Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eme Aero Sp. z o.o.?

Julek

Mam takie głupie pytanie ale nie znalazłem nigdzie na to odpowiedzi. Skoro w tej firmie jest tak źle i wszyscy stąd uciekają bo konkurencja płaci lepiej, to gdzie jest to lepiej, bo nikt tu nie napisał. Dodam tylko że opinie o innych firmach z branży lotniczej są dokładnie takie same tzn mało płacą a duzo wymagają. Dlatego napiszcie gdzie jest WSPANIALE? Pytam bo szukam pracy i wszędzie nie ma miodu z tego co czytam.

Nikt ważny
@Julek

Mało płacą bo to po pierwsze Polska a po drugie Podkarpacie. W okolicy eme chajs dostaniesz podobny. Chcesz więcej zarabiać to wyjedź do większego miasta np Wrocław a najlepiej z to wyjechać z Polski

Zawiedziony
@Julek

Zgadzam się w 100% z powyższym, narzekałem, narzekałem i wreszcie pojechałem zagranicę, jedna z najlepszych decyzji w życiu, zarobki 4 razy takie i robota lżejsza, a myślałem, że lżej niż w mEME to już nigdzie nie ma

Były pracownik eme
@Julek

Ależ bardzo mądre pytanie. Proszę, już odpowiadam. W eme pracowałem jako mechanik silników lotniczych przez 3.5 roku. Chciałem to robić bo wiadomo, zainteresowania i sama praca z sillnikami była spoko. Płacili mi 5000 brutto. Ale dojazdy kilkadziesiąt km w jedną stronę byly (usunięte przez administratora) już przy tych cenach paliwa i tych zarobkach. Poza tym atmosferę (usunięte przez administratora) durni dyrektorzy, menadżerowie i ich przygruchane (usunięte przez administratora) majsterki poganiacze - pożal się Boże. Teraz pracuję jako technik serwisu wózków widłowych w popularnej firmie. Mam 6500 brutto, auto służbowe i kartę floty orlen. (usunięte przez administratora). Pasja pasją ale nią codziennych potrzeb nie zaspokoję.

Fifka
@Zawiedziony

To co to za lekka praca? ????

Janek
@Zawiedziony

To prawda, obserwujemy znaczny wzrost zatrudnień za granica. Jeśli chodzi o lotnictwo to w głównej mierze dominuje Szwajcaria. To co zarabiasz netto w Polsce to w Szwajcarii odkładasz po wszystkich kosztach i to x1,5-2.0. Tak było ze mną. Wegetacja najpierw na pdkp, potem w dolnośląskim. Aż skontaktowałem się z rekruterem i po 3 tygodniach dostałem zaproszenie na rekrutacje. Także gościu bardzo skuteczny (Matthew obryne) jak nasz dj Matthew clark heheh

@w
@Były pracownik eme

Jak wyglada szkolenie przed przyjeciem do pracy jako mechanik na montazu

ass

Super firma, dobre zarobki i inne benefity dla pracowników a ci co tu narzekają chyba nigdy nie miali złej pracy albo taka ich natura i narzekają na wszystko

Czyli na początku grudnia jeszcze można było się zatrudnić jako młodszy specjalista ds. pakowania i wysyłki? Widzę po komentarzach, że ktoś temat premii na tym stanowisku tu rozpoczął. Ja jak klikam na te ofertę na stronie to mnie przerzuca i piszą do mnie, że to już nieaktualne. mimo wszystko chce poznać chociaż warunki. wymogi i tym podobne. czy ktoś kojarzy i mógłby mi je opisać?

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Nawypowiedzeniu

Jako kilkuletni pracownik pare slow ode mnie: emeoreo to jakaś kpina. Zarobki uzależnione od tego jak duze masz "plecy" lub jak gleboko wchodzisz przełożonym. Do tego uwaga na babki z HR bo kłamią w oczy podczas rekrutacji. 3cie primo podkarpacie wiec niżej byc nie moze ( najnizsza krajowa sciga). Zbyt wiele niekompetentnych ludzi na stanowiskach "zarzadzajacych". Większość przyszla z okolicznego automotiv a ze tam nie wyszło, to tu starają się kolejna firmę do ruiny doprowadzić. Niby firma sie kształtuje, ale w moim mniemaniu to zmierza w zla strone czyt. korpo. Mydlenie oczu i przekoloryzowana rzeczywistosc. Sporo karierowiczów, niemądrych ludzi, cwaniaków... moze 10% odpowiednich. Cos o pracy: ogolnie ok i w miarę spokojna, no chyba ze trafisz na beznadziejnego przełożonego... Szczerze nie polacam, chyba ze nie masz ambicji i srednio interesuje cię wyplata, a raczej jałmużna. Polecam zastanowić się 10 razy zanim podpis zostanie złożony.

