Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Rambo Bambo

4200 netto w Mielcu na maszynach i dlatego się stąd nie ruszam :), zamiast iść na studia kochani inżynierowie i magistrzy trzeba było się zająć nauka faktycznych umiejetnosci, żal mi was.

Inżynier 12 brutto
@Rambo Bambo

Jeśli jesteś tak zadowolony z 4 na rękę to tylko pokazuje gdzie masz zawieszony swój pułap ze swoim "fachem na maszynach"...

@Inżynier 12 brutto

Jestem szczęśliwy mam tyle że mi wystarczy :) żona pracuje 500 plus wpada i dajemy rade :) I druga kategoria inżynierów tych co są przeplacani i (usunięte przez administratora) nosza wyżej od czola, codziennie poprawiamy wasza inżynierska robotę bo ani technologii ani programie nie potraficie napisać właściwie kochane biurwy, a te 12 000 to niby skąd masz skoro niczego nie produkujesz a sam tylko jesteś kosztem na który właśnie my z produkcyjni musimy zarobić ciężka praca.

do Rambo Rambo
@Rambo Bambo

Uważasz, że tylko fizyczne produkowanie czegoś jest wartością dodaną a reszta kosztem? Genialne! Załóż firmę bez zarządu, bez handlowców, bez ludzi od kontraktów/zamówień, bez marketerów, bez zaopatrzeniowców, bez osób sprzątających itd., bo oni wszyscy nic nie wnoszą a są tylko kosztem. W firmie będziesz tylko ty wyrabiający zyski na swojej maszynie

do Rambo Rambo
@do Rambo Rambo

Ty niechcący z małej, bez urazy ;)

@Inżynier 12 brutto

bardzo malo. aktualnie w pl dla eksperta 20-30 tys na reke, za granica 50 tys miesiecznie. tylko trzeba byc tym ekspertem :)))

@ddddd

więc sorry ale nie pouczaj, lepiej się ciesz passą na rynku i możliwością płynięcia na fali. rekiny jedzą smakowite kąski, ryby to co prąd przyniesie, inni cóż....zeskrobują plankton - w każdej branży :)))))))))))

@ddddd

jesli czujesz sie lepszy bo masz 12 tys. BRUTTTO haha i zaraz mi odpowiesz to wszystkim z dziką rozkoszą objaśnie na czym polega ten rynek i kto zarabia Twoje widełki :)

@ddddd

Ja poproszę o wytłumaczenie w szczególności gdzie ta kasa płynie kto ma największe wyplaty

@ddddd

zacząłeś dyskusję od "mam 4200, żal mi was inzynierkowie", a teraz wyjeżdżasz z jakimiś absurdami. Aż tak Ci gul skacze?

@???

i proszę, objaśnij nam wszystkim z, jak to ująłeś, dziką rozkoszą, jak wygląda ten rynek. Stojąc całe dni przy maszynie musiałeś mieć sporo czasu żeby go dokładnie zanalizować. Zamieniam się w słuch, co wymyśliłeś?

@ddddd

dla eksperta 25-30, za granica 50. Nieudolnie próbujesz trollować czy naprawdę taką masz wiedzę o rynku? Przestań się kompromitować chłopaku.

@ddddd

i nie czuję się lepszy bo mam więcej od Ciebie. Napisałem swoje zarobki bo podniosła mi ciśnienie Twoja zuchwała wypowiedź pt. "żal mi Was mgr i inż bo ja mam 4200 w Mielcu na maszynach!". Kiedy wydawało Ci się, że masz więcej, wysmiewałeś, kiedy okazało się, że masz 2x mniej, plujesz jadem. Bez odbioru

@???

To po co jesteś na grupie i sondujesz ? Kiedyś inżynierowie potrafili gwoździa przybić bez zrobienia sobie krzywdy, twierdzę że 70% osób kończących studia wyższe mogłoby być co najwyżej technikami i to też nie zawsze, matura sprzed 30lat była na wyższym poziomie niż poziom kształcenia obecnie, mam przyjemność pracować z naprawdę dobrymi inżynierami zostało im kilka lat do emerytury niestety nie ma ich kim zastąpić.

