Opinie o Odkryj Auto Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Odkryj Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Odkryj Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odkryj Auto Sp. z o.o. w Lubaczów

Odkryj walek

Pracowalem okolo 7 miesiecy. Rzeczywiście pracuje się bardzo roznie. Kordynator w Rzeszowie to jakas porażka. Nie wspominając o urlopie, ktory jezt wypisywany bez twojej zgody, po czym zostajesz poinformowany, ze urlop przecież wykorzystałes pomimo 7 dniowego trybu pracy z powrotami o 3 w nocy i startem o 6 rano. Pozdrawiam zaloge odkryj walek :) klientom, ktorzy maja zamiar wynajac samochod polecam po wynajeciu odwiedzenie stacji i dotankowanie do pelna bo pracownicy maja zwyczaj dolewania do tzn. "pelnego baku" czyli ostatniej kreski.

Witold
@Odkryj walek

Próbowałeś wyjaśniać z szefostwem firmy, dlaczego w ten sposób został wpisany Twój urlop, mimo że tak naprawdę w te dni pracowałeś w firmie Odkryj Auto? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś na temat warunków pracy, które oferuje pracodawca? Warto jest aplikować do pracy w tej firmie, chcąc nabyć niezbędnego doświadczenia zawodowego? A może powiesz jeszcze, czy pracodawca już od pierwszych dni pracy oferuje umowę o pracę na dłuższy okres czasu?

Odkryj walek
@Witold

Myślę, ze wszystko jest kwestią dogadania z pracodawcą. W moim przypadku dostalem umowe od poczatku pracy. Jezeli chodzi o urlop to zostalem postawiony w sytuacji bez wyjscia. Moze zbyt nerowo podszedlem do opini. Jeżeli i chodzi o warunki to w ostatnim momencie moglem dowiedziec sie o kolejnych bonusowych godzinach pracy. Praca 7 dni w tygodniu czesto do poznych godzin. Jezeli chodzi o szefostwo w Krakowie jak najbardziej na plus ale ten urlop. Najsmieszniejsze jest to ze nadgodziny byly liczone po mniejszej stawce. Nie wiem jak teraz, ale patrzac na rozwoj firmy na pewno warunki ulegly zmianie. Dodatkowo na plus otworzyli punkt w capital park w rzeszowie takze dla osob oddajacych samochod nie koniecznie chcacych zwrocic go na lotnisku bardzo wygodne. Pomimo wszystkich zlych stron tej pracy nie moge powiedziec ze zaluje. Bardzo ciekawe doswiadczenie. Mozliwosc przetestowania nowych samochow i ciagly kontakt z klientem krajowym jak i zagranicznym. Pozdrawiam ekipe odkryj auto

Zadowolony

Firma godna polecenia jeśli chodzi o pracę. firma mocno się rozwija, praktycznie ciągle przebywa samochodów i flota mocno rośnie. Z wynagrodzenia jestem zadowolony 2500 zł na rękę dla studenta to dużo a przy w lepszym miesiącu to i powyżej 3000 - zależy ile zgarnie się premii i wynajmów. Praca nie wymaga wielkich umiejętności a jedynie zaangażowania czasowego, dla mnie rewelacja, polecam!

Odkryj-Auto

Witaj Konrad, w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do kolejnych oddziałów m.in. Rzeszowa, Gdańska oraz Warszawy.

Odkryj-Auto
@Odkryj-Auto

Zainteresowanych pracą w naszej wypożyczalni samochodów prosimy o przesłanie CV na : rekrutacja@odkryj-auto.pl

