SEMPRE Maszyny i Urządzenia

Toruń

Opinie o SEMPRE Maszyny i Urządzenia

PackardGT

kolego właśnie zastanawiam się nad złozeniem papierów do nich bo widziałem ze szukaja pracowanika , mówisz tak bo tam pracujesz czy jak ? powiesz coś wiecej na ten temat ?

worker
@PackardGT 18.10.2016 19:43

Pracowałem i wiem z własnego doświadczenia. Lepiej poszukaj firmy "nierodzinnej" z przejrzystymi zasadami na rozwój zawodowy, bo szkolenia jakie zapewniają to są tylko z nazwy.

worker

Niepolecam pracy ani współpracy z tą firmą. Mają pożal się Boże serwis (pracowników z łapanki), a pracowników przyjmują jak mają większą ilość pracy. Prezes żali się jakie to są koszta utrzymania pracownika w Polsce i proponuje stawkę mniejszą na umowie a reszta pod stołem. Przy rozliczeniu raptem jest nie przygotowany i odwleka wypłatę koperty a ty się zastanawiasz jak przeżyć do ostatniego. Reasumując kiła i mogiła. Polecam nagrywanie każdej rozmowy z w/w panem, jak już się ktoś podejmie pracy w tej firmie.

Kancelaria Maximus

Kancelaria Maximus wystawia na sprzedaż prawomocnie zasądzona wierzytelność wobec Marcina Martenki (członek zarządu SEMPRE MASZYNY I URZĄDZENIA SPÓŁKA Z O.O.). Kontakt: kancelaria.maximus@gmail.com

Zostaw opinię o SEMPRE Maszyny i Urządzenia - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMPRE Maszyny i Urządzenia