Opinie o Anatol Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Anatol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anatol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatol Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Silny

Wiecie może czy szukają w firmie ludzi do pracy? Pracuje obecnie w Pronarze i chciałbym znaleźć coś w Bielsku na stałe.

Robotnik
@Silny

Nie szukają, narazie jest recesja.

Julita
@Silny

Tak szukają tylko ludzie nie wytrzymują zwłaszcza kadrowe

fred
@Julita

kadrowe zmieniają się srednio co pól roku czasami szybciej, było tak, ze w 1 miesiącu kilka kadrowych przewinęło się

Joasia

Zaintrygowało mnie ogłoszenie o pracę dla pracownika produkcyjnego przy produkcji i obróbce detali. Firma w ogłoszeniu pisze o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Ktoś wie ile ono wynosi? 5 z przodu będzie? Atmosfera i ludzie ok?

Elka

A ile będzie, z 3000 coś, ile ponad minimum? Ja w sumie jestem przyzwyczajona do pracy za minimalną, to każdy dodatek jest na wagę złota dla mnie. Całe życie tak robiłam. A jakiś socjal spoko jest?

Ola
@Elka

Zero socjalu

Hanka
@Ola

A święta? Jaki stosunek ma do tego pracodawca, w niektórych firmach są bony, paczki świąteczne dla dzieci albo po prostu kasa, a u was?

Jak wygląda kwestia awansu w Anatol Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Elektryk?

Karol

Beznadzieja, (usunięte przez administratora)i pomówienia nie pchaj się do tego Anatola szkoda psychiki. Gdyby nie biuro i „Brygadziści” którym bardziej zależy na obgadywaniu się wzajemnie siebie i pracowników niż na pracy.

@Karol

Beznadzieja jest z awansami? O co przykładowo można zostać pomówionym? Jakie podejście ma szefostwo to tego typu sytuacji, robi coś z tym?

Jestem byłym pracownikiem firmy Anatol i powiem tak jak ktoś chce pracować to będzie pracował przyjdzie zrobi swoje i tyle może na początku pieniądze nie są super ale są wyższe niż minimalna a często pracodawcy robią tak aby tylko dać to wymagane minimum a tu wraz z podwyżkami i stażem pracy pieniądze się zgadzają to też wiadomo zależy od umiejętności i stanowiska i trzeba wziąć pod uwagę bielskie normy że tak to ujmę Ludzie w pracy są okej czasami pojawi sie jakas plota normalne. W pracy panuje ogólny chaos i nie porządek. Czegoś nie ma coś jest nie wykonane potem są pretensje. Najgorszą rzeczą w tej firmie jest sam szef który nie szanuje swoich ludzi i onich nie dba. Jeśli nie ten to następny takie jest jego nastwienie. I nie mozna nic mu naprzeciw powiedziec nawet jesli ma sie dobre intencje bo po prostu karze zwolnić i tyle. Jeszcze ja jako szary pracownik to okej ale ci wszyscy brygadzisci i osoby biurowe są jechane przez niego czy im się należy czy nie. A nawet jeśli to I tak należy zachować jakąś kulturę. A w ogóle najgorzej to mają te kadrowe które przychodzą i po 2 miesiącach nie wytrzymują i się zwalniają bo on znęca się nad nimi psychicznie. Więc jeśli już to polecam pracę jako szary pracownik a nie na stanowisku biurowym aby mieć z szefem jak najmniej doczynienia bo on generalnie nie zaczepia zwykłego pracownika. Dla każdego jest coś do wyboru krajalnia laser gięcie itp wszystkiego nauczą wystarczą chęci. Najbardziej szkodliwe dla zdrowia jest czyszczenie według mnie. Pojawiają się premie i świąteczne w upał dają wodę zapewniają też odzież i Buty. Kolejna rzecz to kamery i naloty kierownictwa na dany dział. Firma ma swoje dobre i złe czasy jeśli sprzedaz jest to i nastawienie jest typu dawaj rób więcej zatrudniamy więcej a jeśli coś nie wypala pojawiają się masowe zwolnienia i nie patrzą czy dobry czy zły pracownik a wszystko przez zachłanność szefa.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Anatol Sp. z o.o. na stanowisko MONTAŻYSTA - ELEKTRYK? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ktoś

Było czterech stolarzy zwolnili dwóch został jeden co coś potrafi i też Ukrainiec oczywiście ktory jest przygłuchy nosi aparat nie rozmawia po polsku bo nie ponimaju polski itp. wszelkie pretensje że coś czegoś nie ma to do tego stoladza bo Ukrainiec w (usunięte przez administratora) ma i nikt z nim nie chce rozmawiać,i gdzie tu rozsądek zwalniając dwie osoby które wiedziały co robic i jak robić i zostawić jednego ogarniętego z (usunięte przez administratora) wszystko. Gdzie jest BHP dawać głuchego człowieka na stolarnie gdzie są piły i inne maszyny

@Ktoś

Wiadomo jaki był powód tych zwolnień? Jakaś oficjalna informacja była na ten temat czy nikt nic nie komunikował? Szukają kogoś na te miejsca? Nie znalazłam żadnych ogłoszeń

Agata

Jest jeszcze w firmie etat sprzedawcy maszyn do sitodruku, bo mąż zna się na temacie i się wacha czy może tu aplikować? Znalazł tylko ogłoszenie sprzed 5 lat na to stanowisko, a wiadomo mogło się wiele zmienić. Jaką kasę dają sprzedawcy i jak wyliczana jest premia, od ilości sprzedanych maszyn? To jest praca pon-pt?

