Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

gość

Od stycznia 2024 najniższa krajowa to 4300zł brutto, jeśli firma oferuje swoim kandydatom 5300zł brutto przy produkcji podzespołów lotniczych lub inspekcji jakości, jest to krótko mówiąc kpina. Dziwę się ludziom którzy godzą się pracować za takie pieniądze. Odpowiedzialność jakiej nie ma w innych zawodach stres, po to żeby zarobić 5300zł brutto (i to na dwie zmiany) gdzie większe pieniądze zarabia się na magazynie lub jako sprzedawca na stacji paliw. Jestem po prostu zażenowany, renoma branży lotniczej już od dawna nie istnieje zarobek niepozwalający utrzymać się samotnej osobie a co dopiero komuś z rodziną. A wy ludzie dalej tyrajcie za takie pieniądze jeśli takie są wasze ambicje.

Zgoda
@Kandydat

Wczoraj przyjęty ma więcej niż pracujący w tym sam 2-3lata

Zobaczcie, Czy tyle płacą wEME

Zagraniczna firma zajmująca się produkcją dla przemysłu zatrudni osobę na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik Do Twoich obowiązków należeć będzie: - rozwiązywanie problemów technicznych oraz bieżące usuwanie usterek i awarii maszyn produkcyjnych - praca nad usprawnieniami istniejących - instalacji realizacja przeglądów i dokonywanie bieżącej konserwacji instalacji elektrycznych - prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wykonywanych prac Liczymy na Ciebie jeśli: - jesteś gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym - posiadasz umiejętność pracy w zespole - jesteś osobą rzetelną To oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat - pensję 5000 zł netto (na okresie próbnym) + premia - chętnym umożliwiamy korzystanie z nadgodzin, płatnych podwójną stawkę godzinową - możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy - szkolenia wprowadzające - posiłki regeneracyjne w czasie pracy - premię frekwencyjną - dodatek stażowy - prezenty świąteczne dla dzieci pracowników - pracę w nowoczesnym zakładzie pracy - pakiet pracowniczy: prywatna opieka medyczna + talony zakupowe do supermarketu +karta multisport Czy w EME można liczyć na yakie zarobki i socjal ?

obajtek
@Janóż

wczoraj mialem rozmowe o prace na magazynie i wstepnie zgodzilismy sie na 5500 brutto, mozna wiecej wyciagnac?

Xyz

Czy są jakieś przyjęcia na produkcję? Ile jest zmian w eme aero?

obajtek
@Batat

witam, jak sie ma czas przerw i czy 5500 brutto na magazynie to dobra stawka na poczatek?

Mars

Uwaga, dla tych co mają dwie lewe ręce w EME nie ma roboty! Niestety:( Za to ci ogarnięci mogą liczyć na naprawdę fajne warunki:) Z mojej perspektywy - firma petarda!!

Marta Nowy wpis

cześć, jak konkretnie może wyglądać praca Operatora ds. Testów Silnika. Jak jest teraz dodana oferta to nie piszą w niej wprost o tym by wcześniejsze doświadczenie było jakieś konieczne. jak więc testują kandydata na samej rekrutacji?

Byly. Nowy wpis
@Marta

Jrst to praca odpowiedzialna. PlPlatnkilkaset zł powyżej minimum krajowe. Nie warto.

Staż Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

A ktoś wie jak wygląda kwestia stażu? Warto, nie warto? Ktoś był i może powiedzieć jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Albo może ktoś wie o czym trzeba rozmawiać po angielsku na takiej rozmowie

Witam. Chciałbym zapytac jak majja sie realia na poczatek 2024 roku we firmie Eme ? Przejrzalem opinie i juz ten wątek był poruszany ale w okolicach 2019r.. minelo 4 lata wiec chcialem zapytac konkretnie o system premii miesiecznych i rocznych. Czy moze ktos napisac konkretnie i bez sciemy jak to wyglada w rzeczywistosci ? Po pierwsze czy kazdy pracownik ( włacznie z nowo przyjetymi ) otrzymuje premie miesieczne ? i jakie sa wysokosci tych premii, oraz czy kazdy dostaje premie roczne i rowniez jakie sa wysokosci tych premii > ? Z góry dziekuje za konkretne odpowiedzi i pozdrawam

