Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Ośka

Jak z pracą na produkcji dla kobiet? Czy jest możliwość dostać się bez doświadczenia i wykształcenia mechanicznego/ technicznego?

Kessie
@Ośka

O jakiej produkcji mówisz tu nie na produkcji warto najpierw poczytać czym firma się zakład się zajmuje

Cześć wszystkim. :) Czy ktoś z państwa był już na rozmowie w Eme Aero Rzeszów na stanowisko magazyniera? :-) Jak wygladała rozmowa i ewentualne zadania pytania od rekruterów. ;D

Hej wszystkim jak się pracuje na magazynie z narzedziami, zmeny stawka poczatkowa itd? :)

Zanka

Witam, mam pytanie, czy jest jakaś praca w Ale aero dla kobiet ba produkcji? Szukam ofert i ciągle tylko dla mechaników, no ja niestety wykształcenia mechanicznego nie posiadam, ale zależy mi,żeby się tam do pracy dostać. Nie wiem nawet gdzie mogłabym wysłać swoje CV .... na pracuj pl można aplikować na konkretne stanowisko , więc w ten sposób nie wezmą mnie nawet pod uwagę bo nie mam wykształcenia technicznego ani mechanicznego ani tym bardziej doświadczenia. Wierzę, że będzie można tam pracować bez tej wiedzy, wszystkiego mogę się nauczyć, chodzi tylko o szansę ???? czy produkcja już ruszyła? Z tego co kojarzę, to mieli startować w styczniu, ale pewna nie jestem.

Zanka
@Zanka

Miało być oczywiście Eme Aero.

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
PiS

Piszę ten komentarz ponieważ brałem udziałw procesie rekrutacji. Zaproponowałem stawkę rynkową, wszędzie dostępną dla ludzi z doświadczeniem. Pani z agencji rekrutacyjnej zapytała się mnie czy nie można MNIEJ zażądać ?. (usunięte przez administratora) proponujecie 4000 zł brutto i lojalke na 5 lat (z zamrożoną stawką) Płaca minimalana w 2023 ma wynosić minimum 4000 brutto i ma dalej rosnąć. Czy będziecie płacić mniej niż minimum krajowe. Wstydzcie się Panowie byznesmeni Wstyd, wstyd wstyd.

YYYYYYYYY
@PiS

W Polsce to dalej szukają FRAJERÓW do roboty, Polak tyra za 2500 a Ukrainec ma 3000 i darmowe mieszkanie

@YYYYYYYYY

Gdzie są takie warunki?

Pytam

Witam Może ktoś powiedzieć na czym polega praca na stanowisku operatora lini czyszczących ? Czy jest się narażonym na ciężkie chemikalia ? Jak ogólnie atmosfera w tej firmie ?

Nic

Za takie wypłaty nic nie będziesz miał

UA Kto ma lepiej

Ukrainiec pracując u Polaka ma na rękę 2500 zł do 3000 zł netto i często firma zapewnia bezpłatne mieszkanie, wyżywienie, internet. A Ja co będe miał w EMEu Niemca ?,też 3000 zł netto i jeszcze muszę kadrat ogarnąć bo nie pochodzę z Rzeszowa :/. Kto ma lepiej w Polsce ? Polak czy Ukrainiec ?

LIPA
@UA Kto ma lepiej

No tak oni twierdzą że masz się zadowolić wynajmowanym pokojem.

gość

rzeczywiście 4000 to nie są duże pieniądze, jeśli mówimy o pracownikach supportu. Z kilkuletnim doświadczeniem wszędzie można dostać więcej, jednak jeśli są przewidywane podwyżki co roku to taki układ może być rozsądny - biorąc pod uwagę że w obecnych czasach zazwyczaj po 2 latach przychodzi ochota na zmianę pracy.. powody są różne: pieniądze, atmosfera itp. W tych innych firmach gdzie na pierwszej umowie dają więcej podwyżek nie ma albo są symboliczne :) pytanie czy można też liczyć na rozsądne podwyżki?

Nina

Czy może ktoś podzielic się opinią na temat w pracy w dziale obsługi klienta ??

Pytanie czy będzie mnie stać

Czy za taką wypłatę jaką tam oferują plus podobna wypłata żony będzie mnie stać na mieszkanie w SKYresie, mam juz upatrzone zarezerwowane ?. Czy bede skazany wynajmować pokój ?. Za komuny były mieszkania przyzakładowe, były mieszkania co się kupowało za grosze, Ludzie w wieku 40 lat mieli domy za gotówkę wybudowane, a wcześniej mieszkali w mieszkaniach za grosze co dostali od systemu. Najpierw pomieszkali w mieszkaniach kupionych tanio a za 15 lat a w okolicy 40 lat mieli własne domy. Za dużo nie chcę, Czy mnie na takie mieszkanie 70 metrów jak za koumny bedzie stać w Skyresie ? Pozdrawiam

to zalezy
@Pytanie czy będzie mnie stać

to zalezy od tego ile zarabia Twoja żona :)

Erbega

Mam mieszane uczucia co do podejścia firmy ale tez co do opinii, które się tu pojawiają. Wiem, że część załogi to ludzie z doświadczeniem na WSK lub pokrewnych firm, zatem na pewno nie poszli za czapkę gruszek podpisując lojalkę na 5 lat, po prostu w to nie wierzę. Inna sprawa, że byłam na rekrutacji i mam takie silne przeczucie, że odpadłam ze względu na finanse, a moje wymagania wcale nie były jakieś wygórowane. Dziwne to wszystko, dużo sprzeczności , które poniekąd się potwierdzają czytając forum. Może poszaleli z pensjami na początku i teraz tną ile się da.

