Opinie o Daw-Trans FHU Dawid Kujawski w Lubicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Daw-Trans FHU Dawid Kujawski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daw-Trans FHU Dawid Kujawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daw-Trans FHU Dawid Kujawski w Lubicz

Dawid

Nie wiem kto wpadł na pomysł, aby omijać autostradę przy wyjazdach busami.. idiotyczny pomysł. Trasa sama w sobie jest bardzo długa i męcząca, to jeszcze bardziej utrudniacie ta prace...

Daw-Trans

Właściciel dba jednakowo o wszystkich pracowników kierowców jak i załogę w biurze. Flota jest nowa, bieżąco serwisowana i ukierunkowana na komfort pracy kierowcy. Zapraszamy każdego Kierowcę do współpracy, aby osobiście przekonał się jak pracuje w firmie. Niestety z powyższą opinią nie możemy się zgodzić. Spokojnej i bezpiecznej drogi dla wszystkich.

Łysy z Brazzers

Zauważyłem że zaczęli szukać kierowców na OLX to chyba za różowo tam nie jest obecnie... Co ciekawe chyba już nie szkolą kierowców bo wymagają doświadczenia.... W ogóle całą stertę wymagań wypisali. Pewnie praca tam to teraz zajob i orka, co?

na początek to znaczy przez ile czasu ? i czy auta są bezpieczne i w dobrym stanie? a gdybym chciał od razu sam jeździć, bo mam 20 letnie doświadczenie w byciu kierowcą, to zgodziliby się? nie chciałbym wziąć małej wypłaty przez pierwsze kilka miesięcy tylko dlatego, że jeżdżę z drugim kierowcą.

Kiero

Co do pracy w Daw Trans to była bardzo dobra praca kiedys bo nie teraz na dzień dzisiejszy podstawa 2800 + 150 dniówki + za przejechane godziny może to być 8 zł a może 14 zł .10 zł za rozładunek 10 zł za załadunek jak cię nie załaduja to masz 150 zł dniówki+ podstawa.Wiec system wynagrodzeń do (usunięte przez administratora) kolejny minus to dalekie zmiany osobówkami i niektórzy spedytorzy debilatka np Mateusz który pomylił zawody do cyrku.Brak poszanowania kierowcy .Plusy zadbane samochody i to z plusów wszystko.Na dzień dzisiejszy nie polecam są lepsze firmy . Kiedyś było ok A nie zapomnieć że na zmianę trzeba jechać droga Krajowa 92.Porazka a spedytor (usunięte przez administratora) wzioł ładunek Fix na rano

@Kiero

ale to jak jakims busem Cie zawoza pod ciagnik za granice i stamtad zabieraja kierowce i to krajowka zeby za autostrade nie bulic? bula za te godziny dojazdowe, czy jeszcze masz placic za paliwo do tego busa?

Nie polecam na rozmowie obiecują złote góry ni jak ma się to z pokryciem w praktyce Pani E.K minęła się chyba z powołaniem(usunięte przez administratora)co innego gadaj co innego robią i co innego wychodzi szczerze odradzam system wynagrodzeń wszystko po to żebyś sie tylko pieniędzy nie doliczył systemy pracy to jakiś żart jak za tą stawkę ogólnie omijać szerokim łukiem

Nikos Nowy wpis

Możesz powiedzieć coś więcej to się nie zgadzało?

Jakie wartości są cenione w Daw-Trans FHU Dawid Kujawski?

kierowca J23

całkowicie poświęcić się firmie, Twoje racje nie są uwzględniane,spedytorzy bez praktyki,nie mają pojęcia o planowaniu, kierowcy to dla nich chlopy bez wyrażanie swojego zdania

@kierowca J23

Czyli kierowcy nie mogą nic zaplanować samodzielnie tylko muszą jechać tak jak zadecyduje spedytor? Dają kiepskie trasy czy ciągle jesteś za kółkiem bez wymaganego odpoczynku że jesteś taki niezadowolony, co?

