Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Inż eme

Jasne że tak

To są tumany

Jak aplikowałem na stanowisko kontroler jakości do EME 2 lata temu to zadzwonili do mnie z agencji rekrutacyjnej. Oferowali mniej niż 3 tys. netto. Pytali się czy za mniej niż 3 tyś na rękę przyjdę.... Teraz to zarabiam prawie 4 tys. na rękę w mojej firmie bez nadgodzin. 3700 do 4100 bez nadgodzin na reke.. Ciekawe czy tyle w EME na średnim stanowisku w jakości dadzą ??. Rekrutuje tam agencja zewnętrzna, Ci rekrutrzy jak widać mają takie pojęcie o Lotnictwie i o branży technicznej że nie potrafią nawet ogłoszenia napisać.

PracProdukcji w Dziale Jakośći
@To są tumany

Masz rację odpowiednio ich nazywając. Bo żeby ogłoszenia już poprawnie nie napisać to skandal !!!!!!!!!! Tę firmę trzeba omijać szerokim łukiem. Gratuluję fajnych zarobków i powodzenia życzę w dalszej karierze dla Kolegi !!!!!!!!

Mekanik
@To są tumany

W EME na stanowisku mechanika silników spokojnie można zarobić takie pieniądze bez nadgodzin.

EME

Ja jestem zadowolona :)

Pan w niebieskich okularach

Witam czy będą jakieś podwyżki ? Nie powiem ale prąd poszedł do góry inflacja przewidywana ok 10% a ja dalej mam praktycznie taka sama wypłatę jak 2 lata temu

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Taker

Widzę tu wiele osób które narzekają, ale od dawna wiadomo, że nie ma takiej firmy która dogodzi każdemu. Jednym się podoba a innym nie. Najczęściej piszą ci drudzy żaląc się i lamentując. EME to firma jak każda inna z tym wyjątkiem, że jest młoda i nastawiona na rozwój. Uważam to za duży plus na rynku pracy ze względu na elastyczność w stosunku do podejmowania decyzji operacyjnych. Firma ciągle się rozwija . Są awanse wewnętrzne oraz zmiany organizacyjne prowadzące do powiększania działów ze względu na ciągłe przyjmowanie nowych pracowników. Tak! Jestem pracownikiem EME i napiszę tu jeszcze kilka rzeczy, które mogą zaciekawić osoby zainteresowane pracą w tym obszarze. Po pierwsze szkolenia. Przed wejściem na stanowisko pracy jest okres szkoleń, który przygotowuje do wejścia w świat praw i zasad panujących w lotnictwie. Także od strony technicznej oraz budowy silników, poparte szkoleniami języka angielskiego. Praca jest ciekawa i wymagająca, są wewnętrzne awanse i dodatkowe szkolenia zagraniczne. HR nie jest taki zły jak opisują na tym portalu i bardzo dobrze się z nimi współpracuje w kwestiach spraw personalnych. Dość o superlatywach. EME to firma jak każda inna i jak każdą firmę kształtują ludzie którzy w niej pracują. A w tej firmie widzę dużo uśmiechniętych twarzy, które współpracując ze sobą tworzą dobry korporacyjny porządek. Dlatego twierdzę, że narzekają tylko ci co się im się nie chce pracować, a ci którym się chce tworzą dobrą atmosferę i wspierają się w działaniach prowadzących do wspólnego celu $. Dlatego ci mądrzejsi robią swoje a ci drudzy wypisują na portalach.

@Taker

Ładnie ktoś z hr- ów broni swoich, co powiecie na temat podwyżek które były zamrożone i nikt nie wie co się stało z pieniędzmi które obiecaliście pracownikom ? Proszę o odpowiedz kogos kompetentnego na ta odpowiedz, uprzedzajac pytanie czemu nie przyjdę osobiście i się nie zapytam ? tak nie mam odwagi zapytania się osobiście ponieważ boje się później konsekwencji walczenia o swoje, z góry dziękuje

rybas

Jak wyglądaja zarobki i praca jako mechanik lotniczy ? Aplikowałem na to stanowisko i zaproszono mnie na "etapy" rekrutacji. Można spodziewać się godnych zarobków ? Nie mówie o etapie szkolenia tylko już po szkoleniu , czy 4000 tys netto jako mechanik jest tam do osiągnięcia ?

