Opinie o KLG Properties Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KLG Properties Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KLG Properties Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG Properties Sp. z o.o. w Kraków

Xxx Nowy wpis

Czy Szymon B. ma zamiar rozliczyć się z pracownikami ???

Aeyou Nowy wpis

I widzę, że Costa zostanie agentem miesiąca, zacna nagroda... https://www.meczyki.pl/newsy/skandaliczne-zachowanie-douglasa-costy-zgloszenie-do-nagrody-mendy-sezonu-video/91864-n

Agnieszka Nowy wpis
@Aeyou

To piłkarz a nie agent nieruchomości ! W dodatku nagrody agent miesiąca są w Nowodworski Estates a nie w każdej firmie !

Uj Nowy wpis
@Agnieszka

Hahaha, ale się zgrzałaś. To tylko delikatna aluzja, ale widzę, że zaglądają tu fani NE...

Spostrzegawczy

Serdecznie polecam ofertę biura KLG na ul. Św. Łazarza (w rzeczywistości ul. Bujwida)! Piękne biuro z bogatą historią upadku... To jest biuro KLG. Chyba nikogo nie dziwi, dlaczego się zwinęli, po przeczytaniu tych wszystkich opinii, które tutaj zostały zamieszczone. Podejrzewam, że za mało miejsca dla dyrektorów, pewnie każdy musi mieć osobny gabinet albo Nowodworski zmienił lokalizację to M*nda nie chce być gorszy... Środek sezonu na wynajem, a tu taka zmiana - chyba niezbyt dobrze im idzie. Na potwierdzenie tego, jak dobrze firma się rozwija, zniknęła lista agentów ze strony, podejrzanie oczywiste, że wszystko idzie w odpowiednim kierunku. Ale się cieszę. I jeszcze mała uwaga, Boss M*nda płacił za biuro 3000 PLN brutto, ciekawe skąd ta nowa cena, wyższa o 50%, czyżby weszli w podnajem, to pewnie genialny pomysł managera...

Józek
@Spostrzegawczy

Na stronie jest lista agentów tylko każdy ma podany ten sam nr telefonu i nie wiadomo do kogo się dodzwonimy. To nie profesjonalne podejście do klienta!

kpt Bombardiero

Ale i tak największe jaja były jak (usunięte przez administratora) zatrudnił sobie prawnika na stałe. Strzał w dziesiątkę. Usiadł sobie z nim w pokoju i myślał, że jest wielki. Kretyn kazał gościowi pisać jakieś durne pisma do byłych pracowników z pogróżkami o wystąpieniu na drogę sądową. Gość nie wiem czy wytrzymał tydzień, bo powiedział wprost, że nie będzie takich głupot podpisywał własnym nazwiskiem, a wszystkie te pisma są nieskuteczne i nikt nie będzie tak naiwny, żeby oddać mu pieniądze za "szkolenia". Ogólnie dramat. Zresztą jego prawnicy to w ogóle the beściaki, napisali umowę o pracę, za którą (usunięte przez administratora) zapłacił chyba z 10k i jak przyszło co do czego w sądzie, to zamiast 3000 PLN za szkolenia, dostali 1000 PLN (ugoda), z czego 800 PLN wziął prawnik. Taki groźny jest Pan (usunięte przez administratora) skończony idiota. Trzymajcie się z daleka od tego gościa, chyba że chcecie mieć problemy. On ma tak zrytą psychę przez to, że nie dorównał Nowodworskiemu - totalnie mu odbiło na tym punkcie. Nieudacznik, oszust i prostak, nic więcej.

Janusz Sram
@kpt Bombardiero

Racja, (usunięte przez administratora) to chory gość, odszedł od Nowodworskiego cwaniak, a jak ludzie on niego uciekali, to się dziwił czemu. Palant. Z tym prawnikiem to prawda, ale i tak najlepsze było to, że ten facet trzymał z pracownikami, a nie z Mendą, bo jednego z pracowników znał wcześniej i to był jego bardzo dobry, stary klient. Taki psikus. Generalnie podczas okresu mojej pracy, to w firmie była chora atmosfera tworzona przez szefa i managerkę (idiotkę do kwadratu). Ciągle jakieś krzywe akcje, że za mało, że za wolno, że źle. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej pracy. Ludzie całkiem nieźle sobie radzili, a tu ciągle jakieś pretensje z (usunięte przez administratora) tylko siedział całe dnie na (usunięte przez administratora) i dumał, nic kompletnie nie robił - człowiek kompromitacja. Bardzo żałuję, że go poznałem.

Ciekawe
@Janusz Sram

Hej powiedz coś więcej na temat 'krzywych akcji '. Na stronie szef ma oferty nieruchomości więc widać że pracuje jak każdy agent.