@kierowca J23

A to orientujesz się, jakie wymagania są, aby móc kandydować na stanowisko spedytora? Nie potrzeba żadnego doświadczenia? Bo piszesz, że spedytorzy są bez praktyki... Nie mają oni jakiegoś szkolenia/kursu przed rozpoczęciem pracy w tym miejscu?

Pudzian Nowy wpis

Jakie są tam zarobki na rok 2024? Jaki system pracy? Z góry dzięki za odpowiedź.

Łysy z Brazzers

@Łysy z Brazzers

Nie jest źle, dobra firma

Fakt
@Łysy z Brazzers

Byłem dziś na rozmowie w firmie . Stawka zaproponowana przez przedstawiciela firmy podczas szkolenia zakończyła rozmowę . Nie stać mnie na wolontariat.

@Fakt

Aż tak?? Najniższą krajową zaproponował czy co?

abc
@Barbara

proponuja 3 mies okres probny i mimo ze po 2-4 tyg wspolnej szkoleniowej jazdy juz smigasz sam to dalej masz za polowe te 2 mies tyrac tak jakbys jezdzil w podwojenj obsadzie, czyli tak naprawde bulisz odbierajac polowe naleznej pensji za to przyuczenie, plus tydzein teorii tez za darmo plus dojazd do f-my, no i obwarowane wszystko roczna umowa ktora jak zerwiesz to jeszcze im jakies siano masz bulic , potwierdza sie to co wszyscy znajomi truckerzy ze tylko u Niemca jezdzic, albo kierunek Skandynawia Polak jak widac kombinuje jak kon pod gore zeby Cie rolowac :( a jak wiadmo z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika

@abc

ja to wogole sie zastanawiam czy tam ktos dluzej niz ten rok jezdzi, wyglada to na stworzony system (akademia) brania tylko swiezakow udupionych roczna umowa na smiesznej pensji, bo nikt nie che tam smigac poza takimi na takich stawkach, a mlodemu nasciemniaja ze to jakies mega szkolenie (jedna , dwie trasy w podwojenj obsadzie) stad polowa stawki i przez rok musisz im za to ... :(

@youp

Masz na myśli umowę lojalnościową że nie można przez rok odejść z pracy? Bo tak zrozumiałem że za szkolenie trzeba odpracować. Podwójne obsady tylko na początku a potem jaki system jazdy?

Jeździ się pojedynczo. Z drugim kierowcą tylko na początek

XXX

Z tego co się orientuje to teraz przyjmują tylko na system 11/2-3

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Daw-Trans FHU Dawid Kujawski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Aneta
@Kiero

A możesz sam zsumować taki jeden przykładowy miesiąc, ile PLN Ci wychodzi? Bo dobrze, że podałeś tak bardzo szczegółowo, ale już się pogubiłam :) I ostatniego zdania ni w ząb nie rozumiem :)) A pytam się o to wszystko, bo chodzi o pracę dla osoby z rodziny.

@Aneta

Pieniądze są bardzo dobre i nie oszukujmy się ze wypłaty są male, zwłaszcza w systemie 2/2 za dwa tygodnie pracy to są bardzo dobre zarobki

Mario
@Kierowca

No dobra ale konkretnie, ile wychodzi, jak takie dobre te zarobki? Ja tego nie podważam, bo nie pracuję tam a raczej dopiero bym chciał pracować, bo akurat szukam zatrudnienia. Zawsze moją motywacją były zarobki, dlatego też o to pytam. A no i system pracy sami wybieramy, czy szef narzuca z góry?

@Mario

w trakcie rekrutacji kierowca sam określa system, który go interesuje i zgodnie z nim wyjeżdża. Co do wynagrodzenia uzależnione jest ono od wybranego systemu - m.in częstotliwości wyjazdów. Po szczegóły zapraszam do rekruterki Emilii Kozłowskiej pod nr 530 683 426.

Gabriela
@Daw-Trans

A pracodawca generalnie zgadza się na każdą propozycje? Można system pracy zmieniać, czy wybrany już raz, obowiązuje na stałe? Jakie wynagrodzenie jest w systemie 2+1?

