Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Papah

Mam pytanie czy w tej firmie są jakieś benefity które można wykorzystać jako voucher na zakupy lub bilety do kina czy nie ma czegoś takiego? Jeśli tak to ile to (cebulionow) jest na miesiąc? Pozdrawiam

Benef
@Papah

Tak, na platformie MyBenefit dostajesz kwartalnie premię, w zależności od zarobków na osobę w rodzinie.

Na jakie zarobki może liczyć mechanik lotniczy z dziesięcioletnim stażem? Pracuje w PW i mam 6000 brutto

Stalin

A ja do tego dodam że z 12 lat temu na strefie można było dostać 2700 - 3000 na rękę, to było coś, ceny były niskie zważywszy na minimalną na tamte czasy 1000 zł netto , Przez lata było podnoszenie płacy minimalnej która za rok będzie wynosić 3200 netto a zarobki jakie są 4000 netto. PS. W Pracie płaca 3500 na rękę a w EME 4 - ry lata temu proponowali mi 2700 zł na rękę, oferty nie przyjąłem.

Stary
@Stalin

Miałem w Pracie 7000 brutto ,byłem w Eme na rozmowie i w pytaniu o zarobki powiedziałem że interesuje mnie minimum 7600 i co ? Eme stwierdziło że mam za duze wymagania finansowe. Teraz juz wiem że max 6500

Hahaha
@Stary

Dawali ci te 5 do 6 tys ntyreke za stanowisko kierownika. Mi w EME jako kontroler jakości proponowali 2700 na rękę 4 ry lata temu. Powiedzialem ze potrzebuję 3 na rękę to osoba rekrutująca zapytala się bezposrednio czy nie dalo by się mniej. Za takie stawki teraz 4 ry na rekę co jest warte 2500 zl sprzed 8 lat to ja nie współpracuje z nikim.

giertych

ogólnie jest mega, pełny socjal, nikt nie sprawdza godzin pracy, zarobki od 5k+, dobrze jest tylko być LPG bo takie towarzystwo i panienki z biurze do wzięcia

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Mechnik

Czy pracownik który pracuje kilka msc może liczyć na podwyżkę w grudniu i premie roczną za przepracowany okres? Czy trzeba mieć przepracowany cały rok?

Kiernik
@Mechnik

1) Skąd przekonanie że podwyżki będą w grudniu ? Druga sprawa jeżeli ktoś pracuje krótko to nie wiem na jaką podwyżkę liczy, chyba raczej symboliczna bo tak naprawdę niczym jeszcze nie zapracował 2) Nie trzeba mieć całego roku ale może być jakiś próg czasowy po którym już nie będą wypłacane premie

CNC teraz Scania

Przecież ta cała Dolina Lotnicza to dolina ale wyzysku. Kiedyś (jakieś 15 lat wstecz) to było WOW. Dostać się graniczyło z cudem . Teraz to jest porażka. Płacowa i mentalna. Wolę jeździć jako kierowca zawodowy. Ściśle określony sztywno czas (tachografy i te sprawy ). 8 h i do domu.

Jasiek

Jestem po wstepnej rozmowie na mechanika, mam teraz miec test wiedzy i test sprawnosciowy(zrobic jakis projekt), pozniej rozmowa z liderem jak to zalicze. Czy ktos mial te tesy, o co w nich chodzi i czy sa bardzo trudne?? Rozmowa z liderem, jakie zagadnienia sa poruszane na takiej rozmowie, czy to jest podobny zakres pytan co rekrutora??

Xyz

Czy są jakieś przyjęcia na produkcję? Ile jest zmian w eme aero?

Batat
@Xyz

Przyjęcia są ciągle - zwłaszcza na produkcję. W EME pracujemy na 2 zmiany, na hamowni w niektórych sytuacjach jest praca na 3 zmianie kiedy się za dużo silników nagromadzi.

@Batat

W jakich okolicznościach i z jakich konkretnie przyczyn się to zdarza? jest to wynik jakichś niepoprawnych decyzji czy po prostu za mało rąk do pracy jest? jak wtedy ta 3 zmiana jest układana i wynagradzana?