Amek

Jak dla mnie na to co wymagają oferują słabe warunki, nie że coś skomplikowanego tylko chodzi o sam charakter pracy, rozmowa taka typowa, nic zaskakującego.

Racja
@Amek

Szuka sie frajera co bedzie robił w okolicy najnizszej. Nie zapomnijmy że od 2024 najnizsza bedzie okolo 3200 na rękę. Sprzataczka zarobi najniższą a osoba z eme troche lepiej przy silnikach lotniczych. Skandal, SKANDAL.

A ogólnie to premie występują czy nie? widzę ze ktoś akurat cos wspominał w jednym wątku o karcie benfitowej, ale temat został już naprostowany. Pisze tu w sprawie pracy jako młodszy specjalista ds. pakowania oraz wysyłki. Nie widzę w opisie wzmianki o premiach. Czy występuje zatem sama podstawa? Ile może wynieść?

favela

premia jest i sklada się na nia kilka wskaźników. w zależności od ich osiągnięcia jest przyznawana premia dla pracowników. (moge się mylić 8, 10, 12 % lub zero). Są również nagrody ale to już jest inna kwestia i dla wielu dość niejasny jest sposób, kryteria przyznawania. program polecen pracowniczych - chyba punkty na mybenefit program sugesti pracowniczych - w zaleznosci od oceny wyplacaja kase.

gość

Od stycznia 2024 najniższa krajowa to 4300zł brutto, jeśli firma oferuje swoim kandydatom 5300zł brutto przy produkcji podzespołów lotniczych lub inspekcji jakości, jest to krótko mówiąc kpina. Dziwę się ludziom którzy godzą się pracować za takie pieniądze. Odpowiedzialność jakiej nie ma w innych zawodach stres, po to żeby zarobić 5300zł brutto (i to na dwie zmiany) gdzie większe pieniądze zarabia się na magazynie lub jako sprzedawca na stacji paliw. Jestem po prostu zażenowany, renoma branży lotniczej już od dawna nie istnieje zarobek niepozwalający utrzymać się samotnej osobie a co dopiero komuś z rodziną. A wy ludzie dalej tyrajcie za takie pieniądze jeśli takie są wasze ambicje.

@gość

Prawdę powiada. W automotiv po/z rocznym doświadczeniem oferują: * 5tys, brutto * miesięczna paremia * dodatek świąteczny * dodatek wakacyjny * premia roczna (za wyniki...) To standard u inspektora jakość w tym praca z 30min przerwą, Bez konieczności pracy 8:15. Tolerancja przyjścia lu wyjścia z pracy to 30min. Nie ma problemu gdy przyjdziesz na 07:10 i wyjdziesz 07:15 .. Bo mądre władze remontują obie główne drogi dojazdowe z Rzeszowa do Jasionki w tym samym czsie.

Zgoda
@Kandydat

Wczoraj przyjęty ma więcej niż pracujący w tym sam 2-3lata

Minecraft

Młodszy Specjalista ds. Pakowania i Wysyłki Twój zakres obowiązków -Przygotowanie niezbędnej dokumentacji wysyłkowej (SAP). -Przestrzeganie wszystkich wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa oraz standardów pakowania i transportu. -Usprawnianie procesów pakowania i wysyłki poprzez ciągłe doskonalenie przepływu materiałowego. -Prowadzenie i obsługa systemów komputerowych ERP w tym rejestrowania zdarzeń, ruchów materiałowych. -Reprezentowanie firmy przed podmiotami zewnętrznymi, organami publicznymi. -Rozwiązywanie problemów z zakresu fizycznego i systemowego przepływu towarów oraz związanej z tym dokumentacji. -Zapewnienie wysokich standardów jakościowych organizacji pracy W tym dbanie o przestrzeganie zasad 5S zgodnie ze standardem firmy, a także zasadami BHP i PPOŻ. Nasze wymagania -Wiedza z zakresu procesów logistycznych -Umiejętności analityczne i organizacyjne -Umiejętność pracy w Zespole -Dobra znajomość języka angielskiego (B1) -Dobra znajomość pakietu MS Office -Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką) czy mógł by mi ktoś coś opowiedzieć o tym stanowisku i jakie są +- zarobki ?

Judi

Jak wyglada rozmowa z liderem i hr na stanowisko kontrolera jakości? Czy są wstępne testy na rozmowie ?

janek
@Judi

pytają o doświadczenie, kwalifikacje, język angielski głównie techniczny, oczekiwania finansowe i opowiadają coś o przyszłym stanowisku

kar
@janek

po jakim czasie można liczyć na jakąś odpowiedź po rekrutacji?

