Opinie o Odkryj Auto Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Odkryj Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Odkryj Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odkryj Auto Sp. z o.o. w Lubaczów

ByłyPracownikPoznań

Pracowałem w firmie na Ławicy ponad rok. Miałem mnóstwo opinii wystawionych od klientów i ani jednej negatywnej. Klienci bardzo cenili sobie obsługę z mojej strony i często wracali bezpośrednio do mnie ( w kwestii nowej rezerwacji ). Doświadczyłem momentu przełomowego jeśli chodzi o oddział na Ławicy, mianowicie zmiany pseudo "kierownika". Przez rok atmosfera była dobra i nawet bym powiedział koleżeńska (jeśli chodzi o cały nasz oddział, to byliśmy bardzo zgraną paczką kolegów i koleżanek). Niestety we wrześniu 2023 wszystko się zmieniło,(usunięte przez administratora) pracowali tylko kiedy oni chcieli, a reszta miała mało co do gadania. W przypadkach gdy było mnóstwo wynajmów/zwrotów, to oni zazwyczaj mieli wolne, a reszta pracowników musiała harować. (usunięte przez administratora) Sprawa zaczęła być irytująca, gdy doszło do obowiązku wyrobienia przepustek lotniskowych. (usunięte przez administratora)jako "wzorzec" powinien jako pierwszy wyrobić ową przepustkę, a zrobił to jako ostatni. Każdy z pracowników nie otrzymał premii, a wystarczyło aby (usunięte przez administratora)ową przepustkę posiadał, bo reszta pracowników dostała by zgodę na tymczasową. Brak wykonywania obowiązków (usunięte przez administratora)np: brak zakupów firmowych w postaci wody dla pracowników, brak wykonywania serwisów itp.(usunięte przez administratora) Po wielu incydentach i kłótniach, które główny etap osiągnęły w listopadzie 2023 nie wytrzymałem napięcia i zakończyła się współpraca z Odkryj (usunięte przez administratora). Szanowni Państwo (usunięte przez administratora)nie raczyli odpowiadać na zapytania i przeprowadzić rozmowy w celu ustalenia problemu z (usunięte przez administratora) oddziału. Ponad roczna współpraca, która zawsze była pozytywna ze strony infolinii i klientów w moim stosunku i nienaganna praca z mojej strony została całkowice zignorowana i temat zgłoszenia problemu w stosunku do (usunięte przez administratora)całkowicie znikł, (usunięte przez administratora) Temat rzeka generalnie jeśli chodzi o potraktowanie mnie i innego pracownika. Zostaliśmy potraktowani jak powietrze lub problem, który trzeba usunąć, bo dla "góry" liczy się tylko kasa i że klienci wracają, a nieważne jak zachowuje się (usunięte przez administratora) Dodam tylko, że to było wręcz pozytywne dla firmy, gdyż nie otrzymałem z pracownikiem, który też odszedł z firmy DWÓCH zaległych premii ( za wrzesień i październik ( w październiku według (usunięte przez administratora) nie wywiązaliśmy się ze swoich obowiązków, dodam, ze centrala nawet nie raczyła zapytać drugiej strony, czyli nas w czym problem, tylko posłuchali (usunięte przez administratora))) Premia, którą zabrała firma to prawie 2 tysiące złotych. ODKRYJ KOLESIOSTWO I PIENIĄDZE. Tematów jest wiele i chętnie poruszę więcej. Gdyby coś zapraszam do kontaktu.

Gaddafi

Kategorycznie nie polecam. Ciągle (usunięte przez administratora) na pensjach minimalnych i żałosnych premiach, typu 2zł do godziny. Ciągle kolesiostwo, od pracownika oczekuje się zabawiania klientów. Kierownicy dobierają sobie pracowników z którymi najlepiej się dogadują, ale nie pracują, kiedy tych pracujących mami się na przedłużenie umowy, po czym zostawia się z niczym.

@Gaddafi

Chodzi tu o pracę agenta-kierowcy? Co znaczy pensje minimalne, czyli tu jest jakaś minimalna krajowa za godzinę (teraz jakoś 27,70 brutto)? I premia to 2 zł do tej stawki? Wow.

Hejka. Znalazłem na olx ofertę na pracownika wypożyczalni. Jak wyglada praca w weekendy? Jeżeli w nie pracujecie to dajcie proszę znać czy są jakoś dodatkowo płatne. Zastanawia mnie też czy można liczyć na jakiś pełny weekend wolny od pracy w miesiącu :)

ByłyPracownikPoznań Nowy wpis

Ale mam pecha, tydzień temu zakończyli nabór do call center z proponowaną stawką 5 000–8 000 zł. Dla mnie to duże pieniądze, nigdy pracując na słuchawce tylke nie zarabiałem. Nakierujecie mnie kiedy mogę się spodziewac kolejnych przyjęc, skoro w tym miesiącu szukali ludzi? Nie potrzebuje (usunięte przez administratora) na już, i tak trzyma mnie okres wypowiedzenia. Prosze o jakiekolwiek info, bo żałuje bardzo że nie wysłałem cv. No chyba, że wcale nie jest tak super pod względem kasy i warunków, to też dajcie znać. Pozdro :>

