Opinie o Chromavis Service Sp. z o.o. w Ciechanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Chromavis Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chromavis Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chromavis Service Sp. z o.o. w Ciechanów

Honorata Nowy wpis

Trwa teraz rekrutacja w internecie i mega mnie interesuje, bo chodzi o posadę specjalistka ds. BHP. Nie napisali tam kasy, tylko, że dają wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. No a jak ja spełniam wymagania, no to jakie jest wynagrodzenie? Będzie z 6500 zł netto, czy raczej mniej?

Henia Nowy wpis

Napiszecie coś o pracy jako specjalistka ds. zapewnienia jakości? Wiecie coś o pensji? Wiedziałam wpis, że pracownik dostaje konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia. Czy jak ja mam doświadczenie w tej pracy 3 lata, to, jaką pensję mi zaoferują? Czy jak zaznaczę, że oczekuję 7000 zł netto to jest taka szansa?

Ja Nowy wpis
@Henia

Jesteś już po rozmowie ? Jak atmosfera i pytania? I oczywiście warunki.

Ktoś Nowy wpis

Bardzo słaba atmosfera. Ludzie zawistni, walczący między działami i pionami. Brak możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy. Chęci zmiany i awansowania nie są mile widziane. Nie jest to praca dla ambitnych. Dodatkowe bonusy są, ale nie oszałamiają. Godziny pracy w porządku.

Adrian

Hej, jak Wam się tutaj pracuje? Widziałem że szukają specjalisty ds. kontroli jakości i elektromechanika, warto aplikować? Głównie pytam o atmosferę, czy da się dogadać i czy szefostwo ma dobre podejście, z góry dzięki za info.

Firma Chromavis Service Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zapewnienia jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Witam Czy ktoś dojeżdża do pracy z Płonska lub okolic i chciałby zmniejszyć koszty dojazdu jeżdżąc wspólnie?

Gruby

Co produkują w tym zakładzie?

Maja
@Gruby

A nie odwiedzałeś ich stronki www? Oni kosmetyki robią i działają z tego co widzę w pięciu krajach, zajrzyj na stronkę po więcej info jeśli Cię to ciekawi. ;)

Gruby
@Maja

To wiem, ale jakie? Nie mówię o firmach tylko jakie typy.

Maja
@Gruby

Na stronce widzę, że mają napisane coś o produktach do makijażu. Widzę też na zdjęciach jakieś podkłady i szminki. Ale faktycznie podejrzane, że nie mają wprost napisane co produkują. To nie dziwne?

Zaciekawiona

No to pozazdrościć wyglądu jak macie siłę ciągnąć całą paletę i to zapewne zapakowaną, jaka oszczędność na siłowni fiu fiu..... Logicznie patrząc na komentarz to chyba nie jest to nawet wykonalne. Chyba skończyły się czasy że płacono za to czy się stoi czy się leży ....... Ambicja młodych ludzi w dzisiejszych czasach jest ogromna, ledwo zmęczy szkołę średnią (bo nie można teraz nazwać tego ukończeniem), a już myśli że będzie dyrektorem z pensją prezesowską.

Zostaw merytoryczną opinię o Chromavis Service Sp. z o.o. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Chromavis Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chromavis Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chromavis Service Sp. z o.o.?

Chromavis Service Sp. z o.o.
  • Robotnicza 1
    06-400 Ciechanów

Chromavis Service Sp. z o.o.