Batat
@Zainteresowany

Nie ma czegoś takiego jak premie miesięczne (no bo niby za co miałyby być) Jest premia roczna który jest wypłacana wszystkim pracownikom (poza wyjątkami jak długie L4, ew jakaś nagana tu trzeba było by zagłębić się w regulamin). Wysokość premii rocznej jest wypłacana na podstawie wyników firmy za dany rok - w tym jest to 11%. Dodatkowo co kwartał są wypłacane nadgodziny. Co 5 lat wypłacana jest nagroda jubileuszowa w wysokości 1,75 ostatniej wypłaty. W grudniu są wypłacane premie świąteczne - ok 1000 brutto, oraz wypłaty środków z funduszu socjalnego (ok 300 zł) oraz jeżeli ktoś nie wydał wszystkiego z platformy My Benefit to wypłacana jest kasa - w zależności ile punktów Ci zostało na koncie.

ciekawy
@Batat

Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami ? często są ? ile płatne ?

zainteresowany
@Batat

O co chodzi z platformą mybenefit, jakie benefity są tam dostepne?

Mechanik
@zainteresowany

Około 400pkt raz na 3 msc

Zainteresowany Nowy wpis
@Batat

Bardzo ciekawa opcja dla kogoś kto chce tam pracować dłużej niż kilkanaście miesięcy. Premia 11% dotyczy każdego w firmie? Czyli zarówno pracowników biurowych i produkcyjnych? Czy premia przysługuje również osobom zatrudnionym w ciągu roku np. w lipcu? Rozumiem że to jest 11% od stawki zasadniczej grudniowej pomnożone razy 12 miesięcy? Jubilatka też bardzo fajna i ciekawa zasada czyli mnożnik ostatniej pensji, a nie jak w niektórych firmach ustalona stała kwota bez znaczenia jakie stanowisko i nie waloryzowana od lat. Social podobny do innych normalnych firm, które go mają.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam wszystkich Czy ktoś był tam na rozmowie o pracę w ostatnim czasie tj kwiecień 2024 ? Ktoś wypowie się o zarobkach na stanowisku mechanika silników lotniczych lub pokrewnych ? Byłbym bardzo wdzięczny

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy 8 tyś netto jest osiągalne?

tak
@Nowy

tak, za 2 miesiące pracy

Honorka

Hej, jak oceniacie pracę specjalisty ds. ciągłego doskonalenia? Widziałam jedną z ofert w sieci. tak się składa, że spełniam wymagania. nie kojarzycie może zarobków i tego kiedy będą jeszcze szukać? te ogłoszenia akurat są już wygasłe

Siemanko, dziś dodano oferty dla mechaników silników, widzę ze ktoś już pytał o zarobki ale bez odpowiedzi… : ( ja to zastanawiam się czy doświadczenie na cokolwiek będzie wpływało? Niby jest ono w mile widzianych ale rozumiem, że wszystkiego i tak mnie naucza?

Dobrze widzę w treści oferty dla operatora ds. testów silnika, że chyba nie ma żadnej premii prócz tej rocznej? Piszą o stałej podstawie i teraz zastanawiam się jak może to wpływać na jakieś wyniki lub normy. Warto dla tej rocznej?