Gaddafi

@Gaddafi

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Odkryj Auto Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant / Konsultantka Infolinii Obsługowej w Dziale Contact Center?
goleniów

Polecam pracę w firmie Odkryj-Auto, pracuje na oddziale Goleniów lotnisko, możliwość robienia godzin, nie jak w innych wypożyczalniach (nie pracowałem w innych ale obijało mi się o uszy od znajomych), zarobki jak dla mnie czyli młodej osoby pozwalają godnie żyć i mieć jeszcze dużo wolnego czasu poza pracą. Każdy dzień w pracy to coś nowego, przez co praca nie staje się monotonna.

@goleniów

Masz na myśli robienie nadgodzin? O ile wtedy wzrasta stawka? Można dostać setki? Pracujesz na zmiany czy są stałe godziny?

Goleniów

Godziny są zależne od dziennej ilości zadań, codziennie jest coś do zrobienia, czasami mniej a czasami więcej w zależności od ilości wynajmów, zwrotów, transferów, sprzątań, serwisów.

Dusia
@Goleniów

To tak średnio ile nadgodzin miesięcznie jest się w stanie wykonać? :) Czy można zamiast wypłacenia nadgodzin poprosić o dni wolne? Jak przedstawia się ta kwestia? :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Koordynator Pracowników w Odkryj Auto Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Joanna

można się dopytać ile obecnie średni staż racy tutaj wynosi? w jednym z wątków ktoś pisał, że mało kto po 2 latach pracy nie ma tu uop, to ile w zasadzie jest tu teraz tego typu osób? I czy po nowym roku warunki płacowe uległy tutaj zmianie, wie ktoś?

Seba
@Joanna

Firma godna polecenia, wypłaty zawsze na czas warunki płacowe zmieniają się co roku a wynagrodzenie jest godne co rzadko zdarza się w tej branży

Czyli że to nieprawda według Ciebie? A co tam się nie zgadza, szczególnie mnie interesuje ten temat godnego wynagrodzenia. Jakbyś mógł podzielić się info, to super. Jak szukają ludzi na stanowisko Agent wynajmu - Kierowca, to nie podają nawet w przybliżeniu.

Jakie są warunki zatrudnienia w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Taki jeden

Umowa zlecenie, po roku może póltorej jest szansa na umowę o pracę, co nie znaczy że ją po tym okresie otrzymasz.

Iwona
@Taki jeden

A czy jest jakaś gwarancja która zapewnić może te umowę?

Taki jeden
@Iwona

Jeśli dobrze wykonujesz pracę, można na tobie polegać, no i trochę o się o nią po upominasz, to w końcu dostaniesz. Po dwóch latach pracy mało kto nie ma umowy o pracę, choć może i są takie przypadki.

Byly pracownik

Pracowałem 1,5 roku, bardzo fajne doświadczenie i praca dla osób, które chciały by pojeździć różnymi bardzo fajnymi i nowymi samochodami.

Aga
@Byly pracownik

Witam, moglabym sie skontaktowac w sprawie tej firmy n'a priv ?

Kostek

To jest tak dobry pracodawca, że pracownicy nie maja potrzeby korzystania z tego wątku, wystarczy , że robią to klienci.

Polecam obsługa klienta na 1 miejscu!

Martyna

Gdzie dokładnie firma się znajduje ?

Paula

Bardzo serdecznie polecam!

Tomasz (Londyn)

Często wynajmuje samochody w tej firmie i nigdy nie odczułem po pracownikach żeby mieli podstawy do niezadowolenia z pracy w tej firmie :) Pozdrawiam oddział Kraków, Katowice i Wrocław!

Maria
@Tomasz (Londyn)

@Tomasz (Londyn) Miło, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Ja jednak chciałabym, aby tu na forum wypowiadały się osoby, które są zatrudnione w Odkryj Auto Sp. z o.o. Wiecie może czy ten pracodawca obecnie rekrutuje? Nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Zadowolony pracownik

Wpadłem poczytać opinie o firmie gdzie pracuje - można się dowiedzieć tu sporo ciekawych rzeczy, szkoda tylko, że osób od negatywnych opinii w ogóle nie kojarze, a pracuje w firmie już 3 rok :)

Niezadowolony pracownik
@Zadowolony pracownik

ciebie też nie kojarzę ;)

Witold
@Niezadowolony pracownik

Nie trzeba kogoś kojarzyć, wystarczy, że pracuje w firmie i chce wystawić opinię. Co Ty mógłbyś napisać o pracodawcy? Z Twojego nicku wynika, że nie jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Jeśli możesz podziel się swoją opinią, pomożesz w ten sposób osobom szukającym w firmie zatrudnienia.