@kpt Bombardiero

Tobie zrobił akcję z sądem czy innemu pracownikowi ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie KLG Properties Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ustawiacz wtryskarek
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Oddawaj moje pieniądze oszusci

To bardzo zła firma zarobek graniczy z cudem ludzie wychodzą na minus po kilku miesiącach pracy -koszta życia , czas czyli praca 12 14 godzin dziennie i pogróżki że masz płacić za szkolenie - i jesteś 15 000zł na minusie . A przecież szedles do pracy zarobić ?. Czemu ten oszust Benda nie dostanie od kogoś w pysk? A może trzeba napisać pismo do jego rodziców żeby mu sprali (usunięte przez administratora)

Sebek
@Oddawaj moje pieniądze oszusci

Ta do do rodziców, jak on ich ma w (usunięte przez administratora) I kumaj akcję - (usunięte przez administratora) chciał wkręcić ojczulka jak się firma rozpadła, bo NOWODWORSKI tak zrobił! Tego osła zaraz do sejmu wybiorą, taki bezmózgowiec i osioł. xD A i jeszcze zeby tego było mało, synuś jeździł z ojcem super samochodem na spotkania, zeby pokazać jaki z niego boss, a potem właściciele mieszkań, ktore byli przyjmować, kręcili beke z byłymi pracownikami. To jest biznesmen pełną gębą. Nie muszę dodawać, że ojciec skapitulował po tygodniu, widząc tą padakę... Ten człowiek to porażka i tyle. Koty karmić, a nie ludzi w balona robić i zatrudniać dyrektorów. xD To jest żenująca parodia, polskiego prywaciarza, Janusza!

Waszka G
@Sebek

Ojca też pozwał do sądu za rezygnację z tej 'pracy'?

Nie oddawać pieniędzy
@Oddawaj moje pieniądze oszusci

To co napisałeś to sam jesteś kolejnym inwalida który czeka na zasiłek. Na co liczyłeś ze w tej branży ze bedzies znowu pierdizal w stołek i dostaniesz kasę ?? Ja czytam to co napisałeś to widzę ze albo jesteś konkurencja albo ktoś cię namówił żeby to napisać (usunięte przez administratora) ie bo pracuje w tej branży i pracowałem dla tego gościa i z nim i jest jaki jest ale to co opowiada osoba pod różnymi postaciami to w hollywood nie maja takiej wyobraźni ;) stwierdziłem ze napisze bo zero konkretu wypisujesz na temat pracy w firmie ale przywołujesz dziwne fakty które nie maja nic wspólnego z praca... Jeśli atmosfera Ci nie odpowiadała to napisz... Jak nie potrafiłeś zarobić w branży w której jest prowizja to napisz. Jak nie potrafisz pracować w zespole napisz Jak masz problem i jedyne co możesz to napisać tutaj to zrób to kolejny raz... waszka sebek ;) może zazdrościcie a może nie jesteście w stanie tyle zarabiać ??? Skoro przywołujecie sprawy nie związane z praca tutaj ... to jedyne co możesz to zwa lic sobie ... i co teraz ??? Napiszesz kolejny komentarz Haha czekam bo aż jestem ciekaw co twoja wyobraźnia wymyśli a odezwę się tez do przeciwnej strony i może kiedyś dowiem się kto to pisze i się poznamy ;)

Sebek
@Nie oddawać pieniędzy

Ja pracowałem i to ze świetnym skutkiem, wiec nie pisz dzieciaku o rzeczch, o których nie masz pojęcia. Konktetami to sam się przed chwila popisałeś. My tylko ostrzegamy innych. Matematykę zostawiam dla każdego z Was, powiem tyle, że ja się potrafiłem utrzymać i żyć na dobrym poziomie, pomimo że firma brała 2/3 zarobionych przeze mnie pieniędzy. Trzeba tylko być gotowym na słabsze miesiące. Co do wyobraźni to nawet tego twój mózg nie ma. I zastanów się nastepnym razem zanim napiszesz jakieś bzdury i podważysz kogoś zdanie, patałachu.

