Opinie o Prefabed Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Prefabed Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Prefabed Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabed Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

@ Nowy wpis

Ludzie,prerabed to instytucja w której pracują tylko (usunięte przez administratora) bo normalny człowiek się tam nie zatrudni.Od lat jest to samo zmienia się tylko władza,a władza to z (usunięte przez administratora)Wykorzystuje pracowników do prac prywatnych za flaszkę.Najn8zsza krajowa,reszta w kopercie a (usunięte przez administratora) to pasuje.Prezes jeździ wypasiona fura,(usunięte przez administratora) i afiszuje się wywadami w kronice beskidzkiej której też jest wlascicielem .(usunięte przez administratora) a pracownicy ani grosza na święta.Wczasy pod grusza? Zapomnijcie.Kawal (usunięte przez administratora)ktory wysługuje się dyrektorkiem i kierownikiem.Jeden zwala na drugiego.Zenada.

Czy pracownicy Prefabed Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zino

z formalnych spotkań to np. w tamtym roku było spotkanie przy grilu pod koniec lata w tym roku też są takie plany

Piotr Nowy wpis
@Zino

Pytam gdzie było to spotkanie bo pracuje w tej firmie i nic otym nie wiem

Kasia Nowy wpis

Wszędzie dajesz ten sam wpis, tonący się łapie wszystkiego Proszę się nie dać nabrać

Aleksandra

Eleonoro, to o czym piszesz to bardzo powazne oskarzenia. jesli masz jakies podstawy do nich to moze przekaz je odpowiednim organom i tyle, co ty na to? jako pracownik sama mozesz zawiadomic tez PIp o tych sytuacjach by do nich nie dochodzilo. Wczesniej nie pisał nikt o takich rzeczach wiec to jakas zmiana jest w firmie na gorsze?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Prefabed Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Stary pracownik

nie wiem jak jest teraz, ale jak ja pracowałem to duża część osób szczególnie na rozładunku była pijana i stwarzała niebezpieczeństwo nie polecam firmy, dyrektor to chyba jest po zawodówce, bo na niczym chłop się nie zna, a jedyne co potrafi to wydawać rozkazy i pokazywać swoją wyższość nad pracownikami, ogólnie typ na pierwszy rzut oka wydaję się nie przyjemną osobą, (usunięte przez administratora)

Sównicowy

Jak ktoś lubi (usunięte przez administratora) pył i tłuszcz a warunki sanitarne masakra to zapraszam

Agnieszka
@Sównicowy

Ale tłuszcz, że smar czy taki do jedzenia? Bo to serio spora różnica. ;)

pepe

Były premie roczne oraz dodatki jak np. karpie na święta ale w przeciągu roku też można otrzymać bonusy jednak w dużej mierze zależy to od stanowiska na jakim pracujesz

Ana

Rozmowa kwalifikacyjna dosyć nietuzinkowa aczkolwiek w dobrym tego słowa znaczeniu. Bardzo miła atmosfera pomimo tego iż wymagają merytorycznego potwierdzenia umiejętności.

Zbychu

Mnie tam ostatnio wysłali na Sepowskie szkolenie więc chyba się już dowiedzieli co to jest ale tak poważnie to szkolenie spoko a prosić specjalnie się nie musiałem więc póki co jestem zadowolony

Czy w firmie Prefabed Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

maksiu

chyba sobie zartujesz oni nie wiedza ze takie cos istnieje

chyba zapomnieliscie wspomniec jaki cudowny eko produkt robicie z odpadow chemicznych oraz o tym ze tam pracuja sami prawie ukraincy bo nikt za wasze pieniadze pod stolem nie bedzie robil juz nie wspomne o smiesznych stawkach

Baks

To wszystko to totalne bzdury, pisane przez ludzi zwolnionych dyscyplinarnie lub którym PREFABED poszedł na rękę i dał zwolnienie za porozumieniem stron, a nie dyscyplinarkę. Oczernianie ludzi z kadry zarządzającej zakładem to typowa zemsta byłych pracowników, życiowych nieudaczników i okolicznych opiniotwórczych tzw. filozofów urzędujących w barze przy Żywieckiej, na przeciw Biedronki. Dobrze wspominam pracę w PREFABED Sp. z o.o. sposób zarządzania mną i innymi pracownikami i dobrze, że firma jest własnością prywatną, bo wreszcie wiadomo za co każdy odpowiada na swoim stanowisku pracy.

Grzyb

Po tym smiesznym zakladzie biegaja szczury wielkosci doroslych kotow juz nie wspomne o grzybie w szatni. Ogolnie rzecz biorac brud smród i ubóstwo. Nie polecam tego smietnika bo innaczej nie da sie tego nazwac.

patologia

Warunki sanitarne w tej firmie można bardzo prosto podsumować używając jednego słowa - PORAŻKA, brak podstawowych środków dla pracowników typu mydło, osoby pracujące tam muszą same zadbać o tego typu rzeczy, a pieniądze z tego tytułu nie są wypłacane, a to pracodawca ma zapewnić te artykuły. Częsty brak papieru toaletowego w ubikacjach, kierownictwo zupełnie o nic nie dba, a sam dyrektor nie ma o niczym pojęcia. Pieniądze płacone "pod stołem" brak obiecanych podwyżek tak jak kolega wyżej napisał, przez prawie rok nie było szatni i pracownicy musieli przebierać się na JADALNI! Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Reasumując, nazwa własna PREFABED była by idealnym synonimem do słów typu: patologia, głupota, (usunięte przez administratora)

Stary

Tak więc..pracujacy tam (usunięte przez administratora)i alkoholizuja się ok. 70 % zakładu..koperty pod stołem nieopodatkowane których pracownik i tak nie jest pewny bo kierownik Wiesiek chodzi wyzywa i przeklina(prowadzi mobbing)i o każdej chwili może zabrać koperte.. Na święta 2 karpie(uduszone) bo pan dyrektor je dusi pod plandeką..Na Wielkanoc 2 malowane szynki śmiech na sali..pracującym na polu w okresie zimowym(gdzie prawo pracy mówi o min 7 zł na posiłek)przysługują słoiki najgorzysz i najtańszy sort za 3.50zl.pan kierownik mam wyjety z rzeczywistości powinien już dawnobosc na emeryturę ale wydaje mi się że siedzi tam tylko po to żeby się wyzywać na ludziach(zawsze jest zle nigdy nie pochwali) i nie daj boże coś zniszczyć bo polecą Ci po kieszeni..nie liczcie na umowę o prace od razu będą oklamywac Cię z pół roku zanim ja dostaniesz i to tylko na rok.prezes obiecywał kasę zo kwartał do koperty ale nie dał tłumacząc to inwestycjami(buduje sobie magazyn pod wynajem) A co kogo obchodzą inwestycje nie dotrzymał słowa A imprezki alkoholowe w firmie się fajnie robi sam osobiście wyrzycalem alkohole po górze.nie wspominam o kamerze na stołówce gdzie rozliczają Cię z każdej minuty.

Bala
@Stary

Nie mówiąc że prezes chroni kierownika i deroktora a Ci to okradają za plecami. Deroktor potrzebował kiedyś 1m mieszanego kabla to zamawiał kilometry haha

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabed Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Prefabed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prefabed Sp. z o.o.?

Prefabed Sp. z o.o.
  • Żywiecka 118