@Gabriela

Dzien dobry, tak, zmiana systemu pracy w trakcie zatrudnienia jest jak najbardziej możliwa. Warunki zatrudnienia szczegółowo omawiane są na spotkaniu w firmie

@Daw-Trans

A czy wynagrodzenie też omawiane jest podczas rekrutacji, wysokość pensji jest do negocjacji? Generalnie długo trzeba czekać na jakiś odzew jak wyśle się cv?

@Kiero

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Daw-Trans FHU Dawid Kujawski? Chętnie zatrudniają?

@Dawid

Tylko czekać aż ktoś się rozwali jeżdżąc tą trasą

Rkmk
@Dawid

Zgadzam się z tobą. To idiotyczny pomysł. Jeszcze twierdzą że przejechanie 1000 km powinno zająć 11 godzin a nie więcej

@Rkmk

A zastanawiam się tylko, rozmawiacie z nimi tutaj o tym jakoś otwarcie czy tylko tutaj tak głośno o tym piszecie? Ciekawa bym była ich odniesienia do tego i jakiejś argumentacji czemu tak wprowadzili

@Dawid

Stanowisko firmy w temacie autostrad jest takie, iż omijamy je kiedy to możliwe. Jeśli okoliczności wymagają jazdy autostradą to jest na to zgoda. Wszystko jest kwestią ustaleń

@Daw-Trans

W takim razie, po co są budowane te autostrady? Nikt normalny nie bedzie ich omijał.. jak do przejechania jest 1000km, a nawet kiedy jest bliżej do zmiany, to i tak kazdy chce byc szybciej w domu.

Katarzyna
@Dawid

Skąd w ogóle taka decyzja, wiadomo? Bo chyba z tego co piszecie to nie było tak zawsze, oszczędzają na opłatach autostradowych czy jakiś inny powód jest?

qwerty

ja myślę, aby do nich wysłać CV i pracować jako kierowca. Piszecie, że podstawa 2800, ale netto? w ogóle ciężko mi się doliczyć ile miesięcznie bym zarobił, ale zakładam, że nie tak źle skoro jest podstawa, dniówka i jeszcze godziny, ktoś podałby orientacyjną kwotę wynagrodzenia? jedynie martwi mnie to, że jest 11 h jazdy, ale codziennie, czy jest jakiś grafik? weekendy są wolne?

Były kiero

Firma ok, trochę żałuję że już nie jeżdżę PS dduży plus to bardzo miłe dziewczyny w biurze, zawsze gdy się dzwoniło były pomocne

@Były kiero

Możesz opisać jak wygląda praca w Daw-Trans? Istnieje możliwość dogadania systemu i naczepy? Wyjazdy w poniedziałki czy inny dzień tygodnia?

Kierowca

Miałem tam zobaczyć te luksusowe warunki za prawie 100 euro ,ale jak usłyszałem tą gadkę baby ,która wypytywała mnie jak bym aplikował na Papieża. I jeszcze cyrk z testami z manewrów :))) Przerost formy nad treścią chcą być premium ,ale nie wychodzi.

Agnieszka
@Kierowca

Jak byś aplikował na papieża? Co? Co to w ogóle za pytanie?

@Kierowca

W trakcie rozmowy mówimy o podstawowych rzeczach typu doświadczenie, uprawnienia itp. oraz przekazujemy informacje nt. warunków zatrudnienia. Nie są to pytania z poziomu rekrutacji papieża, bo formuła wyboru opiera się o inne kryteria :). A tak na poważnie, aby współpraca przebiegała po zatrudnieniu poprawnie, trzeba się poznać. Temu służy rekrutacja

Marzena

O co chodzi z tymi testami manewrów, o których ktoś tutaj wspomniał? No i skoro tyle pytań zadają podczas rekrutacji, pamieta może ktoś o co pytają? Mąż widział ogłoszenie, i chce aplikować jako kierowca

@Marzena

Zadają podstawowe pytania o doświadczenie itp

@Marzena

W trakcie rozmowy poruszamy podstawowe zagadnienia dot. doświadczenia i uprawnień (ważność dokumentów itp), dodatkowo każdy z naszych kandydatów ma okazje sprawdzić sprzęt, który proponujemy jako narzędzie pracy w trakcie krótkiej trasy i manewrów na placu. W oparciu o spotkanie przygotowujemy szkolenie przed wyjazdem kierowcy w trasę

Czy jest możliwość pracy w Daw-Trans FHU Dawid Kujawski na część etatu?