@Rambo Bambo

Co sonduje i po co tu jestem? Opinie o EME sonduję, żeby wiedzieć czego się po tej firmie spodziewać. Chyba po to ta strona jest? No gwoździa to chyba jednak każdy przybić umie nie zabijajac się, bez przesady, i zgadzam się z Tobą, że poziom kształcenia spada. Bo to są inne czasy. Kiedyś ludzie musieli mieć mnóstwo w głowie, a teraz jest pełno źródeł z których można skorzystać kiedy się czegoś nie wie, więc bardziej chodzi o umiejętność znalezienia odpowiedzi na nieznane problemy niż na znanie ich na pamięć. I rozumiem o czym mówisz, miałem okazję pracować kilka miesięcy w zupełnie innym charakterze niż teraz, była to typowo fizyczna praca, i ludzie którzy wykonywali ją jakiś czas byli w tym dużo lepsi ode mnie, a ja się musiałem od nich uczyć żeby jakoś wyglądać. To normalne, jesteś dobry w tym co robisz, więc jestem pewien, że ja robiłbym gorzej Twoją robotę, a Ty moją. Chodzi o to żeby robić to co jest dla Ciebie w miarę znośne, wtedy jakoś można wytrzymać

Katarzyna

Lub reklmować rajstopy.

fili
@Katarzyna

bez sensu wpis co ma piernik do wiatraka Kasia?

Żal do tego Kraju mam

Czytać, i robić strajk, nie zatrudniać się. https://www.wykop.pl/link/3320817/pracujacych-polakow-nie-stac-na-wlasne-mieszkanie-nawet-w-kredycie/ za 2500 - 3000 zł netto to nawet w PL Ukraniec nie chce robić,. Zal do tego Kraju mam

Xyz

Czytam te opinie tutaj i w sumie tracę chyba jakiekolwiek zaufanie do tej strony. Znam 4 osoby, które przeniosły się do EME i co, mam uwierzyć, że poszły za złymi pieniędzmi? Albo że 4 osoby popełniły błąd/są niespełna rozumu itp.? Coś mi się tu jednak nie zgadza, o co chodzi z tymi opiniami? Szczególnie, że firma na prawdę jeszcze nie zaczęła na dobre działać, a z powyższych już wynika, że pracodawca fatalny.

xyz2
@Xyz

czy zapytales tamte osoby o wynagrodzenie?

xyz3 nie wiedzialem jaki nick
@Xyz

Ja również startowałem na operatora Hamowni, na ostatniej rozmowie miałem pytanie czy zgodzę się przyjść do pracy za 3700 brutto, odmówiłem zostając przy swoim wynagrodzeniu, tego samego dnia dostałem odmowę.

fach man
@xyz3 nie wiedzialem jaki nick

Tyle to się zarabia w polskiej firmie przy szlifowaniu po podstawówce, bez kwalfikacji, tyle to ma stolarz co wytwarza drzwi i pracownik tartaku, przy samolotach minimum 2x tyle :P:):)

OKROPIENSTWO!
@xyz3 nie wiedzialem jaki nick

Po co oni zapraszaja ludzi na rozmowe bez sprawdzenia jakie sa oczekiwania finansowe kandydata? Moze nabijaja statystyki jak to duzo kandydatow sie ubiegalo o prace? Zero szacunku do czlowieka, bezsensowne robienie nadziei na lepsza kase, targanie ludzi po Polsce i marnowanie ich czasu, energii, pieniedzy. To tez swiadczy o pracodawcy.

@xyz2

Nie, nie pytałem ponieważ wiem, że zarabiali więcej ode mnie a idą w dużej mierze właśnie za jeszcze większymi pieniędzmi. Niestety w dzisiejszych czasach ludzie się nie chcą przyznawać do kwestii wynagrodzenia.

o
@Xyz

moze pochodza z tamtych rejonow i wracaja? sorry, ale jak ktos sie przeniosl wczesniej do innego woj. i buli cala swoja pensje na utrzymanie, wroci do domu i dostanie 3,5 do reki to tyle jest na plus.

ks
@Xyz

ok. smierdzi na kilometr. Napisz ile szacunkowo zarabiali, skoro wiesz, ze zarabiali wiecej od Ciebie. Wtedy bedziemy mieli kwote startowa.

@o

Pochodzą z tamtych rejonów i pracowali w tamtych rejonach, więc nigdzie nie wracają.

p

ile zarabiasz?

@p

4k brutto. Na dzień dzisiejszy to już 5 osób które znam tam przechodzi, część z mojej firmy, gdzie mieli dłuższy staż ode mnie i część była na wyższych stanowiskach ode mnie.

Mało
@Xyz

boziu, 4300 - 4500 brutto bez nadgodzin w Stalowej Woli się zarabia. A tu 3700 brutto pod Rzeszowem MA SA KRA

Brak_Okropienstwa
@OKROPIENSTWO!