Batat
@Beata

Przyczyny są różne. Hamownia ma też ograniczona przepustowość a silniki też się mogą się przesunąć w jedną lub drugą stronę. Tak naprawdę nie wiem ile razy w praktyce ta 3 zmiana była uruchamiana, może były to jednostkowe przypadki - praca na 3 zmianie na pewno nie jest to rzecz która ktoś się powinien martwić jeżeli myśli o rozpoczęciu pracy tu.

@Batat

A jak dostać się na produkcję? Wysyłałam CV przez ich stronę i nic..

@Xyz

czegoś szczególnego na nią trzeba? chyba, że do dziś już był odzew lub po prostu nie potrzeba nikogo nowego? na produkcji ile osób robi i taka liczba to max jeśli o miejsca chodzi?

Baciar
@Xyz

Do końca tego roku zostanie przyjętych jeszcze bardzo dużo osób, firma ciągle się rozwija. Zmian jest 2 i raczej nie zanosi się na to żeby miało być inaczej. Zanim wogole zaczniesz samodzielna pracę minie kilka miesięcy na szkolnieniach np z angielskiego, budowy silników itp. pracowałem wczesniej w innej firmie z branży lotniczej i wg mnie Eme podchodzi do szkoleń bardzo profesjonalnie. Jeśli interesuje Cie robota jako mechanik możesz zaaplikować bezpośrednio tutaj (usunięte przez administratora) Stawkę można negocjować, jeśli masz jakiekolwiek oświadczenie i starz pracy, powinieneś być zadowolony, dodatkowo są przewidziane podwyżki. Na rozmowie wszystkiego można się dowiedzieć, chyba że nie zadaje się pytań ????

@Batat

witam, jak sie ma czas przerw i czy 5500 brutto na magazynie to dobra stawka na poczatek?

Zobaczcie, Czy tyle płacą wEME

Zagraniczna firma zajmująca się produkcją dla przemysłu zatrudni osobę na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik Do Twoich obowiązków należeć będzie: - rozwiązywanie problemów technicznych oraz bieżące usuwanie usterek i awarii maszyn produkcyjnych - praca nad usprawnieniami istniejących - instalacji realizacja przeglądów i dokonywanie bieżącej konserwacji instalacji elektrycznych - prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wykonywanych prac Liczymy na Ciebie jeśli: - jesteś gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym - posiadasz umiejętność pracy w zespole - jesteś osobą rzetelną To oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat - pensję 5000 zł netto (na okresie próbnym) + premia - chętnym umożliwiamy korzystanie z nadgodzin, płatnych podwójną stawkę godzinową - możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy - szkolenia wprowadzające - posiłki regeneracyjne w czasie pracy - premię frekwencyjną - dodatek stażowy - prezenty świąteczne dla dzieci pracowników - pracę w nowoczesnym zakładzie pracy - pakiet pracowniczy: prywatna opieka medyczna + talony zakupowe do supermarketu +karta multisport Czy w EME można liczyć na yakie zarobki i socjal ?

Ciekawski
@Zobaczcie, Czy tyle płacą wEME

Człowieku dawaj linka. Aplikuje w ciemno.

Edward
@Zobaczcie, Czy tyle płacą wEME

W jakich godzinach się pracuje na tych dwóch zmianach?

Janusz
@Zobaczcie, Czy tyle płacą wEME

To pseudooferta do "Zatrzymania ruchu". Toksyczna atmosfera. Było zgłoszenie o mobbingu i nic. Zamieciono pod dywan.

inżynier
@Zobaczcie, Czy tyle płacą wEME

Można, ja bynajmniej nie narzekam

Janusz

Ktoś, coś?
@Janusz

Nic dziwnego, że "Zatrzymanie ruchu" powoli płynie ku przepaści jak Dyzma u sterów.

Manamanager
@Ktoś, coś?

Jak coś to manamanager tak na mnie wołają:) Muj genisz jest pszepoterzny. Sfoje genialne pomysłu wymyślam ot tak sobie. I wiecie co nikt mnie za to nie rozlicza. Co za códowna firma. Z innych mnie wyżucali a tu mnie pszytulaja. Czysz to nie códofne?