Katarzyna
@Erbega

Niekoniecznie nie przeszłaś rekrutacji ze względu na wymagania finansowe. Firma mogła mieć przecież różne powody, dla których odrzuciła Twoją kandydaturę. A o jaką posadę się właściwie ubiegałaś w Eme Aero?

Erbega
@Katarzyna

Oczywiście, że może być tak, że firma miała inne powody ja mówię o moich subiektywnych odczuciach.

Dziad

Jesli nie jesteś z Rzeszowa lub tego rejonu, nie pchaj się tu. Zarobisz tu tylko 3 000 zł to tyle co w małych miastach, Zycie w Rzeszowie nie naeżdy do ranich, mieszkania drożeją, a za wypłate raptrem 3 koła za duzo nie osiągniesz. To jak porywanie się z motyką na słońceeee....

Włochu
@Dziad

Praca w EME na ile jest zmian? 2 czy 3 dla operatora?

Wojtek

Jakie są oferowane obecnie widełki płacowe w eme bo dużo ofert jest i zastanawiam się czy aplikować.

Karabin
@Wojtek

Dziadek ścigał niemca aż pod Berlin a po latach niemiec przyszedł na Podkarpacie. Płacić chce mniej niż średnia krajowa i szkłem chce utrzć Pupę. niemiec celowo z małej.

Justyna
@Wojtek

Wojtek, niestety nie wiem na jakie konkretne stawki można liczyć w firmie, lecz mam nadzieję, że ktoś z pracowników firmy wkrótce udzieli takiej informacji. Jakie stanowisko w firmie Cię interesuje? Czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o.? Jeżeli tak to zachęcam Cię do opowiedzenia na forum jak przebiegał proces rekrutacji.

Jerry

Czy orientuje się ktoś jak wyglądaja zarobki w dziale finansowym/kontroli gu? Ile realnie można dostać mając 5 lat doświadczenia w tym obszarze?

@Jerry

Miałem na myśli dział finansowy / kontrolingu

Luki
@Jerry

Tam chyba dużo osób jak na razie w kontrolingu nie ma mało prawdopodobne że ktoś napisze Ci tu ile zarabia. Szukaj po portalach link/Gold może ktoś ma tam profil. Patrząc na marki i to że to greenfield stawka musi być duża. Zresztą praca w kontrolingu w każdej firmie to orka więc i kasa powinna być duża. Powodzenia ????

Ilona
@Jerry

Fajnie, że zainteresowałeś się podjęciem pracy w Eme Aero. Jednocześnie mam nadzieję, iż odpowiedź użytkownika @Luki w jakiś sposób Cię usatysfakcjonowała. Dostałeś już może zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, czy dopiero rozważasz aplikowanie? Zachęcam Cię do tego, abyś na bieżąco dzielił się tu z nami swoimi przemyśleniami.

@Ilona

Na razie rozwazam kandydowanie - jestem na etapie aktualizacji CV :) A jak jest z pracą np. w święta albo weekendy jeśli akurat wtedy przypada początek miesiaca? Kontroling pracuje czy ma wolne?

Czesław
@Jerry

Jeśli nie uzyskasz tu takich informacji to najprościej będzie zapytać już o to bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak sam pisałeś- rozważasz kandydowanie do firmy, więc liczę że podzielisz się tu potem swoimi wrażeniami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego.

mietek

Jakie stawki proponują mechanikom lotniczym w Jasionce? od babki z HR nie ma mozliwosci dowiedzieć się w jakich widełkach

PA RO DIA
@mietek

dziady chcą zapłacić jak najmniej w drogim Rzeszowie, 4000 netto jest minimum aby żyć w Rzeszowie, Jak 3000 zł dostaniesz to będzie dobrze

mietek
@PA RO DIA

Nawet nie wiem jak to skomentować :D żałosne

Karol
@mietek

Takie stawki że chwilowo jako wulkanizator w Rzeszowie zarabiam więcej. Tak jak ktoś wcześniej napisał to jest parodia.

kkk

Witam, czy wiadomo po jakim czasie firma odzywa się po drugim etapie rekrutacji (Manager + Osoba z HR)? Rekrutacja odbyła się do działu jakości.