W moim przypadku firma miała pełen szacunek - idąc na rozmowę miałem pełną informację jakie są ich oczekiwania finansowe a oni wiedzieli jakie są moje - tak, żeby nie marnować czasu.

l
@Brak_Okropienstwa

i co, zamierzasz tam pracowac? ile Ci dali?

Brak_Okropienstwa
@l

Tak, pracuję. Jest OK. Oferta była na tyle konkurencyjna w porównaniu do innych firm w okolicy, że przeszedłem do EME.

iko
@Brak_Okropienstwa

konkurencyjna to znaczy ile w przyblizeniu? powyzej 2, 3, 4, czy 5 tys?

Kam
@iko

Nikt ci prawdy nie powie do końca więc szkoda się szarpać. Może są jednostki które poszły na wysokie stanowiska managerskie ale nie o takie pozycje nam chodziło. Na pewno na działy techniczne naprawdę i hamowanie nie ma kokosow i niech nikt nie mówi o dobrym wynagrodzeniu. Na jakiej podstawie dadzą wyższe wynagrodzenie jak inni pozostawali propozycje po 2,5 tys zł netto. To nagle komuś na to samo stanowisko 2x więcej? Przecież będzie robił to samo.

pln
@Kam

w innej firmie takie cuda sie podobno zdarzaja. jedni 2,5 inni 5 za to samo.

CNC

Eme to faktycznie dno podobnie jak Mtu ale nie ma się co dziwić jeśli połowa ludzi jest tutaj z Mtu. Ja natomiast zatrudniłem się w nowo powstającej firmie w okolicy Rudnej Wielkiej i bez problemu zgodzili się na stawkę jaką zaproponowałem czyli 4500 zł netto. Umowa wprawdzie ma okres próbny 3 miesięcy ale po okresie próbnym podwyżka 500-1000 zł netto. Dodam iż aplikowałem na stanowisko operatora cnc i posiadam 8 letnie doświadczenie w branży lotniczej. Dlatego też nie rozumiem jaki jest w ogóle sens wysyłania CV do tego typu obozów skoro można pracować w normalnej firmie za rozsądne pieniądze. Pozdrawiam.

to nie bajka
@CNC

Hej napisz mi co to za firma. Podajmy nazwy firm gdzie płacą te minimum 3500 na rękę lub lepiej na zwykłych stanowiskach, bo te 2500 - 2700 na Rzeszów to marnie a z tego co wiem to Jasionka tak płaci czyli: MTU, Borg Warner, EME, może troche lepiej w UTC Goodrich Jasionka, Borg Warner przez agencję to tylko 2000 netto. Lipa z miodem nic dobregoo :):):).

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bambo

Polityka MTU(POLSKIEGO) nic dobrego tam nie będzie. Kliki, banda wazelin, donoszenie . Pieniądze, nie sądzę żeby byly tam dobre poniewaz w MTU dobre nie są.

Grześ

Realnie 2600-2700netto. bez doświadczenia lotniczego. Jeżeli chcesz zostać 30 letnim dziadem wynajmującym pokój w Rzeszowie. Droga wolna

Hitchmeen

Złożyłem Cv do Eme. Bez doświadczenia w branży lotniczej. Mechanik samochodowy, Mechanik Przemysłowy, Diagnosta. 11 lat doświadczenia w tym co robię i szereg uprawnień, spawanie, suwnice,żurawie, mistrz w zawodzie itd. Zaznaczyłem przedział zarobków jakie chce uzyskać 4-6 brutto. Nawet nie dzwonili.

Tommy
@Hitchmeen

Siedź tam gdzie pracujesz jak taki z ciebie fachura

po
@Tommy

Twój post świadczy o Tobie, a jeśli pracujesz dla tej firmy to również jesteś jej wizytówką.

rzen77

Czy był ktoś na rozmowie na stanowisko mechanika i miał test sprawnościowy że składania jakiejś czesci?Co to było?

@rzen77

Nikt nie miał testu że składania modelu?

rzen77

Witam czy ktoś był na rozmowie na mechanika i miał test sprawnościowy że składania jakiejś części?

Małooooo

Mam dziewczynę w planach szczęśliwą rodzinę, Za 3000 netto plan się nie uda.