Fan fan tulipan
@Manamanager

Mam pytanie czy największy kretyn w okolicy może zostać manamanagerem w dużej międzynarodowej korporacji? Tylko prosze o szczerą odpowiedź! Bo powiem że nie takie było pytanie;)

Nico
@Janusz

Zgłoszenie o (usunięte przez administratora)skierował jeden z byłych już pracowników do zarządu firmy. Dotyczyło ono kierownika działu i jego zachowania względem tego pracownika. Pracownik zrezygnował bo nie mógł pogodzić się z niesprawiedliwością jaka panuje w firmie.

Conic
@Nico

Ale to nie było pierwsze. Oni już tyle razy przeszli tą drogę że wiedzą jak szybko taki temat zamknąć, nic jemu nie zrobią bo przecież jak zwykły technik może zgłosić coś na takiego "fajnego" manamanagera. Przecież on jest super i jakże inteligentny a jego wypowiedzi powinny być spisane w księgach.

Jasiek
@Conic

Osobiście nie mam nic do tego jak go nazywacie "manamanagera zatrzymania ruchu" ale gość jest delikatnie mówiąc dziwny. Zauważyłem u niego bardzo wysoki poziom agresji i nienawiści do ludzi którzy mówią mu nie lub mają odmienne zdanie. Wtedy włącza mu się niesamowita agresja poparta jeszcze nieprzyjemnymi uwagami i epitetami zgledem adwersarza. Na jego twarzy pojawią się zabarwienie mocno czerwone i przypomina wówczas wkurzonego rednecka. Generalnie starajcie się omijać jegomościa z daleka. Bardzo nieprzyjema dwulicowa persona.

Janóż
@Nico

W innych firmach poradzili sobie z jego zachowaniem wyprowadzając go z firmy przy pomocy ochrony w trybie natymiastowym. Porozmawiajcie z osobami z poprzednich jego firm to usłuszycie jak się zachowywał.

@Janóż

na jakim stanowisku tam pracujesz?

@Janóż

wczoraj mialem rozmowe o prace na magazynie i wstepnie zgodzilismy sie na 5500 brutto, mozna wiecej wyciagnac?

Wiola

O jakość były pytania na forum ale są też nabory na inne stanowiska, czy o Specjaliście ds. Płac i Administracji Personalnej ktoś może coś więcej napisać? Są przyjęcia do Jesionki, jaka atmosfera obecnie w niej panuje? Szklenia podobno sa dostosowane do stanowiska, jakich więc należy w tym przypadku się spodziewać? Czy można uczestniczyć też w innych? I ile się zarabia na tym stanowisku?

Jak wygląda praca na stanowisku operator ds. Oprzyrządowania? Ile można zarobić, jakieś są obowiązki, czy pracuje się w weekendy?

majix

Jaka stawka na kontroli jakości w eme?

M
@majix

Również chętnie się dowiem. Jaka stawka i jak wygląda praca w jakości?

@M

A rozmowa na ten dział ogólnie jak przebiega? Mam przed sobą ofertę dla speca i jest napisane, że wymaga się znajomości silników lotniczych oraz ogólnej branży. Możliwe że to wpływa na kwotę wynagrodzenia?

zadowolona

Niedawno brałam udział w rekrutacji do eme i jestem pozytywnie zaskoczona!! bardzo profesjonalnie przeprowadzone obydwie rozmowy, dostałam odpowiedź na każde pytanie, rekruter i manager byli bardzo mili. Informowali o dwóch tygodniach okresu na przekazanie decyzji, Firma robi duże wrażenie!!

Fit
@zadowolona

Co by nie mówić, to proces rekrutacji przeprowadzany jest wzorowo. Przynajmniej w moim przypadku :⁠-⁠)

NoName

Na jakie zarobki można liczyć w IT u nich ? Widzę że szukają specjalisty IT. Praca na bardziej na produkcji w utrzymaniu ruchu czy w biurze?

@NoName

Pytanie o speca już było na początku maja a widzę, że wczoraj ogłoszenie zostało wznowione. Nikt w tamtym okresie się nie dostał czy zapotrzebowanie zostało po prostu zwiększone? Ilu specjalistów obecnie potrzeba i jak praca w ewentualnym zespole teraz przebiega? Są stali pracownicy?