Emowiec

Jak czytam opinie o EME zastanawiam się kto je piszę chyba konkurencja żeby tu nie przychodzić. Firma jest BARDZO DOBRA. Stawia na szkolenia i kwalifikację pracownika. Angielski, budowa silika, teoria oraz praktyka na kampusie na silniku treningowym,szkolenia z obsługi programów potrzebnych w pracy. Co do pieniędzy negocjuszesz stawkę później dostajesz autoryzację L1 oraz dodatek 500zł po pół roku zdajesz L2 i kolejne 500zł czego oczekujecie? Nigdzie tak niema żeby dostać podwyżkę 1000zł w ciągu paru miesięcy, a w EME tak + podwyżki roczne punkty benefitowe premia roczna do tego dofinansowanie objaów. Atmosfera jest bardzo dobra ludzie pomocni jak czegoś nie wiesz zasze pomogą,doradza,podpowiedzą nigdy się nie zdarzyło kiedy poprosiłem o pomoc ktoś mi odmówił. Pozdrawiam.

@Emowiec

Interesuje mnie praca na magazynie. Jak dobrze trzeba tam znać angielski?

@Pershing

Wszędzie przynajmniej komunikatywny. Cała dokumentacja jest po angielsku. Jest szkolenie z angielskiego 3tyg po 8godz.

@Emowiec

I ten kurs jest na początku zatrudnienia przez 3 tygodnie? Czy najpierw wysyłają na kurs a po tym kursie dopiero podpisuje się umowe o prace?

@Pershing

Na rozmowie kwalifikacyjnej masz kilka pytań po angielsku. Jak się dostaniesz podpiszesz umowę. Później masz tydzień zapoznania z firmą następnie angielski oraz inne szkolenia zależnie od stanowiska.

Pershing

Jak wygląda praca na magazynie. Widzę że ciągle wiszą ogłoszenia na magazyniera. Aż taka duża rotacja ludzi tam jest, że wciąż potrzebują nowych?

Nikoś
@Pershing

Rotacja jest cały czas i będzie... Strasznie toksyczna atmosfera i fałszywi ludzie. Zarobki też nie zachęcają ale będąc nowym pracownikiem na pewno dostaniesz więcej jak osoby z kilkuletnim stażem ;). Koordynatorzy traktujący pracowników za nic a przy próbach jakiejkolwiek rozmowy spotykasz się "ze ścianą". Najlepiej jest siedzieć cicho i wykonywać polecenia jak grzeczny piesek bo w przeciwnym razie będą ci robić problemy.

@Nikoś

Ile zarobię jako specjalista ds. Jakosci i certyfikacji komponentów w EME. Mam staż w dzialach jakości ponad 8 lat. badania, atesty, dokumentacja, ppap, vda, pdca, fifo, msa, apqp itp. Będzie ponad 6 000. zł netto ?.

Intern

Taka mała uwaga do stażystów, którzy tam pracują lub mają zamiar pracować. W trakcie stażu będą wam mówić, że jest szansa na pozostanie na stanowisku juniora, nie wierzcie w to ponieważ pod koniec stażu możecie się srogo rozczarować jak zostanie z niczym, i dodatkowo pozbędą się was w nie do końca dobry sposób. Jak nie ma czegoś na papierze to nawet nie warto sobie tym głowy zawracać. Na począkowe zdobycie doświadczenia można wybrać tą firmę, ale nie wiązałbym po stażu wielkich nadziei na pozostanie. Obiecywana pozycja może was motywować do lepszej pracy, wprowadzania usprawnień, a potem to już wiadomo.

Tak jak ktoś zauważył dość często wystawiają ofertę na magazyn, chociaż nie wiem na ile osób w praktyce dodawane są te ogłoszenia. Piszą w nich w każdym razie o unikalnej kulturze organizacyjnej. O co może z nią chodzić?

Czyli ze takiej ;;kultury ;; ( braku logiki ) nie znajdziesz nigdzie indziej, dlatego jest unikatowa :) Mowie powaznie. Logiki tam brakuje strasznie, i ludzie do pracy rownież, jedna osoba czasem robi za 3/4. Kazdy wku....ny. No i Pienądze zbyt małe, ludzie szukaja czegos innego i uciekają

Flinstone

Jak wyglada praca mechanika montazu a jak operatora hamowni?