Fabio

To kto ma te silniki naprawiać , studenci ? Moja znajoma dostała większe pieniądze po roku od studiów w normalnej polskiej firmie na strefie!

komunikat do EME

Większość stanowisk poniżej 3 000 czy EME jest poważne? Aż przykro się robi… Pracodawco obudź się!!! Ludzie zasługują na wyższe wynagrodzenia, w regionie jest wielu specjalistów którzy coraz częściej wyjeżdżają a mogliby pracować tutaj. Przyciągnijcie ich porządnymi wynagrodzeniami A ZYSKACIE!!!!!

@komunikat do EME

Jeśli zatrudnia takich specjalistow do naprawy samolotow jak do pisania ogłoszeń o prace to przestaje latać. Prawdopodobnie dziecko na poziomie szkoły podstawowej nie robi takich błędów językowych. Wstyd. Wątpliwy jest dla mnie 'bezpłatny program szkoleniowy' i brak gwiazdki na dole tłumaczącej, że program jest objęty umową lojalnościową. Jeśli zerwę umowę i zostanie mi przedstawiona kara - wtedy oznacza, że program szkoleniowy nie był darmowy. Zagadnienie dla prawnika.

@slabiutko

i co z osobami, które np. podpisały umowy lojalosciowe aplikujac na ogloszenie o tej tresci? Tego nie wiem, w każdym razie mi sie taki zapis bardzo nie podoba. Osobiście uważam go za manipulacje. Nawet jesli w gazetce jest promocja - drugi produkt dostajesz gratis to ponizej jest gwiazdka i kwota od jakiej obowiazuje promocja. Czyli np.: darmowy program szkoleniowy przy podpisaniu umowy na X lat. Prawo nie dziala wstecz :). Nie znam sie na tym ale smiesznie by bylo jakby teraz wszyscy mogli odejsc przez zle skonstruowane ogłoszenie.

@komunikat do EME

Po co maja sie budzic, kogos w koncu do pracy znajda, tak to wyglada. Jakby im zalezało na specjalistach wysokiej klasy, zaoferowali by wysokiej klasy zarobki i wyśrubowane wymagania. Skoro tego nie robia, to maja w tym jakis cel. Malo prawdopodobne aby zmienili warunki wynagrodzenia, bo jakbys sie czul gdyby nagle kolega o tych samych kwalifikacjach dostal wiecej niz Ty?

dol

Bardzo nowoczesny pracodawca, ciekawa i pro pracownicza kultura organizacyjna.

Jebooc saw
@dol

Pro pracownicza to znaczy co konkretnie takiego? Niech zgadne brakuje chętnych do pracy za 2500netto? Więc trzeba trochę pozytywnych opinii dodać?

Tak to jest

Tak to jest na zacofanym i zaczadzonym przez kadzidła Podkarpaciu - że ludzie mają niby za michę ryżu pracować. Za 2700 czy 3000 netoo wypłaty kup mieszkanie w Rzeszowie....

domo
@Tak to jest

znajdzie sie ktos kto mieszka na miejscu i bedzie po rekach calowal za ta robote. widzisz dla Ciebie to 1500 kredyt i koszta godnego zycia/utrzymania rodziny, dla Seby kieszonkowe na piwo i dyskoteke/iphona/konsole itp bo mama wszystko zrobi w domu z zakupami/praniem/sprzataniem/gotowaniem/placeniem rachunkow za ogrzewanie, wode, prad, internet/ i po glowie jeszcze poglaszcze pracowitego synka. Druga sprawa, jak ktos ma mieszkanie to juz sobie tego nie liczy i tyle. Sa tacy szczesciarze.

domo
@domo

konsole wymien tez na triathlon jesli wolisz, dla mnie bez roznicy. Nie masz odpowiedzialnosci zyciowej za siebie lub gorzej/lepiej za innych to 2-3 tys dla Ciebie na cokolowiek chcesz - piekne pieniazki. MARZY mi sie chociaz kilka stow, przy wiekszych zarobkach wiec sam wiesz...

Aaaa
@domo

Tak (usunięte przez administratora) o tych kredytach itd boze jak nie pasuje wam placa to po prostu nie startujcie do tej firmy i nie udzielajcie sie. Tak piszecie o tych kredytach ze za 3000 nie wezmie kredytu. A wiekszosc firm w dolinie lotniczej czy tez w Rzeszowie takich pieniedzy nie daje. 2300 na reke max w Mtu dostaniesz. Moze do Borga pojdziecie bo tam pewnie daja takie kokosy ze kredyt oplacicie i bedziecie jeszcze godnie zyc. Dopoki w Polsce sie nie zmieni nic to zawsze beda nas (usunięte przez administratora) na hajs. Jak bedzie najnizsza wyzsza to ceny beda rosnąć i tak bledne kolo.

domyslenia
@Aaaa

Ja nie startuje, zarabiam dwa razy wiecej i wg mnie to za mało, wiec nie zamierzam się uwsteczniac tylko isc do przodu . Ceny i tak rosna/wzrosna, niezaleznie od tego czy pensje sa wieksze, mniejsze lub takie same. Nadajesz sie tam, pewnie juz jestes dumnym pracownikiem. Powodzenia!