Od maja zostaje pracownikiem Eme. Będę mechanikiem, moje pytanie brzmi ile jest przerw w pacy na jedzenie i kawę bo w obecnej mogłem to robić bez przerwy. Czy na jadalni pogram sobie bez problemu na konsoli czy są jakieś tłumy?Wyrywam się z Prata i liczę że teraz będzie tylko lepiej

@Nowy

Cześć możesz napisać ile trwa rekrutacja i na co zwracać uwagę?

@Nowy

Wiem, że Tobie niestety nikt nie udzielił odpowiedzi ale pisałeś, że od maja już będziesz. Odniesiesz się wobec tego do tych wszystkich zadanych pytań? I ogólnie to jak zostałeś obecnie przyjęty do zespołu, jak wdrażają nowych?

Baciar

Do końca tego roku zostanie przyjętych jeszcze bardzo dużo osób, firma ciągle się rozwija. Zmian jest 2 i raczej nie zanosi się na to żeby miało być inaczej. Zanim wogole zaczniesz samodzielna pracę minie kilka miesięcy na szkolnieniach np z angielskiego, budowy silników itp. pracowałem wczesniej w innej firmie z branży lotniczej i wg mnie Eme podchodzi do szkoleń bardzo profesjonalnie. Jeśli interesuje Cie robota jako mechanik możesz zaaplikować bezpośrednio tutaj polecenia.erecruiter.pl/?companyId=20133503&ruid=AG8flKbH_w8AUjVUnfQeriSEfKnq818X3wR1mP_o-xM Stawkę można negocjować, jeśli masz jakiekolwiek oświadczenie i starz pracy, powinieneś być zadowolony, dodatkowo są przewidziane podwyżki. Na rozmowie wszystkiego można się dowiedzieć, chyba że nie zadaje się pytań ????

Jack

Dzień dobry, jak wyglada praca(atmosfera) i zarobki jako planista produkcji?

antek

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć na magazynie?

Xyz

Chce się przyjąć do pracy na produkcję. CV wysyłałam przez stronę internetową i nic...czy to możliwe, że niea wcale przyjęć na produkcję?

Xyz2
@Xyz

Być może dlatego, że EME Aero nie jest zakładem produkcyjnym :)

@Xyz2

odniesiesz się szerzej proszę? wcześniej normalnie na temat produkcji pisali w poprzednim wątku i idzie się teraz pogubić. można ostatecznie podjąć się tego typu zatrudnienia? to tak dla jasności w czym sie tu specjalizują?

Emes

Wydaje mi sie, ze te brednie wypisuja ludzie co zaczeli tutaj swoja pierwsza prace, czyli dzieciaki po szkole majacy wymagania z kosmosu i nie znajacy podkarpackiej rzeczywistosci. Pracowalem w Pratt & Whitney Rzeszow 5 lat i jestem zaskoczony tym jak dobra atmosfera moze byc w pracy. W Pratt wieczne cisnienie, konflikty itp, 38 stopni na hali, ciagly stres. W eme atmosfera bardzo w porzadku, nowy zaklad - czysto, ladnie, obiadki... Kasa jak to na podkarpaciu i w tej branzy, czyli bez szalu. To co mowiły wczesniej Panie z HR przelozylo sie na rzeczywistosc. Zadnych 'zmylek' jak to niektorzy pisza. Ogolnie bardzo polecam prace tutaj.

Glupek
@Emes

Za te pieniadze to kupisz ino namiot

20l at w tej branźy
@Emes

Skoro jest tak dobrze to skad tyle negatywnych opini Dziś świat wyglada zupełnie inaczej gdzie po znajomości załatwiało się prace byle tylko jakaś była Świat dla młodych stoi otworem więc zachęcam do zdobywania doświadczenia za granicą bo tylko tak jak pracownik będzie poszukiwany na rynku to może coś ugrać dla siebie w innym razie pracodawca będzie płacił jak najmniej bo to biznes więc nie można mieć o to pretensji To my kształtujemy rynek Korporacja mo swoje dobre i złe strony

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • 108
    36-002 Tajęcina