@kar

Tez się tego chętnie dowiem, mnie jednak interesuje już całość. Ile taki proces średnio trwa? Chodzi mi właśnie od podesłania papierów do podpisania umowy? Musze złożyć wypowiedzenie w innej firmie, jaka mogę mieć gwarancję że mnie przyjmą?

Zuza
@janek

Jak z tymi oczekiwaniami finansowymi się sprawy maja? gdy podasz zbyt wysoka kwotę co do budżetu to od razu ci to powiedzą i temat jest już zamknięty czy jednak starają się walczyć o kandydata? zdarza się może ze już w trakcie poznasz jasna odpowiedź?

Było pytanie o to jak pracuje się w firmie ale widzę, że coś bez odzewu, dlaczego? trzeba doprecyzować dział może? opowiecie jak przy zakupach to teraz wygląda? jaka atmosfera? widziałam, ofertę dla speca od tych nieprodukcyjnych. Widzę przy tym, że można pracować hybrydowo, a jaki jest przy tym układ dni? Widełki są możliwe do przybliżenia?

Jak się pracuje z ludźmi z Eme Aero Sp. z o.o.?

Pracownik chętny opuścić firme

Blokują przejście do innych firm z branży zarówno lokalnie jak i ogólnie krajowo w szczególności do firmy zlokalizowanej w województwie dolnośląskim (dla zorientowanych wiadomo o co chodzi).Firma z dolnośląskiego nie będzie zatrudniać osób z EME.

Pytanie tylko którzy i na jakich warunkach? mam na myśli głównie stanowiska. czy tu wyżej chodziło o cos w stylu lojalki? Cos takiego na jakichś stanowiskach się podpisuje? jeśli tak to na których, gdzie są problemy?

RPR

Eme to najlepsze miejsce dla ludzi którzy mają parcie na awans albo są niedowartościowani. Miejsce które daje możliwość wybicia się ludziom z małą kulturą osobistą i wiedzą tylko po to, aby mogli gnoić kolegów z którymi dopiero pracowali ramie w ramie za 1k zł więcej ku uciesze góry. Ludzie tam zapominają jak sami dopiero co robili, i biorą się za "swoich". Komu pasują takie warunki polecam.

DJ

Odbyłem rozmowę telefoniczną w związku z rekrutacją na stanowisko operatora wózków widłowych i powiem wam tak: wszystkie stanowiska na magazynie nazywane są zbiorczo "operator logistyki" i mniej więcej każdy na tym stanowisku tyle samo zarabia. Pani z HRu zaproponowała mi 4800 brutto na 12 miesięcznej umowie co oczywiście musiałem odrzucić ;) (a z zeznań kolegów wychodzi na to, że mechanicy mają ok 300/ 500zl brutto więcej niż sekcja magazynowa) Socjal socjalem, ale za multisporta auta nie zatankuję

Mars

Uwaga, dla tych co mają dwie lewe ręce w EME nie ma roboty! Niestety:( Za to ci ogarnięci mogą liczyć na naprawdę fajne warunki:) Z mojej perspektywy - firma petarda!!

mi sie osobiscie podoba. zarabiam 2100 czasami 1900 na ręke. nie rozumie czemu ludzie narzekają.

A powiesz jako kto i za jaka konkretnie robotę? ile się narobisz? Jest parę ogłoszeń dla operatorów czy tez magazynierów ale tez widzę ze do biura ludzi potrzebują. Na jakim etacie jesteś przy tych zarobkach?

Ciekawy

Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać jeśli chodzi o badania nieniszczące? Mam poziom 3, rozważam powrót na Podkarpacie ale nie wiem czego sie spodziewać w tutejszych firmach lotniczych.

3lvl NDT
@Ciekawy

Niczego, bo na stanowisko dla 3ciego poziomu nikt Cię nie zatrudni, bo wszystko jest ,,zabetonowane", a na kontrolera też nie, bo jak masz ,,trójkę" to za wysoko na stanowisko dla 2giego poziomu. Znam to z autopsji. Pozdrawiam.

Witam , na jakie zarobki realnie moge liczyć Jako Inspektor jakości ?

Teresa

Hejka, jeździła teraz któraś z was na wózku? :D przeglądając teraz oferty po rzeszowskim natrafiłam na taką aktywną dla operatorki. Nie ma podanych widełek, a widzę, że ludzie o inne stanowiska tez pytali, jest szansa na ich przybliżenie? I jaka jest atmosfera tak ogólnie i w jakim stanie są te wózki?

@Teresa

Ja złożyłem w środę cv na operatora wózka, ale jak dotąd 0 kontaktu. Chyba podałem zbyt wysokie widełki w oczekiwaniach ;D

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • 108
    36-002 Tajęcina