Daw-Trans

W praktycznie większości przypadków proponujemy naszym pracownikom zatrudnienie w oparciu o cały etat. Mniejsze wymiary zdarzają się w sporadycznych sytuacjach

TK

Wytłumaczy mi ktoś jak wygląda tutaj praca? Przypisany pojazd? Gdzie jest baza? Dużo tras do UK?

@TK

Na swoim samochodzie zero życia prywatnego, wyjazd w Pon powrót pt/sb po weekendzie,wyjazd pon/wt, co wyjazd to Anglią,kilka miejsc załadunków i rozładunkow, bardzo często wozi się Adr, jednym słowem nie polecam,jedynie system 2/2, można jeszcze przeboleć

@Driver

A macie za to jakiekolwiek udogodnienia na trasie, żeby jakoś to przeboleć?

@Olga

Słyszałem z pewnego źródła ze teraz jest zakaz jazdy autostrada z poznania do świecka na dojazdy busem w systemach, także tak udogadniaja prace, nie dość ze wraca się 1000km cała noc to jeszcze nie można autostradami jeździć, śmiech na sali

@Driver

Ale czy ten zakaz jest zależny od firmy? Może to zniosą niedługo?

@TK

Anglia jest jednym ze stałych kierunków obsługiwanych przez firmę, tak jak obszar Europy Zachodniej kontynentalnej.

Anonim XD

Może ktoś się wypowiedzieć o warunkach pracy w firmie? Interesowałby mnie system 2/2 (2 tygodnie w budzie, 2 w domu) na chłodni. Jakie oferują warunki, jaka kasa. Czy są trasy na Anglie? Wolałbym ten kraj omijać szerokim lukiem.

SzarowskiToPies

W wielkim skrócie.. dobra firma dla poczatkujacych i emerytów

max

witajcie , czy może mi ktoś powiedzieć ile wynosi płacą w DAW Trans w systemie 2/1 w podwójnej obsadzie , dziękuję i pozdrawiam

Obsada
@max

Oni nie mają podwójnych obsad, solo się jeździ

Kierowca Actrosa

Zero plusów dla kierowcy niczym nie wyróżniają się na tle innych firm po za nowymi ciężarówkami. Żadnych dodatków, profitów akcesoriów czy innych rzeczy dla kierowcy.

Kierowca

Bardzo dobra firma! Dobre pieniądze i zawsze na czas

Ja też mogę
@Kierowca

Dobra firma owszem była. Nie polecam.

@Ja też mogę

Moim zdaniem nadal jest jeśli ty masz inne trudno. Ale naprawdę nie można narzekać Dobra kasa, sprzęt czasem jakieś spięcia ze spedycja ale przy tej pracy to normalne. Pozdrawiam szerokości

Dominika
@Driver

ciekawi mnie ta dobra kasa? ile to wygląda, może chociaż jakieś widełki podacie. I czy firma dała podwyżki związane z ostatnią inflacją?

Prawie nowy

Jest system 3/1 z przypisanym pojazdem?

Kierowca

Bardzo dobre zarobki od lutego!

@Kierowca

To znaczy jakie? :) Mieliście jakieś podwyżki?

@Barbara

Tak

@Kierowca

A to miło marzec wam zleciał w takim razie. ;) A o ile ta podwyżka?

Zostaw merytoryczną opinię o Daw-Trans FHU Dawid Kujawski - Lubicz

• Jak się pracuje w Daw-Trans FHU Dawid Kujawski?

Zobacz opinie na temat firmy Daw-Trans FHU Dawid Kujawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daw-Trans FHU Dawid Kujawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daw-Trans FHU Dawid Kujawski
3.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • 114B
    87-162 Lubicz