Kadry
@Agata

Jeżeli mąż jest nadal zainteresowany prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres kadry@anatolsp.pl. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy.

Agata
@Kadry

Co dokładnie znaczy konkurencyjne wynagrodzenie, możecie Państwo podać kwotę jaką proponujecie na start? Jak są płacone nadgodziny na tym stanowisku o ile się zdarzą? Wtedy są tylko dla chętnych?

Iza

Powiedzielibyście, że praca jest ciężka tam czy okej? Tutaj w zasadzie ludzie pisali, że są premie i w ogóle. No ale czy realistycznie da się osiągnąć te cele, żeby je dostać, które narzucają?

Alicja

Trochę mam zagwozdkę - piszą w ofercie na spawacza że oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Może ktoś napisać ile oferują dla doświadczonego spawacza?

Iza

To stabilne zatrudnienie, o którym zapewniają w ofercie na spawacza, to na umowę o pracę? Czy są jakieś inne opcje, B2B? Bardzo proszę o info, jak ktoś wie.

Ola
@Iza

Umowa o pracę na czas określony

Katarzyna
@Ola

Cześć. A wiecie, na jaki konkretnie czas? I czy jak skończy sie ta umowa, to następna jest na taki sam okres, czy już na czas nieokreślony dadzą?

Praca jest w porządku, mili ludzie. A jak ktoś nie chce pracować to będzie narzekał na wszystko.

Bożena

A czy pracowici ludzie są tutaj doceniani? Np premiami albo podwyżkami? Od jakiej stawki się zaczyna?

Klik

Pracuję w tej firmie 2 lata i naprawdę jest ok.Najbardziej podziwiam Panią kierownik, kobieta a to wszystko ogarnia. Wolne weekendy to jest duży plus jak dla mnie które spędzam z rodziną. Wiadomo, mogłoby być trochę lepiej jeśli chodzi o zarobki, zwłaszcza przy obecnej inflacji. Polecam i zapraszam.

@Klik

ale po dwóch latach pracy i tak masz już coś więcej niż na start? przytoczysz te zarobki wprost? fajnie wiedzieć na co ktoś będzie się pisał

Borowski Tadeusz

wiadomosc jest bledem sprzetu wprowadzona zostala prywatna wiadomosc prosze adm o usuniecie niezwiazanego z niczym tresci

Dominik

Pracuję od nie dawna ,ale jestem bardzo zadowolony. Nie słuchajcie opinii hejterów! Firma płaci na czas, miła atmosfera . Ludzie życzliwi i pomocni.

Krystyna
@Dominik

No dobra, a na czym według ciebie polegają największe plusy firmy? No i jak ogólnie ci początki pracy wychodzą - wiesz co masz robić, przeszkolili Cię jakoś?

Bogdan 52
@Dominik

Kadrowe bardzo chetnie umilaja czas nie tylko szefowi czas nadgodzin ale calej meskiej kadrze nikt nie zatrudnia takich do liczenia maja bardzo szybko i bardzo chetnie umilac czas pracy i oferowac prawdziwa zyczliwosc rowniez po pracy oczywiscie odwiezione do domu doceniaja I wypelniaja lepiej swoje zawodowe obowiazki uwielbiaja godzinami wspolpracowac ,ale takiemu z produkcji to wiafomo co pomoga na przerwie na szybko

@Bogdan 52

No i po co takie insynuacje tutaj znowu? Dlaczego tak oczerniasz te Panie publicznie? Aż tak się wszyscy tu w firmie nie lubicie? :(

Patryk
@Magdalena

lubimy lubimy bardzo ta co zagonila a pucuje wszedzie taka milusinska

@Patryk

Nie rozumiem chyba o kim mowa? To sugestia, że ktoś konkretny was tu skłóca czy o co chodzi? Bo jeśli tak to słabo, lepiej byłoby dbać o miłą atmosferę, bo wtedy lepiej się pracuje przecież

Uważajcie na Radka z malarni.dziad strzela z ucha.lamusie sprawiedliwość ciebie dopadnie

Żywiecki knur

Ta firma to jest syf.Kołchoz i nic więcej.Uwazajcie na Radka z malarni

Magdalena

Ale po co mu tak publicznie ubliżać? Zamiast tak narzekać to czy nie warto gdzieś w firmie zgłosić te wasze spostrzeżenia?