@Nie oddawać pieniędzy

Przecież jest napisane że pracował 12-14h dziennie i wiesz że to prawda: spotkanie o 8 potem w pracy 9-17 i jeszcze 2 spotkania i jesteś po 22 w domu . Burza śnieg mróz jeździsz na własny koszt po klientach i nieruchomościach a jak klient nie weźmie od Ciebie to zamiast wsparcia i pomocy czeka Cię awantura... Więc nie pierdział w stołek a jak miał brak zarobku i musiał płacić 3000zł za odejście żeby iść do dobrej pracy to pretensje są tu uzasadnione . Sebek jak to brali Ci 2/3 pieniędzy ? Chyba prowizja była od 45% w górę ?( Nie mam gdzie sprawdzić )

śmiech na sali
@anonymous

45 % ale oczywiście brutto, tego na pewno szef zapomni powiedzieć na spotkaniu rekrutacyjnym. Za każdym razem ten temat jest pomijany, na rękę dostajesz wtedy między 27 a 35 %. Możesz łatwo przeliczyć, że przy 10.000 zarobionych dla biura dla Ciebie jest 2700. Pan Szymon B. kasuję resztę i oczywiście VAT, który mu zostaje bo klienci, przy Twoich zarobionych 10.000 muszą wpłacić 12300 PLN.

Tomasz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to rozczarowanie!! Może trzeba zmienić pracę?

Dawid

Myślę, że mocno przesadzacie z tymi oskarżeniami!!!

Dyrektor Galton

O nie XD Co sie zobaczylo to sie nie odzobaczy: https://www.facebook.com/Galton-301221843315464/ Agent nieruchomości w: Racibórz 1 osoba lubi to!

pozewzbiorowyszymonbenda

Poszukuję osób oszukanych przez Pana Szymon Benda, ul Wiejska 8E 47-400 Racibórz Jeżeli zostałeś oszukany- napisz Jeżeli nie dostałeś wypłaty- napisz Jeżeli zostałeś skrzywdzony-napisz Jeżeli padłeś ofiarą oszusta dawno temu w 2012, 2013, 2014,2015,2016... roku- NAPISZ Jeżeli czytasz to i masz kontakt z oszukaną osobą- napisz i ją poinformuj. Proszę o kontakt na adres mailowy: pozewzbiorowyszymonbenda@wp.pl

@pozewzbiorowyszymonbenda

Napisałem . Mam nadzieję ze uda się odzyskać pieniądze i oszust trafi do więzienia :)

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Janek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

administrator
@Janek

nie nic dobrego nie można napisać. Pan właściciel traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) i tylko czeka na okazję żeby pozbawić kogoś godności i pieniędzy. PANIE SZYMONIE CZEKAMY NA NOWY WYWIAD DLA GOWORK! ps: W wątku o GALTON ktoś zaproponował żeby oddał oszukanym ludziom pieniądze. Oddał komuś? nie no żartuję wiem że nie oddał przecież to Szymon Benda :)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Waszka G

Ja również muszę potwierdzić to co zostało tu napisane. Ktoś użył bardzo łagodnego języka bo gdyby opisać jak ten człowiek traktuje innych to wpis łamał by regulamin gowork. Uważajcie na siebie i swoje pieniądze! Ilu ludziom ten człowiek zepsuł życie ? Pamiętacie rozmowy w salce i aferę o nic tylko dlatego że miał gorszy humor? Praca tam to mobbing, głupie podśmiewki na twój temat , ciągle poczucie zagrożenia i nie można się zwolnić bo się płaci ogromną karę . Gdzie inspekcja pracy i wymiar sprawiedliwości ? Jeżeli coś się zmieniło, człowiek dojżał i zrozumiał swoje postępowanie że krzywdzi innych to wypadało by np zadzwonić i powiedzieć magiczne słowo PRZEPRASZAM oraz naprawić krzywdy prawda? Ale to tylko moja opinia.

Ciekawski
@Waszka G

hej, jak długo pracowaliście w klg properties i ile mozna na prawdę zarobić? czy naprawdę jest tak źle w tej firmie?

KLG - już sama nazwa tej spółki, mówi nam o tradycji z jaką została stworzona z dwóch UPADŁYCH firm, pseudo agencji nieruchomości. Gratuluję pomysłu i zabójczego wyczucia marketingu w stworzeniu nazwy - pierwsze litery przedsiębiorstw, o których 90% to negatywne opinie, zarówno klientów jak i byłych pracowników, ale może się nie znam… Znam niestety bardzo dobrze CEO, niejaki Szymon Benda, szerzej znany jako m*nda. To człowiek legenda, o wielu twarzach, jego główne i najbardziej rozpoznawalne cechy to dwulicowość i perfidne kłamstwa. Mr “ja wiem najlepiej i tylko ja mogę mieć rację”. Ludzie, parodia westernu... Nastawiony głównie na wyzysk i szybki zarobek, nie licząc kosztów - dlatego upadł Galton… Nie liczy się z ludźmi, którzy pomogli mu w ciężkich chwilach, d*ma każdego. Znając zasady panujące w byłej firmie, podejrzewam, a nawet z całą pewnością mogę stwierdzić, że obecnie nie jest lepiej - wydoić klienta i jeszcze dać mu poczucie, że niczego nie może sam zrobić lepiej. Jeszcze te wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji prowizji agentów, w skrócie buractwo. Taka prawda, mam nadzieję, że i tym razem, rynek szybko zweryfikuje jakość usług tej firmy. Dwa słowa jeszcze o Pani Agnieszce - najjaśniejszym nieudaczniku w tej firmie, znanej z porażki w interesach, a mimo to zrobiła błyskotliwą karierę w Galton i KLG jako manager. Prowadziła firmę, a nie umie wystawić faktury - dramat Szekspira to przy tym pestka. Gratulacje. Jej ogłada i moc sprawcza jest jak Yeti, nikt jej nie widział. Wierzcie mi, wiem co mówię i omijajcie tę firmę z daleka, chyba że lubicie być oszukiwani na każdym kroku. A jeżeli macie mieszkanie na wynajem w Krakowie to PAMIĘTAJCIE, KLG ma już klienta, który od zaraz chętnie zostanie Waszym najemcą. Ta firma tak już ma - wciska kit od samego początku do końca, oby się nim w końcu udławili.

