Opinie o Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. w Czersk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. w Czersk

Wiktoria Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam oferty dla Magistrów Farmacji jak również Techników Farmaceutycznych. Co natomiast z Pomocą Apteczną? Czy również jest obecnie przyjmowana? Ciekawa jestem opisu warunków

znam to od środka Nowy wpis

słaba firma, pensje marne, ciągłe braki kadrowe, bazują na starych pracownikach którzy na "(usunięte przez administratora)" siedzą do emerytury za żenujące stawki, młodzi nie chcą tutaj pracować, koordynatorka Iwona to nieporozumienie, zachowuje się jakby była co najmniej właścicielem, druga Alina też nie lepsza, właściciel coraz mniej zaangażowany w działalność firmy, woli uprawiać sport

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. na stanowisku Technik? Czy pracownicy dostają premie?

Ile lat doświadczenia jest wymaganych od technika farmaceutycznego? Mam przed sobą dość krótką ofertę, w której było napisane, że to umowa o pracę na pełen etat. ale już bez innych szczegółów, tym bardziej stawek… są dla mnie kluczowe

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magister Farmacji Chojnice?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Farmaceutka

Zarobki bardzo słabe, brak benefitow typu opieka medyczna, karta sportowa. Premie bardzo niskie i praktycznie nie do wyrobienia. Braki personelu bo nikt nie chce tu przyjść pracować.

Natalia

Witam, można prosić o opinię na temat pracy tu w Czersku? na stronie głównej firmy jest informacja że poszukują magistra farmacji ale jedyne podają odnośnik do wysłania cv. może ktoś ocenić warunki i atmosferę jaka tutaj występuje? jak zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o.?

Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o.
  • Kościuszki 39
    89-650 Czersk

Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o.