Zawiedzony
@rybas

Oczywiście, że można tyle osiągnąć, tylko musisz chodzić w soboty, zostawać w nocy i otworzyć własną działalność gospodarczą aka tani kebab w Jasionce, żebyś dwa razy do roboty nie musiał jechać

Faescs1

Jestem po 3 etapie rekrutacji na stanowisko mechanik silników lotniczych. Jakie zarobki są na takim stanowisku w czasie szkolenia i po?

tom none

witam, czytam, czytam i zastanawiam się co ja w tej polsce robię?? Macie jakiś kontakt do firmy rekrutującej? Bo pisanie emaili i czekanie rok na odpowiedz to nie moje klimaty :) pracowałem na lotniskach :) nie w polsce i tam takiego cyrku nie było. Interesuje mnie numer tel. aby można było z kimś porozmawiać, a nie wysłąć swoje dane w kosmos. Jeśli chodzi o angielski, może być rozmowa i przez telefon :) a układanie klocków obskocze:) haha pracowałem w legolandzie :))))) pozdrawiam ludzi walczących o swoje prawa, i godność oraz życie

Jakościowiec

Na jakie zarobki można liczyć jako inżynier jakości - audytor?

Master

Firma super, dobry zespól. Polecam wylacznie dla tych którym chce się pracować i mają pasję.Finansowe oraz pochodne gratyfikacje są mozliwe i osiagalne dla osob ktore wyrozniaja sie pomysłowością i zaangażowaniem.POLE AM

kandydat
@Master

A jak mam pasję do pieniędzy?

kandydat
@Master

Pasje to ja mam po pracy a w pracy zarabiam na życie nie na bycie zadowolonym, kto pisze tak głupie komentarze ogarnijcie się

Pracownik EME
@Master

Chyba pracujemy w innych firmach

inżynierek

Właśnie się obroniłem i zastanawiam się czy warto aplikować do tej firmy? Znajomi z Borga i MTU ciągle narzekają na kasę, słyszałem też, że wiele osób stamtąd złożyło wypowiedzenia i właśnie aplikuje do EME. Widzę bardzo dużo negatywnych opinii głownie na temat finansów. Osobiście jako absolwent studiów ZiIP z małym doświadczeniem nie liczę na kokosy, bardziej chodzi mi o możliwość rozwoju i nabrania doświadczenia. Tak więc swoje pytanie kieruje głównie do osób które zaczynały zaraz po studiach. Pozdrawiam cieplutko.

Pracownik EME
@inżynierek

Witam, jeśli chcesz tylko i wyłącznie nabrać doświadczenia to firma ok bo ładnie będzie wyglądała na papierze. Jeśli masz się kierować pieniędzmi to już lepiej idź do Borga

Wysłałem CV

Wysłałem CV do tej wspaniałej firmy EME Aero. Po 1,5 roku - słownie po półtora roku przyszedł mail z odpowiedzią negatywną. Już lepiej wcale nie wysyłać takich odpowiedzi i to jeszcze po 1,5 roku od otrzymania zgłoszenia. Firma porażka wg mnie i to jeszcze bezczelna. Nie mają w tym dziale pseudo hr co robic ???

Xxxx

Pocieszę was, może być jeszcze gorzej. W takim Barg Warnerze dostaniecie 2500 netto a wymagania jakby płacili 2 x tyle :/. Parę razy wysyłałam podania do EME, ale cisza, a szkoda.

Ilona
@Xxxx

Na jakie stanowiska aplikowałeś w Eme Aero? Może ktoś z innych użytkowników forum otrzymał którąś z tych prac i dowiemy się czego brakuje w Twoim CV. Taka informacja byłaby bardzo przydatna.