Kuba
@anonymous

Jestem dyrektorem jednego z oddziałów KLG i mam zupełnie inną opinię na ten temat. Nie traktuję poważnie takich komentarzy, a obrażanie aktualnych pracowników w ten sposób to kompletny brak kultury. Wszystkich odważnych zapraszam do kontaktu +48 537 408 600 Jakub Dąbrowski

Dyrektor
@Kuba

Z tym Dyrektorem to ty tak na serio? W którym pokoju na Bujwida "rządzisz" ?

Kuba
@Dyrektor

Zapraszam do 2 oddziału na Zyblikiewicza 14

Dyrektor
@Kuba

Panie Jakubie proszę już nie żartować, wypowiedzi tu przytoczone mają pomagać i uchronić czytających przed największym błędem w życiu. Czas zaoszczędzony może Pan przeznaczyć na pozyskiwanie nowych ofert, od grudnia nic nowego nie pojawia się w Pana bazie. Warto dać przykład podwładnym, skoro już pan zarządza tym jednym pokojem.

Myszka Miki
@Kuba

Cześć Kuba, fajnie że się udzielasz w wątku. Ja też pracowałem w firmie prowadzonej przez wspomnianego Pana Szymona. Ja też widząc opinie o firmie - zobacz na wątek Galton na gowork- poszedłem do tej firmy bo fascynowal mnie zawód agenta nieruchomości a Pan Szymon na rozmowie był taki fajny miły uśmiechnięty .... Jak zacząłem pracować to zrobił sobie ze mnie sobie chłopca do bicia, nękał telefonami z pretensjami po godzinach pracy ( np 22 )bo mu się przecinek w ofercie nie podobał mógłbym długo wymieniać . W efekcie praca tam skończyła się dwoma próbami samobójczymi przez wykończenie psychiczne i problemy finansowe. Koleś wyd*mał mnie na wszystkie sposoby we wszystkie dziury. Więc jeżeli chcesz przynosić pieniądze i przyczyniać się do dobrobytu człowieka który powinien schylać się po mydło kolegom z celi to życzę wielkiej kariery w KLG Properties. Może coś się zmieniło ? Zakładam że jesteś w porządku i szanujesz ludzi ale zrozum tutaj pretensje osób które bardzo długo tworzyły firmę Galton a zostały.... Duma że jesteś dyrektorem jest tutaj nie na miejscu . Pozdrawiam i życzę dużo dobrego .

Ciuchcia

Firma Galton reklamowała się jak to bardzo lubią klientów i jak to klienci ich lubią najlepsi kumple normalnie, CEO opowiadał jak to imprezuje z klientami i jakie to tworzy relacje z nimi. Jednak istota Homo sapiens czyli czlowiek rozumny do którego zalicza się zarówno klient Galton jak i pracownik Galton zweryfikowała obrzydliwą rzeczywistość. KLG Properties tego błędu nie popełnia,bo piszą jak bardzo lubią zwierzęta a nie widziałem świnki morskiej która by potrafiła rozumować poza pić/jesć/spać. Innymi słowy KLG Properties idealnie dopasowało się do rynku i trafiło w target klienta.

Z całą przykrością muszę się zgodzić z opinią powyżej. P.S. Przy okazji, przez rok nie będziecie musieli sprzątać swojego biura z kocich odchodów, gość pozamiatał po całości.

Zostaw merytoryczną opinię o KLG Properties Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w KLG Properties Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KLG Properties Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG Properties Sp. z o.o.?

KLG Properties Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Mikołaja Zyblikiewicza 14
    31-029 Kraków

KLG Properties Sp. z o.o.