Opinie o Abiline Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Abiline Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abiline Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abiline Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Wera Nowy wpis

Spoko firma, fajni ludzie, zawsze dobra obsługa.

Ktosik Nowy wpis

Firma rzetelna i bardzo rozwijająca się. Jeśli chcesz sie rozwijać to jak najbardziej. W tej firmie rozwiniesz skrzydła. Bardzo polecam. Ta firma daje wiele możliwości, ale trzeba chcieć ;)

Czy w firmie Abiline są regularne szkolenia pracownicze? Benefity dla pracowników czy funkcjonuje ZFSŚ?

@Tomek

Oczywiście szkolenia odbywają się na bieżąco w zależności od potrzeb i stanowiska. Benefitem może być dodatkowa kasa, służbowe auto lub na przykład wczasy na koszt firmy.

@Angela

czyli ta grusza to ile w tym roku wyniosła? każdy ma po równo czy jest robiony jakiś podział? jeszcze 2 lata temu ktoś pisał o 11 osobach w firmie. Ile obecnie pracuje?

Gosia Nowy wpis
@Tomek

Szkolenia, które polegają na oglądaniu filmików na (usunięte przez administratora) bardzo profesjonalne ????

Małgorzata Nowy wpis
@Gosia

To takie szkolenia z oglądaniem filmików nic nie dają wg Ciebie? Nie da się jakoś zgłosić swoich uwag do kierownictwa żeby następne szkolenia wyglądały inaczej?

Wiktor

@henio wypłata idzie cała na konto? Ile was pracuje w tej firmie ?

henio
@Wiktor

@wiktor firma ani mała ani duża ale spoko, średnio jest 8-11 osób

Maria
@henio

Jakiego przyjęcia przez współpracowników może się spodziewać nowy pracownik w Abiline? Jak oceniasz generalnie atmosferę pracy między pracownikami? Czy jest ok, czy może masz co do tego jakieś zastrzeżenia?... :)

Gosia
@Maria

Co chwilę są ogłoszenia do administracji tak więc coś jest na rzeczy w tych komentarzach. Nie możliwe by ludzie się nie nadawali.

@Gosia

@Gosia firma się intensywnie rozwija w związku z czym na bieżąco zatrudnia ludzi na różne stanowiska - stąd pojawiające się systematycznie ogłoszenia. Na dzień dzisiejszy zatrudnimy ludzi zarówno do biura, do obsługi klientów jak i na stanowiska produkcyjne. Serdecznie zapraszamy do aplikacji!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Abiline Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Marzena

Z tego co widzę jeszcze 2 lata temu średnio było tu 8-11 osób zatrudnionych. Jak to wygląda teraz po dwóch latach? Dużo więcej się ludzi tu zebrało czy stabilnie trzymają stanowiska?

To jest firma dla osób które chcą pracować i zarobić a nie głupa palić w pracy. Jak ktoś pracuje solidnie to jest to docenione i przekłada sie na kase. Jak ktoś szuka pracy aby przebimbać 8 godzin to niech nie staruje bo szybko wyleci. Kto solidnie pracuje to nie może narzekać. Masz postawę + premię za wyniki pracy a to czasami więcej niż podstawa. Robota i warunki pracy spoko. Nie do końca rozumiem tych biadolących skoro tak żle mieli to dlaczego sie nie zwolnili tylko ich wywalili.

JOanna
@Piotr

Ja akurat podpisałam porozumienie stron, ale decyzja o odejściu była moja. Żaden pracodawca w życiu mi nie zarzucił lenistwa ani braku zaangażowania, wręcz przeciwnie - w tej firmie brak szacunku do pracownika, niejasne przedstawianie zadań i praktycznie brak przeszkolenia (miał być system "samonauczania" - rzucają hasło, wyszukujesz informacje, dyskusja + uzupełnienie wiedzy/było - rzucają hasło, wyszukujesz informacje, Źle! Popraw! Marnujesz wszystkich czas! Bez wyjaśnienia co i jak poprawić) przyczyniły się do najgorszego przeżycia w mojej karierze zawodowej. NIKOMU NIE POLECAM!

@JOanna

Pracuję w firmie AbiLine 3 rok. Warunki zatrudnienia są jasne i stabilne -umowa o pracę, podstawa, premia oraz prowizja jasno określone w umowie. Wynagrodzenie bardzo atrakcyjne. Zakres obowiązków każdy ma jasno sformułowany. Pani Joanno dlaczego nie napisała Pani, że spędziła w firmie tylko 2 dni? Decyzja o tym, że nie będziemy współpracować wynikała z Pani postawy względem pracodawcy. Oczekujemy uczciwości, a Pani zapomniała się pani wylogować z Facebooka.

