to że jest jeszcze gdzie wysrać się bo nic więcej tam dobrego nie ma.

Stary
@Witek

W każdej firmie znajdą się osoby którym nie chce się pracować, chodzą notorycznie na zwolnienia bądź też wciąż szukają swojego miejsca. Stąd też te negatywne komentarze o swoich firmach. Ciekawe dlaczego pracodawcy nie przedłużają takim pracownikom umowy.?

@Witek

a i to jest za mało toalet, szczegolnie gdy pozatrudniają ludzi niewiadomo ile, ze w przerwie kolejka do toalety hehe

Mirek

Firma jest super. Szeroka wiedza kadry zarządzającej ta firma pozwala wyniesie tą firmę na wyżyny . Bardzo miła atmosfera wszyscy sie lubią ,zgrane ekipy na spawalni na gieciu na krajalni czy na suszarkach badz elektrykach czy tez frezarkach zgrane zalogi wykonuja profesjonalną robote każdy każdemu pomaga .Brygadzisci sa pomocni maja szeroka wiedze z zakresu zarządzania ludzmi i pracą . Firma jest super

Mirek

Moja opinia to sarkazm. Ta firma bez paru osób od brygadzistów w górę co zarządzają nią była by owiele lepsza nawet szefowa ma mały wpływ na to co tam się dzieje albo niechce mieć.

No tak bo (usunięte przez administratora)w firmie to raczej nikt nie chce. Uważam, że pracy w Bielsku nie brakuje a Urząd Pracy wysyła kogo?

Artur
@Nowy

Nie wiem co robi urząd pracy w Bielsku. Zamiast tego wolę wiedzieć, jakie warunki pracy pod kątem BHP, socjalu i zarobków? Zwłaszcza, ile bym tu dostał na godzinę, jako frezer?

@Nowy

tam wszystkich przyjmują gdy jest dobra koniuktura na rynku sprzedaży maszyn do sitodruku, liczy sie sztuka, para rąk

Antoni

Gdy dobrnąłem do końca Twej wypowiedzi nadal nie wiem, dlaczego to napisałeś na profilu tej właśnie firmy, i co to ma wspólnego z pracą tutaj? Ja chcę pracować, jako spawacz i po pierwsze liczę na to, że dowiem się, jakich uprawnień spawalniczych tu sobie życzą, w jakiej metodzie trzeba umieć spawać? Bo nie wyjaśnili dokładnie w ofercie z czerwca. Tyle tylko, że to jedno z wymagań. A po wtóre, po jakim czasie oferowane 4 tyś zł brutto i UoP na czas określony, zmienią się w wyższą podstawę i UoP na czas nieokreślony?

@Antoni

uprawnienia sa zbedne w tej firmie, uprawnienia spawają? ;) inspekcja pracy karę nałozy i tyle a szefo (za oceanem siedzi od lat) zapłaci bo to nie w dolarach a w pl zł, dla szefa kalkuluje się zapłacić karę niż w pracownika inwestować np. aby nabywał uprawnienia

Silny

Wiecie może czy szukają w firmie ludzi do pracy? Pracuje obecnie w Pronarze i chciałbym znaleźć coś w Bielsku na stałe.

Robotnik
@Silny

Nie szukają, narazie jest recesja.

Julita
@Silny

Tak szukają tylko ludzie nie wytrzymują zwłaszcza kadrowe

@Julita

kadrowe zmieniają się srednio co pól roku czasami szybciej, było tak, ze w 1 miesiącu kilka kadrowych przewinęło się

Zostaw merytoryczną opinię o Anatol Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Anatol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anatol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anatol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anatol Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Rejonowa 10
    17-100 Bielsk Podlaski