Marcin Furgała

Witam Panie Jakubie Cz. Odnosząc się do Pana wpisu chciałbym wyjaśnić kilka kwestii, które zostały przez Pana bardzo mocno zakłamane i są krzywdzące dla naszej firmy. 1. Wszyscy nasi pracownicy mają z góry co najmniej dzień wcześniej zaplanowane wszystkie zlecenia, które są widoczne i aktualizowane na bieżąco w grafiku zadań. 2. Traktujemy się wszyscy z szacunkiem i zrozumieniem wiedząc, że dialog jest najważniejszy - każdy z pracowników ma możliwość skonsultowania swoich zadań bezpośrednio z przełożonym oraz wnieść do nich uwagi. 3. Wszystkie umowy, które podpisujemy są umowami od których odprowadzane są wszystkie podatki i składki i nie ma mowy o umowach "śmieciowych" jak nazywa je Pan w swoim wpisie. 4. Osoby, pracujące na zlecenie mają zawsze możliwość zgłoszenia dni, w które chcieli by wykonywać swoją prace bądź nie. Nie ma też problemu z dłuższym wolnym (wakacje) po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu. 5. Nie ma minimalnej ilości godzin jaką trzeba wypracować, jest to zależne tylko i wyłącznie od danego pracownika. 6. Każdy z pracowników będącym teraz na szczeblu kierowniczym zaczynał swoją karierę na dole drabinki, czy to przy wydawaniu aut czy odbieraniu telefonów na infolinii - na dobrą sprawę na obecną chwilę nie ma w firmie pracownika, który pracując dłużej niż dwa lata nie otrzymałby awansu, dodatkowo co ważne wraz ze stażem pracy systematycznie wzrastają zarobki. Przepracował Pan u nas niespełna 1,5 miesiąca i rozumiem, że nie każdemu odpowiada praca w branży wynajmu samochodów, jednak wylewając publicznie kłamliwe oszczerstwa, że: pracodawca zły, koordynator zły, praca zła, czas pracy zły, klienci źli, mija się Pan znacznie z prawdą i godzi w dobre imię firmy. Pokazuje Pan jeszcze bardziej, że niestety nie jest Pan przygotowany w żadnym stopniu do podjęcia odpowiedzialnej pracy a najlepszy sposób to narzekanie na cały świat dookoła.

@Marcin Furgała

Przykro mi, ale pomylił się Pan co do osoby która pisała post, nie jest to Pan Jakub, a co do informacji zawartych w moim poscie, nie mijają się one w żadnym stopniu z prawdą. Pozdrawiam :)

@Anty - Auto

Może i tak jest w Pana firmie ogólnie, ale na samym Okęciu odbywa się to zupełnie inaczej.

@anonymous

Uzupełniając jeszcze moją wypowiedź, rzuca Pan oszczerstwa w stronę Pana (usunięte przez administratora) nie mając żadnych dowodów iż to on, a tak jak piszę, nie jestem Panem (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Odkryj Auto Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konsultant / Konsultantka Infolinii Obsługowej w Dziale Contact Center?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Anty - Auto

Firma bez jakiejkolwiek organizacji od strony pracujących. Prezes ma gdzieś pracowników - jeżeli nie wykonają polecenia nagłego, który nie był wczesniej w grafiku (który swoją drogą nie istnieje), dostają wypowiedzenie. Śmieciowa umowa i pieniądze, a trzeba wyrabiać 200 godzin miesięcznie. Zmiany istnieją tylko w teorii, bo tak na prawdę wychodzi się z domu i nie wie o której się wróci bo w ciągu dnia zawsze wychodzi więcej niż było zaplanowane. Nie można sobie nic zaplanować prywatnie, przez pracę. Koordynator jednego z punktów w Warszawie, to zwykły cwaniaczek któremu się nic nie chce i układa wszystkie zadania pod siebie. Praca tak naprawdę 24 godziny na dobę. Jednego dnia pracujesz od 14 do 2 w nocy, a następnego musisz przyjechać na 5 rano i siedzieć do wieczora. W dodatku weekendy pracujące, które polegają na tym, że jesteś sam przez dwa dni i wychodzi, że pracujesz 20 godzin ciągłąścia, a na sen masz jakieś 2 godziny może. Tragiczna organizacja i warunki, tak samo jak i klienci, którzy nie informują o opóźnieniach i wiecznie mają o coś pretensje. Brak jakiej kolwiek szansy na awans. Z całego serca nie polecam, uciekajcie od tej wypożyczalni samochodów.

Zostaw merytoryczną opinię o Odkryj Auto Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odkryj Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odkryj Auto Sp. z o.o.?

Odkryj Auto Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Broniewskiego 5
    37-600 Lubaczów