Pracownik Borga
@Xxxx

Dokładnie, nawet jak awansujesz z niższego stanowiska na wyższe to firma BorgWarner wymiguje sie od dania podwyżki bo regulamin firmy nie pozwala dac podwyżki więcej niz 10%

Potwierdzam

MSS

Mógłby ktos powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku inspektora jakości? Jakie są zarobki na okresie szkolenia 10 msc i jakie po? Jakie są szanse rozwoju, awansu w tej firmie? I jak to jest z tą umową lojalnościową, czy można ją zerwać np po 5 miesiącach jeśli nie przechodzi się do innej firmy związanej z lotnictwem? (tylko proszę niech się wypowie ktoś pracujący na tym stanowisku, a nie przypadkowe osoby).

@MSS

Zarobki po okresie szkolenia bez zmian.

Ilona
@Inspektor

A czy warunki tych zarobków można negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy ktoś tak robił i jakie przyniosło to rezultaty? jestem bardzo ciekawa, jeżeli byliście zaproszeni na rozmowę w Eme Aero dajcie znać.

@Ilona

Awans dostaniesz po okresie szklenia po jakimś roku jak dostaniesz lvl 2 inpektora. Około roku masz okres szkolenia i jakbyś chciala zerwać umowę w tym okresie to nie polecam bo to koszt szkoleń (około 35 tysięcy) który trzeba pokryć. Po okresie szkolenia masz lojanościówkę którą można zerwać płacąc 4x swoją pensję.

@Anonim

Co za bzdury … szkolenie jest warte 7 tys zl i po okresie szkolenia czyli 10 miesięcy zaczyna się je spłacać przepracowując kolejne miesiące w okresie 2 lat… jak ktoś chce zerwać umowę to płaci adekwatnie do tego ile przepracował

Fan Rzeszowa i Jasionki

Czy ktoś orientuje się jakich zarobków spodziewać się można na stanowisku Propulsion Engineer i jak przebiega proces rekrutacji?

Wojownik
@Fan Rzeszowa i Jasionki

Na tym stanowisku 7-8k brutto

Niezdecydowany

Cześć, kandyduję na stanowisko operatora hamowni silników lotniczych, po przeczytaniu opinii zaczynam się zastanawiać czy dobrze robię i czy w ogóle warto się trudzić. Zakwalifikowałem się na rozmowę z kimś z firmy (4etap) i zaczynam się mocno wahać. Jak z lojalnosciowka? Jak wygląda sytuacja z podwyżkami po ukończeniu szkolen? Bardzo proszę o odpowiedzi i pomoc, pozdrawiam !

Krzysztof S.

Dlaczego z utrzymania ruchu tak licznie odchodzą pracownicy? Jaka jest tego przyczyna?

Jumper
@Krzysztof S.

Też chciałbym bsie dowiedzieć

Człowiek sukcesu
@Krzysztof S.

A może wystarczy porozmawiać z ludźmi którzy odchodzą? I wtedy dowiemy się kto się do tego przyczynił? Może to "przyjazna" atmosfera w dziale doprowadziła do ich odejścia?

Jack

Witam, jak sytuacja z zarobkami na start nadal 2700 netto? Czy coś podnieśli bo jeśli nie to kicha od stycznia to już będzie minimalna krajowa.

Jola

Poczytajcie co się stało z Xeos'em. Tam też inwestorem jest Lufthansa, a mało brakło i byłby w Rzeszowie. (usunięte przez administratora)l

Henio
@Jola

Jola. Przeciez Lufthansa jest udzialowcem EME. Myslisz ze Xeos zwalnia przez LHT? Czy bez LHT powstalby Xeos lub EME ? Jakos nie widac innych inwestorow walacych drzwiami i oknami o podobnym profilu dzialania. Mati i Kaczor raczej nie wybuduja duzego i drogiego MRO.

Jasionkowiec
@Jola

Czy nie mają w planach ograniczenia działalności lub zamknięcia EME ? Czy EME ma wystarczająco pracy aby utrzymać zakład ?

Iza

Cześć, czy opiszecie mi jak wygląda płatny program stażowy w Eme Aero? Czy ktoś taki tutaj odbywał? Mieliście po nim możliwość zatrudnienia w firmie już jako pracownik? Chodzi mi o planowanie i kontrole produkcji. Bardzo zaciekawiły mnie benefity wymienione w ofercie. Czy one obowiązują już od pierwszego dnia stażu? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.