Do do myslenia
@domyslenia

To gdzie daja taki hajs?? Chetnie zloze CV.

Miet

Witam, Był może już ktoś na rozmowie na stanowisko technika utrzymania ruchu? Jak wyglądał przebieg rozmowy?

Patrykkk

Wszyscy tutaj narzekają jak to zle. Ja już od 7 lat pracuje w Niemczech jako inżynier u znanego producenta silników lotniczych. Zarobki dostałem większe niż miałem oczekiwania i mogę zdradzić ze średnio ponad 9000 Euro miesięcznie. Koszt życia troszkę wyższy niż w Polsce...wiec zamiast narzekać możecie przenieść się za zachodnia granice i zmienić swoje zycie znacząco

Co to za firma
@Patrykkk

Dobrze piszesz, jak kiedyś czytałem że ludzie w automotive w DE, chyba w BMW lub Mercedesie samej premii rocznej mieli około 5000 Euro netto, W PL niektórzy jeszcze tyle rocznie zarabiają, a tam to sama premia była, Zdradź co to za firma, kiedyś miałem listę dobrych niemieckich pracowadców z sektora Aerospace ....

Miron
@Patrykkk

Co to za firma w Niemczech?

Łukasz
@Miron

Pewnie Rolls-Royce pod Berlinem. Co innego w DE mogłoby to być? Ale stawka 9000/miesiac wydaje mi sie z sufitu. Kolega tam poszedl w 2012 i dostal 4k, brutto. Moim zdaniem Patrykkk to bajkopisarz ;) wystarczy wygooglowac sobie jakie sa zarobki inzynierow w Niemczech.

@Łukasz

kolega (usunięte przez administratora) napisał, że średnio czyli chyba robi na akord bo ma różne wynagrodzenie co miesiąc, akord jako inzynier

I na co tu liczyć skoro firma ma zatrudniać ponad 1000 pracowników? Budują zakład tutaj bo ma być tanio więc i na wypłatach będą oszczedzac. Wszyscy się cieszą bo nowa firma i fajnie jest pracować od początku tylko nikt sobie z zatrudnionych sprawy nie zdaje że pętla na szyji jest lojalnosciowka na parę lat. Nie wiecie na kogo traficie, nie wiecie jaka będzie praca a z tego co wiem niektórzy dostają 2500 netto jako mechanik silnikow, niektórzy 2700, takie same a nawet lepsze pieniądze dają sąsiednie firmy z tej samej branży bez żadnych umów lojalnościowych. A sam fakt siedzenia za granicą pół roku przy diecie 20 euro dziennie jest niesmaczny ile odlozycie? 15 tysięcy? To już lepiej jechać na zbiory za normalna dniowke. Jedynym plusem jak dla mnie to chyba jest to że można potem wklepac sobie w CV mechanika silników i to że bez żadnej wiedzy i wymagań można nim zostać bo przeszkolą bo tak od zera żadna firma nie przyjmie na mechanika. Pozdrawiam:)

TyraN
@Andrzej

A tak na marginesie, Z tym mechanikiem silników w CV ok ale nic więcej. Firma daje( bedzie dawać) licencje mechanika tzw wewnętrzną i narazie to tylko na dwa typy silników PW tzn. że poza eme nic nie jest warta jedyne to mozemy sobie wpisac w cv mechanik silników lotniczych, ale praca jako mechanik na jakimś lotnisku u jakiegoś przwoznika czy coś w tym stylu odpada bo do tego trzeba posiadać odpowiednią licencje której w tej firmie nie uzyskamy.

bld
@TyraN

i to sprawia, ze nawet wycieczka nie jest atrakcyjna. chyba, ze ktos nie ma w zyciu innych perspektyw.

Lipa

Porównując obecny system z komuną. 1. Dawnej mieszkania zakładowe, hotele robotnicze, 2. Teraz nic, żadna firma nic Ci nie da, 3. Wizja kredytu na 30 lat przy zarobkach poniżej 3000 zł nie wygląda optymistyczne. 4. Oni przyszli tu nie dlatego że jesteśmy najlepsi lecz dlatego że jesteśmy tani, 5. Kasa jak wszędzie za tyle nie zatrudniam się i nie podpisuję lojali bo 5 lat to zadługo.