Ilona
@Angela

A powiesz coś o tej podstawie, premiach i prowizji, skoro już jesteśmy przy tym temacie? O ile to nie tajemnica.

@Ilona

Podstawa jest stała, premia wynika z realizacji założonych celów i ogólnej postawy, natomiast wysokość prowizji zależna jest od osiąganych wyników. Pozdrawiam!

@Angela

A podasz jakiś wzór wyliczania tego? Najlepiej na przykładzie, żeby ktoś mógł sobie ewentualnie wyliczyć czy faktycznie mu się opłaca?

Współpracuję z firmą od lat, fajni ludzie z pasją, pomocni i fachowi i do tego normalni, nie zależnie czy to któryś z właścicieli czy Pan na magazynie, wszyscy współpracują i widać że się szanują. A żeby być odbieranym przez innych trzeba zatrudniać ludzi którym chce się chcieć i widać że Ci którym się chce są zadowoleni, uśmiechnięci i zawsze pomocni. Sam ma firmę i wkurza mnie jak wypisują głupoty ludzie którzy zupełnie nie znają firmy tylko "popracowali" chwilę, nie pokazali nic od siebie i wydaje im się że ich zupełnie wyssane z palca opnie mogą komuś zaszkodzić. Życzę powodzenia!

abc

Zero szacunku do pracownika. Szkoda czasu i nerwów na ta firme- omijać szerokim łukiem!!!

abiline
@abc

Szanowny Panie/Pani "abc", w imieniu zespołu abiline zapraszam do siedziby naszej formy i wyrażenie swojej opinii na nasz temat osobiście. Szanujemy każdą osobę niezależnie od tego czy z nią współpracujemy, współpracowaliśmy lub będziemy współpracować. Jeśli się z kimś żegnamy to głównie dlatego, że ktoś nie szanuje nas, czego objawem jest właśnie tego typu wpis. Najłatwiej jest oczernić kogoś w miejscu, w którym trudno się bronić, sztuką jest przyjść do drugiej strony porozmawiać i wyjaśnić tego typu kwestie. To jest właśnie szacunek, rozmowa na argumenty a nie anonimowe oczernianie. Informujemy również, że szacunek objawia się również tym, że były pracownik wie, gdzie był zatrudniony. Spółka na której profilu wystawiła Pan/Pani opinię nie była Pana/Pani pracodawcą, ponieważ nie prowadzi zatrudnienia. Więc albo nie wie Pan/Pani jaka firma była pracodawcą albo opinia wystawiona była tak po prostu, aby kogoś anonimowo oczernić. Pozdrawiamy Zespół abiline

JOanna
@abc

W pełni się zgadzam - krótko i w sedno. Najgorsza firma dla której miałam „przyjemność” pracować, a odpowiedź pracodawcy jest kwintesencją ich podejścia do pracownika - oni tacy uczciwi i poszkodowani, a ty jesteś (usunięte przez administratora) (jeżeli tylko śmiesz mieć inne zdanie). Drogi zespole Abiline - ja byłam zatrudniona na tę spółkę i chciałam w 100% potwierdzić wypowiedź abc. Nikt nikogo nie oczernia (z definicji jest to głoszenie nieprawdy), natomiast wasza wypowiedź jest kłamstwem.

Mimi

@henio macie stały zespół? To pewnie nie zatrudniacie aktualnie?

Julka

Okropna firma, wszystko na gebe, 0 tresci. Mydlenie oczu klientom, wciskanie chinszczyzny za kupe kasy. 0 merytoryki, wiedzy i dbania o kadre. Najgorszy prywaciarz u jakiego pracowalam. O kasie mozna zapomniec, (usunięte przez administratora)

Miki
@Julka

Skoro tak źle i kasy nie dostałaś to czemy nie zgłośiłaś tego oficjalnie tylko anonimy piszesz?

henio

Ok warunki. Wypłata zawsze na czas i bez problemów

grogi34

Negatwyna opinia o pracodawcy tej firmy, który co innego mówi, a potem co innego robi. np. po uzgodnieniu kwoty wynagrodzenia X, przedkłada umowę o prace z kwotą Y i jeszcze wmawia, że tak było uzgodnione. Nigdy nie podaje dowodów na potwierdzenie swoich słów. Zwykły cwaniaczek, który chce wziąść więcej, nie dając wiecej. Dodatkowo obarcza finansowo pracownika za swoje błędy, twierdząc, że to pracownik zawinił. Nie polecam tej firmy. Całkowity brak szacunku dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Abiline Polska Sp. z o.o. - Plewiska

• Jak się pracuje w Abiline Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abiline Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abiline Polska Sp. z o.o.?

Abiline Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Grunwaldzka 519A lok. 2
    62-064 Plewiska
  • NIP: 7773248415 REGON: 361209890 KRS: 0000552104

Abiline Polska Sp. z o.o.