To paskudny człowiek

Oluyy
@Żywiecki knur

Radek to frajer.Robilem tam to wiem

@Oluyy

Co on takiego narobił, że za takiego go macie? :(

Olo

Te opinie, komentarze pisze nie facet nie dziecko tylko cipa ktorej nikt dawno nie wyr...Skoro masz Jerzy i Knurze problem to czemu mu tego nie powiedziałaś ci.p.

P
@Żywiecki knur

Jest taka jeszcze wsza podpieprzyla kolezanki ktore zwolniono zostalam z dzieckiem bez grosza a sama prosilam zeby szef dal jej szanse ,widocznie robila co trzeba

Eryk
@Olo

Radek z malarni to pustak jest.robilem na czyszczeniu to ten (usunięte przez administratora)ciągle przychodził.(usunięte przez administratora)

misio

PRACOWAŁEM 3 MIESIACE FIRMASUPER ALE PRZEZSWOJA GŁUPOTA PANI IRENA NIE PRZEDŁUZYŁA MI UMOWY

@misio

A jaki powód podała? Bo może nie trzeba od razu wyzywać, że taka (usunięte przez administratora) :(

Widzieliście, że Anatol Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Radzio

Nie warto.chora firma

@Radzio

A dasz znać na co tu w końcu chorują? Bo mało co idzie się tu dowiedzieć

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Anatol Sp. z o.o. w miejscowości Bielsk Podlaski? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Anatol Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

To tylko Ja

Pracuję już kilka lat. Nie rozglądam się za niczym innym. Wypłaty są zawsze płacone na czas, nigdy się nie zdarzyło aby zalegali z płatnościami. Nie ma problemu jeśli potrzeba dnia wolnego. Czasami trzeba robić kilka rzeczy na raz, lub co raz coś innego ale jest do ogarnięcia a ten który nie ogarnia to się chyba w ogóle do pracy nie nadaje. Zmieniły się kadry, które dużo zmieniły (na lepsze). Moim zdaniem, kto chce pracować ten pracować będzie, a kto nie to znajdzie zawsze wymówkę i to zazwyczaj atakując pracodawce. Firma potrzebuje pracowników, ale nie temu że Ci co byli zostali zwolnieni lub coś w tym stylu. Nie. Firma się mocno rozwija i tych rąk do pracy które są jest za mało. Podsumowując - Prosze się nie bać, bo nie ma czego.

Bożena
@To tylko Ja

Wspomniałeś, że zmieniły się kadry, co miało duży wpływ, a mógłbyś napisać co się zmieniło i jak? Byłoby super dowidzieć się czegoś nowego na temat warunków zatrudnienia w Anatolu :) Na jakim stanowisku pracujesz tu pracujesz?

Ewelina
@To tylko Ja

Zmiany w kadrach nowe pracownice bez kwalifikacji starające się zadowolić szefa

Ktoś
@Ewelina

Loda zrobią i wszystko załatwione

@Ktoś

Ale musisz tak wulgarnie od razu? Zawsze można było to inaczej w słowa ubrać przecież. Co nie zmienia faktu, że jeśli faktycznie jest tak jak napisała to bardzo nie na miejscu i raczej nieciekawie świadczy o firmie. :/ Ale czy faktycznie dosłownie żadnych kwalifikacji nie mają?

Renata

Widzę że firma działa bardzo prężnie, nawet poza Europą! Czy osoby zatrudnione w Anatolu w związku z tym często odbywają podróże służbowe? Pracodawca wymaga znajomości języków obcych? Popatrzyłam na ogłoszenia, ale nie ma w nich zbyt wielu informacji. Ponoć można liczyć na atrakcyjne zarobki, prawda to?

Dla kogoś kto pracował w poważnej firmie może być przerażony tym co tu sie dzieje, nikt nic nie wie, nie ma z kim rozmawiać, jak to sie kręci nie wiem. Najwiekszym minusem firmy jest szef tytułowy Anatol, ma idiotyczne pomysły i ludzie skaczą tak jak mu sie podoba, po paru latach człowiek jakoś ma już wywalone i jakoś tak przychodzi do pracy z myśla a niech sie dzieje co chce i tak można pracować, grunt to nie brać tych wszystkich obelg szefa do głowy

Rozumiem, jednak mógłbyś to opisać bez obraźliwych słów. Niedawno firma rekrutowała pracowników na montaż, może kandydaci chętnie dowiedzą się, czy i jakie są plusy tej pracy. Wymienisz je?

Urszula

Cześć! Wciąż korzystasz z forum? Powiedz proszę jak długo pracowałeś w Anatolu i czy firma jest wypłacalna, a jej pozycja stabilna? Z góry dzięki!

@Urszula

Pracuje już parę lat, firma jest wypłacalna, pozycja firmy bym określił jest w miarę stabilna, tylko wymiana ludzi na stanowiskach nazwijmy to "biurowych" jest dość znaczna

O, a czemu tak? W Bielsku nie ma przecież aż tyle pracy w administracji, o samorządzie nie wspominając, żeby tak sobie odchodzić z biura bez poważnego powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Anatol Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Anatol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anatol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anatol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anatol Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Rejonowa 10
    17-100 Bielsk Podlaski