Adst

Personel z niektórych działów w firmie to jakiś żart, słychać obrażanie, wyzywanie i mieszanie z błotem, bekanie itp jest to na porządku dziennym co słychać na pół hali, głównie przez kilku osobników którzy uważają się za wielkich fachowców. Jeśli jesteś osobą która szanuje się to bardzo polecam się zastanowić czy na pewno chcesz dołączyć do takiego środowiska, szkoda zdrowia. Biorą każdego do roboty to trafiają się takie typy ludzi, chociaż bardziej to tworzą starsi pracownicy radzę się dobrze zastanowić. Ogólnie social i warunki pracy są w porządku, ale wszystko psują ludzie, a to oni tworzą środowisko i warunki pracy w zespole

Tak dla jasności, ile zarabia teraz specjalista ds. transportu wewnętrznego? Jakiś czas temu pisali tutaj o robocie za najniższa krajową i po prostu chce mieć już co do tego pełną jasność, bo chyba do tego konkretnego stanowiska jeszcze nikt się nie odnosił? Interesuje mnie proces rekrutacyjny rozmowa to czysta formalność czy jednak mogą dać jakieś zadanie? Jak sprawdzane są umiejętności w zakresie SAPa?

Rozczarowany

Szukaj innej firmy Podwyzki na logistyce to ok 6%, 200-500 zl brutto, gdzie najnizsza krajowa 700. Wnioski prosze samemu wyciągnąć. eme to stan umyslu

@Rozczarowany

Jak tylko dla pełnej jasności, to te podane podwyżki dotyczą teraz jedyne obszary logistyki? co z pozostałymi działami? I czy pracownicy wprost już wyrażali niezadowolenie z nich? ciekawi mnie reakcja / argument z góry

Obieżyświat

tak tylko logistyki dotyczyły te podwyżki na innych działach od 1% do 20%

@Obieżyświat

To mnie teraz ciekawi tylko na których działach załapało się mniej w logistyce a w których nieco więcej? i co było powodem? te 20% to gdzie udało się wyrwać i czy w tym obszarze pod względem finansowym zawsze jest najlepiej?

Wafel26

Jak wyglada praca jako mechanik silnikow? Jakie zarobki?

Johny

W firmie jest toksyczna atmosfera, podział obowiązków jest tragiczny, są leserzy co nic nie robią i są Ci którzy są zarzucani obowiązkami i robią na leserów, ludzie wymyślają sobie różne historie i dużo plotkują, praca jest odpowiedzialna i wymaga troszkę skupienia ale dla nikogo się to nie liczy, masz nabijać czas bo jak nie to będą Cię nękać. Jak ktoś chce przyjść tu do pracy to najlepiej żeby była to osoba która nie ma życia prywatnego i lubi być pomiatana. Można się tutaj dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i nabyć nowych umiejętności ale jakim kosztem… pieniądze które oferuje firma też nie są jakieś oszałamiające.

Nick 1
@Johny

Tak chyba jest w większości korporacji. Są ludzie, którzy potrafią nawijać makaron na uszy i sprawiać wrażenie jakby firme nieśli na swoich barkach a w rzeczywistości pół dnia spędzają na plotkach i szukaniu sposobu jak swoje obowiązki na innych przerzucać. Pozdrowienia z okolicznej firmy

Pytający

Witam Widziałem na stronie ofertę pracy specjalistę ds zakupów nieprodukcyjnych. Chciałbym zapytać się o ogólne wrażenia- atmosfera, zarobki, czy w dużym stopniu jest używany j.ang w mowie czy raczej tylko w piśmie. Czy w tym dziale duża jest rotacja, jeśli tak to z czego wynika?

Obieżyświat
@Pytający

tak , angielski w mowie i piśmie musisz mieć . Zarobki sa średnie krajowe. Rotacja nie jest duża na tym dziale

Czy co trzy miesiące faktycznie przyznawana jest podwyżka? Pytano o kwotę 5,500 brutto i ktoś odpisał, że po kwartale da rade. ale to na podstawie wyników pewnie? Tak są weryfikowane? I po trzech miesiącach powtórka?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.