Nyndza.
@kkk

W EME płaco biznesmeny z DE 2500 zł netto. Szkoda sobie (usunięte przez administratora) zawracać takimi staffkami. To jest dobre dla absolwenta co ma rok doświadczenia zawodowego lub chłopaka co ma 20 lat i mieszka z rodzicami. Nie dla takiego co chce założyć i wykarmić rodzinę....

Nyndza.
@Nyndza.

W necie chodzi film propagandowy na temat budowy zakładu, Jedna kobieta na tym filmie aż "wzdycha" z zachwytu jaką to perełkę ściągnięto do doliny lotniczej. Oglądając ten film można stwierdzić że ludziom będzie się dobrze żyło i starczy na wszystko. Dlaczego nie ma stawek w ogłoszeniach o pracę ?, Rzeszów jet najdroższym miastem na Podkarpaciu (mieszkania, życie). W mniejszych miastach typu Mielec, Dębica, Stalowa Wola zarobicie więcej niż w EME. Budują to pod Rzeszowem gdyż mają dostęp do taniej siły roboczej. Szkoda sobie (usunięte przez administratora) zawracać.

pytaniezrzeszowa

Z tego co wiem pracują już tam mechanicy lotniczy z licencjami a oni zarabiają bardzo dobrze a przecież tam nie utrzymają licencji bo nie ma poświadczania. Więc musieli poświęcić licencje w imię czegoś. Więc fachowcy z doświadczeniem muszą dostawać bardzo dobre pieniądze tylko jak zwykle nikt się tym nie chwali. Wiecie coś więcej?

allida
@pytaniezrzeszowa

Chodzi zapewne o Heli-One. EME jeszcze nie zbudowało fabryki.

pytaniezrzeszowa
@allida

Nie mają fabryki ale szkolą już ludzi. Mają centrum treningowe w Rzeszowie. Ciągle zatrudniają z tego co wiem.

@pytaniezrzeszowa

licencjonowani mechanicy mieli by teraz uczyć się w centrum jakimś podstaw do rozebrania jednego modelu silnika? Weźmy na logikę to co piszesz. Nie do centrum tego szkoleniowego chodzą osoby, które mają znikome lub żadne pojęcie na temat tej branży aby osoby które zgodziły się za śmieszne stawki pracować w tym zakładzie, mogły ruszyć z pracą do której zostaną przystosowani. Nie nie będą to typowi mechanicy i Bóg jeden wie jacy specjaliści, będą odpowiedzialni za dane powtarzalne czynności.

LIPA

za 2700 w Rzeszowie to LIPA LIPA,

Jasionkaboy
@Wojtek

Pracują tam mechanicy z heli one

@Jasionkaboy

Jak pracują tzn gdzie? Bo nawet budynku nie ma firma.

Mechanik Batch 3
@Wojtek

"licencjonowani mechanicy mieli by teraz uczyć się w centrum jakimś podstaw do rozebrania jednego modelu silnika? Weźmy na logikę to co piszesz" Licencjonowani mechanicy również mają szkolenie w centrum szkoleniowym w Rzeszowie + na terenie niemiec podobne jak zwykły mechanik tylko dostosowane bardziej do swoich potrzeb. Wiem bo jestem już po szkoleniu teoretycznym w Rzeszowie i mieliśmy w grupie licencjonowanych mechaników. Pozdro Wojtek :)

12 lat w branży

Ludzie. Musicie się obudzić. Dlaczego MTU założyło zakład w Polsce? Aby było taniej! a na czym da się oszczędzać w branży lotniczej? Własnie na ludziach. Nie na sprzętach, częsciach czy procesach bo te są z góry ustalone prez producentów silników i tego nie przeskoczysz. Poszukują stydentów/mechaników samochodowych aby nauczyć ich składania i rozkładania silnika ( czyli kręcenia śrubek ) i to wszystko.

Hla hala
@12 lat w branży

To ile w końcu płacą na stanowisku szeregowym, średniego szczebla i na wyższym ?

Prawdomowny
@Hla hala

Smieszne pieniadze jak dla kogos kto ma za soba kilka lat doswiadczenia. Popatrz na ruchy EME Aero. Oni nie potrzebuja doswiadczonych ludzi ktorym trzeba zaplacic kakretne pieniadze. Celuja w absolwentow szkol ktorzy beda robic za 2500-2700 na reke.

12 lat w branży
@Hla hala

Nie wiem ile płacą w EME Aero. Nie pracuje tam i nie startowałem do nich. Może kiedyś spróbuje. Ale na chwilę obecną widzę to tak: kilku menadżerów z DE będzie zarabiać niezł a kasę + kilku menadżerów z PL będzie zarabiać niezłą kasę również. Znajdzie się też kilku doświadczonych mechaników z niezłymi pensjami + 90% mechaników, studentów itp z pensją max 3000 netto do kręcenia śrubek z lojalkami na kilka lat aby nie odeszli za sybko.

Benek

Był ktoś na rozmowie w ostatnim czasie? Jak to tam wyglada?

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.