Prawda

Czy jest ktos kto moze nam powiedziec jak jest na prawde juz pomijajac zarobki bo to zostało ustalone. Ale czy ktos z osob juz tam pracujacych a raczej sie szkolacych wie cos na temat podwyzek od kiedy i wgl.

Racjonaonie myslacy
@Prawda

Firma jeszcze nie rozpoczela dzialalnosci,a Ty pytasz o podwyzki? Budowa siedziby jest w powijakach.Szkolenia tak naprawde dopiero sie rozpoczely. Na dzien dzisiejszy zatrudnionych jest 72 osoby.Wiekszosc stanowia ludzie siedzacy za biurkiem: HR,ksiegowi itd.

@Racjonaonie myslacy

Ja byłem na wszystkich etapach rozmowy. Nie potrafiłęm uzyskać informacji na temat podwyżek, premii, czy dodatków. Usłyszałem tylko, że jest premia roczna ale pani powiedziała dyskretnie, że to nie jest nawet miesięczna wypłata w Brutto, delegacje 20 euro za dzień po zatrudnieniu mieliśmy pracować przez rok w Niemczech, więc mało opłacalny rok. Co do podwyżek to usłyszałem, że nie ma na dzień tamtejszy wiedzy na ten temat ale wydaje się jej, że powinny być podwyżki, ponieważ ona też tu pracuje i też na to liczy. Tylko jest mała różnica, ją nie trzyma żadna umowa lojalnościowa, mnie by trzymała umowa na okres 5 lat więc nie miałbym żadnego narzędzia aby nawet wymusić zasłużoną podwyżkę. To wszystko w moim przypadku, nie wiem jak jest naprawdę, serio, moji znajomi również mieli podobne odczucia po rozmowie, ale nie wiem dlaczego żaden nie zapytał się właśnie o takie rzeczy, tylko ile na ręke i to wszystko.

Z
@Kamil

Na jakie stanowisko aplikowales?

@Kamil

Dodam jeszcze, chciałem 3500 netto na operatora Hamowni, wydaje mi się, że bardzo odpowiedzialna i ambitna praca. Dodam jeszcze, że pracowałem w laboratorium, przy walidacji, testowaniu częśći z branży automotive, czyli analiza, logiczne myślenie, raportowanie, testy, naprawy, modifikacje to byłchleb na początku dziennym. Niestety, maksymalny próg był 2700 netto, po zapytaniu czy zgodzę się na taką kwotę odparłem ( to bym został zatrudniony, więc się nadawałem i mnie chcieli ), że jest to niestety ale przy tych warunkach nie do zaakceptowania. Tego samego dnia dostałem odmowę i podziękowanie na maila. Pracuję teraz za granicą, lecz wypłatę mam w tydzień większą niż EME mi zaproponowało, i również mam w miarę ambitne zajęcie. Nie rozumiem, dlaczego taka fajna firma, taki fajny byt, oszczędza na pracownikach, którzy za niewielkie, bo przepraszam to są nieduże pieniądze, już nawet na podkarpacie nie potrafi tego docenić, tym bardziej, że deklaruje się na kilka lat, że jest to dla kogoś nie problem związać kawałek życia na dzień dobry z firmą która dopiero powstaje. To było dla mnie najbardziej przykre i bolesne.

@Z

Operator hamowni. Teraz to już martwy temat dla mnie.

Z
@Kamil

Stawka jaka Ci zaproponowano na takie odpowiedzialne stanowisko rzeczywiscie jest zadziwiajaco mala :/

@Z

Chyba to nie tylko mi, to jest próg dla większości pracowników. Opcja dla osób młodszych, którzy na przykład zaczynają jest to dobre rozwiązanie, lecz osoby bez doświadczenia otrzymują moim zdaniem również mniejsze wynagrodzenie od tego którego podajemy, bo nie wieżę, że jest równe. Wszyskto było by naprawdę ok, nawet ten rok za granicą się przecierpi, ale lojalka na tak długi okres.

annaanna

Tak jak już było wspomniane = pensja na wiekszość stanowisk poniżej 3k netto, ktoś powie wiecej to nawet nie oddzwaniali. Co do rozmowy kw też mam podobne wrażenia - bardzo zachowawcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.