Konrad

Profesjonalna obsługa,auta w bardzo dobrym stanie,wszystko na czas jestem zadowolony i w dalszym ciągu zamierzam korzystać z usług tej firmy. Lubię atmosferę w Odkryj Auto Sp. z o.o. za: Miła obsługa

Dawid
@Konrad

Potwierdzam :)

@Konrad

Dzięki Konrad :)

Moim zdaniem lider w branży. Pracowałem wcześniej w dwóch firmach zajmującymi się wynajmem samochodów i mimo, że zasięg firmy ciągle rośnie i tworzą się nowe oddziały to zarządzanie firmą jest ludzkie, a nie jak w korpo-sieciówce gdzie wcześniej pracowałem naszprycowanej dziwnymi procedurami, których w sumie to do dziś nie rozumiem . Zdecydowanie nie jest to praca dla każdego i jeśli ktoś tego nie czuje to nie będzie w tym pracować (widać opinie) jednak jeśli ktoś chce pracować w tej branży to ze swojej strony mogę polecić tą firmę.

@Michał

Dzięki Michał !

Tomasz

Nie polecam . Firma totalnie nie posiadam organizacji pracy . Nie szanuja pracownikow , grafiki zmieniaja sie z minuty na minute . Masakra.... mysla ze sa pepkami swiata. Zadowolone opinie wystawiaja sobie sami - nie ma inne opcji. Rotacja pracownikow - non stop.

@Tomasz

Popularne imię "Tomasz", szkoda tylko, że żaden pracownik o tym imieniu nie pracował u nas więc jakby to powiedzieć...pudło :) Rotacja? Czy zatrudnianie nowych osób w związku z rozwojem firmy można nazwać rotacją? Dla przykładu Warszawa, która kiedyś potrzebowała 2 do 3 pracowników zatrudnia teraz 7 osób :)

Artur

Firma z początku wydaje się super sprawna przychodzi co do czego ukazuje się brak doświadczenia przez koordynatorów wiele razy pracownicy skarżą się mi o tym ze śpią po 3h . Auto sprawne chodz nie zawsze .Nie polecam tej firmy

@Artur

(usunięte przez administratora), w naszej firmie nie ma stanowiska koordynatora :) Druga sprawa - kim jesteś skoro "Tobie" się pracownicy skarżą :) ? Nieuczciwa konkurencja? Administracja GoWork napędza biznes dodając takie opinie by zakupić "pozytywne" opinie :) ? Do wiadomości - nie kupujemy opinii więc prosimy sobie darować takie opinie :)

Odkryj walek

Pracowalem okolo 7 miesiecy. Rzeczywiście pracuje się bardzo roznie. Kordynator w Rzeszowie to jakas porażka. Nie wspominając o urlopie, ktory jezt wypisywany bez twojej zgody, po czym zostajesz poinformowany, ze urlop przecież wykorzystałes pomimo 7 dniowego trybu pracy z powrotami o 3 w nocy i startem o 6 rano. Pozdrawiam zaloge odkryj walek :) klientom, ktorzy maja zamiar wynajac samochod polecam po wynajeciu odwiedzenie stacji i dotankowanie do pelna bo pracownicy maja zwyczaj dolewania do tzn. "pelnego baku" czyli ostatniej kreski.

Witold
@Odkryj walek

Próbowałeś wyjaśniać z szefostwem firmy, dlaczego w ten sposób został wpisany Twój urlop, mimo że tak naprawdę w te dni pracowałeś w firmie Odkryj Auto? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś na temat warunków pracy, które oferuje pracodawca? Warto jest aplikować do pracy w tej firmie, chcąc nabyć niezbędnego doświadczenia zawodowego? A może powiesz jeszcze, czy pracodawca już od pierwszych dni pracy oferuje umowę o pracę na dłuższy okres czasu?

Odkryj walek
@Witold

Myślę, ze wszystko jest kwestią dogadania z pracodawcą. W moim przypadku dostalem umowe od poczatku pracy. Jezeli chodzi o urlop to zostalem postawiony w sytuacji bez wyjscia. Moze zbyt nerowo podszedlem do opini. Jeżeli i chodzi o warunki to w ostatnim momencie moglem dowiedziec sie o kolejnych bonusowych godzinach pracy. Praca 7 dni w tygodniu czesto do poznych godzin. Jezeli chodzi o szefostwo w Krakowie jak najbardziej na plus ale ten urlop. Najsmieszniejsze jest to ze nadgodziny byly liczone po mniejszej stawce. Nie wiem jak teraz, ale patrzac na rozwoj firmy na pewno warunki ulegly zmianie. Dodatkowo na plus otworzyli punkt w capital park w rzeszowie takze dla osob oddajacych samochod nie koniecznie chcacych zwrocic go na lotnisku bardzo wygodne. Pomimo wszystkich zlych stron tej pracy nie moge powiedziec ze zaluje. Bardzo ciekawe doswiadczenie. Mozliwosc przetestowania nowych samochow i ciagly kontakt z klientem krajowym jak i zagranicznym. Pozdrawiam ekipe odkryj auto

Zostaw merytoryczną opinię o Odkryj Auto Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odkryj Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Odkryj Auto Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Broniewskiego 5
    37-600 Lubaczów