Opinie o Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o. w Katowice

Podwykonawca Nowy wpis

Ostrzegam przed firmą Fenix. Firma jest niewypłacalna. Brak odpowiedzi na maile i telefony. Gdy już udało się nawiązać kontakt ciągle mieliśmy zapewnienia o przesłaniu zaległości. Niestety były to obietnice bez pokrycia. Szczerze odradzam, firma straciła płynność finansową i raczej jej nie odzyska. Klientom radzę sprawdzić, czy wszystkie produkty mają wymagane certyfikaty i badania.

MLM lieder Nowy wpis

Ostrzeżenie Uważaj na tę firmę!!!!!! Była mi winna pieniądze za faktury i zablokowali mi dostęp do sklepu. Zbudowałem 25 000 dystrybutorów w 4 krajach i osiągnąłem poziom dyrektora w 24%. Zablokowali mnie bez powodu. Są mi winni pieniądze i nie odpowiadają na e-maile. Brak komunikacji, tylko arogancja i kłamstwa. Nie polecam współpracy z tą firmą. Gdy osiągniesz wysokie pozycje, zablokują Cię i nie zapłacą Ci prowizji. Zdarzyło się to również kilku liderom w mojej strukturze.

Dysrrybutor Nowy wpis

Rozmowa z osobami z zarządu oczywiście pozytywna, próbowali pokazać firmę z jak najlepszej strony, trochę przerostu nad treścią. Spróbowałam współpracować, zero pomocy, duża rotacja opiekunów, którzy mieli pomagać. Nie do końca jasne warunki współpracy jak na MLM. Jeśli wierzysz w mlm powodzenia, jak nie miało się z tym do czynienia nie radzę stawiać z nimi pierwszych kroków.

Bożena J.

Pracowałam w tamtym roku w Centrali - biuro obsługi mailowej. Całkiem ok. Kasa się zgadza. Mają sprzedaż przez Dystrybutorów. Coraz większą sprzedaż międzynarodową. Gdyby nie mąż i marudzenie, że nie muszę pracować, to byłabym tam dalej. Świetna firma. Teraz chyba nie mają rekrutacji na etaty. Ciągle jednak można dołączyć jako Dystrybutor i zarabiać na sprzedaży lub kupować dla siebie. Nowe kosmetyki są coraz lepsze i coraz piękniejsze. Trzymam kciuki za ich sukces. Licze, że jeszcze tam wrócę na etat.

Halina
@Bożena J.

czytając Twoją opinie, wydaje mi się że to naprawdę spoko miejsce jeżeli ktoś myśli o stabilnej pracy, powiedz jak długo tam pracowałaś i jak wyglądały relację z pozostałą częścią zespołu?

Bożena J. Nowy wpis
@Halina

Krótko. Siedem miesięcy. Relacje dość pozytywne. Mają z tego co wiem kilka różnych miejsc. Magazyny, biura, punkt nadawczy. Każdy element w innym miejscu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Strasznie mało tutaj jakichkolwiek komentarzy o pracy w Fenix. Może ktoś powie, na jakich zasadach przyjmują? Fajnie byłoby poznać aktualne info o tym, najlepiej od osób znających firmę. Dlatego bardzo Was proszę, dajcie znać, czego wymagają od kandydata.

Gabi

Może ktoś z pracowników podzieli się swoją opinia o pracy w firmie? Liczyłam, że tu znajdę opinie

Foczka
@Gabi

Cześć, Pytasz o pracę Dystrybutora, czy w firmie na etacie? Może coś podpowiem. Daj znać.

Fenix&Jewellery Centrum

Biżuteria ze srebra próby 925. Przepiękna i niedroga. Po rejestracji, będziesz miała/miał możliwość kupowania produktów z 24 % zniżką! W ofercie również niebanalne kosmetyki i francuskie zapachy! I dodatkowo doskonały Plan Marketingowy pozwalający na osiągnięcie niezależności finansowej! Dołącz do "Fenix"! Poznaj Nas już dziś! (usunięte przez administratora)

Domi

Zanim zobaczyłam na żywo biżuterię nie byłam do końca przekonana ale jak dotarła do mnie pierwsza przesyłka zakochałam się. Zaczęłam współpracę z firmą i jestem zadowolona. Są bonusy pieniężne, prezenty za zamówienia. Szczerze polecam, po zaprezentowaniu biżuterii wśród rodziny znajomych oraz w internecie pojawiło się bardzo duże zainteresowanie. Chcesz więcej wiedzieć zapraszam dominika1348@o2.pl Link do rejestracji https://strefa.fenix-jewellery.pl/zapros/8e7e47e2d0

Waldi

Tak cicho na forum to jest dobrze. Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o. w mieście Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Amazi89

Witam. Zapraszam do kontaktu. Jestem w firmie . Jest zainteresowanie. Teraz 25 marca będzie szkolenie on line ;) mój email gdyby ktoś był zainteresowany amazi89@gmail.com A tu link do rejestracji. ;) Wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY http://strefa.fenix-jewellery.pl/zapros/66a45e517d i dołącz do ZESPOŁU FENIX! Zapraszam serdecznie.

Fajna firma, prężna więc dobrze pracuje sie. Na Facebooku firma ma bardzo dobrą opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Aleja Wojciecha Korfantego 51 lok. 18
    40-160 Katowice

Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o.